Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 04.09.2026 10:00 (Jutro)
Przebudowa mostu nr ewid. JNI 01018267 w ciągu drogi powiatowej nr 1203L w m. Mościska gm. Kąkolewnica
Numer referencyjny: PRDr.360.09.2026
Zamawiający
Powiat Radzyński Zarząd Dróg Powiatowych
Warszawska 100
21-300 Radzyń Podlaski, Lubelskie
NIP: 5381605279
REGON: 030238669
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Zał 2 do SWZ
1.2 Zał nr 2 - Projekt umowy.pdf
Zał 3 do SWZ
1.3 Zał nr 3 - Oswiadczenie_art125.docx
Zał 1 do SWZ
1.1 OPZ.zip
SWZ
1. SWZ-sig.pdf
Zał 4 do SWZ
1.4 Zał nr 4 - Oświadczenie Wykonawców.docx
Zał 5 do SWZ
1.5 Zał nr 5 - Wykaz osób.docx
Zał 1 do Wyjaśnień z dnia 31.08.2026
Projekt SOR.pdf
Zał 2 do Wyjaśnień z dnia 31.08.2026
Decyzja PnB.pdf
Wyjaśnienia 31.08.2026
PRDr.360.09.2026 Wyjaśnienia treści SWZ 1.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Kto wygrywa podobne przetargi?
Na podstawie 15 rozstrzygniętych przetargów z kodem CPV 45221000-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnej (cała Polska)
Najniższa cena
197 044 PLN
Średnia cena
1 165 243 PLN
Najwyższa cena
2 581 959 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| P.H.U. SZYMEX SZYMON CZYSZCZOŃ Bystrzyca Kłodzka | 3 | - | - |
| Firma Budowlano-Usługowa ECO-STAN Stanisław Kułach Biały Dunajec | 2 | 197 044 PLN | 197 044 PLN |
| Mitron Przedsiębiorstwo Instalacyjno – Budowlane Leszek Ossowski Kościerzyna | 1 | 289 300 PLN | 289 300 PLN |
| BUDROMOST-STARACHOWICE Sp. z o.o. Wąchock | 1 | - | - |
| Budmix Sp. z o.o. Ślesin | 1 | - | - |
| ANFIL Sp. z o. o. Myślenice | 1 | 952 736 PLN | 952 736 PLN |
| General Engineering Kowal Sp. z o. o. Szczecin | 1 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych ONMAX GROUP Sp. z o. o. Smolec | 1 | 2 581 959 PLN | 2 581 959 PLN |
| ANFIL Sp. z o. o. ; 32-400 Myślenice, ul. Słowackiego 90a, woj. śląskie Myślenice | 1 | 564 697 PLN | 564 697 PLN |
| budrexMOSTY Sp. z o.o. Zaścianki | 1 | 2 405 721 PLN | 2 405 721 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostosowanie przejścia dla pieszych przy ul. Sienkiewicza w Zakopanem dla osób niepełnosprawnych
2026-09-02 12:42:20Z
Budowa kładki dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 1167G na rzece Kunica w miejscowości Dolno – II postępowanie
2026-08-27 07:27:53Z
Remont mostu w Tłumaczowie obok posesji 6 działka nr 840/4 oraz 811
2026-08-26 12:34:08Z
Przebudowa mostu nad Kanałem Drzewnym na wysokości ul. Św. Wojciecha.
2026-07-30 07:20:18Z
Remont kładki na ulicy Parkowej w Ścinawce Średniej
2026-07-02 12:26:37Z
Remont mostu w Ścinawce Średniej przy ul. 3 Maja dz. nr 800, 856
2026-07-02 08:40:15Z
Budowa mostu w ciągu drogi wewnętrznej dz. nr 582/2 i 613 w miejscowości Pławnica, gmina Bystrzyca Kłodzka.
2026-06-30 08:30:30Z
Remont mostu w ciągu drogi wojewódzkiej nr 266 przez rzekę Noteć w m. Łysek
2026-06-22 07:51:55Z
Rozbudowa ul. Chrobrego wraz z rozbudową mostu oraz budowa chodnika i ścieżki rowerowej w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – Etap I”
2026-06-03 09:59:27Z
Dostosowanie przejścia dla pieszych przy ul. Sienkiewicza w Zakopanem dla osób niepełnosprawnych
2026-04-21 06:03:55Z
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398134 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Przebudowa mostu nr ewid. JNI 01018267 w ciągu drogi powiatowej nr 1203L w m. Mościska gm. Kąkolewnica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Radzyński Zarząd Dróg Powiatowych
1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Radzyniu Podlaskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030238669
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 100
1.5.2.) Miejscowość: Radzyń Podlaski
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-300
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.zdp.radzyn@pra.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdpradzynpodlaski.bip.lubelskie.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa mostu nr ewid. JNI 01018267 w ciągu drogi powiatowej nr 1203L w m. Mościska gm. Kąkolewnica
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f833ceae-6571-44de-a24b-42236062c4d5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398134
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00053427/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Przebudowa mostu nr ewid. JNI 01018267 w ciągu drogi powiatowej nr 1203L w m. Mościska gm. Kąkolewnica
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f833ceae-6571-44de-a24b-42236062c4d53.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne i organizacyjne dot. korespondencji elektronicznej opisane są w rozdziale 10 SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: PRDr.360.09.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia są roboty budowlane celem wykonania zamówienia publicznego pn.: „Przebudowa mostu nr ewid. JNI 01018267 w ciągu drogi powiatowej nr 1203L w m. Mościska gm. Kąkolewnica”. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą roboty budowlane zgodnie z poniższym:
a) wykonanie robót ziemnych,
b) wykonanie posadowienia konstrukcji stalowej,
c) wykonanie konstrukcji stalowej,
d) wykonanie nasypów,
e) wykonanie podbudowy pod nawierzchnię,
f) wykonanie nawierzchni bitumicznej,
g) wykonanie umocnienia skarp i koryt rzeki.
Szczegółowy zakres przewidywanych robót zawiera dokumentacja techniczna, Szczegółowa Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót oraz Przedmiar Robót stanowiące załączniki do niniejszego postępowania.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45221000-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnej
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
44212100-0 - Mosty
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-15
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy dysponują lub będą dysponować w okresie wykonywania zamówienia i skierują do jego realizacji:- jedną osobą (pełniącą funkcję kierownika budowy) posiadającą uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, których zakres uprawnia go do kierowania robotami objętymi przedmiotem zamówienia
- oraz jedną osobą posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjnej drogowej,
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak
6.4.1) Informacje dotyczące wadium:
Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 20 000,00zł (słownie złotych: dwadzieścia tysięcy 00/100)6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-04 12:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-04 12:15
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-04
8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 19.08.2026
- Termin składania ofert
- 04.09.2026 10:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-12-15