Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 09:00 (4 dni)

„Remont mostu w ciągu drogi gminnej nr 292893K w km 1+132 obr. Milik, gm. Muszyna”

Aktywny Roboty budowlane 2026/BZP 00407520

Numer referencyjny: Zp.271.35.2026

Zamawiający

Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna

Rynek 31

33-370 Muszyna, Małopolskie

NIP: 7343472601

REGON: 491893061

Opis przedmiotu zamówienia

3.1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: „Remont mostu w ciągu drogi gminnej nr 292893K w km 1+132 obr. Milik, gm. Muszyna” obejmuje: 1) Roboty rozbiórkowe; 2) Roboty ziemne; 3) Roboty związane z wykonaniem fundamentów i ścian przyczółków; 4) Roboty związane z wykonaniem konstrukcji; 5) Roboty związane z wykonaniem płyty przejściowej; 6) Roboty związane z wykonaniem kap chodnikowych oraz wyposażenia; 7) Montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu; 8) Roboty wykończeniowe; 9) Wykonanie odtworzenia najazdów i nawierzchni 3.2 Zakres rzeczowy: 1) Przedmiary robót zostały potraktowane przez Strony jako materiał pomocniczy do skosztorysowania prac związanych z realizacją przedmiotu umowy, zaś w złożonej ofercie Wykonawca uwzględnił wszystkie koszty związane z realizacją przedmiotu umowy. 2) Wykonawca zapewni prawidłowe wykonanie wszystkich prac związanych z realizacją przedmiotu umowy zgodnie z dokumentacją oraz z aktualnie obowiązującymi normami, prawem budowlanym wraz z aktami wykonawczymi i innymi obowiązującymi przepisami a w szczególności Prawo Budowlane wraz z aktami wykonawczymi. 3) Wykonawca dostarczy komplet atestów, certyfikatów i deklaracji zgodności na wbudowane materiały i urządzenia. 4) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do wykonania robót budowlanych zgodnie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi przepisami i normami, na podstawie opracowanej dokumentacji. 5) Za termin realizacji przedmiotu umowy uznaje się datę wskazaną w protokole odbioru końcowego przedmiotu umowy, podpisanego przez Zamawiającego oraz Wykonawcę. 6) Zamawiający dopuszcza skrócenie terminu realizacji przedmiotu umowy. 7) Zadanie współfinansowane jest przez Lasy Państwowe, w związku z tym Nadleśnictwo, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krakowie oraz Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych poprzez swoich przedstawicieli zastrzega sobie prawo do uczestniczenia w odbiorach robót zanikowych i ulegających zakryciu oraz odbiorze końcowym robót.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Okres gwarancji zaoferowany w ofercie 40%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 21 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych)

Najniższa cena

316 590 PLN

Średnia cena

2 402 483 PLN

Najwyższa cena

5 096 595 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Przedsiębiorstwo Usługowo – Inżynieryjne BUDMOST Rafał Jędrzejek Laskowa 2 - -
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych sp. z o.o. Mogilno 1 - 111 684 PLN
Firma Budowlana Q-BUD Janusz Kułach Balin 1 345 808 PLN 345 808 PLN
Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe GODROM Sp. z o.o. Gorlice 1 3 436 576 PLN 3 436 576 PLN
PRODIM SP. Z O.O. Kraków 1 4 253 527 PLN 4 253 527 PLN
PRIMOST SERWIS SPÓŁKA Z O.O. BĘDZIN 1 3 195 033 PLN 3 195 033 PLN
PHU MOST- BUD Jerzy Męte Zawoja 1 796 068 PLN 796 068 PLN
”REMOST” S.C. BUDOWA I REMONTY MOSTÓW, PROJEKTY, EKSPERTYZY, ADAM DRYGAŁA Czernichów 1 316 590 PLN 316 590 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH KORZENNA SP. Z O.O. MOGILNO 1 - -
FIRMA USŁUGOWA LOG-BUD DIANA BOGUCKA KRYNICA ZDRÓJ 1 669 217 PLN 669 217 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Prace konserwacyjne na obiekcie mostowym w ciągu DW 948 w m. Łęki

