Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 08:00 (4 dni)

MODERNIZACJA DWÓCH KOMPLEKSÓW SPORTOWYCH „MOJE BOISKO” – ORLIK 2012” W MIEJSCOWOŚCIACH KOSINA I WYSOKA – etap II

Aktywny Roboty budowlane 2026/BZP 00408403

Numer referencyjny: RZP.271.43.2026

Zamawiający

GMINA ŁAŃCUT

ul. Adama Mickiewicza 2A

37-100 Łańcut, Podkarpackie

NIP: 8151632222

REGON: 690581790

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: MODERNIZACJA DWÓCH KOMPLEKSÓW SPORTOWYCH „MOJE BOISKO” – ORLIK 2012” W MIEJSCOWOŚCI KOSINA I WYSOKA – etap II. 2. Zakres zamówienia obejmuje: 2.1. Modernizację kompleksu sportowego w miejscowości Kosina tj.: a. Przebudowa boiska wielofunkcyjnego • Rozbiórka nawierzchni poliuretanowej boiska, • Rozbiórka warstw konstrukcyjnych, • Rozbiórka obrzeży betonowych od strony płyty boiska, • Demontaż istniejącego wyposażenia boiska, • Wykonanie nowych obrzeży betonowych wokół boiska 6x25 cm na ławie betonowej z oporem, • Przełożenie kostki betonowej opaski wokół boiska na nowej podbudowie, • Wykonanie nowej konstrukcji boisk, • Wykonanie nowej nawierzchni sztucznej poliuretanowej w postaci natrysku EPDM lub nawierzchni typu sandwich (preferowana), • Wykonanie linii na boisku w dwóch kolorach, • Dostawa i montaż wyposażenia boiska (stojaki do koszykówki – komplet – 2 szt., słupki do siatkówki demontowalne wraz z siatką), • Miejscowa naprawa uszkodzeń istniejącego ogrodzenia, • Ewentualna naprawa i udrożnienie istniejącego drenażu boiska, • Wymiana opraw oświetleniowych na istniejących masztach na oprawy typu led o mocy 200W każda b. Modernizacja pomieszczeń zaplecza 2.2. Modernizację kompleksu sportowego w miejscowości Wysoka tj.: a. Przebudowa boiska wielofunkcyjnego • Rozbiórka nawierzchni poliuretanowej boiska, • Rozbiórka warstw konstrukcyjnych, • Rozbiórka obrzeży betonowych od strony płyty boiska, • Demontaż istniejącego wyposażenia boiska, • Wykonanie nowych obrzeży betonowych wokół boiska 6x25 cm na ławie betonowej z oporem, • Przełożenie kostki betonowej opaski wokół boiska na nowej podbudowie, • Wykonanie nowej konstrukcji boisk zgodnie z przyjętym wariantem nawierzchni, • Wykonanie nowej nawierzchni sztucznej poliuretanowej w postaci natrysku EPDM lub nawierzchni typu sandwich (preferowana), • Wykonanie linii na boisku w dwóch kolorach, • Dostawa i montaż wyposażenia boiska (stojaki do koszykówki – komplet – 2 szt., słupki do siatkówki demontowalne wraz z siatką), • Miejscowa naprawa uszkodzeń istniejącego ogrodzenia, • Ewentualna naprawa i udrożnienie istniejącego drenażu boiska, • Wymiana opraw oświetleniowych na istniejących masztach na oprawy typu led o mocy 200W każda b. Modernizacja pomieszczeń zaplecza Zamówienie dofinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Zadania Inwestycyjnego w ramach Programu Modernizacji kompleksów sportowych „Moje Boisko – ORLIK 2012” – Edycja 2025. 3. Szczegółowy zakres zamierzenia opisuje dokumentacja projektowa oraz przedmiary robót – Zał. Nr 10 do SWZ.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Gwarancja i rękojmia na wykonane roboty 40%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Podkarpackie — na podstawie 28 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych)

