Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 783 983 PLN

Przebudowa drogi w m. Rzeczyca dz. nr 501/4

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00367859

Numer referencyjny: RI.271.13.2026

Zamawiający

Gmina Grębocice

Głogowska 3

59-150 Grębocice, Dolnośląskie

NIP: 6922257472

REGON: 390647601

Opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi w m. Rzeczyca dz. nr 501/4 1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi w m. Rzeczyca zlokalizowanej na działce nr 501/4. Zakres robót obejmuje przebudowę istniejącej drogi o długości 615 m w m. Rzeczyca zlokalizowanej na działce 501/4 1. Wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej jezdni z wykorzystaniem istniejącej nawierzchni drogi z kamienia polnego jako podbudowy, 2. Wykonanie mijanek o nawierzchni bitumicznej jako odcinki drogi przekroju dwukierunkowym ½ umożliwiające wymijanie się pojazdów, 3. Budowę poboczy gruntowych z kruszywa wzdłuż przebudowywanego odcinka drogi. Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja techniczna opracowana przez Usługi Projektowe „BIPROADAM”, ul. Kaspra Eliana 10, 67-200 Głogów

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Okres gwarancji 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Budownictwo i Projektowanie - Tomasz Sikora Krzyków 896 163 36 15

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Budownictwo i Projektowanie - Tomasz Sikora (Krzyków) Umowa podpisana 783 983 PLN 783 983 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Dolnośląskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)

Najniższa cena

35 PLN

Średnia cena

1 959 303 PLN

Najwyższa cena

25 947 765 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Kontrapost Konserwacja Zabytków Urszula Girtler Witoszyn 4 - -
BRAD-BUD ROBERT HANKUS Olszyna 3 - -
Robert Linkiewicz RLD Instalacje Siedlęcin 3 149 633 PLN 448 900 PLN
TEL-BRUK Radosław Telenga Częstochowa 2 - -
ADBUD.EU Sp. z o.o. Dziećmorowice 2 2 797 082 PLN 5 594 165 PLN
STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. Wrocław 2 6 229 235 PLN 6 229 235 PLN
PBHU Progres Piotr Pasturczak Wałbrzych 2 1 360 839 PLN 1 360 839 PLN
MG-TECH Inżynieria Lądowa Mariusz Gałkowski Jeżów Sudecki 2 742 501 PLN 742 501 PLN
WASROB Sp. z o.o. Grodków 2 - -
Firma Ogólnobudowlana Robert Matyszczyk Wolibórz 90/2 2 970 774 PLN 1 941 548 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

BUDOWA CHODNIKA PRZY UL. WIERZBOWEJ, ŚRODA ŚLĄSKA - KOMORNIKI

TMW INWEST Sp. z o.o. 449 060 PLN

2026-09-04 11:06:20Z

Bieżące utrzymanie dróg leśnych i dojazdów pożarowych w Nadleśnictwie Syców w 2026 r

Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Przygodzicach z siedzibą w Czarnymlesie 292 303 PLN

2026-09-04 10:58:32Z

„Przebudowa ulicy Pankiewicza w Wałbrzychu wraz z rewitalizacją przyległego skweru” w systemie zaprojektuj i wybuduj wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego

ADBUD.EU sp. z o.o. 1 583 914 PLN

2026-09-04 10:33:06Z

Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Odbudowa obudowy kanału i nawierzchni ul. Szkolnej (fragment)” II

ADBUD.EU Sp. z o.o. 3 720 450 PLN

2026-09-04 09:41:30Z

Przebudowa drogi w m. Rzeczyca dz. nr 501/4

Budownictwo i Projektowanie - Tomasz Sikora 783 983 PLN

2026-09-04 09:27:34Z

Budowa Publicznego Przedszkola wraz z Klubem Dziecięcym przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lwówku Śląskim (kontynuacja przerwanych robót)

BRAD-BUD ROBERT HANKUS -

2026-09-04 09:11:03Z

Budowa Publicznego Przedszkola wraz z Klubem Dziecięcym przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lwówku Śląskim (kontynuacja przerwanych robót)

BRAD-BUD ROBERT HANKUS -

2026-09-04 09:00:48Z

Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Odbudowa nawierzchni ul. Internatowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą”

ADBUD.EU Sp. z o.o. 1 873 715 PLN

2026-09-04 08:43:22Z

Budowa Publicznego Przedszkola wraz z Klubem Dziecięcym przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lwówku Śląskim (kontynuacja przerwanych robót)

BRAD-BUD ROBERT HANKUS -

2026-09-04 08:35:24Z

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Proszówce dz. nr. 233, 231, 9, 202, 176, 174.

