Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 11.09.2026 07:00 (5 dni)

Organizacja konferencji pn. ,,Małe przetwórstwo w gospodarstwie rolnym szansą na dodatkowe źródło dochodu”, 6 szkoleń z warsztatami z produkcji serów oraz 4 szkoleń z warsztatami z produkcji wędlin

Aktywny Usługi 2026/BZP 00421805

Numer referencyjny: 554/DROW/KSOW/TP/2026

Zamawiający

ŁÓDZKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO Z SIEDZIBĄ W BRATOSZEWICACH

Nowości 32

95-011 Bratoszewice, Łódzkie

NIP: 7331305961

REGON: 004349350

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja jednodniowej Konferencji pn. ,,Małe przetwórstwo w gospodarstwie rolnym szansą na dodatkowe źródło dochodu” oraz na kompleksową organizację cyklu 6 jednodniowych szkoleń z warsztatami z produkcji serów i cyklu 4 jednodniowych szkoleń z warsztatami z produkcji wędlin w ramach operacji pn. ,, Małe przetwórstwo w gospodarstwie rolnym szansą na dodatkowe źródło dochodu” wpisanych do realizacji w Planie Operacyjnym Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Plus na rok 2026

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Łódzkie — na podstawie 151 rozstrzygniętych przetargów (CPV 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe)

Najniższa cena

400 PLN

Średnia cena

74 143 PLN

Najwyższa cena

878 650 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Centrum Szkoleniowe OMEGA Łukasz Dybała Kraków 8 52 257 PLN 336 000 PLN
STREFA ROZWOJU DANUTA RYNKIEWICZ Piaseczno 7 7 943 PLN 55 600 PLN
Fundacja Zaufania Społecznego Publica Fides, Dąbrowskiego 2, 95-083 Lutomiersk Lutomiersk 6 - -
STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz Piaseczno 6 20 567 PLN 126 800 PLN
PERFORMATYWKA Patryk Gniedziejko Białystok 5 5 602 PLN 28 010 PLN
BIURO TURYSTYKI SZKOLNEJ I USŁUG EDUKACYJNYCH KATARZYNA SIENKOWICZ Sieradz 5 64 100 PLN 320 500 PLN
Sun & More Sp.zo.o. Szczecin 5 - -
BPR Consulting Paulina Rydz Łódź 4 - 129 898 PLN
IPL Kursy resuscytacji IPR EMERGENCY Marcin Rybakowski Poznań 4 118 050 PLN 472 200 PLN
ATUM Sp. z o.o. Wrocław 3 40 000 PLN 120 000 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Usługi szkoleniowe w zakresie realizacji szkoleń/kursów zawodowych dla uczniów i nauczycieli w ramach realizacji projektu pn.: "Absolwent ZS nr 2 w Wieluniu – nowoczesne technologie w transformacji"

Serwis i Szkolenia IT Piotr Chojnacki 157 080 PLN

2026-09-03 19:47:55Z

Usługi szkoleniowe w zakresie realizacji szkoleń/kursów zawodowych dla uczniów i nauczycieli w ramach realizacji projektu pn.: "Absolwent ZS nr 2 w Wieluniu – nowoczesne technologie w transformacji"

Skylinx Sp. z o.o. 79 000 PLN

2026-09-03 19:47:55Z

Usługi szkoleniowe w zakresie realizacji szkoleń/kursów zawodowych dla uczniów i nauczycieli w ramach realizacji projektu pn.: "Absolwent ZS nr 2 w Wieluniu – nowoczesne technologie w transformacji"

Strefa Rozwoju Danuta Rynkiewicz 66 000 PLN

2026-09-03 19:47:55Z

Usługi szkoleniowe w zakresie realizacji szkoleń/kursów zawodowych dla uczniów i nauczycieli w ramach realizacji projektu pn.: "Absolwent ZS nr 2 w Wieluniu – nowoczesne technologie w transformacji"

Strefa Rozwoju Danuta Rynkiewicz 40 850 PLN

2026-09-03 19:47:55Z

Usługi szkoleniowe w zakresie realizacji szkoleń/kursów zawodowych dla uczniów i nauczycieli w ramach realizacji projektu pn.: "Absolwent ZS nr 2 w Wieluniu – nowoczesne technologie w transformacji"