Najniższa cena

155 974 PLN

Średnia cena

1 312 500 PLN

Najwyższa cena

4 836 923 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
BILDRES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Rzeszów 5 443 069 PLN 2 205 343 PLN
Firma Remontowo - Budowlana "Piotrowski" Paweł Piotrowski Piwoda 2 - -
F.H.U. ALMAX Aneta Liwosz Świerzowa Polska 2 - -
BILDRES Polska Sp. z o.o. Rzeszów 2 1 837 913 PLN 1 837 913 PLN
BILDRES Polska Sp. z o.o. Rzeszów 2 1 047 919 PLN 1 047 919 PLN
Bildres Polska Sp. z o.o Rzeszów 1 - -
Bildres Polska Sp. z o.o. Rzeszów 1 4 683 431 PLN 4 683 431 PLN
F.B.U.H. WALMAR Krzysztof Marecki Głogów Małopolski 1 939 958 PLN 939 958 PLN
FPUH KRIS-BUD Krzysztof Śnieżek Jasienica Rosielna 1 - -
Anmed Sp. z o.o. Dzierżysław 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Modernizacja kompleksów sportowych „Moje Boisko - Orlik 2012” w miejscowościach Nowa Wieś i Łąka wraz z budową dodatkowego obiektu sportowego i niezbędną infrastrukturą "zaprojektuj i wybuduj"

FPUH KRIS-BUD Krzysztof Śnieżek -

2026-09-03 06:14:32Z

Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z infrastrukturą techniczną na części działki nr ew. 8177/11 w Grębowie

BILDRES Polska Sp. z o.o. -

2026-08-18 11:22:53Z

ROZBUDOWA ORAZ PRZEBUDOWA BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO PRZY CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 2 W PRZEMYŚLU W RAMACH ZADANIA INWESTYCYJNEGO PN. „AKTYWNA STREFA – BOISKO MARZEŃ”

F.H. SOLO Arkadiusz Gagat 223 000 PLN

2026-07-31 07:19:13Z

Modernizacja kompleksu sportowego „Orlik” w miejscowości Krasne

BILDRES Polska Sp. z o.o. -

2026-07-30 10:24:17Z

Budowa boisk wielofunkcyjnych przy PSP w Groblach i PSP w Jeżowem - Kameralnem

OBO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-07-24 10:57:02Z

Budowa kompleksu sportowego Orlik 2025 wraz z budową bieżni prostej, skoczni do skoku w dal i trójskoku oraz rzutni do pchnięcia kulą w m. Rakszawa, a także budową pumptracka w miejscowości Rakszawa

Bildres Polska Sp. z o.o. 4 836 923 PLN

2026-07-14 09:25:41Z

Przebudowa infrastruktury sportowej na terenie gminy Błażowa

Anmed Sp. z o.o. -

2026-06-30 10:39:49Z

Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla inwestycji pod nazwą: Modernizacja boiska piłkarskiego na terenie kompleksu sportowego GRYF przy ul. Warszawskiej w Mielcu

Bildres Polska Sp. z o.o -

2026-06-30 10:31:42Z

Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” wraz z modernizacją kortu tenisowego przy Zespole Szkół w Gorzycach

FHU MICHAŁ SZYMAŃSKI 578 726 PLN

2026-06-16 10:22:00Z

Zadanie 1: Budowa bieżni oraz skoczni w dal przy SP w Lutoryżu, Zadanie 2: Budowa bieżni wraz ze skocznią w dal przy SP nr 1 w Niechobrzu, Zadanie 3: Modernizacja boiska przy SP w Boguchwale

BILDRES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 198 155 PLN

2026-06-10 12:04:19Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 114 952 PLN Średnia: 1 640 802 PLN Max: 17 998 748 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
MODERNIZACJA DWÓCH KOMPLEKSÓW SPORTOWYCH „MOJE BOISKO” – ORLIK 2012” W MIEJSCOWOŚCIACH KOSINA I WYSOKA – etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁAŃCUT

