Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 08:00 (4 dni)

Promocja zadania realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 pn. „Budowa obwodnicy Końskich etap II - od DW 749 do DK 42”

Aktywny Usługi 2026/BZP 00413822

Numer referencyjny: 46.2026

Zamawiający

Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich

Jagiellońska 72

25-734 Kielce, Świętokrzyskie

NIP: 9591506120

REGON: 291009337

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są działania informacyjno-promocyjne Projektu Województwa Świętokrzyskiego współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 pn. „Budowa obwodnicy Końskich etap II - od DW 749 do DK 42” 2. Usługa obejmuje: 1) Opracowanie strony internetowej wg SST, 2) Prowadzenie strony internetowej wg SST, 3) Założenie profilu w mediach społecznościowych wg SST, 4) Prowadzenie profilu w mediach społecznościowych wg SST, 5) Realizacja filmu z lektorem na płycie DVD wg SST, 6) Emisja filmu w np. TVP Kielce - 7 min, 7) Napisanie artykułu i jego publikacja wg SST, 8) Informacyjna audycja radiowa o wykonanej inwestycji (spot reklamowy 30 sek.) wg SST, 9) Zorganizowanie wydarzenia informacyjno – promocyjnego w formie konferencji prasowej, w ważnym momencie realizacji projektu. 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST), stanowiąca Załącznik nr 7 do SWZ oraz wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.

Kryteria oceny ofert

Cena 80%
Publikacja artykułów w prasie (P) 10%
Informacyjna audycja radiowa (A) 10%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Świętokrzyskie — na podstawie 3 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych)

Najniższa cena

11 193 PLN

Średnia cena

18 050 PLN

Najwyższa cena

27 552 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Business Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Katowice 3 16 646 PLN 49 938 PLN
Systemy Informacji Wizualnej "GRAF" Bernard Boś Kielce 1 22 263 PLN 22 263 PLN
Dźwignia Handlu Sp. z o.o. Kraków 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 74 przetargów

Min: 1 999 PLN Średnia: 194 248 PLN Max: 650 000 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Promocja zadania realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 pn. „Budowa obwodnicy Końskich etap II
- od DW 749 do DK 42”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich

1.3.) Oddział zamawiającego: Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Kielcach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009337

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 72

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-734

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 48+ 41 347 04 71

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@szdw.kielce.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szdw.kielce.com.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Promocja zadania realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 pn. „Budowa obwodnicy Końskich etap II
- od DW 749 do DK 42”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1fda93fb-aaad-47e8-801d-0988dc37ece1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413822

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042342/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Promocja projektu realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 pn.: Budowa obwodnicy Końskich etap II - od DW 749 do DK 42

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szdw-kielce.logintrade.net/zapytania_email,234562,5a9c9f47791d6da96d5f9fce1d2c073e.html

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://szdw-kielce.logintrade.net/zapytania_email,234562,5a9c9f47791d6da96d5f9fce1d2c073e.html

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne i organizacyjne
sporządzania, wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych opisane zostały w Rozdziale XIII SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Informacje w zakresie RODO zostały wskazane w Rozdziale II SWZ

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Informacje w zakresie RODO zostały wskazane w Rozdziale II SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: 46.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są działania informacyjno-promocyjne Projektu Województwa Świętokrzyskiego współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 pn. „Budowa obwodnicy Końskich etap II - od DW 749 do DK 42”
2. Usługa obejmuje:
1) Opracowanie strony internetowej wg SST,
2) Prowadzenie strony internetowej wg SST,
3) Założenie profilu w mediach społecznościowych wg SST,
4) Prowadzenie profilu w mediach społecznościowych wg SST,
5) Realizacja filmu z lektorem na płycie DVD wg SST,
6) Emisja filmu w np. TVP Kielce - 7 min,
7) Napisanie artykułu i jego publikacja wg SST,
8) Informacyjna audycja radiowa o wykonanej inwestycji (spot reklamowy 30 sek.) wg SST,
9) Zorganizowanie wydarzenia informacyjno – promocyjnego w formie konferencji prasowej,
w ważnym momencie realizacji projektu.
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST), stanowiąca Załącznik nr 7 do SWZ oraz wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

