Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 03.09.2026 08:00 (Jutro)
Przebudowa drogi powiatowej nr 1708L od km 5+450 do km 7+503
Numer referencyjny: P.370.5.2026
Zamawiający
Zarząd Dróg Powiatowych we Włodawie
Lubelska 60
22-200 Włodawa, Lubelskie
NIP: 5651342508
REGON: 110200194
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Załączniki Nr 2-8
Załączniki nr 2-8.zip
Załącznik Nr 1- Dokumentacja techniczna
Załącznik Nr 1 - Dokumentacja techniczna 1708L.zip
SWZ
SWZ.pdf
SOR
SOR.pdf
SST - GEOSIATKA
SST - GEOSIATKA.docx
Pytania i odpowiedzi 1
20260818125752.pdf
Pytania i odpowiedzi 2
20260901124158.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubelskie — na podstawie 99 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233140-2 - Roboty drogowe)
Najniższa cena
67 650 PLN
Średnia cena
1 176 258 PLN
Najwyższa cena
10 399 635 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A. Lubartów | 4 | 559 154 PLN | 1 118 308 PLN |
| P.P.H.U. STAN-LUB s.c. Lubomir Bujała, Stanisław Maliborski Bełżyce | 3 | 475 617 PLN | 475 617 PLN |
| Pref-Bet Wytwórnia Mas Bitumicznych, Betonu i Prefabrykatów Spółka z o.o. Pawłów | 3 | 1 109 597 PLN | 2 219 195 PLN |
| ZOMIX Grzegorz Zaleśny, Piotr Zaleśny Spółka Komandytowa Nisko | 3 | 1 452 631 PLN | 4 357 894 PLN |
| PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO „TRE-DROM” SP. Z O.O. Biała Podlaska | 2 | 1 993 334 PLN | 1 993 334 PLN |
| BOGMAR SP.ZO.O. Sobienie Kiełczewskie Pierwsze | 2 | 224 432 PLN | 224 432 PLN |
| Przedsiębiorstwo MOLTER Sp. z o.o. Głogów Małopolski | 2 | - | - |
| ZAKŁAD BUDOWLANO-DROGOWY DROGMOST ŁUKASZ MICHALSKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Zamość | 2 | 757 320 PLN | 1 514 639 PLN |
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. Zamość | 2 | 433 521 PLN | 433 521 PLN |
| Drog - Bruk s.c. inż. Michał Bartosiak, inż .Waldemar Bęben Stabrów | 2 | 474 791 PLN | 474 791 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przebudowa drogi gminnej nr 108243L w miejscowości Zastawki
2026-09-02 08:38:25Z
Rozbudowa drogi gminnej Nr 109636L w miejscowości Nowiny
2026-09-01 12:46:30Z
Modernizacja (przebudowa) dróg dojazdowych do gruntów rolnych w miejscowości Blinów Drugi oraz Majdan - Obleszcze na działkach nr ewid. 940, 344 i 376.Postępowanie w podziale na dwie części.
2026-08-28 07:49:35Z
Modernizacja (przebudowa) dróg dojazdowych do gruntów rolnych w miejscowości Blinów Drugi oraz Majdan - Obleszcze na działkach nr ewid. 940, 344 i 376.Postępowanie w podziale na dwie części.
2026-08-28 07:49:35Z
„Przebudowa drogi gminnej nr 111707L od km 0+114,00 do km 0+231,00 w miejscowości Nowosiółki Osada ”
2026-08-25 12:08:25Z
Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Tarnogród.
2026-08-19 09:30:14Z
Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Tarnogród.
2026-08-19 09:30:14Z
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Turobin
2026-08-18 11:50:22Z
Przebudowa drogi gminnej nr 115310L relacji Brodziaki - Tereszpol- Kukiełki
2026-08-18 09:26:54Z
Przebudowa drogi gminnej nr 105120L w miejscowości Charlęż, gmina Spiczyn
2026-08-17 13:13:51Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388471 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1708L od km 5+450 do km 7+503
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych we Włodawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110200194
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lubelska 60
1.5.2.) Miejscowość: Włodawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-200
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdpwlodawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpwlodawa.bip.mbnet.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 1708L od km 5+450 do km 7+503
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-621c48f4-f338-4f01-90ae-a446f1400721
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388471
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00125611/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa drogi powiatowej Nr 1708L od km 5+450 do km 7+503
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-621c48f4-f338-4f01-90ae-a446f14007213.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Zawiadomienia, oświadczenia, wnioski lub informacje Wykonawcy przekazują drogą elektroniczną:
1) pocztą e-mail: sekretariat@zdpwlodawa.pl
2) za pośrednictwem dedykowanego formularza udostępnionego przez https://ezamowienia.gov.pl/ ( Formularz do komunikacji)
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia i w konkursie, w tym składanie ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub konkursie, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między zamawiającym a wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie Pzp., odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Przez środki komunikacji elektronicznej rozumie się środki komunikacji elektronicznej zdefiniowane w ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. 2024 poz. 1513).
