Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 07.09.2026 09:00 (3 dni)

Modernizacja boiska sportowego na terenie Szkoły Podstawowej w Regucie

Aktywny Roboty budowlane 2026/BZP 00401539

Numer referencyjny: RIZPiFZ.271.52.2026

Zamawiający

GMINA CELESTYNÓW

ul. Regucka 3

05-430 Celestynów, Mazowieckie

NIP: 5321057650

REGON: 013268965

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest modernizacja boiska sportowego w Regucie (dz. ew. nr 806 obr. Regut) polegająca na budowie oświetlenia oraz modernizacji instalacji nawodnienia boiska z nawierzchni naturalnej, w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Regucie”. 2. Zakres prac obejmuje: 1) Budowa 10 słupów oświetleniowych o wysokości 8 m, 2) Montaż 16 opraw oświetleniowych wraz z uchwytami, 3) Wykonanie obwodów zasilających, 4) Montaż skrzynki sterującej oświetleniem boisk, 5) Wykonanie wewnętrznej linii zasilającej; 6) Wymiana istniejącego rurociągu stalowego, 7) Montaż zestawu pompowego podnoszącego ciśnienie, 8) Wymiana rurociągu zasilającego studzienkę z elektrozaworami wraz z podłączeniem do sekcji nawodnienia, 9) Montaż nowego sterownika do obsługi elektrozaworów, 10) Naprawa nawierzchni boiska (wertykulacja, aeracja, piaskowanie, dosianie, uzupełnienie ubytków), 11) Inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza – Zamawiający dopuszcza aby w dniu odbioru Wykonawca przedstawił zgłoszenie prac geodezyjnych do kartowania w PODGiK i oświadczenie geodety. Prowadzenie prac budowlanych, instalacyjnych i wykończeniowych nie może zakłócić pracy szkoły. Zamawiający nie dopuszcza przerw w funkcjonowaniu obiektu. Roboty budowlane będą realizowanie zgodnie z polskim prawem, w szczególności z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (Dz. U. z 2026 r. poz. 524 ze zm.), z przepisami techniczno-budowlanymi, przepisami dotyczącymi samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie oraz przepisami dotyczącymi wyrobów, materiałów stosowanych w budownictwie. Szczegółowy opis i zakres robót budowlanych określony został w nw. dokumentach, które stanowią: 2) dokumentacja projektowa, 3) przedmiary,

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
gwarancja i rękojmia na wykonane roboty 40%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 17 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi)

Najniższa cena

468 663 PLN

Średnia cena

858 401 PLN

Najwyższa cena

2 432 818 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Grupa Magic Garden Sp. z o. o. Inowrocław 3 - -
Complexe Sportif Grażyna Kowalska Tłuszcz 1 468 663 PLN 468 663 PLN
Gminny Zakłd Komunalny Sp. z o.o. Płońsk 1 - -
ROMA Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Mariusz Bartkowicz Olszewo-Borki 1 673 472 PLN 673 472 PLN
Panorama Obiekty Sportowe Sp. z o.o. Piaseczno 1 2 432 818 PLN 2 432 818 PLN
MORGAŚ CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Radom 1 508 236 PLN 508 236 PLN
AK SPORT Andrzej Gniado Okuniew 1 636 771 PLN 636 771 PLN
GOLDENSPORT Michał Nowacki Wierzbica 1 752 179 PLN 752 179 PLN
Gniado Janusz KORTBUD Okuniew 1 - -
GB Technology Sp. z o.o. Szewce 1 536 665 PLN 536 665 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Budowa boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni ze sztucznej trawy z zapleczem szatniowym i infrastrukturą przy Publicznej Szkole Nr 6 w Sokołowie Podlaskim wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej

Gniado Janusz KORTBUD -

2026-08-21 12:01:45Z

Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – ORLIK 2012” w Zakręcie, gm. Wiązowna.

Grupa Magic Garden Sp. z o. o. -

2026-08-11 13:17:46Z

Budowa boiska do koszykówki 3x3, instalacji terenowej oświetlenia, monitoringu wraz z elementami małej architektury i ogrodzeniem przy ul. Słowackiego w Ząbkach.

MORGAŚ CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 508 236 PLN

2026-08-06 11:34:44Z

Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – ORLIK 2012” w Zakręcie, gm. Wiązowna.