79340000-9 - Usługi reklamowe i marketingowe

92111210-7 - Produkcja filmów reklamowych

22100000-1 - Drukowane książki, broszury i ulotki

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

W przypadku konieczności wydłużenia czasu świadczenia usług z uwagi na przedłużenie realizacji robót budowlanych, Zamawiający, na podstawie z art. 441 ustawy PZP, przewiduje prawo opcji, tj. zastrzega sobie opcję przedłużenia świadczenia usługi promocji w zakresie prowadzenia strony internetowej lub profilu w mediach społecznościowych lub obu tych usług łącznie, przy czym:
1) Wykonawca zobowiązuje się świadczyć ww. usługi promocji inwestycji w ramach dodatkowego wynagrodzenia, przy czym maksymalna liczba miesięcy w ramach prawa opcji to 6 miesięcy;
2) Zlecenie przez Zamawiającego usług z prawa opcji może być dokonane w okresie trwania umowy;
3) Każde zlecenie w ramach prawa opcji będzie rozliczane indywidualnie, zgodnie z pkt 5 poniżej;
4) Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia w całości lub części;
5) Wynagrodzenie za każdy dodatkowy miesiąc świadczenia usługi w okresie objętym opcją stanowi równowartość odpowiedniej ceny jednostkowej podanej w ofercie Wykonawcy. Całkowita wartość zrealizowanej opcji będzie równa iloczynowi miesięcznej ceny jednostkowej danej pozycji oraz liczby miesięcy jej faktycznego świadczenia;
6) Ceny jednostkowe zamówienia opcjonalnego będą takie same jak ceny jednostkowe
w zamówieniu podstawowym, zgodnie z formularzem ofertowym.
7) Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy i nie wymaga podpisania aneksu,
a jedynie złożenia Wykonawcy przez Zamawiającego oświadczenia w tym zakresie.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2028-12-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Sposób oceny ofert został szczegółowo określony w Rozdziale XIX SWZ

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 80

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Publikacja artykułów w prasie (P)

4.3.6.) Waga: 10

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Informacyjna audycja radiowa (A)

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej:
1) Doświadczenie zawodowe - Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, zrealizował (zakończył), co najmniej 1 usługę, polegającą na wykonaniu działań informacyjno-promocyjnych o wartości nie mniejszej niż 20 000,00 zł brutto.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Podmiotowe środki
dowodowe wymagane od wykonawcy obejmują:
1) Oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w
rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę,
ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy
kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o
dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – Załącznik
nr 4 do SWZ

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Podmiotowe środki dowodowe wymagane od wykonawcy obejmują:
1) Wykaz usług wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym
okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane - wzór
wykazu stanowi Załącznik nr 5 do SWZ, wraz z załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane należycie, przy
czym dowodami, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a jeżeli
wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy – Załącznik nr 5 do SWZ

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają
pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia
publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia,
o których mowa w Rozdziale X ust. 1 SWZ, składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw
wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków
udziału w postępowaniu.
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, mogą polegać na zdolnościach tych wykonawców, którzy
wykonują roboty budowlane do realizacji których te zdolności są wymagane. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o
udzielenie zamówienia winni do oferty przedłożyć Załącznik nr 8 do SWZ, z którego wynika jaki zakres rzeczowy wykonania
zamówienia realizować zamierzają poszczególni Wykonawcy.
4. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców
wspólnie ubiegających się o zamówienie.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zakres zmian umowy został wskazany w Załączniku nr 6 - Wzór umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://szdw-kielce.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-09

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi
którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 7 ust. 1 Ustawa z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w
zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
31.08.2026
Termin składania ofert
10.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych
79341400-0 (Usługi prowadzenia kampanii reklamowych) 79342200-5 (Usługi w zakresie promocji) 79340000-9 (Usługi reklamowe i marketingowe) 92111210-7 (Produkcja filmów reklamowych) 22100000-1 (Drukowane książki broszury i ulotki) 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji 79340000-9 - Usługi reklamowe i marketingowe 92111210-7 - Produkcja filmów reklamowych 22100000-1 - Drukowane książki, broszury i ulotki

Okres realizacji

do 2028-12-31