Firma Budowlana Q-BUD Janusz Kułach 345 808 PLN

2026-09-03 12:16:50Z

Rozbudowa i budowa drogi powiatowej nr 1692 K od km 4+135 do km 4+267 wraz z: rozbiórką istniejącego mostu w km 4+200 i dojazdami oraz budową nowego obiektu mostowego ... w m. Zawoja i Skawica- II

REMOST SC Budowa i Remonty Mostów, Projekty, Ekspertyzy 3 375 707 PLN

2026-08-26 07:50:48Z

Remont obiektu mostowego w miejscowości Harklowa w Gminie Nowy Targ

”REMOST” S.C. BUDOWA I REMONTY MOSTÓW, PROJEKTY, EKSPERTYZY, ADAM DRYGAŁA 316 590 PLN

2026-08-25 11:56:21Z

„Rozbudowa drogi powiatowej nr 2009K w km 6+328,00 – 6+559,00 relacji Targowisko – Węgrzce Wielkie wraz z rozbiórką przepustu i budową obiektu na potoku Podłężanka w m. Staniątki.”

Budownictwo Komunikacyjne inż. Walenty Kuśnierz 2 504 560 PLN

2026-08-19 06:56:37Z

Budowa kładki dla pieszych w ciągu DP 1357K na granicy m. Szynwałd-Zalasowa

FIRMA USŁUGOWA LOG-BUD DIANA BOGUCKA 669 217 PLN

2026-07-30 12:10:38Z

Wykonanie remontu dwóch mostów na rzece Serafa w Krakowie w/c autostrady A4 w km 425+798

PRIMOST SERWIS SPÓŁKA Z O.O. 3 195 033 PLN

2026-07-23 06:59:46Z

Odbudowa mostu w ciągu drogi gminnej „Czatoża Piwniczki Markowa (II)"

PHU MOST- BUD Jerzy Męte 796 068 PLN

2026-07-15 10:43:20Z

Przebudowa DP 1224K w km od 14+350 do km 15+200 (obiekt mostowy w km 14+665 do km 14+690, skrzyżowanie z DP 1221K w km 15+107) w m. Dziaduszyce i Słaboszów, Powiat Miechowski.

PRODIM SP. Z O.O. 4 253 527 PLN

2026-07-13 09:42:01Z

Przebudowa drogi gminnej K362862 w km od 0+000,00 do km 0+128,00 wraz z przebudową obiektu mostowego w ciągu drogi gminnej Osiedle za Wodą w miejscowości Długopole, gmina Nowy Targ

Firma Budowlano-Usługowa ECO-STAN Stanisław Kułach -

2026-06-08 08:32:27Z

Rozbudowa drogi powiatowej nr 1657K Gronków – Bukowina Tatrzańska od km 2+437 do 2+524 wraz z rozbudową mostu w km 2+475

MOST-BUD – Jerzy Mętel 2 437 629 PLN

2026-05-22 07:05:28Z

Cała Polska — 126 przetargów

Min: 149 507 PLN Średnia: 1 479 445 PLN Max: 5 629 826 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
„Remont mostu w ciągu drogi gminnej nr 292893K w km 1+132 obr. Milik, gm. Muszyna”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893061

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 31

1.5.2.) Miejscowość: Muszyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-370

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 184714009

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@muszyna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muszyna.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont mostu w ciągu drogi gminnej nr 292893K w km 1+132 obr. Milik, gm. Muszyna”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4525acee-2f9b-454b-ae45-b1e8347a43b5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407520

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00011820/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 „Remont mostu w ciągu drogi gminnej nr 292893K w km 1+132 obr. Milik, gm. Muszyna”