2. Ofertę, oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 Ustawy Pzp, podmiotowe środki dowodowe, pełnomocnictwa, zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby sporządza się w postaci elektronicznej, w ogólnie dostępnych formatach danych, w szczególności w formatach txt, rtf, pdf, doc, docx, odt, xls, xlsx. Ofertę, a także oświadczenie o jakim mowa w Rozdziale X ust. 1 SWZ składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym .
3. Zawiadomienia, oświadczenia, wnioski lub informacje Wykonawcy przekazują drogą elektroniczną:
1) pocztą e-mail: sekretariat@zdpwlodawa.pl
2) za pośrednictwem dedykowanego formularza udostępnionego przez https://ezamowienia.gov.pl. (Formularz do komunikacji),
UWAGA! Powyższe sposoby nie są właściwe do złożenia oferty oraz dokumentów składanych wraz z ofertą (wymagających szyfrowania), które należy składać wyłącznie w sposób wskazany Rozdziale XVIII
4. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem dedykowanych formularzy: „Formularz złożenia, zmiany, wycofania oferty lub wniosku” i „Formularza do komunikacji” wynosi 150 MB.
5. Za datę przekazania oferty, wniosków, zawiadomień, dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń oraz innych informacji przyjmuje się datę ich przekazania na platformę.
6. Osobą uprawnioną do porozumiewania się z Wykonawcami jest w zakresie proceduralnym merytorycznym: Weronika Król, tel. (82) 57 26 461;
7. W korespondencji kierowanej do Zamawiającego Wykonawcy powinni posługiwać się numerem przedmiotowego postępowania.
8. Wykonawca może zwrócić się do zamawiającego z wnioskiem o wyjaśnienie treści SWZ.
9. Zamawiający jest obowiązany udzielić wyjaśnień niezwłocznie, jednak nie później niż na 2 dni przed upływem terminu składania odpowiednio ofert, pod warunkiem że wniosek o wyjaśnienie treści SWZ wpłynął do zamawiającego nie później niż na 4 dni przed upływem terminu składania odpowiednio ofert.
10. Jeżeli zamawiający nie udzieli wyjaśnień w terminie, o którym mowa w ust. 11, przedłuża termin składania ofert o czas niezbędny do zapoznania się wszystkich zainteresowanych wykonawców z wyjaśnieniami niezbędnymi do należytego przygotowania i złożenia ofert. W przypadku gdy wniosek o wyjaśnienie treści SWZ nie wpłynął w terminie, o którym mowa w ust. 11, zamawiający nie ma obowiązku udzielania wyjaśnień SWZ oraz obowiązku przedłużenia terminu składania ofert.
11. Przedłużenie terminu składania ofert, o których mowa w ust. 12, nie wpływa na bieg terminu składania wniosku o wyjaśnienie treści SWZ.
12. Zamawiający nie przewiduje zwołania zebrania Wykonawców w celu wyjaśnienia wątpliwości dotyczących treści SWZ.
13. W przypadku gdy zmiana treści SWZ jest istotna dla sporządzenia oferty lub wymaga od Wykonawców dodatkowego czasu na zapoznanie się ze zmianą SWZ i przygotowanie ofert, Zamawiający przedłuży termin składania ofert o czas niezbędny na ich przygotowanie (art. 286 ust.3 ustawy Pzp).
14. W przypadku rozbieżności pomiędzy treścią niniejszej SWZ, a treścią udzielonych odpowiedzi, jako obowiązującą należy przyjąć treść pisma zawierającego późniejsze oświadczenie Zamawiającego.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: P.370.5.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie przebudowy drogi powiatowej Nr 1708L Hola – Lipówka na odcinku 2 053m. Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja techniczna.
2) Podstawą wykonania robót budowlanych jest specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót drogowych, dokumentacja techniczna oraz przedmiar robót stanowiące Załącznik Nr 1 do SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Długośc okresu gwarancji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące:1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym
– Zamawiający nie precyzuje szczegółowych wymagań;
2) kompetencji lub uprawnień do prowadzenia określonej działalności zawodowej
– Zamawiający nie precyzuje szczegółowych wymagań;
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej
– Zamawiający nie precyzuje szczegółowych wymagań;
4) zdolności technicznej lub zawodowej
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku:
a) Wykonawca winien wykazać, że wykonał należycie oraz zgodnie z przepisami prawa budowlanego i prawidłowo ukończył nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie: co najmniej 2 (dwie) (roboty budowlane), które:
- polegała na budowie lub przebudowie drogi
- miała wartość minimum 1.000.000,00 zł brutto.
b) Wykonawca winien wykazać, że dysponuje lub będzie dysponować w okresie wykonywania zamówienia i skieruje do jego realizacji:
- jedną osobą posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej lub odpowiadające im równoważne uprawnienia budowlane wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów, a w przypadku Wykonawców zagranicznych – uprawnienia budowlane do kierowania robotami równoważne do wyżej wskazanych.
