Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 08:00 (4 dni)

Przegląd techniczny, konserwacja i naprawa systemu sygnalizacji pożaru (SSP) i dźwiękowego systemu ostrzegawczego (DSO) w obiektach Wojskowego Instytutu Medycznego – PIB w Warszawie.

Aktywny Usługi 2026/BZP 00416331

Numer referencyjny: P/278/2026/GEng/WIM – 103/ZP/2026

Zamawiający

Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy

Szaserów 128

04-141 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 1132393221

REGON: 015294487

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa przeglądu technicznego, konserwacji i naprawy systemu sygnalizacji pożaru (SSP) i dźwiękowego systemu ostrzegawczego (DSO) w obiektach Wojskowego Instytutu Medycznego – PIB w Warszawie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.

Kryteria oceny ofert

Cena 95%
Czas ustalenia przyczyny awarii (w godz.) 5%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 41 rozstrzygniętych przetargów (CPV 50711000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych instalacji budynkowych)

Najniższa cena

11 685 PLN

Średnia cena

162 129 PLN

Najwyższa cena

366 520 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
FM Integrated Solutions Sp. z o.o Wrocław 4 - -
Cimolai Technology spa Carmignano di Brenta 1 66 000 PLN 66 000 PLN
CORAL W. Perkowski, J. Perkowski sp.k. Choroszcz 1 31 119 PLN 38 499 PLN
EL-CORP sp. z o.o. Warszawa 1 328 900 PLN 402 700 PLN
ZAKŁAD INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH ANDRZEJ MICHALAK Marki 1 - -
PPW A. Michniewicz Fire Installations - Systemy i Urządzenia Przeciwpożarowe Szczecinek 1 27 060 PLN 34 440 PLN
P.H.U. Gold - Went Edyta Gierałtowska Szczęsne 1 366 520 PLN 366 520 PLN
PUH PARAVENT Paweł Rydzewski Legionowo 1 96 580 PLN -
ZEiS Kamil Zaborowski Białystok 1 232 556 PLN 236 500 PLN
APATOR Spółka Akcyjna Toruń 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Świadczenie usług serwisowych w zakresie urządzeń, sieci i instalacji elektrycznych oraz instalacji piorunochronnej w Oddziale Okręgowym NBP w Białymstoku w latach 2026 – 2028

ZEiS Kamil Zaborowski 232 556 PLN

2026-07-29 08:55:16Z

Wykonanie przeglądu systemów napędu dachu ruchomego, garażu dachu ruchomego, ekranów wielkoformatowych pulpitu sterowań oraz naprężenia lin na PGE Narodowym w Warszawie

Cimolai Technology spa 66 000 PLN

2026-07-23 13:24:13Z

Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania pomieszczeń, innych usług wewnątrzszpitalnych, utrzymania w prawidłowym stanie sanitarnym budynków Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.

FM Integrated Solutions Sp. z o.o -

2026-07-03 11:01:35Z

Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania pomieszczeń, innych usług wewnątrzszpitalnych, utrzymania w prawidłowym stanie sanitarnym budynków Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.

FM Integrated Solutions Sp. z o.o -

2026-07-03 10:44:18Z

Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania pomieszczeń, innych usług wewnątrzszpitalnych, utrzymania w prawidłowym stanie sanitarnym budynków Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.

FM Integrated Solutions Sp. z o.o -

2026-07-03 10:27:13Z

Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania pomieszczeń, innych usług wewnątrzszpitalnych, utrzymania w prawidłowym stanie sanitarnym budynków Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.

FM Integrated Solutions Sp. z o.o -

2026-07-03 10:17:07Z

Obsługa serwisowa systemu sterowania WindEx CIM 4K

APATOR SA 11 685 PLN

2026-07-01 11:43:18Z

Obsługa systemu sterowania WindEx

APATOR Spółka Akcyjna -

2026-06-24 07:30:45Z

Świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej w budynkach Najwyższej Izby Kontroli

CORAL W. Perkowski, J. Perkowski sp.k. 31 119 PLN

2026-04-14 10:23:56Z

Świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej w budynkach Najwyższej Izby Kontroli

PPW A. Michniewicz Fire Installations - Systemy i Urządzenia Przeciwpożarowe 27 060 PLN

2026-04-14 10:23:56Z

Cała Polska — 77 przetargów

Min: 11 685 PLN Średnia: 284 208 PLN Max: 1 619 316 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Przegląd techniczny, konserwacja i naprawa systemu sygnalizacji pożaru (SSP) i dźwiękowego systemu ostrzegawczego (DSO) w obiektach Wojskowego Instytutu Medycznego – PIB w Warszawie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015294487

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szaserów 128

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 04-141

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wi@wim.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wim.mil.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przegląd techniczny, konserwacja i naprawa systemu sygnalizacji pożaru (SSP) i dźwiękowego systemu ostrzegawczego (DSO) w obiektach Wojskowego Instytutu Medycznego – PIB w Warszawie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75d0a9f0-19eb-466a-84a5-8bb7596c0eb7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416331

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wim.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/524471

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: zostały zawarte w Rozdziale 13 SWZ - dostęp do strony postępowania: https://wim.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/524471

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: zostały zawarte w Rozdziale 13 SWZ - dostęp do strony postępowania: https://wim.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/524471

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Informacje wymagane na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 oraz art. 14 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. ogólne rozporządzenie o ochronie danych) ("RODO”), Zamawiający zamieścił w Rozdziale 20 SWZ.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: P/278/2026/GEng/WIM – 103/ZP/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa przeglądu technicznego, konserwacji i naprawy systemu sygnalizacji pożaru (SSP) i dźwiękowego systemu ostrzegawczego (DSO) w obiektach Wojskowego Instytutu Medycznego – PIB w Warszawie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 50711000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych instalacji budynkowych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamawiający wybierze najkorzystniejszą ofertę na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w swz, która uzyska największą liczbę punktów. Opis kryteriów oceny ofert wraz z podaniem wag tych kryteriów i sposobu oceny ofert zawiera Rozdział 9 swz.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 95

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas ustalenia przyczyny awarii (w godz.)

