Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 04.09.2026 08:00 (Jutro)

Remont pomieszczeń MGCK w Izbicy Kujawskiej na cele magazynowe

Aktywny Roboty budowlane 2026/BZP 00400242

Numer referencyjny: GKLP.271.14.2026

Zamawiający

GMINA IZBICA KUJAWSKA

Marszałka Pilsudskiego 32

87-865 Izbica Kujawska, Kujawsko-pomorskie

NIP: 8882894327

REGON: 910866850

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Remont pomieszczeń MGCK w Izbicy Kujawskiej na cele magazynowe” 2. Realizacja zamówienia obejmuje: Branża budowlana: 1) osuszenie pomieszczeń piwnicznych wraz z wykonaniem iniekcji mechanicznej ścian; 2) skucie powierzchni posadzek piwnicznych wraz z wykonaniem nowych z izolacją przeciwwodną; 3) remont pomieszczeń piwnicznych – skucie tynków wraz z wykonaniem naprawy powierzchni ścian i sufitów oraz wykonanie nowych okładzin wykończeniowych; 4) remont fragmentów klatki schodowej w zakresie posadzki oraz wykonaniem nowych balustrad; 5) naprawa powierzchni posadzek, ścian i sufitów na I piętrze budynku wraz z wykonaniem nowych warstw wykończeniowych; 6) wymiana stolarki drzwiowej w części budynku oraz montaż nawietrzników okiennych; 7) wykonanie poszerzenia otworu komunikacyjnego wraz z wykonaniem nowego nadproża; 8) pozostałe roboty wykończeniowe; Branża sanitarna: 1) prowadzenie wewnętrznych instalacji zimnej wody, ciepłej wody użytkowej i wentylacji; 2) prowadzenie wewnętrznych instalacji kanalizacji sanitarnej; 3) wentylacja pomieszczeń sanitarnych wc. Branża elektryczna: 1) rozdzielnice elektryczne, 2) instalacja oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, 3) instalacja oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, 4) instalacja gniazd wtykowych ogólnego przeznaczenia, 5) instalacja zasilania urządzeń branży sanitarnej, 6) ochrona od porażeń prądem elektrycznym, 7) ochrona przeciwprzepięciowa. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają złączniki nr 4, 6, 7 do SWZ. Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został w projektowanych postanowieniach umowy, stanowionym załącznik nr 3 do SWZ.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Okres gwarancji i rękojmi 40%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Kujawsko-pomorskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)

Najniższa cena

12 891 PLN

Średnia cena

2 134 217 PLN

Najwyższa cena

89 800 000 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
BUD-POL Sp. z o.o. Toruń 10 610 627 PLN 6 106 267 PLN
FIRMA PROJEKTOWO WYKONAWCZA "KOGA" GABRIELA SALA Grudziądz 3 309 000 PLN 927 000 PLN
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE WIOLETTA PRECZEWSKA Grudziądz 3 510 796 PLN 1 021 592 PLN
ROSMOSIS – Wawrzyniak Group Sp. z o.o. Sp.K. Perzyce 46 2 601 048 PLN 1 202 097 PLN
ZIB-TECH Zbigniew Krupiński Toruń 2 488 855 PLN 488 855 PLN
AP-Invest Sp. z o. o. Łochowo 2 1 154 308 PLN 2 308 615 PLN
Zakład Ogólnobudowlany Marcin Karczewski 87-600 Lipno, Lipno 2 - -
Zakład Budowlany KUŁACZKOWSKI Kułaczkowski Grzegorz Toruń 2 760 068 PLN 1 520 136 PLN
Zakład Ogólnobudowlany „Termex” Andrzej Mielcarek Szubin 2 - -
JURAND-WYKONPOL Sp. z o.o. Bydgoszcz, 2 24 000 PLN 24 000 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Remont pomieszczeń biblioteki miejskiej przy ul. Chopina 31 w Grudziądzu

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE WIOLETTA PRECZEWSKA 458 154 PLN

2026-09-02 08:59:03Z

Zabudowa wiaty dla budynku hali sortowni odpadów komunalnych w Regionalnym Zakładzie Utylizacji Odpadów Komunalnych w Machnaczu

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zuchowicz Andrzej Zuchowicz 359 505 PLN

2026-09-02 08:55:08Z

Budowa Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Stolno

Firma Budowlana "DOLMAR" Jasiński Grzegorz 5 797 000 PLN

2026-09-02 08:19:09Z

Przebudowa pomieszczenia nr 109, wymiana witryn okiennych oraz wymiana nawierzchni chodnika na terenie budynku Wydziału Farmaceutycznego przy ul. Jurasza 2 w Bydgoszczy

MAT-BUD Agnieszka Głąb-Michalska 203 447 PLN

2026-09-01 09:05:22Z

Budowa magazynu OC z funkcją ukrycia w mieście Radziejów

Bau-Acoustic sp. z o.o. -

2026-09-01 08:24:24Z

Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania: „Zróbmy klimat – Rozbudowa Centrum Edukacji Ekologicznej przy ul. Nad Torem”

3JM Michał Bryłka 89 800 000 PLN

2026-08-31 11:25:56Z

Wykonanie remontu cząstkowego nawierzchni asfaltowych ulic, placów i parkingów na terenie miasta Chełmna w 2026 roku.

