Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Naprawa urządzeń i zabawek na placach zabaw na terenie placówek oświatowych Dzielnicy Targówek wraz z wymianą piasku w piaskownicach.

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00331290

Numer referencyjny: P-42/26

Zamawiający

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Targówek

Ludwika Kondratowicza 20

00-983 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5252248481

REGON: 015259640

Opis przedmiotu zamówienia

Naprawa urządzeń i zabawek na placach zabaw na terenie placówek oświatowych Dzielnicy Targówek wraz z wymianą piasku w piaskownicach Zakres robót: a) przegląd wszystkich placów zabaw w celu weryfikacji potrzeb i uzgodnienia terminów robót w placówkach oświatowych; b) bieżąca naprawa uszkodzeń urządzeń zabawowych opisanych w załączniku nr 3 do SWZ; c) wymiana piasku (wymagany piasek atestowany) we wszystkich piaskownicach (szacunkowo 275 t). Umowa nie obejmuje pól piaskowych, skoczni, boisk itp.; d) naprawy nawierzchni placów zabaw do 5 m2 na placówkę (zakres obejmuje np. nawierzchnię syntetyczną, naturalną, asfaltową, z kostki, – wraz z podbudową); e) naprawy polegające na wymianie uszkodzonych (drobnych - bez konstrukcji) elementów drewnianych (w tym siedziska piaskownic i ławki); f) klejenie i szpachlowanie drewnianych urządzeń zabawowych; g) czyszczenie i malowanie farbami, posiadającymi odpowiednie atesty, wszystkich elementów drewnianych i metalowych urządzeń zabawowych i ławek w obrębie placów zabaw, w uzgodnieniu z kierownictwem placówek (po dostarczeniu atestów), h) naprawa mocowań, obluzowanych połączeń śrubowych i smarowanie łożysk, wymiana uszkodzonych łożysk, i) zabezpieczanie uszkodzonych urządzeń zabawowych i demontaż uszkodzonych elementów lub urządzeń w przypadku braku możliwości naprawy, j) naprawa murków piaskownic i betonowych elementów innych urządzeń, k) naprawa ogrodzeń i wejść i tablic informacyjnych, l) niezwłoczne reagowanie na zgłoszenia uszkodzeń.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Czas reagowania T (w godzinach) w przypadku zgłoszenia uszkodzeń 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Berry Fruit Andrzej Mierzejewski Grodzisk Mazowiecki 118 129 99 53

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Berry Fruit Andrzej Mierzejewski (Grodzisk Mazowiecki) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 11 rozstrzygniętych przetargów (CPV 50870000-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji wyposażenia placów zabaw)

Najniższa cena

77 706 PLN

Średnia cena

225 541 PLN

Najwyższa cena

437 880 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
SORTED SP. Z O. O. Piaseczno 2 - 908 574 PLN
Berry Fruit Andrzej Mierzejewski Grodzisk Mazowiecki 1 - -
AG COMPLEX sp. z o.o. Warszawa 1 219 941 PLN 885 570 PLN
Tobiasz Augustynik TopBud Natlin 1 437 880 PLN 437 880 PLN
PK- BUD Piotr Krajewski Warszawa 1 77 706 PLN 77 706 PLN
PK-BUD Piotr Krajewski Warszawa 1 166 637 PLN 128 852 PLN
"AG-COMPLEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa 1 - -
SORTED Sp. z o.o. Piaseczno 1 - -
Sorted Sp.z o.o. Piaseczno 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

„Wykonanie prac związanych z bieżącym utrzymaniem placów zabaw, siłowni plenerowych i placów zabaw dla psów usytuowanych na terenach będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno"

SORTED SP. Z O. O. 498 147 PLN

2026-08-21 07:18:25Z

„Remont i modernizacja placów zabaw na terenie Gminy Wyszków na podstawie ocen technicznych wykonanych w 2026 r.” (2)

Tobiasz Augustynik TopBud 437 880 PLN

2026-08-19 06:46:33Z

Naprawa urządzeń i zabawek na placach zabaw na terenie placówek oświatowych Dzielnicy Targówek wraz z wymianą piasku w piaskownicach.

