Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 04.09.2026 10:00 (Jutro)

Remont hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 3 w Kobyłce

Aktywny Roboty budowlane 2026/BZP 00388007

Numer referencyjny: WZP.271.31.2026

Zamawiający

MIASTO KOBYŁKA

ul. Wołomińska 1

05-230 Kobyłka, Mazowieckie

NIP: 1251332390

REGON: 013269663

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu hali sportowej zlokalizowanej w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi Nr 3 im. Karola Wojtyły w Kobyłce w Kobyłce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 6 do SWZ.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Okres gwarancji i rękojmi 40%

Dokumenty zamówienia

rzut sali gimnastycznej

rzut sali gimnastycznej.jpg

Załącznik nr 8 do SWZ - wykaz robót budowlanych

Załącznik nr 8 do SWZ - wykaz robót budowlanych.pdf

Załącznik nr 8 do SWZ - wykaz robót budowlanych

Załącznik nr 8 do SWZ - wykaz robót budowlanych.docx

Załącznik nr 5 do SWZ - wzór umowy

Załącznik nr 5 do SWZ - wzór umowy.pdf

Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie art. 117 ust. 4

Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie art. 117 ust. 4.docx

Załącznik nr 3 do SWZ - zobowiązanie podmiotu trzeciego

Załącznik nr 3 do SWZ - zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx

SWZ

SWZ.pdf

Załącznik nr 1 do SWZ - formularz oferty

Załącznik nr 1 do SWZ - formularz oferty.doc

Załącznik nr 1 do SWZ - formularz oferty

Załącznik nr 1 do SWZ - formularz oferty.pdf

Załącznik nr 7 do SWZ - oświadczenie dot. grupy kapitałowej

Załącznik nr 7 do SWZ - oświadczenie dot. grupy kapitałowej.pdf

Załącznik nr 3 do SWZ - zobowiązanie podmiotu trzeciego

Załącznik nr 3 do SWZ - zobowiązanie podmiotu trzeciego.pdf

Załącznik nr 7 do SWZ - oświadczenie dot. grupy kapitałowej

Załącznik nr 7 do SWZ - oświadczenie dot. grupy kapitałowej.docx

Załącznik nr 2 do SWZ - oświadczenie art. 125 ust. 1

Załącznik nr 2 do SWZ - oświadczenie art. 125 ust. 1.pdf

Załącznik nr 2 do SWZ - oświadczenie art. 125 ust. 1

Załącznik nr 2 do SWZ - oświadczenie art. 125 ust. 1.docx

Załącznik nr 6 do SWZ - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Załącznik nr 6 do SWZ - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.pdf

Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie art. 117 ust. 4

Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie art. 117 ust. 4.pdf

informacja o zmianie terminu składania ofert 1

informacja o zmianie terminu składania ofert 1.pdf

ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 1

ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 1.pdf

Tabela_przedmiar

Tabela_przedmiar.pdf

odpowiedzi na pytania 1

odpowiedzi na pytania 1.pdf

ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 2

ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 2.pdf

Wypełnij dokumenty

Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 2 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45212225-9 - Roboty budowlane związane z halami sportowymi)

Najniższa cena

775 790 PLN

Średnia cena

775 790 PLN

Najwyższa cena

775 790 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
COMPLIDO Michał Dziubek Domaszowice 1 - -
BUDIR SYSTEM Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa Sabnie 1 775 790 PLN 775 790 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 9 przetargów

Min: 775 790 PLN Średnia: 944 624 PLN Max: 1 113 458 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Remont hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 3 w Kobyłce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KOBYŁKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269663

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wołomińska 1

1.5.2.) Miejscowość: Kobyłka

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-230

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kobylka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kobylka.pl/index.php

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 3 w Kobyłce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00c68d35-791b-4828-9700-a146d45d18ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388007

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038103/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Remont hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 3 w Kobyłce

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-00c68d35-791b-4828-9700-a146d45d18ac

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl .
Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: magdalena.przygodzka@kobylka.pl, katarzyna.lokietek@kobylka.pl (nie dotyczy składania ofert).
Szczegółowe informacje zostały określone w rozdziale XIII SWZ.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Szczegółowe informacje zostały określone w rozdziale XIII SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z SWZ.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: WZP.271.31.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu hali sportowej zlokalizowanej w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi Nr 3 im. Karola Wojtyły w Kobyłce w Kobyłce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 6 do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45212225-9 - Roboty budowlane związane z halami sportowymi

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Tak

4.2.14.) Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Zamawiający informuje, że przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy robót, zamówienia, o którym mowa w art. 305 pkt 1) w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp do 50 % wartości zamówienia podstawowego. Zamówienie będzie polegało na powierzeniu wybranemu wykonawcy podobnych robót zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego na terenie miasta Kobyłka, na warunkach tożsamych z warunkami zamówienia podstawowego. Zamówienie, o którym mowa powyżej może być udzielone jednokrotnie jak również kilkukrotnie.

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamówienie udzielone będzie wyłącznie Wykonawcy wybranemu zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający wybierze ofertę najkorzystniejszą na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie będzie mógł wybrać oferty najkorzystniejszej z uwagi na to, że dwie lub więcej ofert przedstawia taki sam bilans ceny i innych kryteriów oceny ofert, Zamawiający spośród tych ofert wybierze ofertę, która otrzymała najwyższą ocenę w kryterium o najwyższej wadze. Jeżeli oferty otrzymały taką samą ocenę w kryterium o najwyższej wadze, zamawiający wybiera ofertę z najniższą ceną lub najniższym kosztem.
Szczegółowe informacje zostały określone w rozdziale XX SWZ.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji i rękojmi

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

W zakresie zdolności technicznej lub zawodowej:
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wykazał, że w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał (zakończył) co najmniej dwie roboty budowlane w zakresie budowy lub remontu nawierzchni wewnętrznej sali sportowej o min. wartości 150 000 zł brutto każda.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1) oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2025 r. poz. 1714), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej, zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ;
2) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzone nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: wykaz robót budowlanych, wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - inne odpowiednie dokumenty – załącznik nr 8 do SWZ

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium w wysokości: 2 000, 00 zł (słownie: dwa tysiące złotych).
Szczegółowe informacje w rozdziale XIV SWZ.

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Zgodnie z rozdziałem XI SWZ.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunków ich wprowadzenia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-26 12:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-00c68d35-791b-4828-9700-a146d45d18ac

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-26 12:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-24

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawcę, w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r., poz. 514).
2026-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
11.08.2026
Termin składania ofert
04.09.2026 10:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45212225-9 - Roboty budowlane związane z halami sportowymi
45212225-9 (Roboty budowlane związane z halami sportowymi)

Okres realizacji

2 miesiące