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Budowlanych DROBUD Sp.J Ryszard Szreiber, Krzysztof Szreiber, Daniel Szreiber -

2026-08-31 10:50:54Z

Remont łaźni w pawilonie mieszkalnym zakwaterowania B w Zakładzie Karnym we Włocławku

DGBUD Sp. z o. o. 198 507 PLN

2026-08-31 10:10:40Z

Remont lokali mieszkalnych (pustostanów) zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich „ADM” Sp. z o.o.

Usługi Handlowo-Budowlane Jacek Wierzbicki 12 891 PLN

2026-08-31 08:19:45Z

Remont lokali mieszkalnych (pustostanów) zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich „ADM” Sp. z o.o.

Zakład Ogólnobudowlany TERMEX Andrzej Mielcarek -

2026-08-31 08:19:45Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 21 384 PLN Średnia: 1 488 117 PLN Max: 25 947 765 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń MGCK w Izbicy Kujawskiej na cele magazynowe

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA IZBICA KUJAWSKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866850

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marszałka Pilsudskiego 32

1.5.2.) Miejscowość: Izbica Kujawska

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-865

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@izbicakuj.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.izbicakuj.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń MGCK w Izbicy Kujawskiej na cele magazynowe

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0b345fa-1f62-4951-a604-8e2207a094f5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400242

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00007391/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remont pomieszczeń MGCK w Izbicy Kujawskiej na cele magazynowe

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1361762

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/izbicakuj

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z rozdz. X SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z rozdz. XXVII SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: GKLP.271.14.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Remont pomieszczeń MGCK w Izbicy Kujawskiej na cele magazynowe”

2. Realizacja zamówienia obejmuje:
Branża budowlana:
1) osuszenie pomieszczeń piwnicznych wraz z wykonaniem iniekcji mechanicznej ścian;
2) skucie powierzchni posadzek piwnicznych wraz z wykonaniem nowych z izolacją przeciwwodną;
3) remont pomieszczeń piwnicznych – skucie tynków wraz z wykonaniem naprawy powierzchni ścian i sufitów oraz wykonanie nowych okładzin wykończeniowych;
4) remont fragmentów klatki schodowej w zakresie posadzki oraz wykonaniem nowych balustrad;
5) naprawa powierzchni posadzek, ścian i sufitów na I piętrze budynku wraz z wykonaniem nowych warstw wykończeniowych;
6) wymiana stolarki drzwiowej w części budynku oraz montaż nawietrzników okiennych;
7) wykonanie poszerzenia otworu komunikacyjnego wraz z wykonaniem nowego nadproża;
8) pozostałe roboty wykończeniowe;

Branża sanitarna:
1) prowadzenie wewnętrznych instalacji zimnej wody, ciepłej wody użytkowej i wentylacji;
2) prowadzenie wewnętrznych instalacji kanalizacji sanitarnej;
3) wentylacja pomieszczeń sanitarnych wc.

Branża elektryczna:
1) rozdzielnice elektryczne,
2) instalacja oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego,
3) instalacja oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego,
4) instalacja gniazd wtykowych ogólnego przeznaczenia,
5) instalacja zasilania urządzeń branży sanitarnej,
6) ochrona od porażeń prądem elektrycznym,
7) ochrona przeciwprzepięciowa.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają złączniki nr 4, 6, 7 do SWZ.
Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został w projektowanych postanowieniach umowy, stanowionym załącznik nr 3 do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji i rękojmi

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

1) Formularz ofertowy – załącznik nr 1 do SWZ;
Inne dokumenty składane wraz z ofertą:
2) Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu w postępowaniu – załącznik nr 2a do SWZ;
3) Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ, jeśli dotyczy;
4) Zastrzeżenie informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa – jeśli dotyczy,
5) Pełnomocnictwo, jeśli dotyczy;

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców (np. w ramach konsorcjum, spółki cywilnej),
oświadczenie, o którym mowa w rozdz XV. 1. SWZ, stanowiące załącznik nr 2a do SWZ, składa każdy z Wykonawców
wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenie to musi potwierdzać brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie
warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w
postępowaniu. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia (np. w ramach konsorcjum, spółki cywilnej)
ustalają
pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i
zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, składając stosowne pełnomocnictwo, składają oświadczenie, z
którego wynika, które części zamówienia wykonają poszczególni Wykonawcy – załącznik nr 5 do SWZ.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zgodnie z załącznikiem 3 do SWZ projektowane postanowienia umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-04 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/izbicakuj

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-04 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-03

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia w terminie 2 miesięcy od dnia zawarcia umowy nie dłużej niż do 30.11.2026 roku.
9. Inwestycja jest dofinansowana środkami pochodzącymi z budżetu państwa zadań własnych z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej w 2026 roku
Program Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 2025/2026
2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
20.08.2026
Termin składania ofert
04.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45000000-7 - Roboty budowlane
45000000-7 (Roboty budowlane) 45110000-1 (Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne) 45200000-9 (Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej) 45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne) 45400000-1 (Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych) 45316000-5 (Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych) 45332000-3 (Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne) 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych 45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych 45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Okres realizacji

2 miesiące