Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 07.09.2026 07:00 (3 dni)
Remont biura przepustek A oraz poczekalni dla rodzin odwiedzających osoby pozbawione wolności w Areszcie Śledczym w Warszawie Białołęce.
Numer referencyjny: Dkw.2232.9.2026.SZ
Zamawiający
Areszt Śledczy w Warszawie-Białołęce
Ciupagi 1
03-016 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5241065481
REGON: 000320495
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 7 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne)
Najniższa cena
305 169 PLN
Średnia cena
417 583 PLN
Najwyższa cena
529 997 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Stylmet Grzegorz Sienicki Kobyłka | 1 | - | - |
| Stylmet Grzegorz Sienicki Kobyłka | 1 | - | - |
| Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe Mosty Budownictwo Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 305 169 PLN | 305 169 PLN |
| P.P.H. SAWOX JAN WOLAK sp. j. Kielce | 1 | - | - |
| RESTAURO Sp. z o.o. Toruń | 1 | 529 997 PLN | 529 997 PLN |
| WARSZAWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO MOSTOWE MOSTY BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wykonanie robót dodatkowych, których nie obejmuje umowa nr ZT/SR/W/19/2026 z dnia 1 kwietnia na wykonanie remontu schodów terenowych zlokalizowanych w ul. Górnośląskiej w Warszawie
2026-08-27 11:37:58Z
Wykonanie remontu konserwatorskiego Krzyża przydrożnego (kapliczki) zlokalizowanego przy ul. Dzikiej w Warszawie
2026-08-20 10:31:02Z
Remont Kamienicy Królewskiej we Lwowie - wykonanie kopii oraz montaż rzeźb na attyce (Ukraina)
2026-08-03 20:56:16Z
Wykonanie remontu konserwatorskiego Pomnika ku czci Lotników Polskich poległych w II Wojnie Światowej w Warszawie na Polu Mokotowskim.
2026-06-23 13:12:05Z
Remont konserwatorski kamienia pamięci Braterstwa Broni przy ul. Przybosia, kamienia upamiętniającego Akcję pod Arsenałem przy ul. Długiej, pomnika ks. Józefa Stanka przy ul. Solec i ul. Wilanowskiej
2026-04-30 06:42:30Z
Roboty serwisowe urządzeń energetycznych w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Kielcach
2026-02-26 12:55:36Z
Cała Polska — 15 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411682 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Remont biura przepustek A oraz poczekalni dla rodzin odwiedzających osoby pozbawione wolności w Areszcie Śledczym w Warszawie Białołęce.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Areszt Śledczy w Warszawie-Białołęce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320495
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ciupagi 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-016
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: (22)321-76-50
1.5.8.) Numer faksu: (22)811-15-37
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: as_warszawa_bialoleka@sw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont biura przepustek A oraz poczekalni dla rodzin odwiedzających osoby pozbawione wolności w Areszcie Śledczym w Warszawie Białołęce.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0f4bd31-9d1a-400d-b74c-4befa2a54d67
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411682
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00134038/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont biura przepustek A oraz poczekalni dla rodzin odwiedzających osoby pozbawione wolności w Areszcie Śledczym w Warszawie Białołęce
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13658753.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1365875
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zamawiający, zgodnie z
Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji
oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie
zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020r. poz. 2452), określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne
umożliwiające pracę na Platformie Zakupowej, tj.:
1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s,
2) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja,
jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje,
3) zainstalowana dowolna, inna przeglądarka internetowa niż Internet Explorer,
4) włączona obsługa JavaScript,
5) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf,
6) szyfrowanie na platformazakupowa.pl odbywa się za pomocą protokołu TLS 1.3.
7) oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu
lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar.
2. Wykonawca, przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego:
1) akceptuje warunki korzystania z Platformy Zakupowej określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej pod
linkiem w zakładce „Regulamin" oraz uznaje go za wiążący,
2) zapoznał i stosuje się do Instrukcji składania oferty.
3. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za złożenie oferty w sposób niezgodny z Instrukcją korzystania z Platformy
Zakupowej, w szczególności za sytuację, gdy zamawiający zapozna się z treścią oferty przed upływem terminu składania ofert (np.
złożenie oferty w zakładce „Wyślij wiadomość do zamawiającego”). Taka oferta zostanie uznana przez zamawiającego za ofertę
handlową i nie będzie brana pod uwagę w przedmiotowym postępowaniu ponieważ nie został spełniony obowiązek narzucony w art.
221 Ustawy.
4. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z Platformy Zakupowej dotyczące w szczególności logowania, składania
wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu
Platformy Zakupowej znajdują się w zakładce Instrukcje dla wykonawców.
3.7.) Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1365875
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Informacja została zawarta w Rozdziale 22 Specyfikacji Warunków Zamówienia.
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Informacja została zawarta w Rozdziale 22 Specyfikacji Warunków Zamówienia.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: Dkw.2232.9.2026.SZ
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.5.) Wartość zamówienia: 180000 PLN
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zrealizowanie usługi dot. realizacji zadania remontowego pn. Remont biura przepustek A oraz poczekalni dla rodzin odwiedzających osoby pozbawione wolności w Areszcie Śledczym w Warszawie Białołęce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45431000-7 - Kładzenie płytek
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-14
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 1
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 7
Art. 109 ust. 1 pkt 8
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zgodnie z treścią Specyfikacji Warunków Zamówienia.
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zgodnie z treścią Specyfikacji Warunków Zamówienia.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Zgodnie z treścią Specyfikacji Warunków Zamówienia.6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy,zostały określone w projekcie umowy.
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-07 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1365875
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-07 09:05
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-06
8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak
8.6.) Maksymalna liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do negocjacji: 3
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 28.08.2026
- Termin składania ofert
- 07.09.2026 07:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-12-14