Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Modernizacja lokalu mieszkalnego – pustostanu przy ul. Konstantego Damrota 11/5 w Bielsku-Białej, stanowiącego zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej.
Zamawiający
Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
Lipnicka 26
43-300 Bielsko-Biała, Śląskie
NIP: 070019077
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| POSCONTROL Piotr Matonóg | Bielsko-Biała | 9372319530 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | POSCONTROL Piotr Matonóg (Bielsko-Biała) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 51 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45211341-1)
Najniższa cena
43 PLN
Średnia cena
135 222 PLN
Najwyższa cena
680 070 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Marcin Kiszka M-TECH Mazańcowice | 21 | 207 096 PLN | 4 145 430 PLN |
| Zakład Remontowo Budowlany „Marko” Marek Gorniok Ruda Śląska | 9 | 91 443 PLN | 822 987 PLN |
| POL BUD Sylwester Brzozowski Katowice | 6 | 150 170 PLN | 901 020 PLN |
| PFR PAWEŁ FULARA Katowice | 5 | 88 996 PLN | 444 981 PLN |
| Zakład Remontowo-Budowlany Ilona Lipińska-Wozak Gródków | 4 | 93 959 PLN | 375 838 PLN |
| "MONTER" TECHNOLOGIA MONTAŻU W BUDOWNICTWIE DARIUSZ FISIOR Piekary Śląskie | 4 | 72 525 PLN | 290 101 PLN |
| Zakład Usług Instalacyjno-Budowlanych "KEWBUD" Krzysztof Paszewski Sułkowice | 4 | 138 445 PLN | 553 781 PLN |
| Grzegorz Lachendro Firma Budowlana Lachendro Targanice | 3 | 179 349 PLN | 538 048 PLN |
| Grzegorz Lachendro, Firma Budowlana LACHENDRO Targanice | 3 | 131 286 PLN | 393 859 PLN |
| Grzegorz Lachendro Firma Budowlana LACHENDRO Targanice | 2 | 108 466 PLN | 216 931 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Modernizacja lokalu mieszkalnego – pustostanu przy ul. Konstantego Damrota 11/5 w Bielsku-Białej, stanowiącego zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej.
2026-08-27 10:03:33Z
Modernizacja 3 lokali mieszkalnych – pustostanów, stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała, przy ul. 11 Listopada 3/4, ul. N. Barlickiego 2/3a i ul. Z. Krasińskiego 11/5, w podziale na 3 części
2026-08-26 08:53:32Z
Modernizacja 5 lokali mieszkalnych - pustostanów stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, w podziale na 5 części – etap VII/2
2026-08-24 07:56:31Z
Modernizacja 5 lokali mieszkalnych - pustostanów stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, w podziale na 5 części – etap VII/2
2026-08-24 07:56:31Z
Modernizacja 5 lokali mieszkalnych - pustostanów stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, w podziale na 5 części – etap VIII/2
2026-08-24 07:23:10Z
Modernizacja 5 lokali mieszkalnych - pustostanów stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, w podziale na 5 części – etap VIII/2
2026-08-24 07:23:10Z
Modernizacja 5 lokali mieszkalnych - pustostanów stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, w podziale na 5 części – etap VIII/2
2026-08-24 07:23:10Z
Modernizacja 5 lokali mieszkalnych - pustostanów stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, w podziale na 3 części – etap VI/1
2026-08-18 07:52:08Z
Modernizacja 5 lokali mieszkalnych - pustostanów stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, w podziale na 3 części – etap VI/1
2026-08-18 07:52:08Z
Modernizacja 5 lokali mieszkalnych - pustostanów stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, w podziale na 3 części – etap VI/1
2026-08-18 07:52:08Z
Cała Polska — 78 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00378940 z dnia 2026-08-05 |
Ogłoszenie o zamiarze zawarcia umowy
Roboty budowlane
Modernizacja lokalu mieszkalnego – pustostanu przy ul. Konstantego Damrota 11/5 w Bielsku-Białej, stanowiącego zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej.
SEKCJA I ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
1.4.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070019077
1.5.) Adres zamawiającego:
1.5.1.) Ulica: Lipnicka 26
1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.8.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgm.eu
1.5.9.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.eu
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja lokalu mieszkalnego – pustostanu przy ul. Konstantego Damrota 11/5 w Bielsku-Białej, stanowiącego zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej.2.2.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1fb8bd3-d0aa-4855-a47c-45072bddb07d
2.3.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00378940
2.4.) Wersja ogłoszenia: 01
2.5.) Data ogłoszenia: 2026-08-05
2.6.) Zamówienie zostało ujęte w planie postępowań: Tak
2.7.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044075/04/P
2.8.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja lokali mieszkalnych - pustostanów stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała
2.9.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.10.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
SEKCJA III – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
3.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
3.2.) Numer referencyjny: DZ.261.028.2026.DS
3.3.) Rodzaj zamówienia
Roboty budowlane3.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegającej modernizacji pustostanu znajdującego się przy ul. Damrota 11/5 o powierzchni użytkowej 33,74 m2 w Bielsku-Białej będącego w zarządzie Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej, przeznaczonego na lokal mieszkalny.3.10.) Główny kod CPV: 45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań
3.11.) Dodatkowy kod CPV: 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45442100-8 - Roboty malarskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA IV TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
4.1.) Tryb udzielenia zamówienia/ wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy4.2.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zgodnie z art. 305 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych , Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty (art. 255 pkt 1) , a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.Zamawiający w dniu 10.07.2026 r. wszczął postępowanie w trybie podstawowym bez negocjacji na ww. przedmiot zamówienia (nr postępowania: DZ.261.011.2026.NU) zgodnie z art. 275 pkt. 1 ustawy, Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026/BZP 00262867 Link do postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-34c2fd52-aa3f-4dcf-9334-1e7f2c3ff302
W terminie do dnia 27.07.2026 r. w przedmiotowym postępowaniu na część 3 (modernizacja lokalu mieszkalnego - pustostanu ul. Damrota 11/5 o ) nie została złożona żadna oferta .
4.3.) Identyfikator wcześniejszego postępowania lub konkursu:
ocds-148610-34c2fd52-aa3f-4dcf-9334-1e7f2c3ff302SEKCJA V ZAWARCIE UMOWY
5.1.) Wykonawca, z którym Zamawiający zamierza zawrzeć umowę:
5.1.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu Zamawiający zamierza udzielić zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): POSCONTROL Piotr Matonóg
5.1.3.) Miejscowość: Bielsko-Biała
5.1.6.) Kraj: Polska
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 05.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.6
- Próg unijny
- Poniżej progów UE