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581790

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 2A

1.5.2.) Miejscowość: Łańcut

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-100

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@gminalancut.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminalancut.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

MODERNIZACJA DWÓCH KOMPLEKSÓW SPORTOWYCH „MOJE BOISKO” – ORLIK 2012” W MIEJSCOWOŚCIACH KOSINA I WYSOKA – etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ff83154-d551-4378-b2d4-5fd8d7e5e8a6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408403

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055132/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 MODERNIZACJA DWÓCH KOMPLEKSÓW SPORTOWYCH "MOJE BOISKO - ORLIK 2012" W MJIEJSCOWOŚCIACH KOSINA I WYSOKA - etap II

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9ff83154-d551-4378-b2d4-5fd8d7e5e8a6

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy E-Zamówienia, która dostępna jest pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/. Zamawiający dopuszcza komunikację za pośrednictwem e-mail: zamowieniapubliczne@gminalancut.pl lub e.balawejder@gminalancut.pl m.kluz@gminalancut.pl za wyjątkiem składania i wycofania oferty lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, prowadzenia negocjacji oraz w szczególnie uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację Wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Regulaminie Platformy e-zamówienia i dostępne pod adresem https://ezamowienia.gov.pl/pl/regulamin/ W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu (22) 458 77 99 lub droga elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Obowiązek informacyjny RODO Zamawiający realizuje w dokumentach

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: RZP.271.43.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: MODERNIZACJA DWÓCH KOMPLEKSÓW SPORTOWYCH „MOJE BOISKO” – ORLIK 2012” W MIEJSCOWOŚCI KOSINA I WYSOKA – etap II.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
2.1. Modernizację kompleksu sportowego w miejscowości Kosina tj.:
a. Przebudowa boiska wielofunkcyjnego
• Rozbiórka nawierzchni poliuretanowej boiska,
• Rozbiórka warstw konstrukcyjnych,
• Rozbiórka obrzeży betonowych od strony płyty boiska,
• Demontaż istniejącego wyposażenia boiska,
• Wykonanie nowych obrzeży betonowych wokół boiska 6x25 cm na ławie betonowej z oporem,
• Przełożenie kostki betonowej opaski wokół boiska na nowej podbudowie,
• Wykonanie nowej konstrukcji boisk,
• Wykonanie nowej nawierzchni sztucznej poliuretanowej w postaci natrysku EPDM lub nawierzchni typu sandwich (preferowana),
• Wykonanie linii na boisku w dwóch kolorach,
• Dostawa i montaż wyposażenia boiska (stojaki do koszykówki – komplet – 2 szt., słupki do siatkówki demontowalne wraz z siatką),
• Miejscowa naprawa uszkodzeń istniejącego ogrodzenia,
• Ewentualna naprawa i udrożnienie istniejącego drenażu boiska,
• Wymiana opraw oświetleniowych na istniejących masztach na oprawy typu led o mocy 200W każda
b. Modernizacja pomieszczeń zaplecza
2.2. Modernizację kompleksu sportowego w miejscowości Wysoka tj.:
a. Przebudowa boiska wielofunkcyjnego
• Rozbiórka nawierzchni poliuretanowej boiska,
• Rozbiórka warstw konstrukcyjnych,
• Rozbiórka obrzeży betonowych od strony płyty boiska,
• Demontaż istniejącego wyposażenia boiska,
• Wykonanie nowych obrzeży betonowych wokół boiska 6x25 cm na ławie betonowej z oporem,
• Przełożenie kostki betonowej opaski wokół boiska na nowej podbudowie,
• Wykonanie nowej konstrukcji boisk zgodnie z przyjętym wariantem nawierzchni,
• Wykonanie nowej nawierzchni sztucznej poliuretanowej w postaci natrysku EPDM lub nawierzchni typu sandwich (preferowana),
• Wykonanie linii na boisku w dwóch kolorach,
• Dostawa i montaż wyposażenia boiska (stojaki do koszykówki – komplet – 2 szt., słupki do siatkówki demontowalne wraz z siatką),
• Miejscowa naprawa uszkodzeń istniejącego ogrodzenia,
• Ewentualna naprawa i udrożnienie istniejącego drenażu boiska,
• Wymiana opraw oświetleniowych na istniejących masztach na oprawy typu led o mocy 200W każda
b. Modernizacja pomieszczeń zaplecza
Zamówienie dofinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Zadania Inwestycyjnego w ramach Programu Modernizacji kompleksów sportowych „Moje Boisko – ORLIK 2012” – Edycja 2025.
3. Szczegółowy zakres zamierzenia opisuje dokumentacja projektowa oraz przedmiary robót – Zał. Nr 10 do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45112330-7 - Rekultywacja terenu

