Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Naprawa rezonansu magnetycznego 1,5T SIGNA ARTIST FLO IPM poprzez wymianę wzmacniacza RF dla Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00306671

Numer referencyjny: ZP/2501/70/26

Zamawiający

SPECJALISTYCZNY SZPITAL WOJEWÓDZKI W CIECHANOWIE

ul. Powstańców Wielkopolskich 2

06-400 Ciechanów, Mazowieckie

NIP: 5661019200

REGON: 000311622

Opis przedmiotu zamówienia

Naprawa rezonansu magnetycznego 1,5T SIGNA ARTIST FLO IPM poprzez wymianę wzmacniacza RF dla Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
GE Medical Systems Polska Sp. z o.o. ul. Wołoska 9 02-583 Warszawa Warszawa 5220019702

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 GE Medical Systems Polska Sp. z o.o. ul. Wołoska 9 02-583 Warszawa (Warszawa) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 139 rozstrzygniętych przetargów (CPV 50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego)

Najniższa cena

324 PLN

Średnia cena

25 948 PLN

Najwyższa cena

635 040 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
AMKO-MED Sp. z o.o. Wrocław 23 11 913 PLN 323 044 PLN
Elektromechanika Sprzętu Medycznego i Laboratoryjnego Jacek Kowalski Warszawa 8 4 229 PLN 33 835 PLN
Paramedica Polska Sp.z o.o. Sp.k. Warszawa 6 21 025 PLN 126 148 PLN
Paramedica Polska Sp. z o.o. Sp. k. Warszawa 5 12 021 PLN 57 015 PLN
Elektromechanika Sprzętu Medycznego i Laboratoryjnego Jacek Kowalski Warszawa 4 1 147 PLN 3 440 PLN
PLS Services sp. z o.o. Białystok 4 1 917 PLN 7 668 PLN
GE Medical Systems Polska Sp. z o.o. Warszawa 4 13 176 PLN 52 704 PLN
Stern Weber Polska Sp. z o. o. Warszawa 3 - -
Diens Serwis Aparatury Medycznej Sebastian Rawecki Kostrzyn 3 3 060 PLN 9 180 PLN
Fromed Frąckowiak sp.j. Bydgoszcz 3 3 481 PLN 10 444 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Obsługa serwisowa, pogwarancyjna aparatury anestezjologicznej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce

Dräger Polska Sp. z o. o. 347 872 PLN

2026-08-17 07:38:04Z

Naprawa Tomografu Komputerowego Revolution Evo

GE MEDICAL SYSTEMS POLSKA Sp. z o.o -

2026-08-12 08:21:56Z

świadczenie usługi serwisu angiografu Azurion 7 M12 sn 183 – przeglądów, napraw wraz z częściami zamiennymi oraz wymianą lampy/detektora na okres 36 miesięcy dla MSB

PHILIPS POLSKA Sp. z o.o. -

2026-08-11 12:49:27Z

Wykonanie przeglądów technicznych aparatury medycznej, w podziale na 2 części.

Elektromechanika Sprzętu Medycznego i Laboratoryjnego Jacek Kowalski 3 375 PLN

2026-08-10 13:01:39Z

Wykonanie przeglądów technicznych aparatury medycznej, w podziale na 2 części.

Elektromechanika Sprzętu Medycznego i Laboratoryjnego Jacek Kowalski 1 580 PLN

2026-08-10 13:01:39Z

Naprawa Tomografu Komputerowego Revolution Evo

GE MEDICAL SYSTEMS POLSKA Sp. z o.o 506 520 PLN

2026-08-04 10:05:39Z

Naprawa rezonansu magnetycznego w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie

GE Medical Systems Polska Sp. z o.o. ul. Wołoska 9 02-583 Warszawa -

2026-07-09 08:50:34Z

Wykonanie przeglądów technicznych aparatury medycznej, w podziale na 9 części

P.H.U. Technomex Sp. z o.o. 2 138 PLN

2026-07-08 07:30:08Z

Wykonanie przeglądów technicznych aparatury medycznej, w podziale na 9 części

Elektromechanika Sprzętu Medycznego i Laboratoryjnego Jacek Kowalski 1 900 PLN

2026-07-08 07:30:08Z

Wykonanie przeglądów technicznych aparatury medycznej, w podziale na 9 części

Elektromechanika Sprzętu Medycznego i Laboratoryjnego Jacek Kowalski 16 800 PLN

2026-07-08 07:30:08Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 344 PLN Średnia: 35 056 PLN Max: 347 872 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Naprawa rezonansu magnetycznego 1,5T SIGNA ARTIST FLO IPM poprzez wymianę wzmacniacza RF dla Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SPECJALISTYCZNY SZPITAL WOJEWÓDZKI W CIECHANOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000311622

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Powstańców Wielkopolskich 2

1.5.2.) Miejscowość: Ciechanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-400

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp1@szpitalciechanow.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpitalciechanow.com.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Naprawa rezonansu magnetycznego 1,5T SIGNA ARTIST FLO IPM poprzez wymianę wzmacniacza RF dla Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5dce4c48-4b9a-48e4-a553-f940e5538375

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306671

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.szpitalciechanow.com.pl/

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://zamowienia.szpitalciechanow.com.pl/

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: ustalone w swz

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Zamawiający dopuszcza złożenie oferty w postaci katalogu

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): ustalony w swz oraz w procesie rejestracji na platformie prowadzonego postępowania

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP/2501/70/26

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.5.) Wartość zamówienia: 379000 PLN

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Naprawa rezonansu magnetycznego 1,5T SIGNA ARTIST FLO IPM poprzez wymianę wzmacniacza RF dla Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie

4.2.6.) Główny kod CPV: 50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: punktacja

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1) Do udziału w postępowaniu zostanie dopuszczony wykonawca spełniający warunek dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej.
a) Zamawiający wymaga, aby wykonawca wykazał, że dysponuje lub będzie dysponował co najmniej jedną osobą skierowaną do realizacji zamówienia w charakterze inżyniera serwisu aparatury rezonansu magnetycznego albo osoby pełniącej równoważną funkcję serwisową, która posiada kwalifikacje i doświadczenie niezbędne do wykonania naprawy objętej zamówieniem.
b) Osoba, o której mowa w lit. a), musi spełniać łącznie następujące wymagania:
• posiadać kwalifikacje w zakresie diagnostyki, naprawy, czynności serwisowych, konfiguracji, kalibracji lub testowania aparatów rezonansu magnetycznego, potwierdzone szkoleniem, certyfikatem, upoważnieniem producenta lub autoryzowanego serwisu producenta albo innym dokumentem potwierdzającym przygotowanie do wykonywania czynności serwisowych przy aparatach rezonansu magnetycznego;
• posiadać doświadczenie w wykonywaniu czynności diagnostycznych, naprawczych, montażowych, konfiguracyjnych, kalibracyjnych lub testowych przy aparatach rezonansu magnetycznego;
• zostać skierowana do realizacji zamówienia co najmniej w zakresie diagnostyki systemu, wymiany wzmacniacza RF, konfiguracji lub rekonfiguracji systemu, kalibracji toru RF, testów funkcjonalnych, testów bezpieczeństwa oraz uruchomienia urządzenia.
c) Zamawiający nie wymaga, aby osoba, o której mowa w lit. a), posiadała certyfikat dotyczący wyłącznie modelu 1.5T SIGNA ARTIST FLO IPM, o ile wykonawca wykaże, że osoba ta posiada kwalifikacje i doświadczenie odpowiednie do wykonania czynności serwisowych przy aparatach rezonansu magnetycznego oraz że naprawa zostanie wykonana zgodnie z aktualną dokumentacją techniczną i serwisową producenta urządzenia.
d) W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia warunek określony w lit. a)–c) może zostać spełniony łącznie przez tych wykonawców, z zastrzeżeniem, że wykonawca, który wykazuje dysponowanie osobą posiadającą wymagane kwalifikacje i doświadczenie, powinien zapewnić udział tej osoby w realizacji zamówienia.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 2) W celu potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu Zamawiający żąda następującego podmiotowego środka dowodowego:
a. wykazu osób skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia, odpowiedzialnych za wykonanie czynności serwisowych, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia, zakresu czynności przewidzianych do wykonania w ramach zamówienia oraz podstawy dysponowania tymi osobami, sporządzonego według wzoru stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ.