Berry Fruit Andrzej Mierzejewski -

2026-08-10 11:52:09Z

„Wykonanie prac związanych z bieżącym utrzymaniem placów zabaw, siłowni plenerowych i placów zabaw dla psów usytuowanych na terenach będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno"

Sorted Sp.z o.o. -

2026-08-03 07:47:36Z

Wykonanie prac związanych z bieżącym utrzymaniem placów zabaw, siłowni plenerowych i placów zabaw dla psów usytuowanych na terenach będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno w 2026 r.

SORTED SP. Z O. O. 410 427 PLN

2026-06-01 14:25:49Z

Wykonanie prac związanych z bieżącym utrzymaniem placów zabaw, siłowni plenerowych i placów zabaw dla psów usytuowanych na terenach będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno w 2026 r.

SORTED Sp. z o.o. -

2026-05-14 13:20:18Z

Wykonanie prac związanych z bieżącym utrzymaniem placów zabaw, siłowni plenerowych i placów zabaw dla psów usytuowanych na terenach będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno w 2024r

"AG-COMPLEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-04-14 06:35:55Z

"Bieżące utrzymanie obiektów rekreacyjnych i sportowych zlokalizowanych na terenie Dzielnicy Praga- Północ m.st. Warszawy".

PK-BUD Piotr Krajewski 166 637 PLN

2026-04-10 12:21:47Z

"Bieżące utrzymanie obiektów rekreacyjnych i sportowych zlokalizowanych na terenie Dzielnicy Praga- Północ m.st. Warszawy".

PK- BUD Piotr Krajewski 77 706 PLN

2026-04-10 12:21:47Z

Wykonanie usługi w zakresie przeglądów stanu technicznego oraz z czynności konserwacyjnych placów zabaw, (...) zarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy w latach 2026-2027

AG COMPLEX sp. z o.o. 219 941 PLN

2026-04-03 09:07:53Z

Cała Polska — 43 przetargów

Min: 65 534 PLN Średnia: 228 067 PLN Max: 591 000 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Naprawa urządzeń i zabawek na placach zabaw na terenie placówek oświatowych Dzielnicy Targówek
wraz z wymianą piasku w piaskownicach.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Targówek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ludwika Kondratowicza 20

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-983

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 443 87 01

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: emioduszewska@targowek.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.targowek.waw.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Naprawa urządzeń i zabawek na placach zabaw na terenie placówek oświatowych Dzielnicy Targówek
wraz z wymianą piasku w piaskownicach.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-afdc27c9-58a6-4ee7-b78e-71c0ee72336a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00331290

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00630153/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.11 Naprawa urządzeń i zabawek na placach zabaw na terenie placówek oświatowych Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy wraz z wymianą piasku w piaskownicach

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/304300/notice/public/details

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/304300/notice/public/details

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: opisane w SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): opisane w SWZ

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): opisane w SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: P-42/26

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.5.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 503984,11 PLN

4.1.6.) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 130081,3 PLN

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Naprawa urządzeń i zabawek na placach zabaw na terenie placówek oświatowych Dzielnicy Targówek
wraz z wymianą piasku w piaskownicach