TRANSPORT CIĘŻAROWY EUGENIUSZ KUŚNIERZ 920 205 PLN

2026-09-04 08:24:51Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 64 PLN Średnia: 1 525 157 PLN Max: 22 840 445 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Przebudowa drogi w m. Rzeczyca dz. nr 501/4

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grębocice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647601

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Głogowska 3

1.5.2.) Miejscowość: Grębocice

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-150

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 0768315501

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne1@grebocice.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.grebocice.com.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi w m. Rzeczyca dz. nr 501/4

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62f49b6e-f68c-4765-8573-864ddd65ea45

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00367859

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00032301/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi dz. nr 501/4 w m. Rzeczyca

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gminagrebocice.ezamawiajacy.pl/pn/GREBOCICE/demand/309441/notice/public/details

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://gminagrebocice.ezamawiajacy.pl/pn/GREBOCICE/demand/309441/notice/public/details

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim.
2. W niniejszym postępowaniu komunikacja zamawiającego z wykonawcami odbywa się za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
3. Pytania do SWZ należy zadawać za pośrednictwem platformy zakupowej zamawiającego przez link: https://gminagrebocice.ezamawiajacy.pl w sekcji „Korespondencja”. Instrukcja korzystania z systemu jest dostępna pod wyżej wskazanym adresem.
Wykonawca może zwrócić się do zamawiającego z wnioskiem o wyjaśnienie treści SWZ. Zamawiający udzieli wyjaśnień niezwłocznie, jednak nie później niż na 2 dni przed upływem terminu składania ofert (udostępniając je na stronie internetowej prowadzonego postępowania), pod warunkiem że wniosek o wyjaśnienie treści SWZ wpłynął do zamawiającego nie później niż na 4 dni przed upływem terminu składania ofert. W przypadku gdy wniosek o wyjaśnienie treści SWZ nie wpłynie w terminie zamawiający nie ma obowiązku udzielania wyjaśnień SWZ oraz obowiązku przedłużenia terminu składania odpowiednio ofert. Przedłużenie terminu składania ofert nie wpływa na bieg terminu składania wniosku o wyjaśnienie treści SWZ.
4. Oferta wraz z załącznikami musi być złożona w postaci elektronicznej w systemie informatycznym dostępnym pod adresem https://gminagrebocice.ezamawiajacy.pl.
5. Za datę złożenia oferty, przekazania wniosków, zawiadomień, dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń oraz innych informacji przyjmuje się datę ich przekazania na platformę zakupową zamawiającego.
6. Wymagania dotyczące zasad rejestracji oraz minimalnych parametrów technicznych wymaganych od wykonawcy przy wykorzystywaniu systemu do elektronicznej komunikacji z wykonawcami opisane zostały w Instrukcji dla wykonawców, która jest udostępniana na platformie zakupowej zamawiającego.
7. Oferta wraz z załącznikami musi zostać złożona w postaci elektronicznej. Złożenie oferty wymaga od Wykonawcy zarejestrowania się i zalogowania w systemie informatycznym dostępnym pod adresem https://gminagrebocice.ezamawiajacy.pl, zgodnie z poniższą kolejnością. Rejestracja konta następuje automatycznie poprzez: podpisanie się pod wnioskiem podpisem elektronicznym (kwalifikowanym, osobistym lub profilem zaufanym) lub kontakt z numerem telefonu podanym w potwierdzeniu lub jeżeli użytkownik nie podpisze się na wniosku ani nie skontaktuje się telefonicznie. Konto zostanie aktywowane w ciągu maksymalnie 6 godzin roboczych. Mając to na uwadze, zamawiający zaleca wykonawcom uwzględnienie czasu niezbędnego na rejestrację w procesie złożenia oferty w postaci elektronicznej. Wykonawca po wybraniu opcji „przystąp do postępowania” zostanie przekierowany do strony https://oneplace.marketplanet.pl, gdzie zostanie powiadomiony o możliwości zalogowania lub do założenia bezpłatnego konta. Wykonawca biorący udział w postępowaniu prowadzonym drogą elektroniczną w systemie zakłada konto, wykonując kroki procesu rejestracyjnego; podaje adres e-mail, ustanawia hasło, następnie powtarza hasło, wpisuje kod z obrazka, akceptuje regulamin, klika polecenie „zarejestruj się”. Po założeniu konta wykonawca ma możliwość złożenia oferty w postępowaniu.
8. Zamawiający wskazuje informacje, o których mowa w Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie użycia środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego oraz udostępnienia i przechowywania dokumentów elektronicznych, dotyczące systemu dostępnego pod adresem https://gminagrebocice.ezamawiajacy.pl:
• Stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s;
• Komputer klasy PC lub MAC spełniający wymagania zainstalowanego systemu operacyjnego oraz wymagania używanej przeglądarki internetowej;
• Zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa w wersji wspieranej przez producenta obsługująca TLS 1.2;
• Włączona obsługa JavaScript;
• Zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Administratorem danych osobowych jest Wójt Gminy Grębocice, ul. Głogowska 3, 59 – 150 Grębocice, tel. +48 76 8315 501; e-mail: centrum@grebocice.com.pl.
2. W sprawach związanych z danymi osobowymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): e-mail:iodo@amt24.biz; tel.: 76300 01 40
3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia postępowania i udzieleniu zamówienia, prowadzeniu dokumentacji księgowo-podatkowej, archiwizacji danych, dochodzenia roszczeń lub obroną przed roszczeniami.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: RI.271.13.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi w m. Rzeczyca dz. nr 501/4
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi w m. Rzeczyca zlokalizowanej na działce nr 501/4.
Zakres robót obejmuje przebudowę istniejącej drogi o długości 615 m w m. Rzeczyca zlokalizowanej na działce 501/4
1. Wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej jezdni z wykorzystaniem istniejącej nawierzchni drogi z kamienia polnego jako podbudowy,
2. Wykonanie mijanek o nawierzchni bitumicznej jako odcinki drogi przekroju dwukierunkowym ½ umożliwiające wymijanie się pojazdów,
3. Budowę poboczy gruntowych z kruszywa wzdłuż przebudowywanego odcinka drogi.
Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja techniczna opracowana przez Usługi Projektowe „BIPROADAM”, ul. Kaspra Eliana 10, 67-200 Głogów

