Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 12:00 (4 dni)
Przebudowa odcinka drogi gminnej w miejscowości Lekarcice Stare na dz. o nr ewid. 118/2
Numer referencyjny: ZP.2710.9.2026
Zamawiający
GMINA PROMNA
5
26-803 Promna-Kolonia, Mazowieckie
NIP: 7981437673
REGON: 670223913
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 143 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg)
Najniższa cena
34 010 PLN
Średnia cena
595 793 PLN
Najwyższa cena
3 786 785 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| "BUDROMOST-STARACHOWICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Wąchock | 9 | 648 124 PLN | 3 240 621 PLN |
| PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "INTERBUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Radom | 7 | 508 897 PLN | 2 035 589 PLN |
| Infrastruktura BUD-59 Sp. z o.o. Warszawa | 5 | 222 626 PLN | 1 113 128 PLN |
| DROG-BET Marcin Głuchowski Sochaczew | 5 | 107 422 PLN | 483 061 PLN |
| Przedsiębiorstwo Robót Inzynieryjno-Drogowych w Grójcu Sp. z o.o. Jasieniec | 3 | 121 422 PLN | 364 265 PLN |
| Zyko-Dróg sp z o.o. Radom | 3 | 757 757 PLN | 2 273 272 PLN |
| USŁUGI TRANSPORTOWE DANIEL DZIEWULSKI Zaborów | 2 | - | - |
| DROGBUD TOMASZ I AGATA BROK SP.J Radom | 2 | 1 150 296 PLN | 1 150 296 PLN |
| PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO "PERFEKT" JAWORSKI, KARCZ SPÓŁKA JAWNA Radom | 2 | 894 579 PLN | 894 579 PLN |
| JFP Budownictwo S.C. Kamil Kużawski Bartosz Wrzosek Leśnogóra | 2 | 314 843 PLN | 314 843 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
„Budowa ulicy Ustronnej w Zaborówku”
2026-09-04 11:29:03Z
Przebudowa drogi gminnej w ulicy Szymanowskiego w Kobyłce
2026-09-04 09:44:24Z
Przebudowa drogi gminnej nr 350309W na części działki nr 716 w m. Bartodzieje
2026-09-03 09:16:43Z
Remont ciągów pieszych na dziedzińcu Szkoły Podstawowej nr 191 przy ul. Bokserskiej 30
2026-09-03 06:07:30Z
„Przebudowa drogi powiatowej nr 3819W w km 7+480 do 8+580 odcinek od skrzyżowania z drogą powiatową nr 3822W Szwarocin – Erminów do granicy powiatu sochaczewskiego”
2026-09-02 08:26:03Z
Wykonanie remontu warstwy ścieralnej ulicy Chrobrego (od ronda Sybiraków do ulicy 11 Listopada) w Radomiu
2026-09-01 07:19:16Z
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Andrzejewo Kolonie
2026-08-27 09:03:59Z
Przebudowa dróg gminnych: nr 400129W, ul. Zielona oraz nr 400145W, ul. Południowa w miejscowości Chlewiska
2026-08-27 07:33:37Z
„Przebudowa ul. Lipowej w miejscowości Wincentówek, Gmina Leoncin”
2026-08-26 06:05:43Z
Budowa ul. A. Struga w Piastowie
2026-08-21 10:42:07Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409051 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Przebudowa odcinka drogi gminnej w miejscowości Lekarcice Stare na dz. o nr ewid. 118/2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PROMNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223913
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 5
1.5.2.) Miejscowość: Promna-Kolonia
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-803
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gminapromna@promna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.promna.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa odcinka drogi gminnej w miejscowości Lekarcice Stare na dz. o nr ewid. 118/2
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a16f6fdb-1aa1-433a-a40b-e549b833c6de
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409051
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035035/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 rzebudowa drogi Lekarcice Stare – Lekarcice
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://promna.ezamawiajacy.pl3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://promna.ezamawiajacy.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem platformy zakupowej pod adresem: https://promna.ezamawiajacy.pl .
2. W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania komunikacja między zamawiającym a wykonawcami odbywa się za pośrednictwem promna.ezamawiajacy.pl i formularza.
Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem promna.ezamawiajacy.pl poprzez kliknięcie przycisku po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do zamawiającego.
3. Zamawiający będzie przekazywał wykonawcom informacje za pośrednictwem promna.ezamawiajacy.pl. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny wykonawca, będzie przekazywana za pośrednictwem promna.ezamawiajacy.pl do konkretnego wykonawcy.
4. Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na promna.ezamawiajacy.pl przesłanych przez zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu SPAM.
5. Zamawiający, zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020r. poz. 2452), określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na promna.ezamawiajacy.pl, tj.:
• komputer PC/MAC z aktualnym systemem operacyjnym wspieranym przez producenta
• Wybrana przeglądarka wspierana przez producenta: MS Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub MS Edge
• Podłączenie do Internetu: min. 512 Kb/s na komputer (zalecane szerokopasmowe łącze internetowe);
6. Wykonawca, przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego:
a) akceptuje warunki korzystania z platformy promna.ezamawiajacy.pl określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej pod linkiem w zakładce „Regulamin" oraz uznaje go za wiążący,
b) zapoznał i stosuje się do Instrukcji składania ofert/wniosków dostępnej pod linkiem https://promna.ezamawiajacy.pl.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.2710.9.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych w ramach zadania pn. „Przebudowa odcinka drogi gminnej w miejscowości Lekarcice Stare na dz. o nr ewid. 118/2” na terenie Gminy Promna. Zakres robót realizowanych w ramach zamówienia obejmuje przebudowę odcinka drogi o długości 638m: wykonanie wzmocnienia nawierzchni bitumicznej warstwami wyrównawczą 100kg/m2 AC11W i ścieralną gr. 3cm AC11S. Szczegółowy opis stanowią: załącznik nr 5.1 Opis techniczny oraz załącznik nr 5.2 Przedmiar robót, stanowiące załącznik do niniejszej SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin gwarancji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Zdolności techniczne lub zawodowe:1) Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wykazał, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert w postępowaniu (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie) wykonali (tj. zakończyli) co najmniej trzy roboty, polegające na budowie/przebudowie/modernizacji drogi o nawierzchni asfaltowej, o wartości co najmniej 200.000,00 zł brutto każda.
2) Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wykazał, że dysponuje osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, w szczególności co najmniej jedną osobą posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej do pełnienia funkcji kierownika budowy, oraz należącą do właściwej Izby Inżynierów Budownictwa lub odpowiednie wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów lub odpowiednie wydane obywatelom innych Państw, z zastrzeżeniem art.12a. ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Nie wymagane
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Nie wymagane
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
Nie wymaganeSEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunków ich wprowadzenia określa projekt umowy.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 14:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://promna.ezamawiajacy.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 14:05
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 26.08.2026
- Termin składania ofert
- 10.09.2026 12:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
21 dni