Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 54 000 PLN

Opracowanie projektu koncepcji i przygotowania wstępnego kosztorysu polegającego na przebudowie budynku i zagospodarowaniem ul. Monte Cassino 21 b w Zielonej Górze Szpital w Ciborzu

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00227614

Numer referencyjny: ZP.2210.03.2026

Zamawiający

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny dla Nerwowo i Psychicznie Chorych SP ZOZ

Cibórz 5

66-213 Cibórz, Lubuskie

NIP: 9271678629

REGON: 000292793

Opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie projektu koncepcji i przygotowania wstępnego kosztorysu dla inwestycji polegającej na przebudowie budynku użyteczności publicznej wraz z zagospodarowanie m terenu przy ul. Monte Cassino 21 b w Zielonej Górze Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego dla Nerwowo i Psychicznie Chorych SPZOZ w Ciborzu

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Architektoniczna Pracownia Projektowa Tomasz Drożdżyński Poznań 7821022986

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Architektoniczna Pracownia Projektowa Tomasz Drożdżyński (Poznań) Umowa podpisana 66 420 PLN 54 000 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubuskie — na podstawie 36 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)

Najniższa cena

46 863 PLN

Średnia cena

253 973 PLN

Najwyższa cena

615 655 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FAWAL Filip Walczak Gorzów Wielkopolski 8 - -
MUSHROOM STUDIO ŻANETA MAŚLAK Szczecin 5 64 575 PLN 129 150 PLN
PMB Kompleks PHU Mateusz Bogój Zielona Góra 2 272 445 PLN 544 890 PLN
ABK-PROJEKT Bogdan Mrozowski Zielona Góra 1 - -
AUGMEN CONSULTING GROUP M. Kowalczyk Spółka Jawna Zielona Góra 1 429 885 PLN 429 885 PLN
PMB KOMPLEKS PHU Mateusz Bogój Zielona Góra 1 - -
PMB Kompleks PHU Mateusz Bogój Zielona Góra 1 - -
7SGROUP Sp. z o.o. Sp. K Wrocław 1 - -
JAROS INŻYNIERIA RUCHU SP. Z O.O. RĘBIECHOWO 1 597 780 PLN 597 780 PLN
MUSHROOM STUDIO ŻANETA MAŚLAK Szcczecin 1 46 863 PLN 46 863 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej zadania pn.: Rozbudowa i przebudowa dróg ul. Paderewskiego i ul. Krótka (na odcinku od ul. Paderewskiego do ul. Szymanowskiego) w Żarach

PMB KOMPLEKS PHU Mateusz Bogój -

2026-08-25 08:33:34Z

Opracowanie projektu koncepcji i przygotowania wstępnego kosztorysu polegającego na przebudowie budynku i zagospodarowaniem ul. Monte Cassino 21 b w Zielonej Górze Szpital w Ciborzu

Architektoniczna Pracownia Projektowa Tomasz Drożdżyński 66 420 PLN

2026-08-03 22:28:43Z

Wykonanie dokumentacji projektowych dla zadania pn.: „Budowa/rozbudowa/przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Deszczno”

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FAWAL Filip Walczak -

2026-07-06 16:54:22Z

Wykonanie dokumentacji projektowych dla zadania pn.: „Budowa/rozbudowa/przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Deszczno”

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FAWAL Filip Walczak -

2026-07-06 16:54:22Z

Wykonanie dokumentacji projektowych dla zadania pn.: „Budowa/rozbudowa/przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Deszczno”

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FAWAL Filip Walczak -

2026-07-06 16:54:22Z

Wykonanie dokumentacji projektowych dla zadania pn.: „Budowa/rozbudowa/przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Deszczno”

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FAWAL Filip Walczak -

2026-07-06 16:54:22Z

Wykonanie dokumentacji projektowych dla zadania pn.: „Budowa/rozbudowa/przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Deszczno”

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FAWAL Filip Walczak -

2026-07-06 16:54:22Z

Wykonanie dokumentacji projektowych dla zadania pn.: „Budowa/rozbudowa/przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Deszczno”

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FAWAL Filip Walczak -

2026-07-06 16:54:22Z

Wykonanie dokumentacji projektowych dla zadania pn.: „Budowa/rozbudowa/przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Deszczno”

