Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 09.09.2026 09:00 (6 dni)

„Remont kompleksu sportowego w miejscowości Gardna Wielka”

Aktywny Roboty budowlane 2026/BZP 00405583

Numer referencyjny: ZP1.271.4.2026

Zamawiający

Gmina Smołdzino

Tadeusza Kościuszki 3

76-214 Smołdzino, Pomorskie

NIP: 8392045762

REGON: 000551763

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji/remoncie kompleksu sportowego na działce nr 620 w miejscowości Gardna Wielka.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Gwarancja 40%

Dokumenty zamówienia

Zalacznik nr 1 do SWZ formularz ofertowy

Zalacznik nr 1 do SWZ formularz ofertowy.docx

Załącznik nr 5 do SWZ oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Załącznik nr 5 do SWZ oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx

Załącznik nr 7 do SWZ wykaz wykonanych robót budowlanych

Załącznik nr 7 do SWZ wykaz wykonanych robót budowlanych.docx

Załącznik nr 8 do SWZ wykaz osób uczestniczących w wykonaniu zamówienia

Załącznik nr 8 do SWZ wykaz osób uczestniczących w wykonaniu zamówienia.docx

Załącznik nr 3 do SWZ brak podstaw wykluczenia

Załącznik nr 3 do SWZ brak podstaw wykluczenia.docx

SWZ

SWZ.pdf

Załącznik nr 10 do SWZ Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót

Załącznik nr 10 do SWZ Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.pdf

Zalacznik nr 4 do SWZ zobowiazanie podmiotu udostepniajacego zasoby

Zalacznik nr 4 do SWZ zobowiazanie podmiotu udostepniajacego zasoby.docx

Załącznik nr 6 do SWZ oświadczenie o aktualności informacji

Załącznik nr 6 do SWZ oświadczenie o aktualności informacji.docx

Załącznik nr 9 do SWZ projektowane postanowienia umowy

Załącznik nr 9 do SWZ projektowane postanowienia umowy.docx

Załącznik nr 12 do SWZ Przedmiar robót

Załącznik nr 12 do SWZ Przedmiar robót.pdf

Załącznik nr 2 do SWZ oświadczenie o spełnienie warunków udziału w postępowaniu

Załącznik nr 2 do SWZ oświadczenie o spełnienie warunków udziału w postępowaniu.docx

Załącznik nr 11 do SWZ Program funkcjonalono - użytkowy

Załącznik nr 11 do SWZ Program funkcjonalono - użytkowy.pdf

Wypełnij dokumenty

Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy

Kto wygrywa podobne przetargi?

Pomorskie — na podstawie 9 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni)

Najniższa cena

341 786 PLN

Średnia cena

748 331 PLN

Najwyższa cena

1 724 132 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Solid-Stet Sp. z o. o. Sp. k Szczecin 3 508 084 PLN 1 524 251 PLN
EKO-TECH Karol Słomski Gniew 1 - -
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe WASKO Dariusz Rostankowski Mareza 1 1 724 132 PLN 1 724 132 PLN
Chmurzyński Sychta Sp. z o.o. Sp. k. Delowo 1 341 786 PLN 341 786 PLN
Firma Wielobranżowa Rajmund Lica Brodnica Górna 1 494 460 PLN 494 460 PLN
Przedsiębiorstwo Budowy Dróg SA Starogard Gdański 1 1 387 088 PLN 1 387 088 PLN
Firma "TENOR" budowa, utrzymanie dróg i ulic Jerzy Kaca Susz 1 514 929 PLN 514 929 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Wykonanie robót budowlanych w zakresie dróg gminnych na terenie gminy Żukowo – remont dróg gruntowych polegający na profilowaniu, zagęszczeniu oraz wykonaniu warstw z kruszywa

Chmurzyński Sychta Sp. z o.o. Sp. k. 341 786 PLN

2026-08-07 08:34:35Z

Budowa drogi gminnej w Białkach dz. nr 84

Firma "TENOR" budowa, utrzymanie dróg i ulic Jerzy Kaca 514 929 PLN

2026-08-06 06:40:44Z

Wykonanie robót budowlanych w zakresie dróg gminnych na terenie gminy Żukowo – roboty brukarskie

Firma Wielobranżowa Rajmund Lica 494 460 PLN

2026-07-10 11:53:14Z

Budowa sieci wodociągowej wzdłuż Alei Św. Jakuba w Łebie

EKO-TECH Karol Słomski -

2026-05-27 08:57:04Z

„Budowa ul. Świerkowej w Pelplinie”