4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233140-2 - Roboty drogowe

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Zamawiający wymaga wykazania przez wykonawcę spełnienia warunków określonych w art. 112 ust. 2 ustawy Pzp dotyczących:
1) Doświadczenie
Zamawiający uzna, że Wykonawca spełnia warunek dotyczący posiadania wiedzy i doświadczenia niezbędnych do wykonania przedmiotowego zamówienia wówczas, gdy wykaże się on doświadczeniem polegającym na wykonaniu w okresie ostatnich pięciu lat, a jeżeli okres działalności jest krótszy –w tym okresie, robót drogowych odpowiadających przedmiotowi zamówienia tj. należytą realizacją co najmniej 2 zamówień polegających na wykonaniu robót drogowych polegających na budowie, przebudowie lub remoncie dróg o nawierzchni bitumicznej o powierzchni min. 400 m2 każda.
2) Osoby zdolne do wykonania zamówienia
Aby potwierdzić warunek dotyczący dysponowania osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, Wykonawca winien wykazać, że w okresie realizacji zamówienia będzie dysponował osobami posiadającymi uprawnienia i kwalifikacje w celu wykonania zamówienia tj:
-Kierownikiem budowy - co najmniej 1 osoba posiadająca uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.
3) Sytuacji finansowej lub ekonomicznej
Na potwierdzenie spełnienia warunków udziału w postępowaniu w zakresie sytuacji ekonomicznej Wykonawca winien wykazać, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę co najmniej 200 000,00 zł i dołączyć skan polisy do oferty.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: - wykaz robót budowlanych w zakresie niezbędnym do wykazania spełniania warunku posiadania zdolności technicznej i zawodowej (opisano w dziale VII pkt. 2 ppkt. 1 lit. a), wykonanych w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, z podaniem ich wartości, daty i miejsca wykonania (załącznik nr 3 do SWZ). Do wykazu należy załączyć dokumenty potwierdzające, że roboty budowlane zostały wykonane należycie;
- wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, odpowiedzialnych za kierowanie robotami budowlanymi (opisano w dziale VII pkt. 2 ppkt. 1 lit. b), wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nich czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami; (załącznik nr 4 do SWZ);
- dokument potwierdzający, że Wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną określoną w dziale VII pkt. 2 ppkt. 2.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

Zamawiający wymaga od wykonawców wniesienia wadium w wysokości 10 000,00 zł

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

zgodnie z projektem umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-13 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://gminagrebocice.ezamawiajacy.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-13 09:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-11

2026-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
29.07.2026
Termin składania ofert
13.08.2026 07:00
Wartość umowy
783 983 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45000000-7 - Roboty budowlane
45000000-7 (Roboty budowlane) 45111200-0 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne) 45233140-2 (Roboty drogowe) 45230000-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych autostrad dróg lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu) 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne 45233140-2 - Roboty drogowe 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

Okres realizacji

2 miesiące