Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 9 499 PLN

Nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi dla zadania pn.: DZIAŁANIE NR 4 – Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych na terenie Gminy Miejskiej Jarosław Termomodernizacja MP nr 12

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00305781

Numer referencyjny: ZP.271.1.45.2026

Zamawiający

GMINA MIEJSKA JAROSŁAW

ul. Rynek 1

37-500 Jarosław, Podkarpackie

NIP: 7922031550

REGON: 650900520

Opis przedmiotu zamówienia

Usługa polegająca na sprawowaniu nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi dla zadania pn.: „FSZ – DZIAŁANIE NR 4 – Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych na terenie Gminy Miejskiej Jarosław” – Termomodernizacja Miejskiego Przedszkola nr 12 w Jarosławiu finansowanego ze środków Drugiej Edycji Szwajcarskiej Pomocy Finansowej dla wybranych państw członkowskich Unii Europejskiej w celu zmniejszenia różnic społeczno-gospodarczych w obrębie Unii Europejskiej oraz z budżetu państwa w ramach Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Doświadczenie inspektora nadzoru branży konstrukcyjno-budowlanej 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Budownictwo Nowak Sp. K. Radymno 7922306811

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Budownictwo Nowak Sp. K. (Radymno) Umowa podpisana 9 499 PLN 9 499 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Podkarpackie — na podstawie 40 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi)

Najniższa cena

1 890 PLN

Średnia cena

39 795 PLN

Najwyższa cena

281 216 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Biuro Inżynierskie Marta Noga Jarosław 3 1 890 PLN 5 670 PLN
Janusz Kopczyk BKB Projekt-Nadzory i Projektowanie Haczów 2 112 293 PLN 224 586 PLN
EKOTRANS laboratorium drogowe Hanna Kic Jarosław 1 108 240 PLN 108 240 PLN
Labor Sp. z o.o. 35-207 Rzeszów 1 - -
Produkcja- Usługi - Handel "EKPOL" Budownictwo-Inwestycje - Remonty Edwar Piekło Rzeszów 1 28 376 PLN 28 376 PLN
Krośnieńska Dyrekcja Inwestycji Sp. z o.o. Krosno 1 - -
Krośnieńską Dyrekcją Inwestycji Sp. z o.o. Krosno 1 - -
ZJ CONSULTING Zbigniew Janocha Krosno 1 6 250 PLN 6 250 PLN
Janusz Kopczyk BKB Projekt – Nadzory i Projektowanie Haczów 1 44 804 PLN 36 426 PLN
Pro-Inwest Łukasz Wyżykowski Brzozów 1 281 216 PLN 281 216 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Pełnienie nadzoru inwestorskiego branży sanitarnej dla Rozbudowy DW 861 Bojanów - Kopki w km 12+907 do km 13+085 strona prawa w m. Jata

Usługi Projektowe Andrzej Michalski 5 500 PLN

2026-08-20 07:56:42Z

Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla branży sanitarnej dla zadania pn.: „Rozbudowa DW nr 875 Mielec – Kolbuszowa – Sokołów Małopolski – Leżajsk w m. Kolbuszowa Dolna”.

Arkadis sp. z o.o. S4 sp.k. 11 770 PLN

2026-08-11 08:09:46Z

Nadzór inwestorski nad zadaniem pn.: „FSZ – Działanie nr 4 – Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych na terenie Gminy Miejskiej Jarosław” – Termomodernizacja MP nr 4

Budownictwo Nowak Sp. K. 21 950 PLN

2026-08-06 06:46:38Z

Nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi dla zadania pn.: DZIAŁANIE NR 4 – Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych na terenie Gminy Miejskiej Jarosław Termomodernizacja MP nr 12

Budownictwo Nowak Sp. K. 9 499 PLN

2026-08-06 06:28:36Z

Usługa nadzoru inwestorskiego wykonywana w ramach projektu: „Budowa drogi gminnej do terenów inwestycyjnych w Brzozowie”

Pro-Inwest Łukasz Wyżykowski 281 216 PLN

2026-07-28 11:20:15Z

Nadzór inwestorski nad realizacją zadania pn. Budowa hali sportowo – widowiskowej z zapleczem oraz niezbędną infrastrukturą techniczną w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu

a.b.w. budownictwo, usługi Adam Wór, Bernard Wór spółka cywilna -

2026-07-20 11:29:15Z

Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru dot. zadania pn.: „Zaprojektowanie i wykonanie remontu przepustów: Zad. nr 1 – w m. Bystre w ciągu DW Nr 893, Zad. nr 2 – w m. Bukowiec w ciągu DW Nr 894”

