Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 480 166 PLN

Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Goździe

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00310443

Numer referencyjny: RIOŚ.Z.271.11.2026

Zamawiający

Gmina Opinogóra Górna

Z. Krasińskiego 4

06-406 Opinogóra Górna, Mazowieckie

NIP: 5661868809

REGON: 130378344

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania jest przebudowa drogi gminnej w miejscowości Goździe na działkach oznaczonych numerami ewidencyjnymi 7 oraz 8, obręb ewidencyjny nr 0008 Goździe, gmina Opinogóra Górna, powiat ciechanowski. Zakres robót obejmuje: 1) roboty przygotowawcze (roboty pomiarowe, tymczasowa organizacja ruchu, usunięcie warstwy ziemi); 2) roboty rozbiórkowe (rozebranie nawierzchni z tłucznia, rozebranie przepustów rurowych); 3) roboty ziemne; 4) wykonanie przepustów pod koroną drogi; 5) wykonanie zjazdów; 6) fundamentowanie dróg; 7) wykonanie nawierzchni dróg; 8) wykonanie stałej organizacji ruchu; 9) roboty wykończeniowe. Szczegółowy opis elementów przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach do swz: Załącznik Nr 7 Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych Załącznik Nr 8a, 8b Dokumentacja projektowa Załącznik Nr 9 Przedmiar robót

Kryteria oceny ofert

Cena %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów WAPNOPOL Sp. z o.o. Płońsk Regon 141356377

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów WAPNOPOL Sp. z o.o. (Płońsk) Umowa podpisana 480 166 PLN 480 166 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 48 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg)

Najniższa cena

155 004 PLN

Średnia cena

1 052 733 PLN

Najwyższa cena

8 226 598 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Drog-Bet Marcin Głuchowski Sochaczew 6 518 243 PLN 2 072 972 PLN
GUTBRUK inż. Tomasz Gutowski Kaki Mroczki 2 - 1 743 178 PLN
DROGI i MOSTY - Jan Kaczmarczyk Kacice 2 656 657 PLN 656 657 PLN
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Roadstar Sp. z o.o. Starachowice 2 155 004 PLN 155 004 PLN
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o Zwoleń 2 748 932 PLN 748 932 PLN
NEFRYT Marcin Jamka Kazanów 2 300 514 PLN 601 028 PLN
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Anielowie Sp. z o. o. Sobolew 2 339 106 PLN 339 106 PLN
P.W TAR-POL TOMASZ JAWORSKI Targówka 2 272 942 PLN 545 884 PLN
Szpańscy Jerzy, Jacek, Dawid Czystość Sp. J. Wołomin 1 1 069 194 PLN 1 069 194 PLN
Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe "NOWBUD" AGNIESZKA KLENIEWSKA Płońsk 1 726 607 PLN 726 607 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

BUDOWA DRÓG GMINNYCH O NAWIERZCHNI TWARDEJ (przebudowa drogi w miejscowości Wólka Wybraniecka)

Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg Sp. z o.o. 439 781 PLN

2026-09-03 08:52:29Z

Rozbudowa drogi gminnej Nr 300552W w miejscowości Januszewo

Przedsiębiorstwo Budowlano- Usługowe "NOWBUD" Kleniewska Agnieszka 347 281 PLN

2026-08-24 10:13:00Z

Przebudowa drogi gminnej nr 150107W w miejscowości Żaby – etap I

DROG-BET Marcin Głuchowski 665 568 PLN

2026-08-19 14:43:20Z

Przebudowa drogi relacji Pniewo- Kolonia - Pniewo

DROGI i MOSTY - Jan Kaczmarczyk -

2026-08-19 10:25:21Z

„Przebudowa drogi powiatowej nr 2203W Wielgolas Brzeziński – Desno – Chobot – Kąty Goździejewskie Drugie – gr. powiatu od km 0+014 do km 1+511 wraz z odwodnieniem”

PBI Infrastruktura S.A. 4 981 750 PLN

2026-08-18 06:26:50Z

Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Wiejskiej w m. Dręszew

Szpańscy Jerzy, Jacek, Dawid Czystość Sp. J. 1 069 194 PLN

2026-08-13 08:38:50Z

Przebudowa drogi powiatowej nr 4506W Zwoleń – Sarnów odcinek Gr. Powiatu Zwoleńskiego/Kozienickiego w m. Mieścisko

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o -

2026-08-12 10:45:22Z

Przebudowa drogi do pól i gospodarstw rolnych w miejscowości Kroczów Większy

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Roadstar Sp. z o.o. -

2026-08-11 12:14:17Z

Przebudowa drogi powiatowej nr 3653 w zakresie wykonania odwodnienia w m. Trzciniec

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Anielowie Sp. z o. o. -

2026-08-10 13:39:21Z

Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Goździe

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów WAPNOPOL Sp. z o.o. 480 166 PLN

2026-08-10 11:43:14Z

Cała Polska — 187 przetargów

Min: 110 267 PLN Średnia: 1 627 815 PLN Max: 16 980 104 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Goździe

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Opinogóra Górna

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Opinogóra Górna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378344

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Z. Krasińskiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Opinogóra Górna

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-406

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugopinogora@bip.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ugopinogora.bip.org.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Goździe

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03312685-9705-4fb1-81ca-1376bb265ef3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310443

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00007316/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa dróg gminnej w miejscowości Goździe

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-03312685-9705-4fb1-81ca-1376bb265ef3