4.3.6.) Waga: 5

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 112 ust. 2 ustawy, dotyczące:
1) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej - Zamawiający uzna, że Wykonawca spełnia ten warunek, jeżeli wykaże, iż posiada aktualne zezwolenie na wykonywanie działalności, o której mowa w art. 4 ust. 1 pkt 9 ustawy z dnia 29 listopada 2000 r. - Prawo atomowe, polegającej na produkowaniu, instalowaniu, stosowaniu lub obsłudze urządzeń zawierających źródła promieniotwórcze lub obrocie tymi urządzeniami;
2) zdolności technicznej lub zawodowej - Zamawiający uzna, że Wykonawca spełnia ten warunek, jeżeli wykaże, iż:
a) w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał lub należycie wykonuje, co najmniej jedną usługę odpowiadającą przedmiotowi zamówienia, która swoim zakresem obejmowała/obejmuje kompleksowy przegląd techniczny, konserwacje i naprawy lub konserwację i naprawy systemu sygnalizacji pożaru i dźwiękowego systemu ostrzegawczego o wartości nie niższej niż 300 000,00 zł brutto (słownie: trzysta tysięcy złotych brutto); oraz
b) w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał lub należycie wykonuje co najmniej jedną usługę odpowiadającą przedmiotowi zamówienia, która swoim zakresem obejmowała/uje kompleksowy przegląd techniczny, konserwacje i naprawy lub konserwację i naprawy systemu sygnalizacji pożaru i dźwiękowego systemu ostrzegawczego z liczbą elementów systemów sygnalizacji pożaru i dźwiękowego systemu ostrzegawczego wynoszącą minimum 5 000;
c) dysponuje lub będzie dysponował osobami, które będą świadczyć usługę w zakresie przedmiotu zamówienia:
c.1) co najmniej trzema osobami posiadającymi uprawnienia do eksploatacji "E" w zakresie urządzeń elektroenergetycznych do 1 kV, wydane na podstawie Rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 1 lipca 2022 r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci;
c.2) co najmniej trzema osobami posiadającymi uprawnienia do eksploatacji "D" w zakresie urządzeń elektroenergetycznych do 1 kV, wydane na podstawie Rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 1 lipca 2022 r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci;
c.3) co najmniej dwiema osobami posiadającymi ukończone szkolenie przeprowadzone przez producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela
systemu sygnalizacji pożaru w zakresie programowania i konserwacji
urządzeń sygnalizacji pożarowej dla systemów Polon Alfa POLON 4000, Polon Alfa POLON 6000, Polon Alfa UCS 6000, Schrack Seconet (pełna autoryzacja) INTEGRAL IP, konserwacji dźwiękowych systemów ostrzegawczych PREASIDEO (BOSCH) potwierdzone certyfikatem;
c.4) co najmniej jedną osobą posiadającą ukończone szkolenie przeprowadzone przez producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela w zakresie budowy systemów bezpieczeństwa dla oprogramowania do wizualizacji IFTER EQU2 potwierdzone certyfikatem.

Zamawiający dopuszcza łączenie kwalifikacji zawodowych przez te same osoby.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: W celu potwierdzenia spełniania przez wykonawcę warunków udziału w postępowaniu dotyczących:
1) wymaganych uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, Zamawiający żąda przedłożenia środka dowodowego w postaci aktualnego zezwolenia na wykonywanie działalności, o której mowa w art. 4 ust. 1 pkt 9 ustawy z dnia 29 listopada 2000 r. Prawo atomowe, polegającej na produkowaniu, instalowaniu, stosowaniu lub obsłudze urządzeń zawierających źródła promieniotwórcze lub obrocie tymi urządzeniami;
2) zdolności technicznej lub zawodowej, Zamawiający żąda następujących środków dowodowych:
a) wykazu usług wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy. Wzór wykazu usług stanowi załącznik nr 6 do SWZ;
b) wykazu osób skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami. Wzór wykazu osób stanowi załącznik nr 7 do SWZ.

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

W celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby na zasadach określonych w art. 118 ustawy jest umocowana do jego reprezentowania, zamawiający żąda odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru. Jeżeli w imieniu wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby na zasadach określonych w art. 118 ustawy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z tych dokumentów zamawiający żąda pełnomocnictwa lub innego dokumentu potwierdzającego umocowanie do reprezentowania.
Wykonawca składa podmiotowe środki dowodowe oraz inne dokumenty lub oświadczenia, o których mowa w niniejszym rozdziale swz w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Żaden z wykonawców występujących wspólnie nie może podlegać wykluczeniu na podstawie okoliczności wymienionych w Rozdziale 5 ust. 1 SWZ.
W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy składa każdy z wykonawców w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu.
W przypadku, o którym mowa w art. 117 ust. 2 i 3 ustawy, wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zamawiający dopuszcza możliwość dokonania zmiany zawartej umowy w zakresie i na warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącej załącznik nr 5 do swz.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: za pośrednictwem platformy zakupowej Zamawiającego: https://wim.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/524471

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-09

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
01.09.2026
Termin składania ofert
10.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 50711000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych instalacji budynkowych
50711000-2 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych instalacji budynkowych)

Okres realizacji

24 miesiące