Janusz Kopczyk BKB Projekt – Nadzory i Projektowanie 44 804 PLN

2026-07-16 08:19:34Z

Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla branży sanitarnej w ramach inwestycji pn.: Rozbudowa DW nr 835 polegająca na rozbudowie skrzyżowania z DW nr 886 w m. Grabownica Starzeńska

ARKADIS sp. zoo S4 sp. k. 9 880 PLN

2026-07-15 12:18:49Z

Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla branży elektrycznej i telekomunikacyjnej dla zadania pn.: "Rozbudowa DW 835 ... w m. Grabownica Starzeńska"

Arkadis sp. z o.o. S4 sp.k. 8 890 PLN

2026-07-09 10:27:08Z

FSZ – DZIAŁANIE NR 4 – Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych na terenie Gminy Miejskiej Jarosław –SP5, finansowanego ze środków Drugiej Edycji Szwajcarskiej - nadzór inwestorski.

Witold Gładysz Usługi Projektowo-Wykonawcze 46 740 PLN

2026-07-01 11:40:31Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 032 PLN Średnia: 86 177 PLN Max: 508 974 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi dla zadania pn.: DZIAŁANIE NR 4 – Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych na terenie Gminy Miejskiej Jarosław Termomodernizacja MP nr 12

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA JAROSŁAW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900520

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Jarosław

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-500

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@um.jaroslaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miastojaroslaw.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi dla zadania pn.: DZIAŁANIE NR 4 – Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych na terenie Gminy Miejskiej Jarosław Termomodernizacja MP nr 12

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-60e83a36-e36c-4fa3-b82d-158a0d99bcf0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305781

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00076525/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.8 Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych - MP12- nadzór inwestorski

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1332596

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie Ofert,
wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w uPzp, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, tj. na elektronicznej Platformie Zakupowej pod adresem
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1332596
(zwaną dalej jako Platforma Zakupowa, Platforma lub System).

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: a) Podpisy kwalifikowane wykorzystywane przez wykonawców do podpisywania wszelkich plików muszą spełniać “Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie identyfikacji elektronicznej i usług zaufania w odniesieniu do transakcji elektronicznych na rynku wewnętrznym (eIDAS) (UE) nr 910/2014 - od 1 lipca 2016 roku”
W przypadku wykorzystania formatu podpisu XAdES zewnętrzny. Zamawiający wymaga dołączenia odpowiedniej ilości plików tj. podpisywanych plików z danymi oraz plików podpisu w formacie XAdES,
b) Zamawiający, określa niezbędne wymagania sprzętowo – aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie Zakupowej, tj.:
Zamawiający, zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 31 grudnia 2020r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020r. poz. 2452), określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na platformazakupowa.pl, tj.:
• stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s,
• komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje,
• zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10.0,
• włączona obsługa JavaScript,
• zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf,
• Szyfrowanie na platformazakupowa.pl odbywa się za pomocą protokołu TLS 1.3.
• Oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar.
c) Formaty plików wykorzystywanych przez wykonawców powinny być zgodne z “OBWIESZCZENIEM PREZESA RADY MINISTRÓW z dnia 9 listopada 2017 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych”.
• Zamawiający rekomenduje wykorzystanie formatów: .pdf .doc .xls .jpg (.jpeg) ze szczególnym wskazaniem na .pdf
• W celu ewentualnej kompresji danych Zamawiający rekomenduje wykorzystanie jednego z formatów:
- .zip
- 7Z
• Wśród formatów powszechnych a NIE występujących w rozporządzeniu występują: .rar .gif .bmp .numbers .pages. Dokumenty złożone w takich plikach zostaną uznane za złożone nieskutecznie.
• Zamawiający zwraca uwagę na ograniczenia wielkości plików podpisywanych profilem zaufanym, który wynosi max 10MB, oraz na ograniczenie wielkości plików podpisywanych w aplikacji eDoApp służącej do składania podpisu osobistego, który wynosi max 5MB.
Pełna treść wymagań w SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z SWZ oraz wzorem umowy.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zgodnie z SWZ oraz wzorem umowy.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.271.1.45.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa polegająca na sprawowaniu nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi dla zadania pn.: „FSZ – DZIAŁANIE NR 4 – Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych na terenie Gminy Miejskiej Jarosław” – Termomodernizacja Miejskiego Przedszkola nr 12 w Jarosławiu finansowanego ze środków Drugiej Edycji Szwajcarskiej Pomocy Finansowej dla wybranych państw członkowskich Unii Europejskiej w celu zmniejszenia różnic społeczno-gospodarczych w obrębie Unii Europejskiej oraz z budżetu państwa w ramach Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast.

