Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 07.09.2026 06:00 (5 dni)

ODP/01/08/2026 - Załadunek, wywóz i przekazanie na składowisko odpadów o nazwie: „Kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania)” o kodzie 19 05 03 w ilości do 200 Mg

Aktywny Usługi 2026/BZP 00409688

Numer referencyjny: ODP/01/08/2026

Zamawiający

Spółka Wodno-Ściekowa "Swarzewo"

Władysławowska 84

84-100 Swarzewo, Pomorskie

NIP: 5870200837

REGON: 000888037

Opis przedmiotu zamówienia

ODP/01/08/2026 - Załadunek, wywóz i przekazanie na składowisko odpadów o nazwie: „Kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania)” o kodzie 19 05 03 w ilości do 200 Mg

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Pomorskie — na podstawie 113 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90500000-2 - Usługi związane z odpadami)

Najniższa cena

4 PLN

Średnia cena

410 232 PLN

Najwyższa cena

1 154 466 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
ELWOZ ECO Sp. z o.o. Sierakowice 4 677 970 PLN 1 355 939 PLN
ECO SOPOT SP. Z O.O. Sopot 3 - 268 874 PLN
PreZero Service Północ Sp. z o.o. Gdańsk 3 320 760 PLN 320 760 PLN
EMKA S.A. Żyrardów 3 168 606 PLN 505 819 PLN
EKO DOLINA Sp. z o. o. Łężyce 2 367 969 PLN 367 969 PLN
Elwoz Eco spółka z o.o. Sierakowice 2 511 920 PLN 511 920 PLN
ELWOZ ECO SP. Z O.O. SIERAKOWICE 2 1 008 720 PLN 1 008 720 PLN
KOMA Olsztyn Sp. z o.o. Olsztyn 2 974 106 PLN 974 106 PLN
PRSP „Sanipor” Sp. z o.o. Gdynia 2 243 551 PLN 487 102 PLN
PHU SANIKO Andrzej Koszałka Kartuzy 2 741 617 PLN 741 617 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Usługa odbioru i zagospodarowania frakcji 191212 odpadów balastowych luzem o granulacji 80-300 mm o wartości ciepła spalania powyżej 6 MJ/kg suchej masy

FBSerwis Zielony Kamieńsk Sp. z o.o. -

2026-08-14 04:43:58Z

Odbieranie i transport odpadów komunalnych od właścicieli zamieszkałych nieruchomości w gminie Ostaszewo.

ALTVATER PIŁA SP. Z O.O. -

2026-08-07 10:12:45Z

Sukcesywny odbiór odpadów dla Gdańskie Wody Sp. z o.o.

P.P.H.UGABREX GABRIEL REGLIŃSKI 5 904 PLN

2026-08-05 08:18:55Z

Sukcesywny odbiór odpadów dla Gdańskie Wody Sp. z o.o.

P.P.H.U GABREX GABRIEL REGLIŃSKI -

2026-08-05 08:18:55Z

Odbieranie i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu gminy Dzierzgoń w roku 2026

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. -

2026-07-28 13:06:10Z

Odbiór i zagospodarowanie odpadów poprodukcyjnych frakcji palnej.

Elwoz Eco spółka z o.o. -

2026-07-28 11:50:35Z

Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne, położonych na terenie gminy Bytów oraz ich transport do ZZO Sierzno sp. z o.o.

„Wodociągi Miejskie Bytów” sp. z o. o. 583 200 PLN

2026-07-22 13:53:53Z

Odbiór i transport odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z nieruchomości niezamieszkałych zlokalizowanych w granicach administracyjnych Miasta Sopotu

ECO SOPOT SP. Z O.O. -

2026-07-21 09:32:24Z

Odbieranie i transport odpadów komunalnych od właścicieli zamieszkałych nieruchomości w gminie Ostaszewo

Altvater Piła Sp. z o.o. 747 360 PLN

2026-07-17 08:06:45Z

23/PN /2025 odbiór i zagospodarowania odpadów niebezpiecznych oraz innych niż niebezpieczne.

