Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 86 100 PLN
Pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach zadania: Termomodernizacja Pawilonu C i D oraz rozbudowa, przebudowa Pawilonu C i D
Numer referencyjny: 42/TP/26
Zamawiający
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
Rakowska 15
97-300 Piotrków Trybunalski, Łódzkie
NIP: 7712295780
REGON: 000636940
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| MBI Sp. z o.o. | Włocławek | 8883119317 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MBI Sp. z o.o. (Włocławek) | Umowa podpisana | 86 100 PLN | 86 100 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Łódzkie — na podstawie 19 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego)
Najniższa cena
55 104 PLN
Średnia cena
150 918 PLN
Najwyższa cena
292 802 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| MBI spółka z o.o. Włocławek | 2 | 55 104 PLN | 55 104 PLN |
| Ekoinwestycje Sp. z o.o. Białystok | 1 | 105 042 PLN | 105 042 PLN |
| ARCHIVISION SP. Z O.O. wARSZAWA | 1 | 292 802 PLN | 292 802 PLN |
| PERSEM Sp. z o.o. Bytom | 1 | 135 300 PLN | 135 300 PLN |
| BPI Bartłomiej Jagodziński Piotrków Trybunalski | 1 | - | - |
| DROMEL Grzegorz Dziubak Tomaszów Mazowiecki | 1 | - | - |
| CONSIL Mateusz Chmielewski Nowy Glinnik 5 | 1 | - | 79 950 PLN |
| CONSIL Mateusz Chmielewski Nowy Glinnik 5 | 1 | 153 750 PLN | 153 750 PLN |
| Consil Mateusz Chmielewski Nowy Glinnik 5 | 1 | 159 900 PLN | 159 900 PLN |
| MBI Sp. z o.o. Włocławek | 1 | 86 100 PLN | 86 100 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Pełnienie nadzoru inwestorskiego wielobranżowego nad budową żłobka miejskiego w Łowiczu
2026-08-27 13:10:46Z
Usługa nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi przy realizacji zadania Wykonanie w trybie zaprojektuj i wybuduj zadania pn. Modernizacja pomieszczeń Pracowni Implantacji Stymulatorów Serca w O
2026-08-24 11:44:13Z
Nadzór inwestorski nad inwestycją pn.:„Budowa niskoemisyjnego systemu mobilności w Gminie Aleksandrów Łódzki – budowa dróg dla pieszych i rowerów II etap (od Zgniłego Błota do Słowaka)”
2026-08-18 11:02:32Z
Kompleksowy nadzór inwestorski nad realizacją zadania inwestycyjnego pod nazwą: "Adaptacja budynku przy ul. 1-go Maja 25 w Żychlinie na potrzeby Centrum Aktywności Lokalnej"
2026-08-13 07:01:00Z
Pełnienie kompleksowego wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn. „Rozbudowa DP 4302E na odcinku od węzła „Wólka Jagielczyńska” DK S8 do miejscowości Krzemienica”
2026-07-27 10:37:37Z
Pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach zadania: Termomodernizacja Pawilonu C i D oraz rozbudowa, przebudowa Pawilonu C i D
2026-07-21 06:48:23Z
Wykonanie nadzoru inwestorskiego w ramach inwestycji pn. Przebudowa drogi w miejscowości Skrzynki, Przesiadłów, Ojrzanów i Tobiasze.
2026-06-30 13:48:57Z
Pełnienie funkcji nadzoru inwestorskiego dla zadania inwestycyjnego pn.: „Odnawialne źródła energii w gminie Gorzkowice - edycja II”
2026-05-08 11:01:26Z
Pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach przedsięwzięcia pn. Budowa budynku użyteczności publ. przeznaczonego na cele ochrony przeciwpożarowej i bezp. publ. wraz z niezbędną infrastrukturą tech.