4.2.6.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45442100-8 - Roboty malarskie

45410000-4 - Tynkowanie

45421131-1 - Instalowanie drzwi

44423400-5 - Znaki i podobne elementy

45215221-2 - Roboty budowlane w zakresie ośrodków opieki dziennej

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: punktowo

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie inspektora nadzoru branży konstrukcyjno-budowlanej

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale VI SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu.
2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:
2.1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
2.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
2.3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
2.4. zdolności technicznej lub zawodowej
1) Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że dysponuje lub będzie dysponować osobami posiadającymi uprawnienia budowlane w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 7 lipca 1994r. Prawo budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności:
a) minimum 1 osobą posiadającą uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, uprawniającymi do nadzorowania robót budowlanych, wraz z aktualnym wpisem na listę właściwego samorządu zawodowego,
 osoba ta powinna wykazać, że nadzorowała co najmniej jedną robotę budowlaną, której wartość wynosiła co najmniej 300 000,00 zł brutto. Osoba ta pełnić będzie funkcję inspektora nadzoru robót konstrukcyjno-budowlanych,
b) minimum 1 osobą posiadającą uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji inspektora nadzoru w budownictwie w specjalności:
 instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, uprawniającymi do kierowania robotami budowlanymi, wraz z aktualnym wpisem na listę właściwego samorządu zawodowego; osoba ta pełnić będzie funkcję inspektora nadzoru robót elektrycznych.

Wykonawca w celu wykazania spełniania warunków określonych w SWZ może wskazać osobę będącą obywatelem państwa członkowskiego w rozumieniu art. 4a ust. 1 ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o samorządach zawodowych architektów oraz inżynierów budownictwa , która nabyła kwalifikacje zawodowe do wykonywania działalności w budownictwie, równoznaczne wykonywaniu samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – zgodnie z właściwymi przepisami, w szczególności
z ustawą z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej oraz ustawą z dnia 15 grudnia 2000 r. o samorządach zawodowych architektów oraz inżynierów budownictwa.

Osoba pełniąca samodzielną funkcję techniczną określoną przepisami prawa budowlanego musi być członkiem właściwej izby samorządu zawodowego.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 5.1. oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 uPzp,
o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2020 r. poz. 1076 i 1086), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej. Wzór wykazu stanowi załącznik nr 5 do SWZ;
5.2. odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 uPzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji;

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 5.3. wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za nadzorowanie/kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami; Wzór wykazu stanowi załącznik nr 6 do SWZ;
5.4. wykaz doświadczenia osoby będącej inspektorem nadzoru branży konstrukcyjno-budowlanej w realizacji przedmiotu zamówienia. Wzór wykazu stanowi załącznik nr 7 do SWZ.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do Oferty.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w Rozdziale VII pkt 1 SWZ, składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy.
4. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zmiana postanowień zawartej umowy może nastąpić za zgodą obu stron i wymaga formy pisemnej pod rygorem nieważności.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-02 11:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1332596

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-02 11:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-07-31

2026-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
24.06.2026
Termin składania ofert
02.07.2026 09:00
Wartość umowy
9 499 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
71247000-1 (Nadzór nad robotami budowlanymi) 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne) 45261000-4 (Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty) 45317000-2 (Inne instalacje elektryczne) 45262100-2 (Roboty przy wznoszeniu rusztowań) 45320000-6 (Roboty izolacyjne) 45430000-0 (Pokrywanie podłóg i ścian) 45111300-1 (Roboty rozbiórkowe) 45422000-1 (Roboty ciesielskie) 45421146-9 (Instalowanie sufitów podwieszanych) 45442100-8 (Roboty malarskie) 45410000-4 (Tynkowanie) 45421131-1 (Instalowanie drzwi) 44423400-5 (Znaki i podobne elementy) 45215221-2 (Roboty budowlane w zakresie ośrodków opieki dziennej) 45311100-1 (Roboty w zakresie okablowania elektrycznego) 45311200-2 (Roboty w zakresie instalacji elektrycznych) 45312311-0 (Montaż instalacji piorunochronnej) 45315100-9 (Instalacyjne roboty elektrotechniczne) 45316100-6 (Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego) 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty 45317000-2 - Inne instalacje elektryczne 45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań 45320000-6 - Roboty izolacyjne 45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe 45422000-1 - Roboty ciesielskie 45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych 45442100-8 - Roboty malarskie 45410000-4 - Tynkowanie 45421131-1 - Instalowanie drzwi 44423400-5 - Znaki i podobne elementy 45215221-2 - Roboty budowlane w zakresie ośrodków opieki dziennej 45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych 45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej 45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Okres realizacji

5 miesiące