Zakres robót:
a) przegląd wszystkich placów zabaw w celu weryfikacji potrzeb i uzgodnienia terminów robót w placówkach oświatowych;
b) bieżąca naprawa uszkodzeń urządzeń zabawowych opisanych w załączniku nr 3 do SWZ;
c) wymiana piasku (wymagany piasek atestowany) we wszystkich piaskownicach (szacunkowo 275 t). Umowa nie obejmuje pól piaskowych, skoczni, boisk itp.;
d) naprawy nawierzchni placów zabaw do 5 m2 na placówkę (zakres obejmuje np. nawierzchnię syntetyczną, naturalną, asfaltową, z kostki, – wraz z podbudową);
e) naprawy polegające na wymianie uszkodzonych (drobnych - bez konstrukcji) elementów drewnianych (w tym siedziska piaskownic i ławki);
f) klejenie i szpachlowanie drewnianych urządzeń zabawowych;
g) czyszczenie i malowanie farbami, posiadającymi odpowiednie atesty, wszystkich elementów drewnianych i metalowych urządzeń zabawowych i ławek w obrębie placów zabaw, w uzgodnieniu z kierownictwem placówek (po dostarczeniu atestów),
h) naprawa mocowań, obluzowanych połączeń śrubowych i smarowanie łożysk, wymiana uszkodzonych łożysk,
i) zabezpieczanie uszkodzonych urządzeń zabawowych i demontaż uszkodzonych elementów lub urządzeń w przypadku braku możliwości naprawy,
j) naprawa murków piaskownic i betonowych elementów innych urządzeń,
k) naprawa ogrodzeń i wejść i tablic informacyjnych,
l) niezwłoczne reagowanie na zgłoszenia uszkodzeń.

4.2.6.) Główny kod CPV: 50870000-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji wyposażenia placów zabaw

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas reagowania T (w godzinach) w przypadku zgłoszenia uszkodzeń

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Zawartość oferty, oświadczenia lub dokumenty wymagane w postępowaniu:

1) wypełnienie zdefiniowanego przez Zamawiającego w systemie Formularza oferty;

2) załączenie do oferty wypełnionego Formularza cenowego, stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ;

3) załączenie do oferty oświadczenia wykonawcy stanowiącego potwierdzenie, że wykonawca nie podlega wykluczeniu z postępowania - załącznik nr 1 do SWZ;

4) w przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, załączenie do oferty oświadczenia, o którym mowa w pkt. 3) dotyczącego każdego podmiotu;

5) w przypadku, gdy oferta została podpisana przez inną osobę niż umocowana w dokumencie rejestrowym wykonawcy, dokument (np. pełnomocnictwa) potwierdzającego, że oferta została złożona przez osobę upoważnioną do reprezentowania wykonawcy;

6) w przypadku, gdy oferta zawiera informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa – dokument zawierający dowody, o którym mowa w ust. 5;

7) w przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie, wykonawcy dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy – załącznik nr 6 do SWZ.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1) Zamawiający dopuszcza możliwość składania oferty przez dwóch lub więcej Wykonawców (w ramach oferty wspólnej w rozumieniu art. 58 ustawy).

2) Wykonawcy występujący wspólnie są zobowiązani do ustanowienia Pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego.

3) Dokument pełnomocnictwa musi być sporządzony i załączany do oferty zgodnie z zasadami określonymi w ust. 1.

4) W przypadki wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, oświadczenia o których mowa w Dziale VII ust. 2 pkt 3 SWZ składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia z w postępowania.

5) Wszelka korespondencja prowadzona będzie przez Zamawiającego wyłącznie z Pełnomocnikiem, który w imieniu Wykonawców występujących wspólnie złoży ofertę w systemie.

6) Wszyscy wykonawcy składający ofertę wspólną muszą zostać uwidocznieni w Formularzu oferty, o którym mowa w ust. 2 pkt 1.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-16 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://zamowienia.um.warszawa.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-16 10:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-14

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

UWAGA! Zamawiający rekomenduje, aby wykonawca, przed przystąpieniem do składania oferty w systemie, zapoznał się z Instrukcją korzystania z systemu, o której mowa w Dziale VIII ust. 2 SWZ oraz zasadami rejestracji w systemie, o którym mowa w Dziale VIII ust. 6 SWZ.
2026-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
08.07.2026
Termin składania ofert
16.07.2026 08:00
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 50870000-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji wyposażenia placów zabaw
50870000-4 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji wyposażenia placów zabaw)

Okres realizacji

120 dni