45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

37420000-8 - Sprzęt gimnastyczny

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Tak

4.2.14.) Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 7 dotychczasowemu wykonawcy robót budowlanych stanowiących nie więcej niż 10 % wartości zamówienia podstawowego i polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych w okresie 3 lat od daty udzielenia zamówienia podstawowego.
Zakres zamówień podobnych:
a) Rozbiórka nawierzchni poliuretanowej boiska,
b) Rozbiórka warstw konstrukcyjnych,
c) Rozbiórka obrzeży betonowych od strony płyty boiska,
d) Demontaż istniejącego wyposażenia boiska,
e) Wykonanie nowych obrzeży betonowych wokół boiska 6x25 cm na ławie betonowej z oporem,
f) Przełożenie kostki betonowej opaski wokół boiska na nowej podbudowie,
g) Wykonanie nowej konstrukcji boisk zgodnie z przyjętym wariantem nawierzchni,
h) Wykonanie nowej nawierzchni sztucznej poliuretanowej w postaci natrysku EPDM lub nawierzchni typu sandwich (preferowana),
i) Wykonanie linii na boisku w dwóch kolorach,
j) Dostawa i montaż wyposażenia boiska
k) Miejscowa naprawa uszkodzeń istniejącego ogrodzenia,
l) Ewentualna naprawa i udrożnienie istniejącego drenażu boiska,
m) Wymiana opraw oświetleniowych na istniejących masztach na oprawy typu led o mocy 200W każda
n) Malowanie, układanie gładzi, gruntowanie, układanie płytek ściennych i podłogowych,
o) Roboty instalacyjne wodociągowe, kanalizacyjne, elektryczne

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja i rękojmia na wykonane roboty

4.3.6.) Waga: 40,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Na podstawie art. 112 ustawy Pzp Zamawiający określa następujące warunki udziału w postępowaniu dotyczące:
1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym;
Zamawiający nie określa szczegółowych wymagań co do potwierdzania spełniania tego warunku. Ocena spełniania tego warunku zostanie dokonana na podstawie złożonego oświadczenia.
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów;
Zamawiający nie określa szczegółowych wymagań co do potwierdzania spełniania tego warunku. Ocena spełniania tego warunku zostanie dokonana na podstawie złożonego oświadczenia.
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej;
Zamawiający nie określa szczegółowych wymagań co do potwierdzania spełniania tego warunku. Ocena spełniania tego warunku zostanie dokonana na podstawie złożonego oświadczenia.
4) zdolności technicznej lub zawodowej;
W celu potwierdzenia spełnienia tego warunku Wykonawca wykaże, że:
a) posiada doświadczenie w wykonaniu co najmniej dwóch robót budowlanych polegających na budowie, przebudowie, modernizacji boiska sportowego o wartości robót nie mniejszej niż 400 000,00 zł. brutto każda, a roboty te wykonane były w okresie ostatnich pięciu lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie;
b) dysponuje lub będzie dysponował:
Kierownikiem budowy tj. osobą posiadającą zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz.U. z 2026 poz. 524 z późn. zm.) uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej lub odpowiadające im ważne uprawnienia, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów prawa;