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/muszyna

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/muszyna

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między
Zamawiającym a Wykonawcą, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, tj. za pośrednictwem dedykowanego formularza dostępnego na platformie zakupowej.
2. Zamawiający (w sytuacjach awaryjnych, np. w przypadku niedziałania platformy zakupowej) dopuszcza również możliwość składania dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń za pomocą poczty elektronicznej, email: przetargi@muszyna.pl lub amalska@muszyna.pl.
3. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie oraz Rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy.
4. Komunikacja poprzez Wyślij wiadomość umożliwia dodanie do treści wysyłanej wiadomości plików lub spakowanego katalogu (załączników). Występuje limit objętość plików lub spakowanego katalogu w zakresie całej wiadomości do 1 GB.
5. Wykonawca otrzyma powiadomienia tj. wiadomość email dotyczącą komunikatów w sytuacji, gdy Zamawiający opublikuje wiadomości publiczne/komunikaty publiczne lub spersonalizowaną wiadomość zwaną wiadomością prywatną. Szczegółowe wymagania dot. korespondencji elektronicznej określono w Rozdziale I, Podrozdział 12 SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna, ul. Rynek 31, 33-370 Muszyna.
2. Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych Panią Dorotę Sadowską. Kontakt z Inspektorem możliwy jest przez e-mail: rodo@muszyna.pl.
3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego nr Zp.271.35.2026.
4. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18-19 ustawy.
5. Państwa dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy.
6. Obowiązek podania przez Państwa danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy.
7. W odniesieniu do Państwa danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO.
8. Posiadają Państwo:
− na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Państwa dotyczących;
− na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Państwa danych osobowych ;
− na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO ;
− prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznacie Państwo, że przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy RODO.
9. Nie przysługuje Państwu:
− w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
− prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
− na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Informacja o ograniczeniach, o których mowa w art. 19 ust. 2 i 3 ustawy Zgodnie z art. 19 ust. 4 ustawy Zamawiający informuje o ograniczeniach, o których mowa w art. 19 ust. 2 i 3 ustawy: − Zgodnie z art. 19 ust. 3 ustawy skorzystanie przez osobę, której dane osobowe dotyczą, z uprawnienia do sprostowania lub
uzupełnienia, o którym mowa w art. 16 RODO, nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia ani zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawą.
− Na mocy art. 19 ust. 3 ustawy wystąpienie z żądaniem, o którym mowa w art. 18 ust. 1 RODO, nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia tego postępowania.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: Zp.271.35.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: „Remont mostu w ciągu drogi gminnej nr 292893K w km 1+132 obr. Milik, gm. Muszyna” obejmuje:
1) Roboty rozbiórkowe;
2) Roboty ziemne;
3) Roboty związane z wykonaniem fundamentów i ścian przyczółków;
4) Roboty związane z wykonaniem konstrukcji;
5) Roboty związane z wykonaniem płyty przejściowej;
6) Roboty związane z wykonaniem kap chodnikowych oraz wyposażenia;
7) Montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu;
8) Roboty wykończeniowe;
9) Wykonanie odtworzenia najazdów i nawierzchni
3.2 Zakres rzeczowy:
1) Przedmiary robót zostały potraktowane przez Strony jako materiał pomocniczy do skosztorysowania prac związanych z realizacją przedmiotu umowy, zaś w złożonej ofercie Wykonawca uwzględnił wszystkie koszty związane z realizacją przedmiotu umowy.
2) Wykonawca zapewni prawidłowe wykonanie wszystkich prac związanych z realizacją przedmiotu umowy zgodnie z dokumentacją oraz z aktualnie obowiązującymi normami, prawem budowlanym wraz z aktami wykonawczymi i innymi obowiązującymi przepisami a w szczególności Prawo Budowlane wraz z aktami wykonawczymi.
3) Wykonawca dostarczy komplet atestów, certyfikatów i deklaracji zgodności na wbudowane materiały i urządzenia.
4) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do wykonania robót budowlanych zgodnie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi przepisami i normami, na podstawie opracowanej dokumentacji.
5) Za termin realizacji przedmiotu umowy uznaje się datę wskazaną w protokole odbioru końcowego przedmiotu umowy, podpisanego przez Zamawiającego oraz Wykonawcę.
6) Zamawiający dopuszcza skrócenie terminu realizacji przedmiotu umowy.
7) Zadanie współfinansowane jest przez Lasy Państwowe, w związku z tym Nadleśnictwo, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krakowie oraz Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych poprzez swoich przedstawicieli zastrzega sobie prawo do uczestniczenia w odbiorach robót zanikowych i ulegających zakryciu oraz odbiorze końcowym robót.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Kryterium nr 1: Cena oferty (z podatkiem VAT) na którą powinny się składać wszelkie koszty ponoszone przez Wykonawcę
Waga kryterium: 60,00 pkt
Kryterium nr 2: Okres gwarancji zaoferowany w ofercie
Waga kryterium: 40,00 pkt
19.3 Punkty przyznawane za kryterium „Cena oferty (z podatkiem VAT) na którą powinny się składać wszelkie koszty ponoszone przez wykonawcę” oraz „Okres gwarancji zaoferowany w ofercie” będą liczone wg następujących wzorów:
Kryterium nr 1: Cena oferty (z podatkiem VAT) na którą powinny się składać wszelkie koszty ponoszone przez Wykonawcę
C = [( Cn/Cb)*60]
C – łączna liczba punktów otrzymanych za kryterium cena brutto
Cn – cena najniższa brutto (oferty niepodlegającej odrzuceniu)
Cb – cena wynikająca z oferty badanej brutto
Maksymalną ilość punktów w obrębie kryterium otrzyma oferta z najniższą ceną.