5252857607 10 912 PLN

2026-09-03 19:47:55Z

Organizacja szkoleń zawodowych dla uczestników projektu „Kiliński – szkoła przyszłości” - usuwanie wgnieceń metodą PDR - II postępowanie

Centrum Edukacji Zawodowej Angelika Ćwiertka -

2026-09-02 10:36:03Z

Usługi szkoleniowe z zakresu tutoringu dla nauczycieli akademickich i doktorantów Uniwersytetu Łódzkiego w ramach projektu „Aktywni - Program Rozwoju Dydaktyki i Kompetencji”

Collegium Wratislaviense Sp. z o.o. 23 700 PLN

2026-08-31 07:41:39Z

Usługi szkoleniowe z zakresu tutoringu dla nauczycieli akademickich i doktorantów Uniwersytetu Łódzkiego w ramach projektu „Aktywni - Program Rozwoju Dydaktyki i Kompetencji”

Collegium Wratislaviense Sp. z o.o. 42 300 PLN

2026-08-31 07:41:39Z

Gospodarka Cyrkularna w Gminie Parzęczew

Fundacja Edukacji, Rozwoju i Innowacji 770 000 PLN

2026-08-20 06:06:31Z

„Zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń dla uczestników projektu „Wzmocnieni – zintegrowane wsparcie dla dzieci i rodzin”

BPR Consulting Paulina Rydz -

2026-08-19 09:16:09Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 350 PLN Średnia: 85 168 PLN Max: 1 674 800 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Organizacja konferencji pn. ,,Małe przetwórstwo w gospodarstwie rolnym szansą na dodatkowe źródło dochodu”, 6 szkoleń z warsztatami z produkcji serów oraz 4 szkoleń z warsztatami z produkcji wędlin

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ŁÓDZKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO Z SIEDZIBĄ W BRATOSZEWICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004349350

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowości 32

1.5.2.) Miejscowość: Bratoszewice

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-011

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lodr-bratoszewice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lodr-bratoszewice.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

doradztwo rolnicze

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Organizacja konferencji pn. ,,Małe przetwórstwo w gospodarstwie rolnym szansą na dodatkowe źródło dochodu”, 6 szkoleń z warsztatami z produkcji serów oraz 4 szkoleń z warsztatami z produkcji wędlin

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-116f2542-6754-4caa-9f51-d40dba1e614c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00421805

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00138634/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Organizacja szkoleń, konferencji, wyjazdów studyjnych - usługi szkoleniowe i edukacyjne

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Zamówienie finansowane jest z dotacji celowej KSOW + II Schemat Pomocy Technicznej PS WPR 2023- 2027.

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-116f2542-6754-4caa-9f51-d40dba1e614c

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-116f2542-
6754-4caa-9f51-d40dba1e614c

