Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 198 644 PLN

.Przygotowania i dostawy całodziennego posiłku dla wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Zaborze - 2026/2027

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00305904

Numer referencyjny: MOS-1/2026

Zamawiający

Młodzieżowy Ośrodek Socjterapii

Zamkowa 1F

66-003 Zabór, Lubuskie

NIP: 9251470860

REGON: 970780113

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wytwarzanie i dostawa całodziennego posiłku dla wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Zaborze od poniedziałku do piątku w liczbie 36 dziennie z tym, że Zamawiający zastrzega sobie prawo korekty ilości posiłku, w zależności od bieżących potrzeb, w granicach – 50%; + 50%, w sobotę i niedzielę do 10 posiłków. Zamawiający zastrzega sobie prawo przerwy w dostawach posiłku w okresie feryjno – wakacyjnym i sobotę i niedzielę.

Kryteria oceny ofert

Cena %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Natalia Madej Zielona Góra 080039994

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Natalia Madej (Zielona Góra) Umowa podpisana 27 PLN 198 644 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubuskie — na podstawie 18 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków)

Najniższa cena

27 PLN

Średnia cena

30 367 PLN

Najwyższa cena

85 868 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Wojciech Leśniowski GWAR Zielona Góra 4 3 977 PLN 11 930 PLN
ZAKŁAD GASTRONOMICZNY SWOJSKA CHATA ADRIANA SIEWRUK Kłodawa 2 85 868 PLN 85 868 PLN
Catering Domowy Zakątek Sp. z o.o. Spytkówki 2 - -
KUBUS Robert Macek Zielona Góra 2 5 519 PLN 5 519 PLN
PHU Adam Mocny Zielona Góra 2 66 840 PLN 66 840 PLN
PHU Adam Mocny NIP: 9730850721 Zielona Góra 2 - -
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Natalia Madej Zielona Góra 1 27 PLN 198 644 PLN
PHU Adam Mocny Zielona Góra 1 72 750 PLN 72 750 PLN
Restauracja KAMIENICA SMAKU Oliwia Szczebiot Gorzów Wlkp. 1 - -
UpHOTEL Sp. z o.o. Jelenia Góra 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Roczne dostawy całodziennych posiłków do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze – 2024/2025.

PPUH Natalia Madej -

2026-09-04 12:43:08Z

Wykonanie usług cateringowych dla jednostek UZ IV

KUBUS Robert Macek 5 519 PLN

2026-09-02 11:58:12Z

Wykonanie usług cateringowych dla jednostek UZ IV

UpHOTEL Sp. z o.o. -

2026-09-02 11:58:12Z

Wykonanie usług cateringowych dla jednostek UZ IV

PHU Adam Mocny -

2026-09-02 11:58:12Z

Wykonanie usług cateringowych dla jednostek UZ IV

KUBUS Robert Macek -

2026-09-02 11:58:12Z

„Świadczenie usług cateringowych na potrzeby Departamentu Ochrony Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze w 2026 r na terenie województwa lubuskiego.”

PHU Adam Mocny 66 840 PLN

2026-08-13 10:45:50Z

.Przygotowania i dostawy całodziennego posiłku dla wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Zaborze - 2026/2027

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Natalia Madej 27 PLN

2026-08-11 08:53:49Z

Usługa cateringu dla uczestników szkoleń, studiów podyplomowych w ramach projektu pn.: „Profesjonalny nauczyciel. Kompetentny uczeń. Edukacja wobec wyzwań przyszłości”

ZAKŁAD GASTRONOMICZNY SWOJSKA CHATA ADRIANA SIEWRUK -

2026-07-31 10:24:07Z

„Świadczenie usług cateringowych na potrzeby Departamentu Instytucji Zarządzającej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze w roku 2025 na terenie Województwa Lubuskiego”.

CATERING DOMOWY ZAKĄTEK Sp. z o.o. -

2026-06-30 05:49:35Z

WYKONANIE USŁUG CATERINGOWYCH DLA JEDNOSTEK UZ II

PHU Adam Mocny NIP: 9730850721 -

2026-05-26 09:14:23Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 16 PLN Średnia: 347 493 PLN Max: 6 910 816 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
.Przygotowania i dostawy całodziennego posiłku dla wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Zaborze - 2026/2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Młodzieżowy Ośrodek Socjterapii

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970780113

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zamkowa 1F

1.5.2.) Miejscowość: Zabór

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-003

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 68 3523527

1.5.8.) Numer faksu: 68 3523527

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mos.sekretariat@moszabor.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.moszabor.szkolnastrona.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

.Przygotowania i dostawy całodziennego posiłku dla wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Zaborze - 2026/2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b8b4525-4710-4f63-857a-d875e570dd3c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305904

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/np/moszabor

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/np/moszabor

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: pdf

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Administratorem danych osobowych Wykonawcy oraz osób, których dane
Wykonawca przekazał w niniejszym postępowaniu jest Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii, ul: Zamkowa 1F, 66-003 Zabór reprezentowane przez Dyrektora- Jolantę
Lipińską-Lokś.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: MOS-1/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wytwarzanie i dostawa całodziennego posiłku dla wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Zaborze od poniedziałku do piątku w liczbie 36 dziennie z tym, że Zamawiający zastrzega sobie prawo korekty ilości posiłku, w zależności od bieżących potrzeb, w granicach – 50%; + 50%, w sobotę i niedzielę do 10 posiłków. Zamawiający zastrzega sobie prawo przerwy w dostawach posiłku w okresie feryjno – wakacyjnym i sobotę i niedzielę.

4.2.6.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-08-31 do 2027-08-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Wykonawca nie podlegam wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-08 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/moszabor

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-08 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
24.06.2026
Termin składania ofert
08.07.2026 08:00
Wartość umowy
198 644 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
55520000-1 (Usługi dostarczania posiłków)

Okres realizacji

31.08.2026 - 30.08.2027