Grupa Magic Garden Sp. z o. o. -

2026-07-29 07:49:57Z

Budowa stadionu lekkoatletycznego z boiskiem piłkarskim i budynkiem zaplecza na działce nr 22/109 w Żółwinie, obr. 19, gm. Brwinów

ADA-LIGHT Sp. z o.o. -

2026-07-28 11:59:38Z

Modernizacja kompleksów sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012” w miejscowości Lisewo i miejscowości Siedlin

Gminny Zakłd Komunalny Sp. z o.o. -

2026-07-24 12:47:40Z

„Modernizacja boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół w Sterdyni”

AK SPORT Andrzej Gniado 636 771 PLN

2026-07-07 09:11:19Z

„Budowa kompleksu boisk Orlik przy szkole podstawowej w Starym Lubotyniu” - etap I boisko wielofunkcyjne

ROMA Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Mariusz Bartkowicz 673 472 PLN

2026-07-02 11:38:01Z

Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – ORLIK 2012” w Zakręcie, gm. Wiązowna.

Grupa Magic Garden Sp. z o. o. -

2026-06-30 07:48:09Z

Budowa boiska wielofunkcyjnego oraz zakup i montaż kontenera gospodarczego w miejscowości Stary Goniwilk

GOLDENSPORT Michał Nowacki 752 179 PLN

2026-06-23 10:34:29Z

Cała Polska — 132 przetargów

Min: 117 164 PLN Średnia: 1 122 085 PLN Max: 7 430 000 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Modernizacja boiska sportowego na terenie Szkoły Podstawowej w Regucie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CELESTYNÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268965

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Regucka 3

1.5.2.) Miejscowość: Celestynów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-430

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@celestynow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.celestynow.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja boiska sportowego na terenie Szkoły Podstawowej w Regucie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8c3cfc80-5314-4609-9fa0-4034a72f9b34

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401539

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044283/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Modernizacja boiska sportowego na terenie Szkoły Podstawowej w Regucie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://celestynow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert,
wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między zamawiającym a wykonawcą, z uwzględnieniem
wyjątków określonych w Pzp, odbywa się przy użyciu środków komunikacji
elektronicznej, za pośrednictwem platformy przetargowej https://celestynow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Postępowanie prowadzone jest w
języku polskim w formie elektronicznej lub postaci elektronicznej za pośrednictwem za pośrednictwem platformy przetargowej pod
adresem https://celestynow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania
korespondencji elektronicznej przekazywanej przy ich użyciu, zostały opisane na Platformie Zakupowej Instrukcje
https://celestynow.logintrade.net/rejestracja/instrukcje.html. Wykonawca akceptuje warunki korzystania z powyższej Platformy
Zakupowej określone w Instrukcja użytkowników oraz zobowiązuje się korzystając z Platformy Zakupowej i przestrzegać jej
postanowień
2. Szczegółowe instrukcje dla wykonawców znajdują się na stronie: https://celestynow.logintrade.net/rejestracja/instrukcje.html
3. Regulamin systemu teleinformatycznego dostępny jest pod adresem: https://celestynow.logintrade.net/rejestracja/regulamin.html
4. Rejestracja do systemu teleinformatycznego dostępna jest pod adresem: https://celestynow.logintrade.net/rejest

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Obowiązki dotyczące RODO zawarte są w rozdziale XXV SWZ

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Obowiązki dotyczące RODO zawarte są w rozdziale XXV SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: RIZPiFZ.271.52.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest modernizacja boiska sportowego w Regucie (dz. ew. nr 806 obr. Regut) polegająca na budowie oświetlenia oraz modernizacji instalacji nawodnienia boiska z nawierzchni naturalnej, w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Regucie”.
2. Zakres prac obejmuje:
1) Budowa 10 słupów oświetleniowych o wysokości 8 m,
2) Montaż 16 opraw oświetleniowych wraz z uchwytami,
3) Wykonanie obwodów zasilających,
4) Montaż skrzynki sterującej oświetleniem boisk,
5) Wykonanie wewnętrznej linii zasilającej;
6) Wymiana istniejącego rurociągu stalowego,
7) Montaż zestawu pompowego podnoszącego ciśnienie,
8) Wymiana rurociągu zasilającego studzienkę z elektrozaworami wraz z podłączeniem do sekcji nawodnienia,
9) Montaż nowego sterownika do obsługi elektrozaworów,
10) Naprawa nawierzchni boiska (wertykulacja, aeracja, piaskowanie, dosianie, uzupełnienie ubytków),
11) Inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza – Zamawiający dopuszcza aby w dniu odbioru Wykonawca przedstawił zgłoszenie prac geodezyjnych do kartowania w PODGiK i oświadczenie geodety.
Prowadzenie prac budowlanych, instalacyjnych i wykończeniowych nie może zakłócić pracy szkoły. Zamawiający nie dopuszcza przerw w funkcjonowaniu obiektu.
Roboty budowlane będą realizowanie zgodnie z polskim prawem, w szczególności z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (Dz. U. z 2026 r. poz. 524 ze zm.), z przepisami techniczno-budowlanymi, przepisami dotyczącymi samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie oraz przepisami dotyczącymi wyrobów, materiałów stosowanych w budownictwie.
Szczegółowy opis i zakres robót budowlanych określony został w nw. dokumentach, które stanowią:
2) dokumentacja projektowa,
3) przedmiary,