Wykonawca w celu wykazania spełniania w/w warunku może wskazać osobę będącą obywatelem państwa członkowskiego UE, która nabyła kwalifikacje zawodowe do wykonywania działalności w budownictwie, równoznaczne wykonywaniu samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – zgodnie z właściwymi przepisami, w szczególności z ustawą z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (Dz.U. 2023 poz. 334) oraz ustawą z dnia 15 grudnia 2000 r. o samorządach zawodowych architektów oraz inżynierów budownictwa (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 551).
2. Zamawiający może, oceniać zdolność techniczną lub zawodową, na każdym etapie postępowania, uznać, że wykonawca nie posiada wymaganych zdolności, jeżeli posiadanie przez wykonawcę sprzecznych interesów, w szczególności zaangażowanie zasobów technicznych lub zawodowych wykonawcy w inne przedsięwzięcia gospodarcze wykonawcy może mieć negatywny wpływ na realizacje zamówienia na każdym etapie postępowania (art.116 ust.2 ustawy Pzp).
3. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia wykazując warunek udziału w postępowaniu mogą polegać na zdolnościach tych wykonawców, którzy wykonają roboty budowlane lub usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane.
4. Sposób wykazania warunków udziału w postepowaniu wskazano w rozdziale 7 SWZ.
5. Wykonawca może wykazać spełnienie warunków udziału w postępowaniu poprzez przedłożenie ważnego certyfikatu Wykonawcy zamówień publicznych, o których mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp, w zakresie odpowiadającym warunkom udziału określonym przez Zamawiającego.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak
6.4.1) Informacje dotyczące wadium:
1. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia wadium w wysokości: 30.000,00 zł (słownie: trzydzieści tysięcy złotych).2. Wadium musi być wniesione w jednej lub kilku formach, o których mowa w art. 97 ust. 7 ustawy:
1) pieniądzu;
2) gwarancjach bankowych;
3) gwarancjach ubezpieczeniowych;
4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (tekst jedn. Dz.U. z 2025, poz. 98).
3. Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium na cały okres związania ofertą.
4. Wadium wnieść przed upływem terminu składania ofert, tj. do dnia 3 września 2026r. do godz. 10.00. Za wadium wniesione w terminie uważa się:
1) dla wadium wnoszonego w formach innych niż pieniądz - złożenie w siedzibie Zamawiającego przed upływem terminu składania ofert;
2) dla wadium wnoszonego w pieniądzu – datę uznania rachunku bankowego przez bank Zamawiającego przed upływem terminu składania ofert.
5. W przypadku wniesienia wadium w formie gwarancji lub poręczenia koniecznym jest, aby gwarancja lub poręczenie obejmowały odpowiedzialność za wszystkie przypadki powodujące utratę wadium przez Wykonawcę,
6. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego w Banku Spółdzielczym w Parczewie Nr 56 8042 0006 0550 1632 2000 0040 z dopiskiem „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1708L od km 5+450 do km 7+503”.
7. Wadium wnoszone w formie gwarancji lub poręczenia Wykonawca przekaże Zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia w postaci elektronicznej – przed upływem terminu składania ofert.
8. Wadium wnoszone w formach innych niż pieniądz:
1) musi zawierać stwierdzenie, że gwarant lub poręczyciel zobowiązuje się nieodwołalnie i bezwarunkowo pokryć wszelkie zobowiązania Wykonawcy wobec Zamawiającego wynikające z zapisów SIWZ dotyczące wadium, do wysokości gwarantowanej kwoty, na pierwsze żądanie Zamawiającego przedstawione gwarantowi w formie pisemnej;
2) musi wskazywać nazwę i numer postępowania;
3) nie może wprowadzać żadnych dodatkowych warunków, od spełnienia których zależy spełnienie świadczeń z tytułu udzielonej gwarancji lub poręczenia.
9. Przedłużenia ważności wadium wniesionego w formie innej niż pieniądz, w sytuacjach określonych w ustawie, należy dokonywać w sposób określony w ust. 7.
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
1. Projekt Umowy stanowi Załącznik Nr 2 do SWZ .2. Zamawiający przewiduje możliwość wprowadzenia zmian do zawartej umowy, na podstawie art. 454-455 ustawy Pzp oraz postanowień projektu umowy.
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-03 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Platforma e-Zamówienia
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-03 10:10
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 12.08.2026
- Termin składania ofert
- 03.09.2026 08:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
2 miesiące