Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 186 901 PLN
Kompleksowa organizacja konferencji z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności
Numer referencyjny: ZP/EM/271/II-127/26
Zamawiający
Miasto Stołeczne Warszawa
Pl. Bankowy 3/5
00-950 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5252248481
REGON: 015259640
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| EVENT STUDIO S.C. | Lublin | 9462571687 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | EVENT STUDIO S.C. (Lublin) | Umowa podpisana | 186 901 PLN | 186 901 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 128 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez)
Najniższa cena
27 060 PLN
Średnia cena
259 611 PLN
Najwyższa cena
892 181 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| P.P.H.U. ,,FUKS” Jacek Wolski Warszawa | 4 | 252 150 PLN | 504 300 PLN |
| EventSystem Kamil Banasiak Koło | 3 | 197 969 PLN | 395 937 PLN |
| PRO COMPLEX Grupa Dominik Skiba Warszawa | 3 | 101 829 PLN | 101 829 PLN |
| Art Bonsai Jadwiga Krysiak Poznań | 3 | 320 051 PLN | 320 051 PLN |
| TARRAYA S.A. Poznań | 3 | 157 472 PLN | 314 944 PLN |
| WAYKIKI ZAWIDZKI sp. j. Leszno | 3 | 132 248 PLN | 264 495 PLN |
| GOLDEN FRAME MEDIA Janusz KUROWSKI Otwock | 2 | - | - |
| Magdalena Siśkiewicz New Challenge Kraków | 2 | 71 030 PLN | 142 060 PLN |
| Konfederacja Lewiatan Warszawa | 2 | - | 220 000 PLN |
| GRUPA MSG Michał Szturmiński Spółka z o.o. Poznań | 2 | 616 434 PLN | 616 434 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Święto Wisły 2026
2026-09-01 11:43:56Z
Kompleksowa organizacja konferencji z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności
2026-09-01 11:26:56Z
Kompleksowa organizacja Eliminacji Regionalnych SkillsPoland
2026-08-31 13:48:16Z
Organizacja imprezy integracyjnej dla pracowników Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
2026-08-28 06:29:04Z
Kompleksowa organizacja i obsługa dwudniowego plenerowego wydarzenia o charakterze promocyjno-integracyjnym pn. „Karcelak 2026” – numer postępowania: 47/ZP/26
2026-08-27 11:21:40Z
Kompleksowa organizacja i obsługa plenerowego wydarzenia promocyjno-edukacyjnego pn. „Piknik Naukowy Moje Miasto vol. 2” w Parku im. Księcia Janusza w Warszawie – numer postępowania: 46/ZP/26
2026-08-27 09:19:10Z
Organizacja IV Kongresu Umiędzynarodowienia nauki i szkolnictwa wyższego w ramach tworzenia Strategii umiędzynarodowienia polskiego szkolnictwa wyższego i nauki
2026-08-24 13:33:39Z
Kompleksowa organizacja konferencji upowszechniającej wyniki badania Bilans Kapitału Ludzkiego (BKL) z dodatkową transmisją on-line.
2026-08-21 08:44:13Z
Kompleksowa organizacja pikniku wraz z przeprowadzeniem zawodów rowerowych na terenie Dzielnicy Wola – numer postępowania 41/ZP/26
2026-08-13 11:48:54Z
kompleksowa organizacja konferencji dla lektorów języka polskiego jako języka obcego kierowanych przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej do zagranicznych ośrodków akademickich.
2026-08-10 10:55:43Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00354002 z dnia 2026-07-21 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Kompleksowa organizacja konferencji z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Bankowy 3/5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 443 14 07
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniabzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.warszawa.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa organizacja konferencji z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45aa80b4-4f6a-491f-a8f0-d9d98b2e1014
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00354002
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00608181/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.93 Kompleksowa organizacja konferencji z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
Zrównoważona mobilność w MOF, sieć Lublin-Warszawa”, która jest częścią projektu „Sieciowanie Związków ZIT w Polsce”, współfinansowanego ze środków Programu Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich na lata 2021-2027
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/306924/notice/public/details3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/306924/notice/public/details
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: określono w SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): określono w SWZ
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): określono w SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: ZP/EM/271/II-127/26
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.6.) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 232000 PLN
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kompleksowa organizacja konferencji z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności
Kompleksowa organizacja konferencji z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności
4.2.6.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-09-18
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Za spełniającego warunki udziału w postępowaniu zamawiający uzna Wykonawcę, który w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy, to w tym okresie, należycie zrealizował co najmniej 5 usług, z których każda polegała na kompleksowej organizacji konferencji (tj. wynajem sali z wyposażeniem konferencyjnym, catering), każda na co najmniej 80 osób.5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: nie dotyczy
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: a) wykaz usług
b) dowody, że wykazane w oświadczeniu usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie.
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
nie dotyczy5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
a) w przypadku, gdy oferta została podpisana przez inną osobę niż umocowana w dokumencie rejestrowym Wykonawcy,dokument (np. pełnomocnictwo) potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy;
b) w przypadku, gdy oferta zawiera informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa – dokument zawierający dowody, o
których mowa w pkt. 18 SWZ;
c) w przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, załączonego do oferty w systemie:
– oświadczenia, o którym mowa w pkt 14.4. lit. a) i b) SWZ dotyczącego każdego z Wykonawców wspólnie ubiegających się
o zamówienie,
– oświadczenia z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy
d) formularz cenowy
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
określono w SWZ6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
określono w SWZ7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-29 12:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://zamowienia.um.warszawa.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-29 12:15
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-27
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 21.07.2026
- Termin składania ofert
- 29.07.2026 10:00
- Wartość umowy
- 186 901 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-09-18