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FAWAL Filip Walczak -

2026-07-06 16:54:22Z

Wykonanie dokumentacji projektowych dla zadania pn.: „Budowa/rozbudowa/przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Deszczno”

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FAWAL Filip Walczak -

2026-07-06 16:54:22Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 800 PLN Średnia: 203 370 PLN Max: 1 050 383 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Opracowanie projektu koncepcji i przygotowania wstępnego kosztorysu polegającego na przebudowie budynku i zagospodarowaniem ul. Monte Cassino 21 b w Zielonej Górze Szpital w Ciborzu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny dla Nerwowo i Psychicznie Chorych SP ZOZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000292793

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Cibórz 5

1.5.2.) Miejscowość: Cibórz

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-213

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.sulkowska@ciborz.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ciborz.bip.gov.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie projektu koncepcji i przygotowania wstępnego kosztorysu polegającego na przebudowie budynku i zagospodarowaniem ul. Monte Cassino 21 b w Zielonej Górze Szpital w Ciborzu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-918b3f3f-4d0b-4788-b3e8-928283b4a885

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00227614

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00084358/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.7 Opracowanie projektu koncepcji i przygotowania wstępnego kosztorysu dla inwestycji

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1305054

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1305054

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie Pzp, odbywa się przy użyciu środków komunikacji
elektronicznej tj. dedykowanej elektronicznej Platformy Zakupowej „openNexus” https://platformazakupowa.pl/pn/spzoz_boleslawiec,
zwanej dalej Platformą zakupową lub za pomocą poczty elektronicznej (nie dotyczy złożenia oferty). Przez środki komunikacji elektronicznej rozumie się środki komunikacji elektronicznej zdefiniowane w ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123 i 730). Składanie ofert przez Platformę zakupową „openNexus”, jest dla Wykonawców całkowicie bezpłatne. Oferty, oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, podmiotowe środki dowodowe, w tym
oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz. U. z 2020 poz. 346, 568, 695, 1517 i 2320), z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. (formaty danych: .pdf, .doc, .docx, .rtf, .xps, .odt, .xls, .xlsx). Zamawiający zaleca w szczególności .pdf jako format przesyłania danych. Ofertę wraz ze wszystkimi załącznikami, a także oświadczeniami składa się pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci
elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. W celu ewentualnej kompresji danych Zamawiający rekomenduje wykorzystanie jednego z formatów .zip, .7Z. Wśród formatów powszechnych a nie występujących w rozporządzeniu występują: .rar .gif .bmp .numbers .pages. Dokumenty złożone w takich
plikach zostaną uznane za złożone nieskutecznie. Przedmiotowe środki dowodowe oraz inne dokumenty lub oświadczenia, sporządzone w języku obcym przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy użyciu opisane zostały w Regulaminie korzystania z Platformy (adres: https://platformazakupowa.pl/ strona/1 regulamin). Składając ofertę Wykonawca akceptuje Regulamin platformazakupowa.pl dla Użytkowników (Wykonawców). Występuje limit objętości plików lub spakowanych folderów w zakresie całej oferty lub wniosku do ilości 10 plików lub spakowanych folderów przy maksymalnej
wielości 150 MB. Przy dużych plikach kluczowe jest łącze internetowe i dostępna przepustowość łącza po stronie serwera platformazakupowa.pl oraz użytkownika. Składając ofertę zaleca się zaplanowanie złożenia jej z wyprzedzeniem minimum 24h, aby zdążyć w terminie przewidzianym na jej złożenie w przypadku siły wyższej, jak np. awaria www.platformazakupowa.pl, awaria Internetu, problemy techniczne związane z brakiem np. aktualnej przeglądarki itp. W przypadku większych plików zalecamy skorzystanie z instrukcji pakowania plików dzieląc je na mniejsze paczki po np. 150 MB każda. Instrukcja pakowania pilików dostępna pod adresem (https://docs.google.com/document/d/1kdC7je8RNO5FSk_N0NY7nv1Xj1WYJza-CmXvYH8evhk

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zamawiający realizuje obowiązek informacyjny w SWZ