Port Service Sp. z o.o. -

2026-07-09 10:20:50Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 362 PLN Średnia: 131 418 PLN Max: 1 101 622 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
ODP/01/08/2026 - Załadunek, wywóz i przekazanie na składowisko
odpadów o nazwie:
„Kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania)”
o kodzie 19 05 03 w ilości do 200 Mg

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Spółka Wodno-Ściekowa "Swarzewo"

1.3.) Oddział zamawiającego: Zamawiający

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000888037

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Władysławowska 84

1.5.2.) Miejscowość: Swarzewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-100

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 600872912

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@sws-swarzewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.sws-swarzewo.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający

Spółka Wodno - Ściekowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ODP/01/08/2026 - Załadunek, wywóz i przekazanie na składowisko
odpadów o nazwie:
„Kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania)”
o kodzie 19 05 03 w ilości do 200 Mg

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b3740f9c-7f08-4d48-9c24-2db379c391f4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409688

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://sws-swarzewo.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://sws-swarzewo.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Informacje techniczne o Platformie Przetargowej:
Wymagania techniczne sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej przy użyciu Platformy Przetargowej:
Dopuszczalne przeglądarki internetowe:
Internet Explorer 10 i nowsze, Edge,
Google Chrome,
Mozilla Firefox,
Opera.
Pozostałe wymagania techniczne:
 dostęp do sieci Internet,
 obsługa przez przeglądarkę protokołu XMLHttpRequest – ajax,
 włączona obsługa JavaScript,
 zalecana szybkość łącza internetowego powyżej 500 KB/s,
 zainstalowany Acrobat Reader,
 zainstalowane środowisko uruchomieniowe Java - Java SE Runtime Environment 6 Update 24 lub nowszy.
Formaty przesyłanych danych
Format danych przekazywanych za pośrednictwem Platformy Przetargowej wskazany został w § 2 ust. 1 i 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (udostępniono na stronie postępowania).
Zamawiający rekomenduje przesyłanie plików w formacie danych: .pdf, podpisanych (tam, gdzie taki obowiązek wynika z przepisów prawa) kwalifikowanym podpisem elektronicznym - wewnętrznym (jeśli Wykonawca używać będzie kwalifikowanego podpisu elektronicznego).
W przypadku zastosowania podpisu zewnętrznego, należy pamiętać o obowiązku dołączenia do pliku dokumentu także pliku podpisującego, który generuje się automatycznie podczas złożenia podpisu.
Zamawiający rekomenduje również kompresowanie plików dopiero po ich wcześniejszym podpisaniu.
Kodowanie i oznaczenie czasu przekazania danych.
Aktualna data i godzina, zsynchronizowana z Głównym Urzędem Miar, wyświetlane są w prawym górnym rogu okna Platformy Przetargowej.
Czas zapisywany jest w formacie YYYY-MM-DD HH:MM:SS. Czas przekazania danych jest to czas, w którym zostanie potwierdzone złożenie oferty/dokumentu przez Wykonawcę.
W przypadku wybrania opcji złożenia oferty/dokumentu bez logowania, potwierdzenie odbywa się poprzez kliknięcie w link dostępny w wiadomości mailowej, wysłanej automatycznie po złożeniu oferty/dokumentu. Wykonawca otrzymuje wiadomość na adres
e-mail wskazany w formularzu.
W przypadku Wykonawcy zalogowanego na Platformie Przetargowej, czas przekazania danych jest to czas wysłania oferty/dokumentu przez Platformę Przetargową.
Maksymalny łączny rozmiar wszystkich plików przesyłanych jednocześnie za pośrednictwem Platformy Przetargowej wynosi 150 MB.
Szczegółowe instrukcje rejestracji, udziału w postępowaniu, w tym zadawania pytań do dokumentów zamówienia oraz składania, zmiany lub wycofania oferty znajdują się na stronie Platformy Przetargowej w zakładce INSTRUKCJE.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO", informuję, że:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Spółka Wodno –Ściekowa „SWARZEWO”.
2) Kontakt jest możliwy w formie elektronicznej na skrzynkę: biuro@sws-swarzewo.pl lub telefonicznie 58 674 15 08.
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego.
4) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 8 oraz art. 78 ust. 1 ustawy PZP
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy PZP, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy.
6) Obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy PZP, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy PZP;
7) W odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
8) Posiada Pani/Pan:
a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących, z tymże jeżeli realizacja tego prawa wymagałaby niewspółmiernie dużego wysiłku, zamawiający może, żądać od osoby, której dane dotyczą, wskazania dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu.
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych,
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO. Skorzystanie z tego uprawnienia nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu.
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
9) Nie przysługuje Pani/Panu w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ODP/01/08/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ODP/01/08/2026 - Załadunek, wywóz i przekazanie na składowisko
odpadów o nazwie:
„Kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania)”
o kodzie 19 05 03 w ilości do 200 Mg

