Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 09.09.2026 08:00 (4 dni)

„Przebudowa remizy dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaczorowie”

Aktywny Roboty budowlane 2026/BZP 00404891

Numer referencyjny: ID.271.36.2026

Zamawiający

Gmina Bolków

Rynek

59-420 Bolków, Dolnośląskie

NIP: 6951399915

REGON: 390767883

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, których zakres dotyczy odbudowy i poprawy funkcjonalności budynku remizy OSP w Kaczorowie, zlokalizowanego na działce nr 348/1 obręb Kaczorów, który uległ uszkodzeniom w wyniku powodzi we wrześniu 2024 r. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa obiektu w celu usunięcia skutków zdarzenia powodziowego oraz zwiększenia odporności infrastruktury na przyszłe zagrożenia związane ze zmianami klimatu. Realizacja zadania obejmuje kompleksowe roboty budowlane wynikające z dokumentacji technicznej i kosztorysu inwestorskiego, niezbędne do przywrócenia funkcjonalności obiektu oraz poprawy jego parametrów technicznych, w szczególności: • odsłonięcie ścian fundamentowych • montaż folii kubełkowej • wykonanie drenażu opaskowego • montaż studni zbierających • naprawy murów zewnętrznych • docieplenie ścian zewnętrznych • ułożenie tynku cienkowarstwowego • demontaż pokrycia z papy, oczyszczenie powierzchni dachu i położenie nowej styropapy • tynkowanie i malowanie kominów • dostawa i montaż 2 szt. pieców akumulacyjnych wraz wykonanie instalacji elektrycznej do ich zasilania • malowanie ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń • wymiana bramy garażowej – 2 szt.

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Dolnośląskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)

Najniższa cena

35 PLN

Średnia cena

1 954 497 PLN

Najwyższa cena

25 947 765 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Kontrapost Konserwacja Zabytków Urszula Girtler Witoszyn 4 - -
Robert Linkiewicz RLD Instalacje Siedlęcin 3 149 633 PLN 448 900 PLN
TEL-BRUK Radosław Telenga Częstochowa 2 - -
STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. Wrocław 2 6 229 235 PLN 6 229 235 PLN
PBHU Progres Piotr Pasturczak Wałbrzych 2 1 360 839 PLN 1 360 839 PLN
MG-TECH Inżynieria Lądowa Mariusz Gałkowski Jeżów Sudecki 2 742 501 PLN 742 501 PLN
WASROB Sp. z o.o. Grodków 2 - -
Firma Ogólnobudowlana Robert Matyszczyk Wolibórz 90/2 2 970 774 PLN 1 941 548 PLN
Usługi Transportowe i Roboty Ziemne Tomasz Bartków Przeworno 2 182 040 PLN 182 040 PLN
Arkadiusz Mika Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "DOMAX" Boronów 1 3 941 093 PLN 3 941 093 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Wykonywanie remontów w zakresie ogólnobudowlanym na terenie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu w budynkach przy ul. Borowskiej

DEVPOL Sp. z o.o. 64 PLN

2026-09-04 07:11:52Z

Budowa boiska wielofunkcyjnego w Krzekotówku

Anmed sp zo.o. 1 352 133 PLN

2026-09-04 07:04:15Z

Przebudowa rowów melioracyjnych w sołectwie Gębczyce na terenie Gminy Strzelin

Usługi Transportowe i Roboty Ziemne Tomasz Bartków 182 040 PLN

2026-09-04 06:38:29Z

Zamówienie podobne na Przebudowę drogi powiatowej nr 1941D, w ciągu ul. Głównej w Świętej Katarzynie w zakresie budowy drogi dla pieszych-powt.podob.robót.bud. dla zam. nr SP-PZP.272.2.84.2025.KJ.II

NOBILIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 101 000 PLN

2026-09-03 14:13:43Z

Budowa oświetlenia ul. Źródlanej w Gościęcicach

ITINET Robert Wojniusz -

2026-09-03 13:08:29Z

Remont chodnika przy ul. H. Sienkiewicza w Strzelinie (od ul. Bolka I Świdnickiego do ul. Ogrodowej)

Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Waldemar Ginter -

2026-09-03 13:06:34Z

Budowa odwodnienia ul. Pogodnej w Gęsińcu

Usługi Transportowe i Roboty Ziemne Tomasz Bartków -

2026-09-03 13:04:41Z

Przebudowa i doposażenie istniejącego placu zabaw przy ul. Osiedle Robotnicze w Jeleniej Górze w ramach zadania pn.: „Plac Radości – Osiedle Robotnicze”

ŻELBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 295 800 PLN

2026-09-03 13:00:27Z

Wymiana nawierzchni placu zabaw na terenie SP nr 5 w Strzelinie

WERAN Sp. z o.o. -

2026-09-03 12:37:45Z

Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - ORLIK 2012" w Twardogórze poprzez modernizację boiska piłkarskiego oraz termomodernizacja budynku zaplecza szatniowo-sanitarnego w Twardogórze

DABRO-BAU FHU PAWEŁ DĄBROWSKI 1 049 000 PLN

2026-09-03 12:16:51Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 64 PLN Średnia: 1 191 734 PLN Max: 15 751 688 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
„Przebudowa remizy dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaczorowie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bolków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390767883

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek

1.5.2.) Miejscowość: Bolków

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-420

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@bolkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bolkow.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa remizy dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaczorowie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87cbb473-8cdd-48b5-a773-8719be396337

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404891

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045826/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa remizy dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaczorowie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

FEDS.13.01-IZ.00-0006/26

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/bolkow

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Zamawiający będzie się komunikował z Wykonawcami za pośrednictwem platformy zakupowej pod adresem : https://platformazakupowa.pl/pn/bolkow

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl dalej: „Platforma”, pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/bolkow
2. Zamawiający nie przewiduje sposobu komunikowania się z Wykonawcami w inny sposób niż przy użyciu środków komunikacji elektronicznej wskazanych w SWZ.
3. Funkcjonalność Platformy gwarantuje złożenie przez Wykonawcę w postępowaniu zaszyfrowanej oferty wraz z załącznikami, w sposób uniemożliwiający Zamawiającemu zapoznanie się z treścią oferty przed upływem terminu składania ofert.
4. W toku prowadzonego postępowania komunikacja między Wykonawcami a Zamawiającym, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, przekazywane będą za pośrednictwem Platformy i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem Platformy poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do zamawiającego”, po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do Zamawiającego.
5. Zamawiający będzie przekazywał Wykonawcom informacje w postaci elektronicznej za pośrednictwem Platformy. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na Platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca, będzie przekazywana w postaci elektronicznej za pośrednictwem platformy do konkretnego Wykonawcy.
6. Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości przesłanych przez Zamawiającego bezpośrednio na Platformie, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu SPAM.
7. Zamawiający, zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 r., poz. 2452), określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie, tj.:
7.1. stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s,
7.2. komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os × 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje,
7.3. zainstalowana dowolna, inna przeglądarka internetowa niż Internet Explorer,
7.4. włączona obsługa JavaScript,
7.5. zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf,
7.6. szyfrowanie na platformazakupowa.pl odbywa się za pomocą protokołu TLS 1.3.,
7.7. oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o danych) (Dz. U. UE L119 z dnia 4 maja 2016 r., str. 1; zwanym dalej „RODO”) informujemy, że:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Urząd Miejski w Bolkowie, reprezentowany przez Burmistrza Bolkowa, z siedzibą w Bolkowie, Rynek 1, 59-420 Bolków.
2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Gminie Bolków: iod@bolkow.pl Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z przedmiotowym postępowaniem o udzielenie zamówienia.
3) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 74 ustawy Pzp.
4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat zgodnie z jednolitym rzeczowym wykazem akt.
5) Obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym
z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.
6) W odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO.7) Posiada Pani/Pan:
a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących
(w przypadku, gdy skorzystanie z tego prawa wymagałoby po stronie administratora niewspółmiernie dużego wysiłku może zostać Pani/Pan zobowiązana do wskazania dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu albo sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie zamówienia),
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych (skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym
z ustawą PZP oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników),
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem okresu trwania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu oraz przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO (prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego),
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): 7) Nie przysługuje Pani/Panu:
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych,
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO,
c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ID.271.36.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, których zakres dotyczy odbudowy i poprawy funkcjonalności budynku remizy OSP w Kaczorowie, zlokalizowanego na działce nr 348/1 obręb Kaczorów, który uległ uszkodzeniom w wyniku powodzi we wrześniu 2024 r. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa obiektu w celu usunięcia skutków zdarzenia powodziowego oraz zwiększenia odporności infrastruktury na przyszłe zagrożenia związane ze zmianami klimatu.
Realizacja zadania obejmuje kompleksowe roboty budowlane wynikające z dokumentacji technicznej i kosztorysu inwestorskiego, niezbędne do przywrócenia funkcjonalności obiektu oraz poprawy jego parametrów technicznych, w szczególności:
• odsłonięcie ścian fundamentowych
• montaż folii kubełkowej
• wykonanie drenażu opaskowego
• montaż studni zbierających
• naprawy murów zewnętrznych
• docieplenie ścian zewnętrznych
• ułożenie tynku cienkowarstwowego
• demontaż pokrycia z papy, oczyszczenie powierzchni dachu i położenie nowej styropapy
• tynkowanie i malowanie kominów
• dostawa i montaż 2 szt. pieców akumulacyjnych wraz wykonanie instalacji elektrycznej do ich zasilania
• malowanie ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń
• wymiana bramy garażowej – 2 szt.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45232411-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej

