Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 07.09.2026 08:30 (3 dni)

PRZYGOTOWANIE I PRZEPROWADZENIE SZKOLEŃ PN. „KURS WIZAŻYSTA/STYLISTA”, „KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS METODĄ 1:1” ORAZ „KURS STYLIZACJI PAZNOKCI” W RAMACH PROJEKTU „AKTYWNA SZKOŁA 3”

Aktywny Usługi 2026/BZP 00412064

Numer referencyjny: ZP.26.5.2026

Zamawiający

SZKOŁA POLICEALNA - MEDYCZNE STUDIUM ZAWODOWE im. DANUTY SIEDZIKÓWNY PS. "INKA" W BIAŁEJ PODLASKIEJ

ul. Warszawska 14

21-500 Biała Podlaska, Lubelskie

NIP: 5371936460

REGON: 000297490

Opis przedmiotu zamówienia

przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia „Kurs wizażysta / stylista”

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
Doświadczenie trenerów 35%
aspekt społeczny 5%

Część 2

Cena 60%
Doświadczenie trenerów 35%
aspekt społeczny 5%

Część 3

Cena 60%
Doświadczenie trenerów 35%
aspekt społeczny 5%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubelskie — na podstawie 119 rozstrzygniętych przetargów (CPV 80500000-9 - Usługi szkoleniowe)

Najniższa cena

1 890 PLN

Średnia cena

63 416 PLN

Najwyższa cena

850 095 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
SANNORT Sp. z o.o. Kobierniki 8 11 283 PLN 67 700 PLN
Centrum Szkoleniowe OMEGA Łukasz Dybała Kraków 7 6 093 PLN 45 150 PLN
INFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA SP. Z O.O. Grudziądz 6 - -
SPECTRA-Katarzyna Stępień Skarżysko-Kamienna 4 39 800 PLN 159 200 PLN
Fundacja Zielone Światło Krasnystaw 4 26 400 PLN 26 400 PLN
B-CONSULTING Bartłomiej Gębarowski Rzeszów 4 - -
SYNTEA Spółka Akcyjna Lublin 3 183 000 PLN 549 000 PLN
SPECTRA KATARZYNA STĘPIEŃ SKARŻYSKO KAMIENNA 2 - -
FLISTAL Adrian Flis Kolbuszowa 2 - -
Esri Polska Sp. z o.o. Warszawa 2 27 600 PLN 27 600 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Usługa pełnienia funkcji kierownika specjalizacji dla osób odbywających kurs specjalizacyjny w dziedzinie psychoterapii uzależnień z podziałem na 5 części

Dorota Rogala – Muszalska prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Prywatny Gabinet Psychologiczny Dorota Rogala – Muszalska 40 500 PLN

2026-09-02 16:48:44Z

Usługa pełnienia funkcji kierownika specjalizacji dla osób odbywających kurs specjalizacyjny w dziedzinie psychoterapii uzależnień z podziałem na 5 części

Barbara Kordas prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Centrum Badań Psychologicznych ANIMA Barbara Kordas 40 500 PLN

2026-09-02 16:48:44Z

Usługa pełnienia funkcji kierownika specjalizacji dla osób odbywających kurs specjalizacyjny w dziedzinie psychoterapii uzależnień z podziałem na 5 części

Jacek Skrobot prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Centrum Psychoedukacji Psychologii i Psychoterapii Jacek Skrobot 40 500 PLN

2026-09-02 16:48:44Z

Wybór organizatora kształcenia prowadzącego szkolenia i kursy specjalistyczne w zakresie opieki długoterminowej i geriatrycznej

a. Vital Med Sp. z o.o -

2026-08-20 09:26:15Z

Wybór organizatora kształcenia prowadzącego kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa opieki długoterminowej

Vital-Med spółka z o. o. -

2026-08-20 08:13:49Z

Przeprowadzenie szkolenia pn.: „Prawo budowlane. Realizacja procesu inwestycyjnego zgodnie z przepisami obowiązującej ustawy” dla pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie

Nowoczesny Ośrodek Edukacji Anna Ratuszniak -

2026-08-18 09:21:33Z

Przeprowadzenie warsztatów grupowych w ramach projektu pn. „Aktywność społeczna i integracja mieszkańców gminy Ulhówek” Nr FELU.08.09-IZ.00-0048/24.

Monika Witkowska Kosmetologia Estetyczna 24 000 PLN

2026-08-06 05:47:58Z

Organizacja i realizacja on – line pt.” Wzmacnianie lokalnych systemów przeciwdziałania przemocy domowej poprzez wsparcie zespołów interdyscyplinarnych i grup diagnostyczno – pomocowych.”