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. W postępowaniu o udzielenie
zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która
jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl
2. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu
„Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki
korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej
https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
3. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia
ani logowania.
4. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści
zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w Rozporządzenie Prezesa
Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych
dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub
konkursie (Dz. U. poz. 2452) – zwane dalej rozporządzeniem w sprawie przekazywania informacji i wymagań technicznych
dokumentów.
5. Dokumenty elektroniczne, o których mowa w § 2 ust. 1 w sprawie przekazywania informacji i wymagań technicznych dokumentów,
sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12
kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji
w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 2247), z
uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych i przekazuje się jako załączniki.
6. W przypadku formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 Pzp, ww. regulacje nie będą miały bezpośredniego zastosowania.
7. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert/wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, odbywa się
drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do
komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień,
zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej
wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”).
8. Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy”
na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji”
służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta
uproszczonego na Platformie e-Zamówienia.
9. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie
postępowania w zakładce „Komunikacja”.
10. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz
informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z
przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy
95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - zwane dalej RODO), zamawiający informuje, że:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w
Bratoszewicach ul. Nowości 32, 95-011 Bratoszewice.
2) Z Administratorem można skontaktować się poprzez adres e-mail: sekretariat@lodr-bratoszewice.pl,
telefonicznie tel. 42 719 89 28 lub pisemnie pod adres siedziby Administratora.
3) Administrator przetwarza Pani/Pana dane osobowe na potrzeby (cel przetwarzania) postępowania o
udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem zamówienia jest organizacja konferencji pn.
,,Małe przetwórstwo w gospodarstwie rolnym szansą na dodatkowe źródło dochodu”, 6 szkoleń z
warsztatami z produkcji serów oraz 4 szkoleń z warsztatami z produkcji wędlin – na podstawie art. 6 ust.
1 lit. c RODO.
4) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie
dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo
zamówień publicznych, dalej zwana „Pzp”, a także podmiotom uprawnionym – na podstawie umów o
powierzenie przetwarzania danych osobowych (w szczególności podmiotom wspierających
administratora w organizacji postępowania o udzielenie zamówienia publicznego).
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o
udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje
cały czas trwania umowy, uwzględniając okres rękojmi i gwarancji oraz okres przedawnienia roszczeń.
6) Obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest
wymogiem ustawowym określonym w przepisach Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o
udzielenie zamówienia publicznego – konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z Pzp.
7) W trakcie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych nie dochodzi do zautomatyzowanego
podejmowania decyzji ani profilowania.
8) Posiada Pani/Pan:
a) prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących (art. 15 RODO);
b) prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych (art. 16 RODO) – przy czym skorzystanie z prawa
sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego
ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z Pzp oraz nie może naruszać integralności
protokołu oraz jego załączników;
c) prawo żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych (art. 18 RODO) – z
zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO, to jest prawa do ograniczenia
przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia
korzystania
ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej lub z uwagi na
ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego;
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że
przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Nie przysługuje Pani/Panu:
a) prawo do usunięcia danych osobowych (w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO);
b) prawo do przenoszenia danych osobowych (o którym mowa w art. 20 RODO);
c) prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych (na podstawie art. 21 RODO), gdyż
podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: 554/DROW/KSOW/TP/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja jednodniowej Konferencji pn. ,,Małe przetwórstwo w gospodarstwie rolnym szansą na
dodatkowe źródło dochodu” oraz na kompleksową organizację cyklu 6 jednodniowych szkoleń z warsztatami z produkcji serów i cyklu 4 jednodniowych szkoleń z warsztatami z produkcji wędlin w ramach
operacji pn. ,, Małe przetwórstwo w gospodarstwie rolnym szansą na dodatkowe źródło dochodu” wpisanych do realizacji w Planie Operacyjnym Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Plus na rok 2026

4.2.6.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

80590000-6 - Usługi seminaryjne

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

zdolności technicznej lub zawodowej:
− Wykonawca zobowiązany jest wykazać, że w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia
działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał należycie co najmniej 3 usługi polegające na
kompleksowej organizacji szkoleń z zajęciami praktycznymi lub warsztatów (zamawiający
dopuszcza 3 szkolenia/warsztaty w ramach jednego zlecenia albo zamówienia albo umowy), dla
grupy minimum 20 osób. Wartość każdej usługi nie mniej niż 24 000,00 zł brutto (dwadzieścia
cztery tysięcy złotych).

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia - załącznik nr 4 do SWZ

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: wykaz wykonanych usług o których mowa w Rozdziale VIII podrozdział I pkt 1 ppkt. 2) lit d) SWZ,
sporządzony wg wzoru stanowiącego załącznik nr 6 do SWZ, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i
miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których usługi te zostały wykonane, oraz załączeniem
dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa,
są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane
zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych
dokumentów – inne odpowiednie dokumenty.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

Każdy Wykonawca zobowiązany jest zabezpieczyć swoją ofertę wadium w wysokości: 2500,00 zł (dwa
tysiące pięćset złotych).

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Zgodnie z instrukcjami zawartymi w SWZ

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zgodnie z informacjami zawartymi w projektowanych postanowieniach umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-11 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-116f2542- 6754-4caa-9f51-d40dba1e614c

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-11 09:05

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
03.09.2026
Termin składania ofert
11.09.2026 07:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.16
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
80000000-4 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe) 80500000-9 (Usługi szkoleniowe) 80590000-6 (Usługi seminaryjne) 55321000-6 (Usługi przygotowywania posiłków) 55322000-3 (Usługi gotowania posiłków) 39294100-0 (Artykuły informacyjne i promocyjne) 80500000-9 - Usługi szkoleniowe 80590000-6 - Usługi seminaryjne 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków 55322000-3 - Usługi gotowania posiłków 39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

Okres realizacji

80 dni