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zamawiający realizuje obowiązek informacyjny w SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.2210.03.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.5.) Wartość zamówienia: 225000,00 PLN

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie projektu koncepcji i przygotowania wstępnego kosztorysu dla inwestycji polegającej na przebudowie budynku użyteczności publicznej wraz z zagospodarowanie m terenu przy ul. Monte Cassino 21 b w Zielonej Górze Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego dla Nerwowo i Psychicznie Chorych SPZOZ w Ciborzu

4.2.6.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale 7 SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej. Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże dysponowanie oraz podstawę do dysponowania następującymi osobami:
ARCHITEKT
Wymagana liczba osób: 1
KWALIFIKACJE ZAWODOWE: uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej lub odpowiadające im uprawnienia budowlane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów;
DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: opracował 1 projekt budowlany i/ lub wykonawczy sporządzony w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, polegający na opracowaniu dokumentacji projektowej dla budowy i/lub przebudowy i/lub rozbudowy budynku służby zdrowia, opieki społecznej i socjalnej, jak: szpitale, sanatoria, hospicja, przychodnie, poradnie, stacje krwiodawstwa, a wskazane w kategorii XI obiektów budowlanych, o których mowa w ustawie Prawo budowlane, o powierzchni minimum 1500m2;
PROJEKTANT W SPECJALNOŚCI KONSTRUKCYJNEJ:
Wymagana liczba osób: 1
KWALIFIKACJE ZAWODOWE: uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub odpowiadające im uprawnienia budowlane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów;
DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: opracował 1 projekt budowlany i/ lub wykonawczy, sporządzony w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, polegający na opracowaniu dokumentacji projektowej dla budowy i/lub przebudowy i/lub rozbudowy budynku służby zdrowia, opieki społecznej i socjalnej, jak: szpitale, sanatoria, hospicja, przychodnie, poradnie, stacje krwiodawstwa, a wskazane w kategorii XI obiektów budowlanych, o których mowa w ustawie Prawo budowlane, o powierzchni minimum 1500m2;
PROJEKTANT W SPECJALNOŚCI SANITARNEJ:
Wymagana liczba osób: 1
KWALIFIKACJE ZAWODOWE: uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej sieci wodociągowych i kanalizacyjnych lub odpowiadające im uprawnienia budowlane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów;
DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: opracował 1 projekt budowlany i/ lub wykonawczy, sporządzony w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, polegający na opracowaniu dokumentacji projektowej dla budowy i/lub przebudowy i/lub rozbudowy budynku służby zdrowia, opieki społecznej i socjalnej, jak: szpitale, sanatoria, hospicja, przychodnie, poradnie, stacje krwiodawstwa, a wskazane w kategorii XI obiektów budowlanych, o których mowa w ustawie Prawo budowlane, o powierzchni minimum 1500m2;
PROJEKTANT W SPECJALNOŚCI INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I TELETECHNICZNYCH:
Wymagana liczba osób: 1
KWALIFIKACJE ZAWODOWE: uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacje elektryczne lub odpowiadające im uprawnienia budowlane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów;
DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: opracował 1 projekt budowlany i/ lub wykonawczy, sporządzony w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, polegający na opracowaniu dokumentacji projektowej dla budowy i/lub przebudowy i/lub rozbudowy budynku służby zdrowia, opieki społecznej i socjalnej, jak: szpitale, sanatoria, hospicja, przychodnie, poradnie, stacje krwiodawstwa, a wskazane w kategorii XI obiektów budowlanych, o których mowa w ustawie Prawo budowlane, o powierzchni minimum 1500m2;
ARCHITEKT KRAJOBRAZU:
Wymagana liczba osób: 1
KWALIFIKACJE ZAWODOWE: projektowanie, urządzanie i pielęgnacja roślinnych obiektów architektury krajobrazu: Dotyczy doboru roślin, projektowania nasadzeń, zakładania ogrodów oraz ich pielęgnacji;
DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: opracował minimum 1 projekt terenów zieleni (parkingi, ogrody) wraz z doborem materiału roślinnego i małej architektury oraz nadzór nad realizacją projektów wokół obiektów użyteczności publicznej o powierzchni minimum 1500m2;