Agnieszka Kot-Cienkosz Oficyna Profilaktyczna, SBC Szkolenia Badania Consulting -

2026-07-27 07:42:17Z

Przeprowadzenie zajęć i warsztatów w ramach projektu Akademia Rozwoju Wiedzy i Kompetencji

ISKRA- EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA SP. Z O.O. -

2026-07-16 11:11:24Z

Przeprowadzenie zajęć i warsztatów w ramach projektu Akademia Rozwoju Wiedzy i Kompetencji

ISKRA- EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA SP.Z O.O. -

2026-07-16 11:11:24Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 0 PLN Średnia: 87 981 PLN Max: 591 600 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
PRZYGOTOWANIE I PRZEPROWADZENIE SZKOLEŃ PN. „KURS WIZAŻYSTA/STYLISTA”, „KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS METODĄ 1:1” ORAZ „KURS STYLIZACJI PAZNOKCI” W RAMACH PROJEKTU „AKTYWNA SZKOŁA 3”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA POLICEALNA - MEDYCZNE STUDIUM ZAWODOWE im. DANUTY SIEDZIKÓWNY PS. "INKA" W BIAŁEJ PODLASKIEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000297490

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 14

1.5.2.) Miejscowość: Biała Podlaska

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@studiummedycznebp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.studiummedycznebp.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PRZYGOTOWANIE I PRZEPROWADZENIE SZKOLEŃ PN. „KURS WIZAŻYSTA/STYLISTA”, „KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS METODĄ 1:1” ORAZ „KURS STYLIZACJI PAZNOKCI” W RAMACH PROJEKTU „AKTYWNA SZKOŁA 3”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb88e862-03eb-4959-b135-8e27e93436b8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412064

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031212/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 przygotowanie i przeprowadzenie kursów „wizażysta/stylista”, „Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1”, „Kurs stylizacji paznokci”, „ZOGA FACE”, „GAMP", „Diagnostyka Funkcjonalna ” i "Pedicure podologiczny"

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Projekt „Aktywna Szkoła 3” finansowany w ramach Działania 10.4 Kształcenie zawodowe (typ projektu nr 1 lit. a-n) Priorytetu X Lepsza edukacja programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Uchwała Zarządu Województwa Lubelskiego z dnia 3 września 2024 r., Nr XXXVI/683/2024

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cb88e862-03eb-4959-b135-8e27e93436b8

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Komunikacja w postępowaniu pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem platformy e-Zamówienia https://ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl. 2. Pozostałe wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji określa SWZ oraz Regulamin Platformy e Zamówienia

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Administratorem Państwa danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Policealnej – Medycznego Studium Zawodowego im. Danuty Siedzikówny ps. „Inka” w Białej Podlaskiej z siedzibą przy ul. Warszawskiej 14, 21-500 Biała Podlaska; Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych osobowych wyznaczonym przez Administratora jest możliwy pod adresem email: info@dn.net.pl. Informacje dotyczące RODO zawarte są w SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.26.5.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 3

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia „Kurs wizażysta / stylista”

4.2.6.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2027-06-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Suma punktów uzyskanych za wszystkie kryteria stanowić będzie końcową ocenę danej oferty. Najkorzystniejszą ofertą będzie ta, której zostanie przyznana największa liczba punktów łącznie

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie trenerów

4.3.6.) Waga: 35

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium: aspekty społeczne, w tym integracja zawodowa i społeczna osób, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy

4.3.5.) Nazwa kryterium: aspekt społeczny

4.3.6.) Waga: 5

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Tak

4.3.11.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub innowacyjnych, etykiet lub rachunku kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryteriów oceny ofert:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia „Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1”

4.2.6.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2027-06-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Suma punktów uzyskanych za wszystkie kryteria stanowić będzie końcową ocenę danej oferty. Najkorzystniejszą ofertą będzie ta, której zostanie przyznana największa liczba punktów łącznie

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie trenerów

4.3.6.) Waga: 35

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium: aspekty społeczne, w tym integracja zawodowa i społeczna osób, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy

4.3.5.) Nazwa kryterium: aspekt społeczny

4.3.6.) Waga: 5

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Tak

4.3.11.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub innowacyjnych, etykiet lub rachunku kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryteriów oceny ofert:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia „Kurs stylizacji paznokci”

4.2.6.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2027-06-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Suma punktów uzyskanych za wszystkie kryteria stanowić będzie końcową ocenę danej oferty. Najkorzystniejszą ofertą będzie ta, której zostanie przyznana największa liczba punktów łącznie

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie trenerów

4.3.6.) Waga: 35

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium: aspekty społeczne, w tym integracja zawodowa i społeczna osób, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy

