Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 70 814 PLN
Międzyrzecz, ul. Malczewskiego 4 A-E – remont lukarn dachowych
Numer referencyjny: DZP-BP.2616.95.2026
Zamawiający
Agencja Mienia Wojskowego
Nowowiejska 26A
00-911 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5261038122
REGON: 011263946
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Paweł Sowiński Sodach | Gorzów Wielkopolski | 5993152544 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paweł Sowiński Sodach (Gorzów Wielkopolski) | Umowa podpisana | 70 814 PLN | 70 814 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 29 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze)
Najniższa cena
70 814 PLN
Średnia cena
807 597 PLN
Najwyższa cena
4 943 524 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| TAMEX Obiekty Sportowe S. A. Warszawa | 2 | 1 230 000 PLN | 1 230 000 PLN |
| Paweł Sowiński Sodach Gorzów Wielkopolski | 2 | 70 814 PLN | 70 814 PLN |
| Spółdzielnia Rzemieślnicza Zdunów Usług Budowlanych i Produkcji Różnej w Poznaniu Poznań | 2 | 200 351 PLN | 200 351 PLN |
| KRZYSZTOF ROGALSKI, FIRMA REMONTOWO - BUDOWLANA “ROGAL”, Nowa Wieś | 2 | 74 968 PLN | 74 968 PLN |
| QUMAN Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Quman Sp. z o.o., , Warszawa | 1 | - | 762 745 PLN |
| JRZ BUILDING Sp. z o.o. Marki | 1 | 493 727 PLN | 493 727 PLN |
| ILBUD INVEST Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 437 000 PLN | 437 000 PLN |
| MANOLETE Sp. z o.o. Kluczewsko | 1 | 388 960 PLN | 388 960 PLN |
| WKJ Usługi Specjalistyczne Karolinka Jankowska Kalisz | 1 | - | 424 350 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Międzyrzecz, ul. Malczewskiego 4 A-E – remont lukarn dachowych
2026-09-04 09:17:01Z
Wykonanie napraw bieżących poszycia dachowego w placówkach oświatowych na terenie Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy
2026-08-31 08:28:39Z
Remont pokrycia dachu wraz z robotami towarzyszącymi – Gliwice, ul. Odrowążów 95 (klatki a-f)
2026-08-24 07:49:50Z
Remont dachu budynku Muzeum Ziemi Mińskiej w Mińsku Mazowieckim
2026-08-11 11:23:04Z
Międzyrzecz, ul. Malczewskiego 4 A-E – remont lukarn dachowych
2026-08-06 10:54:38Z
Wymiana pokrycia i obróbek blacharskich dachów na garażach przy ul. Skorochód Majewskiego 32A i ul. Skorochód Majewskiego 40 w Warszawie
2026-08-04 12:30:22Z
WYMIANA POKRYCIA DACHOWEGO NA BUDYNKU BIUROWO - WARSZTATOWYM
2026-07-31 14:52:49Z
Remont dachu w budynku mieszkalnym przy ul. Płockiej 5 w Warszawie.
2026-07-30 07:36:44Z
Wymiana pokrycia i obróbek blacharskich dachów na garażach przy ul. Skorochód Majewskiego 32A i ul. Skorochód Majewskiego 40 w Warszawie
2026-07-14 13:09:49Z
Remont dachu w budynku Zarządu Zlewni w Poznaniu ul. Szewska 1
2026-07-14 06:19:40Z
Cała Polska — 158 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00305506 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Międzyrzecz, ul. Malczewskiego 4 A-E – remont lukarn dachowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 26A
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 68 411 96 10
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: w.stachura@amw.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
administrowanie mieniem Skarbu Państwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Międzyrzecz, ul. Malczewskiego 4 A-E – remont lukarn dachowych
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6e1a64f-d278-435f-9741-642a5f8d200b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305506
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/297840/notice/public/details3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/297840/notice/public/details
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: zgodnie z swz
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): zgodnie z swz
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): zgodnie z swz
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: DZP-BP.2616.95.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Międzyrzecz, ul. Malczewskiego 4 A-E – remont lukarn dachowych
1. Przedmiotem zamówienia jest remont lukarn dachowych na budynku mieszkalnym usytuowanym w Międzyrzeczu przy ul. Malczewskiego 4a-E.
2. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
CPV 45260000-7 Roboty w zakresie pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczne
3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1a,1b,1c do SWZ.
4.W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
Zamówienie jest niepodzielne, tzn. dotyczy remontu lukarn dachowych na jednym budynku mieszkalnym
5-klatkowym. Ponadto nie dzielenie zamówienia na części w ocenie Zamawiającego skutkować będzie właściwym i terminowym wykonaniem zamówienia oraz zmniejszeniem kosztów wykonania robót. Brak podziału zamówienia na części, nie wpłynie na naruszenie zasad uczciwej konkurencji oraz przyjęte
sposoby zachowania zasady uczciwej konkurencji. Zamówienie jest dostępne dla małych i średnich przedsiębiorców, z uwagi na wartość zamówienia.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Ocenie będą podlegać wyłącznie oferty nie podlegające odrzuceniu. Punkty będą liczone z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku. Punkty uzyskane w powyższych kryteriach zostaną zsumowane. Najwyższa liczba punktów wyznaczy najkorzystniejszą ofertę.
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 7
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: nie dotyczy
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: nie dotyczy
5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
Do oferty, należy dołączyć w systemie, następujące oświadczenia i dokumentyw formie plików:
1) Oświadczenia Wykonawcy do Formularza oferty, podpisane (kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem osobistym lub popisem zaufanym osoby/osób upoważnionej/ upoważnionych do reprezentowania Wykonawcy) – Załącznik nr 2
Uwaga:
Niezłożenie wraz z ofertą Załącznika nr 2 spowoduje odrzucenie oferty na podst. art. 226 ust 1 pkt 5) ustawy pzp., jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Załącznik nr 2 nie podlega uzupełnieniu na podst. art. 128 ust. 1 ustawy pzp.
2) Pełnomocnictwo upoważniające do podpisania oferty, o ile ofertę podpisuje pełnomocnik;
3) Pełnomocnictwo do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – jeżeli dotyczy;
4) Na podstawie § 13. ust. 1 Rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz.U. 2023, poz. 1824), w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, Zamawiający żąda od wykonawcy złożenia odpisu lub informacji
z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – składa każdy z Wykonawców. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa wyżej, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów.
5) Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania oraz o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, podpisane (kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem osobistym lub popisem zaufanym osoby/osób upoważnionej/ upoważnionych do reprezentowania Wykonawcy) - wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ.
W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie to składa każdy z Wykonawców;
6) Uzasadnienie dotyczące tajemnicy przedsiębiorstwa – jeżeli dotyczy,
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Wykonawcy składają:- Pełnomocnictwo do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia,
- Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania, podpisane (kwalifikowanym podpisem
elektronicznym, podpisem osobistym lub popisem zaufanym
osoby/osób upoważnionej/ upoważnionych do reprezentowania Wykonawcy) - wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 3 do
SWZ
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
zgodnie z zapisami projektu umowy7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak
7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-09 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://amw.ezamawiajacy.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-09 10:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-07
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 24.06.2026
- Termin składania ofert
- 09.07.2026 08:00
- Wartość umowy
- 70 814 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.7
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
60 dni