2026-05-08 10:41:18Z
Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa DP4339E wraz z rozbiórką i budową mostu – ul. Legionów w Tomaszowie Mazowieckim”
2026-04-17 08:35:28Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00264452 z dnia 2026-05-27 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach zadania: Termomodernizacja Pawilonu C i D oraz rozbudowa, przebudowa Pawilonu C i D
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000636940
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rakowska 15
1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szpital-piotrkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-piotrkow.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach zadania: Termomodernizacja Pawilonu C i D oraz rozbudowa, przebudowa Pawilonu C i D
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-634bc700-b6ee-46c6-bcfe-7a8095ce31c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264452
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00129121/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach zadania: Termomodernizacja Pawilonu C i D oraz rozbudowa, przebudowa Pawilonu C i D
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
Zadanie finansowane z Programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 nr FELD.02.01-IZ.00-001/24 w ramach Działania 02.01 Efektywność energetyczna, Typ 1 Inwestycje w zakresie przedsięwzięć termomodernizacyjnych budynków użyteczności publicznej – dotyczy zakresu: Nadzór inwestorski - projekt: Termomodernizacja Pawilonu C i D.
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://szpital-piotrkow.ezamawiajacy.pl/pn/szpital-piotrkow/demand/293509/notice/public/details3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://szpital-piotrkow.ezamawiajacy.pl/pn/szpital-piotrkow/demand/293509/notice/public/details
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: 42/TP/26
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach zadania: Termomodernizacja Pawilonu C i D Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim oraz rozbudowa, przebudowa Pawilonu C i D. Nadzór inwestorski obejmuje następujące branże:
1) konstrukcyjno-budowlaną,
2) Instalacyjną w zakresie sieci, instalacji i urządzeń:
a) cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych;
b) elektrycznych i elektroenergetycznych.
4.2.6.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie osoby w pełnieniu funkcji inspektora nadzoru
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Warunek zdolności technicznej lub zawodowej;Zamawiający wyznacza szczegółowy warunek w tym zakresie:
Wykonawca spełni warunek zdolności zawodowej, jeśli wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował osobami skierowanymi przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, posiadającymi uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie bez ograniczeń w branżach:
- konstrukcyjno-budowlanej – osoba posiadająca ww. uprawnienia od co najmniej 5 lat, licząc od daty wydania decyzji o nadaniu uprawnień budowlanych oraz doświadczenie w pełnieniu funkcji inspektora nadzoru.
Osoba wskazana do realizacji nadzoru inwestorskiego z uprawieniami konstrukcyjno-budowlanymi powinna posiadać doświadczenie w pełnieniu funkcji inspektora, w minimum jednej inwestycji, której wartość wynosi minimum 3 mln zł brutto.
Uwaga: Zamawiający wymaga, aby osoba wskazana w ofercie, w celu wykazania spełnienia warunku udziału w postępowaniu uczestniczyła w jego realizacji.
Zamawiający wymaga by nadzór konstrukcyjno-budowlany prowadzony był przez Wykonawcę (nie może być zlecony podwykonawcy).
- instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń:
a) cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych - osoba posiadająca ww. uprawnienia od co najmniej 5 lat, licząc od daty wydania decyzji o nadaniu uprawnień budowlanych.
b) elektrycznych i elektroenergetycznych - osoba posiadająca ww. uprawnienia od co najmniej 5 lat, licząc od daty wydania decyzji o nadaniu uprawnień budowlanych.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Wykaz osób skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności na temat ich kwalifikacji zawodowych oraz uprawnień: posiadającymi uprawnienia do kierowania bez ograniczeń / nadzorowania w branżach:
- konstrukcyjno-budowlanej,
- instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń:
a) cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych (w tym gazów medycznych);
b) elektrycznych i elektroenergetycznych.
Forma wykazu według załącznika nr 5 do SWZ.
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
Wypełniony Formularz oferty - Załącznik nr 1 do SWZ.W przypadku wykazania w Formularzu ofertowym informacji niezbędnych do oceny oferty w odniesieniu do kryterium „doświadczenie osoby w pełnieniu funkcji inspektora nadzoru”, należy razem z Formularzem ofertowym złożyć kopie dowodów potwierdzających posiadane doświadczenie osoby skierowanej do realizacji zamówienia – Inspektora nadzoru.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Zgodnie z SWZ.6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zmiany umowy zostały opisane w Projektowanych postanowieniach umowy – Załącznik 4 do SWZ.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-06-05 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://szpital-piotrkow.ezamawiajacy.pl/
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-06-05 10:15
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 27.05.2026
- Termin składania ofert
- 05.06.2026 08:00
- Wartość umowy
- 86 100 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
8 miesiące