4.2.6.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: gwarancja i rękojmia na wykonane roboty

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy:
1) nie podlegają wykluczeniu;
2) spełniają warunki udziału w postępowaniu:
a) Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym - zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w tym zakresie.
b) Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów - zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w tym zakresie.
d) Sytuacji ekonomicznej lub finansowej - zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w tym zakresie.
e) zdolności technicznej lub zawodowej:
a. wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy, w tym okresie:
Warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy w tym okresie, wykonał co najmniej 2 roboty budowlane, polegającą na budowie, modernizacji, przebudowie oświetlenia zewnętrznego obiektu sportowego o wartości minimum 100 000,00 zł brutto (każda robota) wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz z załączeniem dowodów dotyczących najważniejszych robót określających, czy roboty te zostały wykonane w sposób należyty oraz wskazujących, czy zostały wykonane zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończone.
b. wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego:
Warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował na etapie realizacji umowy min. jedną osobą, która podczas realizacji zamówienia będzie pełnić funkcję kierownika budowy, posiadającą uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno – budowlanej, która jest aktualnie wpisana na listę członków właściwej Izby samorządu zawodowego.
Warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował na etapie realizacji umowy min. jedną osobą, która podczas realizacji zamówienia będzie pełnić funkcję kierownika budowy, posiadającą uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, która jest aktualnie wpisana na listę członków właściwej Izby samorządu zawodowego.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona na potwierdzenie braku przesłanek wykluczenia, zostanie wezwany do
złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych:
1) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji
i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed
jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji; (w ramach potwierdzenia posiadania kompetencji, o
których mowa w oświadczeniu) - w przypadku składania oferty wspólnej ww. dokument składa każdy z Wykonawców składających
ofertę wspólną,
2) oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w
rozumieniu ustawy z dnia
16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2021 r.
poz. 275) z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia
o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00391990/01 z dnia 2026-08-13
2026-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane
lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy
kapitałowej, zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Wykonawca, którego
oferta zostanie najwyżej oceniona na potwierdzenie spełnienia warunków, o których mowa w rozdziale V SWZ, zostanie wezwany
do złożenia
w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych:
1) wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest
krótszy – w tym okresie, wraz
z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów,
na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te roboty budowlane zostały wykonane
należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego
roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych
dokumentów – inne odpowiednie dokumenty,
2) wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z
informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania
zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi
osobami,

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

1. Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium w wysokości 1.500,00 zł
2. Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium przed upływem terminu składania ofert
i utrzymuje je nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 i ust. 2 Pzp.
3. Wadium może być wnoszone według wyboru wykonawcy w jednej lub kilku następujących formach:
1) pieniądzu, płatne przelewem na rachunek bankowy:
Bank Spółdzielczy w Otwocku oddział w Celestynowie
Nr konta bankowego: 23 8001 0005 2002 0008 6091 0012
z dopiskiem „wadium w postępowaniu RIZPiFZ.271.52.2026”
Wniesienie wadium w pieniądzu winno nastąpić w terminie gwarantującym wpływ pieniędzy na konto Zamawiającego najpóźniej w dniu i w godzinie przypadającym na dzień składania ofert.
2) gwarancjach bankowych;
3) gwarancjach ubezpieczeniowych;
4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt. 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2019 r. poz. 310, 836 i 1572).
4. Gwarancje i poręczenia należy wystawić w formie elektronicznej lub postaci elektronicznej opatrzonej przez wystawcę kwalifikowanym podpisem elektronicznym /podpisem zaufanym/ podpisem osobistym na: Gminę Celestynów ul. Regucka 3, 05-430 Celestynów i przekazać Zamawiającemu oryginał w formie elektronicznej
za pośrednictwem platformy przetargowej.
5. Oferta Wykonawcy, który nie wniesie wadium, wniesie wadium w sposób nieprawidłowy lub nie utrzyma wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą lub złoży wniosek o zwrot wadium w przypadku, o którym mowa w art. 98 ust. 2 pkt 3 Pzp zostanie odrzucona.
6. Zamawiający zwraca wadium wniesione w pieniądzu wraz z odsetkami wynikającymi
z umowy rachunku bankowego, na którym było ono przechowywane, pomniejszone
o koszty prowadzenia rachunku bankowego oraz prowizji bankowej za przelew pieniędzy na rachunek bankowy wskazany przez Wykonawcę.
7. Zamawiający zwraca wadium wniesione winnej formie niż w pieniądzu poprzez złożenie gwarantowi lub poręczycielowi oświadczenia o zwolnieniu wadium.
8. Wadium będzie zwrócone w terminie i na warunkach wskazanych w art. 98 u ust. 4 i 5 Pzp.
9. Dopuszcza się, aby wadium zostało wniesione przez pełnomocnika (lidera) lub jednego z Wykonawców wspólnie składających ofertę.