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1. Odpis lub informację z KRS, CEiDG lub innego właściwego rejestru w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, sporządzony nie wcześniej niż 3 miesiące przed złożeniem. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, ile wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. Zapisy tego punktu stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu podmiotu udostępniającego zasoby na zasadach określonych w art. 118 ustawy Pzp lub podwykonawcy niebędącego podmiotem udostępniającym zasoby na takich zasadach;
2. Oświadczenie w zakresie art. 7 Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U z 2022 r., poz. 835). Z postępowania wyklucza się Wykonawcę

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: W celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu: Wykaz osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami – Wykaz osób musi potwierdzać spełnienie warunku udziału w postępowaniu w zakresie określonym w Rozdziale 6 SWZ. Wzór wykazu według Załącznika nr 5 do SWZ

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku ustanawiają Pełnomocnika (Lidera) do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Przepisy dotyczące Wykonawcy stosuje się odpowiednio do Wykonawców, o których
mowa w zdaniu pierwszym. Jeżeli oferta Wykonawców, o których mowa w zadaniu pierwszym została wybrana, Zamawiający może żądać przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego, kopii umowy regulującej współpracę tych Wykonawców.
Oferta wspólna musi zostać przygotowana i złożona w następujący sposób:
- partnerzy ustanawiają i wskazują Pełnomocnika (Lidera) do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie niniejszego zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu o udzielenie niniejszego zamówienia i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Zaleca się, aby Pełnomocnikiem (Liderem) był jeden z partnerów Konsorcjum. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty w postaci elektronicznej;
-oferta musi być podpisana w taki sposób, by prawnie zobowiązywała wszystkich partnerów;
-każdy z partnerów musi złożyć oświadczenie wg treści Załącznika nr 4 do SWZ, potwierdzające, że nie podlega wykluczeniu z postępowania oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu, w zakresie, w którym każdy z Wykonawców wykazuje spełnienie warunków udziału w postępowaniu i brak podstaw do wykluczenia;
-oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania, w tym oświadczenie dotyczące przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie;
-warunek dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o którym mowa w art. 112 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, jest spełniony, jeżeli co najmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej i zrealizuje dostawy, do których realizacji te uprawnienia są wymagane;
-Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia wskazują w Formularzu ofertowym- Załączniku nr 1 do SWZ, która część zamówienia będzie realizowana przez poszczególnych Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia;
-wszelka korespondencja prowadzona będzie wyłącznie z Pełnomocnikiem (Liderem) Konsorcju

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Umowa zostanie zawarta na warunkach zawartych w projekcie umowy w sprawie zamówienia publicznego, który stanowi Załącznik nr 10 do niniejszej SWZ.
1. Zakres świadczenia Wykonawcy wynikający z umowy jest tożsamy z jego zobowiązaniem zawartym w ofercie.
2. Przez cały okres obowiązywania Umowy Wykonawca jest zobowiązany do posiadania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej związanej z realizacją przedmiotu zamówienia na kwotę nie mniejszą niż wartość brutto oferty przy czym za spełnienie tego wymogu Zamawiający uzna przedłożenie przed podpisaniem umowy kopii umowy ubezpieczenia i aktualnej polisy wraz z dowodem/dowodami opłaconej wymaganej składki/składek oraz jeżeli przedłożona polisa nie będzie obejmowała całego okresu obowiązywania Umowy- pisemne zobowiązanie Wykonawcy do odnawiania polisy i przedstawiania Zamawiającemu nowej polisy najpóźniej 7 dni przed datą wygaśnięcia poprzedniej polisy
3. Zgodnie z treścią art. 455 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian w postanowieniach umowy w stosunku do treści wybranej oferty. Możliwość dokonania zmian została ujęta w projekcie umowy.
4. Wszelkie zmiany w zawartej umowie wymagają formy pisemnej, pod rygorem nieważności

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-05-14 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę wraz ze wszystkimi wymaganymi oświadczeniami i dokumentami, należy złożyć za pośrednictwem Platformy zakupowej Zamawiającego https://platformazakupowa.pl/transakcja/1305054 na stronie danego postępowania

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-05-14 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-05-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
04.05.2026
Termin składania ofert
14.05.2026 08:00
Wartość umowy
54 000 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)

Okres realizacji

56 dni