45321000-3 - Izolacja cieplna

45261214-7 - Kładzenie dachów bitumicznych

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: 1. Przy wyborze oferty Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami:
cena oferty (brutto) - znaczenie 100%

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą się ubiegać Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:
1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
- Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
1.1 uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
- Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
1.2 sytuacji ekonomicznej lub finansowej: - Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że posiada środki finansowe lub zdolność kredytową w wysokości minimum 400 000,00 zł (słownie: czterysta tysięcy 00/100 złotych).
1.3 zdolności technicznej lub zawodowej:
- Zamawiający uzna w/w warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że:
a) dysponuje lub będzie dysponował: co najmniej jedną osobą pełniącą funkcje:
 kierownika budowy, posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń oraz aktualne zaświadczenie o przynależności do Izby Inżynierów Budownictwa,
 kierownika robót branży elektrycznej, posiadającą uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej
w zakresie sieci instalacji i urządzeń elektrycznych oraz aktualne zaświadczenie o przynależności do Izby Inżynierów Budownictwa
b) należycie zrealizował w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – to w tym okresie co najmniej:
 2 roboty budowlane w zakresie budowy lub przebudowy lub rozbudowy budynku użyteczności publicznej lub budynku mieszkalnego lub niemieszkalnego, każda o wartości nie mniejszej niż 400 000,00 zł (słownie: czterysta tysięcy 00/100 złotych)

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunków ich wprowadzenia określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącej załącznik do SWZ.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-09 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/bolkow

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-09 10:10

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-08

2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
25.08.2026
Termin składania ofert
09.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45000000-7 - Roboty budowlane
45000000-7 (Roboty budowlane) 45111000-8 (Roboty w zakresie burzenia roboty ziemne) 45320000-6 (Roboty izolacyjne) 45232411-6 (Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej) 45321000-3 (Izolacja cieplna) 45261214-7 (Kładzenie dachów bitumicznych) 45410000-4 (Tynkowanie) 45442100-8 (Roboty malarskie) 45311000-0 (Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych) 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne 45320000-6 - Roboty izolacyjne 45232411-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej 45321000-3 - Izolacja cieplna 45261214-7 - Kładzenie dachów bitumicznych 45410000-4 - Tynkowanie 45442100-8 - Roboty malarskie 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Okres realizacji

90 dni