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg SA 1 387 088 PLN

2026-05-20 09:46:25Z

Zagospodarowanie terenu w błękitno - zieloną infrastrukturę przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Prabutach, ul. Grunwaldzka 6

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe WASKO Dariusz Rostankowski 1 724 132 PLN

2026-05-20 08:40:39Z

Modernizacja kompleksów sportowych "Moje Boisko - ORLIK 2012" w Chojnicach przy ul. Lichnowskiej, przy ul. Jedności i przy ul. J. Tuwima

Solid-Stet Sp. z o. o. Sp. k 519 356 PLN

2026-04-29 12:32:18Z

Modernizacja kompleksów sportowych "Moje Boisko - ORLIK 2012" w Chojnicach przy ul. Lichnowskiej, przy ul. Jedności i przy ul. J. Tuwima

Solid-Stet Sp. z o. o. Sp. k 502 734 PLN

2026-04-29 12:32:18Z

Modernizacja kompleksów sportowych "Moje Boisko - ORLIK 2012" w Chojnicach przy ul. Lichnowskiej, przy ul. Jedności i przy ul. J. Tuwima

Solid-Stet Sp. z o. o. Sp. k 502 161 PLN

2026-04-29 12:32:18Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 305 PLN Średnia: 798 057 PLN Max: 8 782 178 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
„Remont kompleksu sportowego w miejscowości Gardna Wielka”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Smołdzino

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Smołdzino

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000551763

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 3

1.5.2.) Miejscowość: Smołdzino

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-214

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 59 811 72 15

1.5.8.) Numer faksu: +48 59 811 74 60

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@smoldzino.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.smoldzino.com.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

1.11.) Dane podmiotu, któremu zamawiający powierzył przeprowadzenie postępowania.

Podmiot 1

1.11.1.) Nazwa podmiotu prowadzącego postępowanie: Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Wańczyk

1.11.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343146600

Adres podmiotu prowadzącego postępowanie:

1.11.3.) Ulica: Cypriana Kamila Norwida 14

1.11.4.) Miejscowość: Koszyce Wielkie

1.11.5.) Kod pocztowy: 33-111

1.11.6.) Województwo: małopolskie

1.11.7.) Kraj: Polska

1.11.8.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.11.11.) Adres poczty elektronicznej: mecenas.pzp@smoldzino.com.pl

1.11.12.) Adres strony internetowej: https://www.smoldzino.com.pl

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont kompleksu sportowego w miejscowości Gardna Wielka”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4675872a-e9a7-4dc6-b648-9fe135a25440

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405583

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040939/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja infrastruktury sportowej w Gardnie Wielkiej

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4675872a-e9a7-4dc6-b648-9fe135a25440

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami zostały zawarte w pkt 16 SWZ, adres strony internetowej https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-4675872a-e9a7-4dc6-b648-9fe135a25440

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne i organizacyjne dot. korespondencji elektronicznej zostały zawarte w pkt 16 SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Informacje na temat RODO - obowiązek informacyjny zostały zawarte w pkt. 3 SWZ.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Informacje na temat RODO - ograniczenia stosowania zostały zawarte w pkt. 3 SWZ.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP1.271.4.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji/remoncie kompleksu sportowego na działce nr 620 w miejscowości Gardna Wielka.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamawiający wybiera najkorzystniejszą ofertę na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w SWZ.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja

4.3.6.) Waga: 40,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej - Zamawiający uzna, że warunek został spełniony, jeżeli Wykonawca:
1. wykaże się wykonaniem nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat liczonych wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie co najmniej jedną robotą budowlaną polegające na budowie lub przebudowie lub remoncie lub modernizacji boiska sportowego z nawierzchnią ze sztucznej trawy albo innej nawierzchni sportowej, o wartości co najmniej 250.000,00 PLN brutto. Poprzez pojęcie jednego zamówienia należy rozumieć jedną umowę z Wykonawcą. Wartość zamówienia to wartość umowy;
2. dysponuje, co najmniej: 1 osobą, przewidzianą do kierowania robotami posiadającą uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej w zakresie uprawniającym do kierowania robotami budowlanymi objętymi przedmiotem zamówienia, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz posiadającej co najmniej 3 letnie doświadczenie w kierowaniu i nadzorowaniu robót budowlanych.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia Wykonawca jest zobowiązany do złożenia na wezwanie Zamawiającego oświadczenia Wykonawcy/Podmiotu udostępniającego zasoby o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w pkt. 13.1.2 SWZ, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych w pkt 11.2. i 11.3. SWZ (Załącznik nr 6 do SWZ)

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: W celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu dotyczących zdolności technicznej lub zawodowej Wykonawca jest zobowiązany do złożenia na wezwanie Zamawiającego następujących podmiotowych środków dowodowych:
1. wykaz robót budowlanych wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których roboty budowlane zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te roboty zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy, wg wzoru stanowiącego załącznik Nr 7 do SWZ.
2. wykaz osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za kierowane robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami. Wykaz sporządza się według wzoru stanowiącego Załącznik Nr 8 do SWZ z uwzględnieniem warunków określonych przez Zamawiającego w pkt. 9.1.4.2 SWZ.