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl.
2. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (opatrzoną kwalifikowanym podpisem elektronicznym) lub w
postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
3. Szczegółowe wymagania zostały opisane w rozdziale pn.: "Środki komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający
będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i
odbierania korespondencji elektronicznej " swz.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 z późn. zm.), dalej „RODO”, informuję, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Urząd Gminy w Opinogórze Górnej reprezentowany przez Wójta Gminy Opinogóra Górna, z siedzibą ul. Z. Krasińskiego 4, 06-406 Opinogóra Górna. Kontakt osobisty z administratorem możliwy jest w każdy dzień urzędu w godzinach w godz. 8:00-16:00. Inne możliwości kontaktu to tel./fax. (23) 673 61 10 i poczta e-mail ugopinogora@bip.org.pl;
2) administrator powołał inspektora ochrony danych osobowych, z którym można kontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: iod@opinogoragorna.pl;
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Goździe”;
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, z późn. zm.), dalej „ustawa Pzp”;
5) zgodnie z art. 78 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez 5 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia;
6) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
7) w przypadku powzięcia informacji o niezgodnym z prawem przetwarzaniu w Urzędzie Gminy w Opinogórze Górnej Pani/Pana danych osobowych, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do:
a) administratora danych,
b) inspektora ochrony danych,
c) Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO. Zgłoszenie skargi może być dokonane poprzez: Biuro Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2 (00-193) Warszawa, tel.: 22 531 03 00, fax.: 22 531 03 01, e-mail: kancelaria@uodo.gov.pl .
8) dla podmiotów składających ofertę podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest obowiązkowe, gdyż przesłankę przetwarzania danych osobowych stanowi przepis prawa. Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane;
9) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
10) posiada Pani/Pan:
a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych;
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO;
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
11) nie przysługuje Pani/Panu:
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): 1. Skorzystanie przez osobę, której dane osobowe dotyczą, z uprawnienia do sprostowania lub uzupełnienia, o którym mowa w art. 16 RODO, nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia ani zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawą „Prawo zamówień publicznych”.
2. W postępowaniu o udzielenie zamówienia zgłoszenie żądania ograniczenia przetwarzania, o którym mowa w art. 18 ust. 1 RODO, nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia tego postępowania.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: RIOŚ.Z.271.11.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania jest przebudowa drogi gminnej w miejscowości Goździe na działkach oznaczonych numerami ewidencyjnymi 7 oraz 8, obręb ewidencyjny nr 0008 Goździe, gmina Opinogóra Górna, powiat ciechanowski.
Zakres robót obejmuje:
1) roboty przygotowawcze (roboty pomiarowe, tymczasowa organizacja ruchu, usunięcie warstwy ziemi);
2) roboty rozbiórkowe (rozebranie nawierzchni z tłucznia, rozebranie przepustów rurowych);
3) roboty ziemne;
4) wykonanie przepustów pod koroną drogi;
5) wykonanie zjazdów;
6) fundamentowanie dróg;
7) wykonanie nawierzchni dróg;
8) wykonanie stałej organizacji ruchu;
9) roboty wykończeniowe.
Szczegółowy opis elementów przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach do swz:
Załącznik Nr 7 Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych
Załącznik Nr 8a, 8b Dokumentacja projektowa
Załącznik Nr 9 Przedmiar robót

4.2.6.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45000000-7 - Roboty budowlane

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-10-15

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

a) zdolność do występowania w obrocie gospodarczym
Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie.
b) uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów
Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie.
c) sytuacja ekonomiczna lub finansowa
Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie.
d) zdolność techniczna lub zawodowa
Warunek dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, należycie wykonał przynajmniej 1 robotę w skład której wchodziło wykonanie nawierzchni asfaltowej o powierzchni min. 1500 m2 (na podstawie 1 umowy).

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

1) wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia - oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni wykonawcy – wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 4 do swz;
2) wykonawcy polegający na zasobach lub sytuacji podmiotu udostępniającego zasoby (podmiot trzeci) - zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w art. 118 ust. 3 i ust. 4 ustawy – wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 5 do swz;
3) wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia – pełnomocnictwo do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, ewentualnie umowa o współpracy;
4) pełnomocnictwo do występowania w imieniu Wykonawcy, jeśli umocowanie do reprezentowania Wykonawcy nie wynika z wpisu w rejestrze lub ewidencji działalności gospodarczej;
5) kosztorys ofertowy.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zakres i rodzaj zmian został określony w § 13 wzoru umowy (załącznik nr 6 do swz).

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-13 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem zakładki „Oferty/wnioski” na Platformie e-Zamówienia

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-13 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-10

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak

8.6.) Maksymalna liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do negocjacji: 3

8.7) Kryteria oceny ofert, które zamawiający zamierza stosować w celu ograniczenia liczby wykonawców:

Cena - 100 pkt

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Na podstawie w art. 7 ust. 1 ustawy z 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514), z postępowania wyklucza się:
1) wykonawcę oraz uczestnika konkursu wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3;
2) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2023 r. poz. 1124, z późn. zm.) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3;
3) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz. U. z 2023 r. poz. 120, 295 i 1598 oraz z 2024 r. poz. 619, 1685 i 1863) jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3.
2026-06-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
26.06.2026
Termin składania ofert
13.07.2026 08:00
Wartość umowy
480 166 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45233100-0 (Roboty w zakresie budowy autostrad dróg) 45100000-8 (Przygotowanie terenu pod budowę) 45110000-1 (Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne) 45111300-1 (Roboty rozbiórkowe) 45112000-5 (Roboty w zakresie usuwania gleby) 45000000-7 (Roboty budowlane) 45233000-9 (Roboty w zakresie konstruowania fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad 45316213-1 (Instalowanie oznakowania drogowego) 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe 45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby 45000000-7 - Roboty budowlane 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg 45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

Okres realizacji

do 2026-10-15