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 3) Oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa wart. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, zgodnie z Zał. Nr 9 do SWZ.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: W celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu:
1) Wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - inne odpowiednie dokumenty
2) Wykazu osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami;

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

INNE DOKUEMNTY, które należy dołączyć do oferty (nie wymienione w rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23.12.2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz.U. z 2020 r., poz. 2415)
1) Formularz ofertowy;
2) Kosztorysy ofertowe wg załączonych przez Zamawiającego przedmiarów;
3) Pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawcy (jeśli dotyczy tj. jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru).
4) Pisemne zobowiązania innych podmiotów od oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonywaniu zamówienia (jeśli dotyczy).
5) Dowód wpłaty wadium

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

1. Warunkiem udziału w postępowaniu jest wniesienie wadium w wysokości: 13 000,00 zł. (słownie: trzynaście tysięcy złotych) do dnia 10.09.2026 r. do godz. 10.00.
Wadium wnoszone może być w:
1) pieniądzu - przelewem na rachunek bankowy Bank Polska Kasa Opieki S.A I Oddział Łańcut
96124026431111000037781763
2) gwarancjach bankowych
3) gwarancjach ubezpieczeniowych
4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
2. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić z takim wyprzedzeniem, aby środki pieniężne zostały zaksięgowane na koncie wymienionym w Rozdz. IX ust. 1 SWZ do terminu składania ofert.
3. Wadium wnoszone w formie gwarancji lub poręczenia Wykonawca przekazuje Zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

OFERTY WSPÓLNE
1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.
2. W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienia, wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców oświadczenie, o którym mowa w Rozdz. VII ust. 1 SWZ składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenie to potwierdza brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
4. Do oferty należy załączyć oryginał pełnomocnictwa lub kopię poświadczoną za zgodność z oryginałem przez notariusza. Pełnomocnictwo winno:
a) określać do jakiego postępowania ma zastosowanie
b) wskazywać pełnomocnika oraz zakres jego umocowania
c) zawierać nazwę z określeniem adresu i siedziby wszystkich Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie niniejszego zamówienia.
5. Zaleca się, aby Pełnomocnikiem był jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
6. Dokument pełnomocnictwa musi być podpisany przez wszystkich Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia. Podpisy muszą być złożone przez osoby uprawnione do składania oświadczeń woli wymienione we właściwym rejestrze lub ewidencji działalności gospodarczej.
7. Pełnomocnik pozostaje w kontakcie z Zamawiającym, w toku postępowania zwraca się do Zamawiającego z wszelkimi sprawami i do niego Zamawiający kieruje wszelkie informacje i korespondencję.
8. Wspólnicy spółki cywilnej/uczestnicy konsorcjum są traktowani jak Wykonawcy składający ofertę wspólną.
9. Przed podpisaniem umowy (w przypadku wyboru oferty wspólnej jako najkorzystniejszej) Wykonawcy składający ofertę wspólną mają obowiązek przedstawić Zamawiającemu umowę konsorcjum/umowę spółki cywilnej.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Rodzaj i zakres zmian został przewidziany w Projekcie umowy - Za. Nr 8 do SWZ

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę należy złożyć za pośrednictwem Platformy eZamówienia

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak

8.6.) Maksymalna liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do negocjacji: 3

8.7) Kryteria oceny ofert, które zamawiający zamierza stosować w celu ograniczenia liczby wykonawców:

Cena
2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
26.08.2026
Termin składania ofert
10.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45212200-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych) 45000000-7 (Roboty budowlane) 45112330-7 (Rekultywacja terenu) 45236110-4 (Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych) 45236119-7 (Naprawa boisk sportowych) 37420000-8 (Sprzęt gimnastyczny) 45342000-6 (Wznoszenie ogrodzeń) 45000000-7 - Roboty budowlane 45112330-7 - Rekultywacja terenu 45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych 45236119-7 - Naprawa boisk sportowych 37420000-8 - Sprzęt gimnastyczny 45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

Okres realizacji

12 miesiące