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

1. karta techniczna (karta katalogowa) oferowanego systemu nawierzchni z trawy syntetycznej, sporządzona przez producenta lub na jego zlecenie, zawierająca co najmniej podstawowe dane techniczne potwierdzające parametry wymagane w dokumentacji technicznej wskazanej w pkt 5.2. SWZ, w szczególności w części dotyczącej projektowanej nawierzchni ze sztucznej trawy;
2. dokument potwierdzający bezpieczeństwo higieniczne lub zdrowotne oferowanej nawierzchni, w szczególności: atest PZH, europejska ocena techniczna (ETA), deklaracja właściwości użytkowych (DoP), certyfikat lub raport z badań wydany przez niezależną jednostkę akredytowaną potwierdzający, że nawierzchnia nie stwarza zagrożenia dla zdrowia użytkowników;
3. raport z badań lub dokument równoważny potwierdzający zgodność oferowanej nawierzchni z normą PN EN 15330 1 lub inną normą właściwą dla nawierzchni z trawy syntetycznej stosowanej na boiskach do piłki nożnej, w zakresie parametrów technicznych wymaganych w OPZ.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

1. karta techniczna (karta katalogowa) oferowanego systemu nawierzchni z trawy syntetycznej, sporządzona przez producenta lub na jego zlecenie, zawierająca co najmniej podstawowe dane techniczne potwierdzające parametry wymagane w dokumentacji technicznej wskazanej w pkt 5.2. SWZ, w szczególności w części dotyczącej projektowanej nawierzchni ze sztucznej trawy;
2. dokument potwierdzający bezpieczeństwo higieniczne lub zdrowotne oferowanej nawierzchni, w szczególności: atest PZH, europejska ocena techniczna (ETA), deklaracja właściwości użytkowych (DoP), certyfikat lub raport z badań wydany przez niezależną jednostkę akredytowaną potwierdzający, że nawierzchnia nie stwarza zagrożenia dla zdrowia użytkowników;
3. raport z badań lub dokument równoważny potwierdzający zgodność oferowanej nawierzchni z normą PN EN 15330 1 lub inną normą właściwą dla nawierzchni z trawy syntetycznej stosowanej na boiskach do piłki nożnej, w zakresie parametrów technicznych wymaganych w OPZ.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.
2. W przypadku wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia, Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenia, o których mowa w pkt. 13.1.1 i 13.1.2 SWZ, składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
4. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, podmiotowe środki dowodowe, o których mowa w pkt. 12.1.1. SWZ, składa odpowiednio Wykonawca/Wykonawcy, który/którzy wykazuje/ą spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie i na zasadach opisanych w pkt. 4. SWZ, natomiast podmiotowe środki dowodowe, o których mowa w pkt. 12.1.2. SWZ, składa każdy z Wykonawców.
5. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z Wykonawców, którzy wykonają roboty budowlane, do realizacji których te zdolności są wymagane.
6. W przypadku, o którym mowa w pkt. 14.5. SWZ, wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia zobowiązani są dołączyć do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane wykonają poszczególni Wykonawcy według wzoru stanowiącego Załącznik Nr 5 do SWZ.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Przewidziane w Projektowanych postanowieniach umowy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-09 11:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-09 12:00

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 7 ust.1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2025 r. poz. 514) zwanej dalej „ustawą o przeciwdziałaniu”. Z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający wykluczy Wykonawcę:
wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt. 3 ustawy o przeciwdziałaniu; którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2023 r. poz. 1124 z późn. zm.) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt. 3 ustawy o przeciwdziałaniu; którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz. U. z 2023 r. poz. 120 z późn. zm.), jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt.3 ustawy o przeciwdziałaniu.
2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
25.08.2026
Termin składania ofert
09.09.2026 09:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233200-1 (Roboty w zakresie różnych nawierzchni) 37410000-5 (Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu) 37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

Okres realizacji

do 2026-12-31