4.3.5.) Nazwa kryterium: aspekt społeczny

4.3.6.) Waga: 5

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Tak

4.3.11.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub innowacyjnych, etykiet lub rachunku kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryteriów oceny ofert:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie Zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy:
1. Nie podlegają wykluczeniu na podstawie przesłanek określonych w art. 108 ust. 1 ustawy.
1.2. Spełniają warunki:
1.2.1. Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów. Zamawiający odstępuje od opisu warunku w tym zakresie.
1.2.2. Sytuacji ekonomicznej lub finansowej. Zamawiający odstępuje od opisu warunku w tym zakresie.
1.2.3. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym: zgodnie z art. 113 ustawy Zamawiający wymaga, aby wykonawcy prowadzący działalność gospodarczą byli wpisani do jednego z rejestrów zawodowych lub handlowych prowadzonych w kraju, w którym mają siedzibę lub miejsce zamieszkania.
1.2.4. Zdolności technicznej lub zawodowej:
1.2.4.1. Wykonawca w celu potwierdzenia posiadania zdolności technicznej lub zawodowej musi wykazać, że dysponuje lub będzie dysponować w okresie realizacji przedmiotu zamówienia wykwalifikowanym personelem, tj. co najmniej jednym trenerem posiadającym minimum:
1.2.4.1.1. Wykształcenie wyższe zgodne z tematyką prowadzonego kursu, tj. np. lic. kosmetologii, mgr kosmetologii lub inne pokrewne;
1.2.4.1.2. 3 - letnie doświadczenie zawodowe w zakresie zgodnym z zakresem kursu;
1.2.4.1.3. Doświadczenie dydaktyczne w wymiarze minimum 150 godzin przeprowadzonych zajęć o tematyce zgodnej z tematyką każdego ze szkoleń.
1.2.4.2. Wykonawca w celu potwierdzenia posiadania zdolności technicznej lub zawodowej musi wykazać posiadane doświadczenie, polegające na wykonaniu (zakończeniu i odebraniu) w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert minimum trzech usług polegających na przygotowaniu i/lub przeprowadzeniu szkoleń lub kursów albo warsztatów dla minimum 10 osobowej grupy w ilości minimum 8 godzin lekcyjnych każda usługa. Jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy Zamawiający uzna warunek za spełniony, gdy Wykonawca wykaże posiadanie opisanego wyżej w tym punkcie doświadczenia nabytego przed rozpoczęciem prowadzenia działalności (np. w ramach umowy o współpracę).
2. Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu zostanie dokonana na podstawie dokumentów i oświadczeń złożonych przez Wykonawcę na zasadzie SPEŁNIA/NIE SPEŁNIA

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: W celu wykazania braku podstaw wykluczenia, Wykonawca zobowiązany jest dołączyć oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia z postępowania (Załączniki nr 1b i 1c do SWZ)
Zamawiający wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie (nie krótszym niż 5 dni od dnia wezwania) następujących podmiotowych środków dowodowych (aktualnych na dzień złożenia): w celu potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia z udziału w postępowaniu: oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2020 r. poz. 1076 i 1086), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - wg wymogów Załącznika nr 1d do SWZ

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Do oferty, w celu wykazania spełnienia warunków udziału w postępowaniu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć:
1. aktualne na dzień składania ofert oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu (Załącznik nr 1a do SWZ),
2. Wykaz usług wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty, miejsca
wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi te zostały wykonane, z załączeniem dowodów określających czy te usługi zostały wykonane należycie, w szczególności informacji o tym czy usługi zostały wykonane zgodnie z regulacjami prawnymi, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego usługi były wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze Wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne dokumenty; W razie konieczności, szczególnie, gdy wykaz usług lub dowody potwierdzające czy usługi zostały wykonane należycie budzą wątpliwości Zamawiającego, Zamawiający może zwrócić się bezpośrednio do właściwego podmiotu, na rzecz którego usługi były wykonywane, o przedłożenie dodatkowych informacji lub dokumentów bezpośrednio Zamawiającemu (Załącznik nr 5 do SWZ).
3. wykaz osób (trenerów), skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usługi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami (Załącznik nr 5 do SWZ)

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia z postępowania oraz potwierdzające spełnianie warunków udziału w postępowaniu, o którym mowa w pkt 7.1.1 SWZ składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw do wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany postanowień umowy w przypadku:
1) gdy nastąpi zmiana powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację umowy, w tym zmiana stawki podatku od towarów i usług na asortyment stanowiący przedmiot umowy.
2) gdy niezbędna jest zmiana terminu realizacji Umowy w przypadku zaistnienia okoliczności lub zdarzeń uniemożliwiających realizację Umowy w wyznaczonym terminie, z przyczyn leżących po stronie Zamawiającego.
2. Strony dopuszczają przedłużenie terminu umownego, o którym mowa w § 2 lub § 3 ust. 4 Umowy jeżeli wystąpi co najmniej jedna ze wskazanych niżej okoliczności:
1) działania siły wyższej takiej jak m.in. epidemia, pandemia, klęska żywiołowa, powódź, strajki generalne lub lokalne, lub innej mającej bezpośredni wpływ na terminowość wykonywanych dostaw;
2) zmiany obowiązującego prawa mającego wpływ na termin realizacji umowy;
3. Wszelkie zmiany niniejszej umowy wymagają pod rygorem nieważności formy pisemnej w postaci aneksu za zgodą obu stron. Zmiany umowy nie mogą naruszać postanowień zawartych w art. 455 ustawy.
4. Strona występująca o zmianę postanowień umowy zobowiązana jest do udokumentowania zaistnienia okoliczności, o których mowa w § 9 ust. 1.
Wniosek o zmianę postanowień umowy musi być wyrażony na piśmie

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-07 10:30

8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę należy przekazać za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-07 12:30

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
28.08.2026
Termin składania ofert
07.09.2026 08:30
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
80500000-9 (Usługi szkoleniowe)

Okres realizacji

do 2027-06-30