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienia ponoszą solidarną odpowiedzialność za niewykonanie lub nienależyte
wykonanie zobowiązania.
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ustanawiają Pełnomocnika do reprezentowania ich w
niniejszym postępowaniu albo reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zaleca się, aby Pełnomocnikiem był jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
Pełnomocnictwo musi być załączone do oferty.
4. Wszelka korespondencja prowadzona będzie wyłącznie z Pełnomocnikiem.
5. W przypadku, gdy Wykonawca realizował zamówienie, jako jeden z grupy Wykonawców (konsorcjum) może powoływać
się jedynie na swoje własne, realne doświadczenie, które zdobył realizując daną część zamówienia, która została mu
przypisana w ramach grupy, tzn. może wykazywać się doświadczeniem jedynie w zakresie, jaki rzeczywiście dany podmiot
wykonywał. Doświadczenia nie uzyskuje się poprzez sam udział w konsorcjum, lecz poprzez konkretne czynności
realizowane w jego ramach.
6. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie na podstawie art. 117 ust. 4 Pzp składają wraz z ofertą oświadczenie,
z którego wynika, jaki zakres przedmiotu zamówienia wykonają poszczególni Wykonawcy – zgodnie z treścią załącznika nr
4 do SWZ.
7. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia warunki z art. 117 ust. 1 Pzp, o których
mowa w rozdziale V ust. 1 zostaną spełnione wyłącznie, jeżeli:
1) w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej określonej w rozdziale V ust. 1, pkt 2 lit. e) ppkt a i b SWZ spełnienie
tego warunku w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie wykaże jeden z tych wykonawców
samodzielnie – Zamawiający nie dopuszcza sumowania (łączenia) zasobów.
8. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania oraz oświadczenie o spełnieniu
warunków udziału w postępowaniu składa każdy
z Wykonawców wspólnie ubiegający się o zamówienie.
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00391990/01 z dnia 2026-08-13
2026-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane
9. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o niniejsze zamówienie, których oferta zostanie wybrana, przed podpisaniem umowy
o realizację zamówienia, są zobowiązani przedstawić Zamawiającemu kopię umowy, zawierające w swojej treści
uregulowanie współpracy tych Wykonawców na potrzeby niniejszego postępowania.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Wszelkie zmiany umowy zostały zawarte w § 15 wzoru umowy - załącznik nr 5 do SWZ

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-07 11:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://celestynow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-07 11:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-06

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania
wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, z postępowania o udzielenie
zamówienia publicznego lub konkursu prowadzonego na podstawie ustawy Pzp wyklucza się:
1) wykonawcę oraz uczestnika konkursu wymienionego w wykazach określonych
w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na
listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ww. ustawy;
2) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego beneficjentem rzeczywistym
w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z
2022 r. poz. 593 i 655) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu
269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została
wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art.
1 pkt 3 ww. ustawy;
3) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego jednostką dominującą
w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r.
o rachunkowości (Dz. U. z 2021 r. poz. 217, 2105 i 2106) jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w
rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24
lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu
środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ww. ustawy.
2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
21.08.2026
Termin składania ofert
07.09.2026 09:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
45212220-4 (Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi) 45236110-4 (Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych) 45236119-7 (Naprawa boisk sportowych) 45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych 45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

Okres realizacji

2 miesiące