Kryterium nr 2: Okres gwarancji zaoferowany w ofercie
G = [(Gb/Gn)*40]
G - łączna liczba punktów otrzymanych za kryterium okres gwarancji
Gb – okres gwarancji w ofercie badanej
Gn – najdłuższy oferowany okres gwarancji (oferty niepodlegającej wykluczeniu)
Maksymalną ilość punktów w obrębie kryterium uzyska oferta z najdłuższym oferowanym okresem gwarancji. W przypadku zaoferowania gwarancji dłuższej niż 60 miesiące, do oceny kryterium będzie brany okres 60 miesięczny. Minimalny okres gwarancji – 36 miesięcy. Zaoferowanie krótszego okresu gwarancji spowoduje odrzucenie oferty.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji zaoferowany w ofercie

4.3.6.) Waga: 40,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, Zamawiający na podstawie §3 Rozporządzenia , będzie żądał dostarczenia: Oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego – zgodnie z załącznikiem nr 6 do SWZ.

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

7. Zawartość oferty:
7.1 Formularz ofertowy (załącznik nr 1 do SWZ)
7.2 Oświadczenie, o którym mowa w pkt. 6.1 SWZ (załącznik nr 2 do SWZ) oraz 6.2 SWZ (załącznik nr 5 do SWZ – jeżeli dotyczy).
7.3 Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
7.4 Pełnomocnictwo* dla osoby/osób podpisującej ofertę i oświadczenia (w sytuacji, gdy ofertę podpisuje osoba, której prawo do reprezentowania Wykonawcy nie wynika z dokumentów załączonych do oferty).
7.5 Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby – (załącznik nr 4 do SWZ) - jeżeli dotyczy.

* Pełnomocnictwo do złożenia oferty musi być złożone w oryginale w takiej samej formie, jak składana oferta (tj. w formie elektronicznej lub postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym). Dopuszcza się także złożenie elektronicznej kopii (skanu) pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej, w formie elektronicznego poświadczenia sporządzonego stosownie do art. 97 § 2 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie, które to poświadczenie notariusz opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym, bądź też poprzez opatrzenie skanu pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej kwalifikowanym podpisem, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym mocodawcy. Elektroniczna kopia pełnomocnictwa nie może być uwierzytelniona przez upełnomocnionego.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w pkt. 6.1 SWZ – w art. 125 ust. 1 ustawy, składane zgodnie z załącznikiem nr 2 SWZ, składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu w zakresie w jakim wykonawca powołuje się na jego zasoby. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Z uwagi na ograniczenia techniczne co do możliwości zastosowania znaków szczegółowy opis zmian określono w Załączniku nr 3 do SWZ Projektowanych postanowieniach umowy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 11:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/muszyna

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 12:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-09

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Wykluczeniu podlega również Wykonawca, o którym mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 poz. 514). Z uwagi na ograniczenia techniczne co do możliwości zastosowania znaków szczegółowy opz i warunki jego wykonania określono w SWZ i załącznikach stanowiących jej integralną część.
2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
26.08.2026
Termin składania ofert
10.09.2026 09:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
45221111-3 (Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych) 45233123-7 (Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych) 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

Okres realizacji

60 dni