4.2.6.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-10-15

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Określenie kryterium wyboru ofert. Cena* przedmiotu zamówienia. Znaczenie (waga): 100% ,
Zamawiający dokona oceny ofert za pomocą systemu punktowego zgodnie z poniższymi zasadami: Kryterium „cena" przedmiotu zamówienia.
Maksymalną liczbę punktów (100) otrzyma Wykonawca, który zaproponuje najniższą całkowitą cenę za przedmiot zamówienia,
natomiast pozostali Wykonawcy otrzymają odpowiednio mniejszą liczbę punktów zgodnie ze wzorem: Pc = (Cn : Cob) x 100 pkt
gdzie:
Pc - liczba punktów przyznanych Wykonawcy za cenę,
Cn - najniższa zaoferowana cena,
Cob - cena zaoferowana w ofercie badanej.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące:
1) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej. Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że posiada:
aktywny wpis w Bazie danych o produktach i opakowaniach oraz gospodarce odpadami (numer rejestrowy BDO) nadany na podstawie ustawy o odpadach.

W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia warunek może być spełniony przez wszystkich Wykonawców lub przez co najmniej jednego z Wykonawców.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu oraz o braku podstaw wykluczenia z postępowania, zgodnie z załącznikami do SWZ.
2. Informacje zawarte w oświadczeniach, o których mowa w ust. 1 stanowią wstępne potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu.
3. Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni od dnia wezwania, podmiotowych środków dowodowych aktualnych na dzień złożenia.
4. Podmiotowe środki dowodowe wymagane od Wykonawcy obejmują:
1) zezwolenie na prowadzenie działalności w zakresie zbierania oraz transportu odpadów zgodnie z ustawą o odpadach lub udokumentowane zwolnienie z obowiązku posiadania takiego zezwolenia.
Jeżeli Wykonawca nie złożył oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, podmiotowych środków dowodowych, innych dokumentów lub oświadczeń składanych w postępowaniu lub są one niekompletne lub zawierają błędy, Zamawiający wzywa Wykonawcę odpowiednio do ich złożenia, poprawienia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie, chyba że oferta Wykonawcy
podlega odrzuceniu bez względu na ich złożenie, uzupełnienie lub poprawienie lub zachodzą przesłanki unieważnienia
postępowania.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu oraz o
braku podstaw wykluczenia z postępowania, zgodnie z załącznikami do SWZ.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Do oferty należy złożyć dowód wniesienia wadium

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

1. Zamawiający wymaga złożenia wadium w wysokości 2100,00 (dwa tysiące sto ) złotych.
2. Wadium może być wnoszone według wyboru wykonawcy w jednej lub kilku następujących formach:
a) pieniądzu na rachunek Zamawiającego w;
Banku Spółdzielczym w Krokowej
42 8349 0002 0030 3260 2000 0010

b) gwarancjach bankowych;
c) gwarancjach ubezpieczeniowych;
d) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości przy czym, gdy wadium wnoszone w sposób określony w pkt. a-c powyżej, wykonawca zobowiązany jest przekazać zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia w postaci elektronicznej.

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu, na podstawie art. 108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt. 1, 4, 5, 7, 8 i 10 ustawy Pzp i spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące:
1) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej. Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że posiada:
aktywny wpis w Bazie danych o produktach i opakowaniach oraz gospodarce odpadami (numer rejestrowy BDO) nadany na podstawie ustawy o odpadach.
W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia warunek może być spełniony przez wszystkich Wykonawców lub przez co najmniej jednego z Wykonawców.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-07 08:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://sws-swarzewo.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-07 08:30

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
27.08.2026
Termin składania ofert
07.09.2026 06:00
Rodzaj zamawiającego
1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
90500000-2 (Usługi związane z odpadami) 90512000-9 (Usługi transportu odpadów) 90512000-9 - Usługi transportu odpadów

Okres realizacji

do 2026-10-15