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

– Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą przedmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że oferowany wzmacniacz RF jest częścią fabrycznie nową, oryginalną, nieużywaną, nieregenerowaną i niepochodzącą z demontażu oraz został wskazany albo dopuszczony przez producenta rezonansu magnetycznego jako część dedykowana do systemu MRI 1.5T SIGNA ARTIST FLO IPM, numer identyfikacyjny systemu: PL1584MR02, numer seryjny systemu: PG45S2100197SC, z uwzględnieniem jego konfiguracji technicznej. Przedmiotowy środek dowodowy powinien zawierać co najmniej nazwę/typ oraz numer katalogowy/part number oferowanego wzmacniacza RF i potwierdzać jego przeznaczenie do systemu MRI Zamawiającego. Potwierdzenie może wynikać z dokumentu producenta rezonansu magnetycznego, autoryzowanego dystrybutora, autoryzowanego serwisu producenta albo innego dokumentu pochodzącego z oficjalnego kanału producenta lub serwisu, pozwalającego Zamawiającemu jednoznacznie zweryfikować spełnienie wymogu. Samo oświadczenie wykonawcy, niezawierające danych identyfikujących oferowaną część oraz niewspierane dokumentem potwierdzającym przeznaczenie tej części do systemu MRI Zamawiającego, nie będzie uznane za wystarczające potwierdzenie spełnienia tego wymogu.
– dokument lub oświadczenie potwierdzające, że wykonawca będzie dysponował dostępem do aktualnej dokumentacji serwisowej, narzędzi i procedur niezbędnych do wykonania naprawy zgodnie z wymaganiami producenta.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

– Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą przedmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że oferowany wzmacniacz RF jest częścią fabrycznie nową, oryginalną, nieużywaną, nieregenerowaną i niepochodzącą z demontażu oraz został wskazany albo dopuszczony przez producenta rezonansu magnetycznego jako część dedykowana do systemu MRI 1.5T SIGNA ARTIST FLO IPM, numer identyfikacyjny systemu: PL1584MR02, numer seryjny systemu: PG45S2100197SC, z uwzględnieniem jego konfiguracji technicznej. Przedmiotowy środek dowodowy powinien zawierać co najmniej nazwę/typ oraz numer katalogowy/part number oferowanego wzmacniacza RF i potwierdzać jego przeznaczenie do systemu MRI Zamawiającego. Potwierdzenie może wynikać z dokumentu producenta rezonansu magnetycznego, autoryzowanego dystrybutora, autoryzowanego serwisu producenta albo innego dokumentu pochodzącego z oficjalnego kanału producenta lub serwisu, pozwalającego Zamawiającemu jednoznacznie zweryfikować spełnienie wymogu. Samo oświadczenie wykonawcy, niezawierające danych identyfikujących oferowaną część oraz niewspierane dokumentem potwierdzającym przeznaczenie tej części do systemu MRI Zamawiającego, nie będzie uznane za wystarczające potwierdzenie spełnienia tego wymogu.
– dokument lub oświadczenie potwierdzające, że wykonawca będzie dysponował dostępem do aktualnej dokumentacji serwisowej, narzędzi i procedur niezbędnych do wykonania naprawy zgodnie z wymaganiami producenta.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

ustalone w swz

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

ustalone treści projektu umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-01 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://zamowienia.szpitalciechanow.com.pl/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-01 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
24.06.2026
Termin składania ofert
06.07.2026 08:00
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
50421000-2 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego)

Okres realizacji

10 dni