Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 244 962 PLN
REMONT POMIESZCZENIA UMYWALNI (ŁAŹNI) I UBIKACJI W BUDYNKU PAWILONU „A” W ZAKŁADZIE KARNYM W JAŚLE
Numer referencyjny: D/Kw.2232.8.2026.JM
Zamawiający
Zakład Karny w Jaśle
Warzyce 467
38-200 Jasło, Podkarpackie
NIP: 6851521400
REGON: 001271178
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
SWZ
SWZ 15.07.2026.pdf
PRZEDMARY ROBÓT
1) PREDMIARY ROBÓT.zip
Załącznik Nr 5 do SWZ - projekt umowy
ZAŁĄCZNIKI NR 5 DO SWZ - projekt umowy 15.07.2026.pdf
ZAŁĄCZNIKI DO SWZ
ZAŁĄCZNIKI DO SWZ 15.07.2026.doc
DOKUMENTACJA TECHNICZNA
DOKUMENTACJA TECHNICZNA.zip
ODPOWIWEDZI NA PYTANIA NR 1
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NR 1.pdf
AKTUALNY RYSUNEK - rzut
AKTUALNY RYSUNEK - rzut.pdf
INFORMACJA O KWOCIE JAKĄ ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA PRZEZNACZYĆ NA SFINANSOWANIE ZAMÓWIENIA
Informacja o kwocie jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć.pdf
INFORMACJA Z OTWARCIA OFERT
INFORMACJA Z OTWARCIA OFERT.pdf
INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY
INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY - strona.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| FLOEN Adam Holender | Krosno | 6842459340 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FLOEN Adam Holender (Krosno) | Umowa podpisana | 244 962 PLN | 244 962 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podkarpackie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)
Najniższa cena
12 100 PLN
Średnia cena
1 044 884 PLN
Najwyższa cena
18 375 590 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Transprzęt Sp. z o.o. sp.k Zabłotce | 6 | 46 669 PLN | 280 012 PLN |
| Henryk Biłas Firma Usługowo – Handlowa Budowlano – Transportowa Zawadka | 3 | 294 227 PLN | 882 682 PLN |
| Zakład Transportowo Drogowy Jolanta Oleksów Przemyśl | 3 | 385 459 PLN | 1 156 376 PLN |
| Bieżące Utrzymanie Dróg Mariusz Ślimak Ruszelczyce | 3 | 268 668 PLN | 806 004 PLN |
| LESZEK KOCHANOWICZ Firma - Usługowo - Handlowo - Produkcyjna Raniżów | 2 | 677 705 PLN | 1 355 410 PLN |
| PBR"ZELBUD" Sp. z o.o. Rzeszów | 2 | 56 396 PLN | 112 791 PLN |
| Colder Dariusz Rysz Cergowa | 2 | 24 160 PLN | 36 260 PLN |
| Zakład Usług Transportowo-Drogowych i Budowlanych Eugeniusz Kos Bircza | 2 | 121 864 PLN | 243 727 PLN |
| CEL – BUD Drogoń Łukasz Frysztak | 2 | - | - |
| Usługi budowlane Cisek Robert Nienowice | 2 | 80 199 PLN | 160 398 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
REMONT POMIESZCZENIA UMYWALNI (ŁAŹNI) I UBIKACJI W BUDYNKU PAWILONU „A” W ZAKŁADZIE KARNYM W JAŚLE
2026-09-04 06:54:09Z
Remont pomieszczeń Sądu Rejonowego w Stalowej Woli
2026-09-04 06:21:12Z
Rozbudowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej w m. Gniewczyna Łańcucka
2026-09-04 06:20:13Z
Wykonanie odwodnienia przy budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych w Mielcu wraz z odwodnieniem hali sportowej
2026-09-04 06:13:17Z
Budowa tężni solankowej, budowa obiektów małej architektury, budowa placu zabaw, budowa zewnętrznej instalacji elektrycznej oświetlenia terenu
2026-09-03 13:37:34Z
Remont i doposażenie zapleczy szatniowo-sanitarnych przy stadionach sportowych w Gminie Dydnia
2026-09-03 13:35:40Z
Remont i doposażenie zapleczy szatniowo-sanitarnych przy stadionach sportowych w Gminie Dydnia
2026-09-03 13:35:40Z
Remont i doposażenie zapleczy szatniowo-sanitarnych przy stadionach sportowych w Gminie Dydnia
2026-09-03 13:35:40Z
Budowa zadaszenia zewnętrznych trybun sportowych w miejscowości Piwoda, dz. nrewid. 788/1
2026-09-03 13:15:45Z
Zaprojektowanie i wykonanie robót dla zadania pn.: Budowa kompleksu sportowego Orlik 2025 wraz z budową skateparku w Bratkowicach na dz. nr ewid. 6830
2026-09-03 11:33:07Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00344598 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
REMONT POMIESZCZENIA UMYWALNI (ŁAŹNI) I UBIKACJI W BUDYNKU PAWILONU „A” W ZAKŁADZIE KARNYM W JAŚLE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Karny w Jaśle
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001271178
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warzyce 467
1.5.2.) Miejscowość: Jasło
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134435860
1.5.8.) Numer faksu: 134435681
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_jaslo@sw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
REMONT POMIESZCZENIA UMYWALNI (ŁAŹNI) I UBIKACJI W BUDYNKU PAWILONU „A” W ZAKŁADZIE KARNYM W JAŚLE
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bca5cec5-26f5-498b-8ac8-32eb668750d7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344598
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00093225/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont pomieszczenia umywalni (łaźni) i ubikacji w budynku pawilonu „A” w Zakładzie Karnym w Jaśle
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bca5cec5-26f5-498b-8ac8-32eb668750d73.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się drogą elektroniczną przy użyciu Platformy e-Zamówienia https://ezamowienia.gov.pl , ePUAPu https://epuap.gov.pl/wps/portal
2. W szczególnie uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację Wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: zk_jaslo@sw.gov.pl (nie dotyczy składania ofert). Pozostałe informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami opisane zostały w rozdziale VIII SWZ
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia.
W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-zamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu (32) 77 88 999 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce ,,Zgłoś problem”.
Pozostałe informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych dot. korespondencji elektronicznej opisane zostały w rozdziale VIII SWZ.
3.7.) Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-bca5cec5-26f5-498b-8ac8-32eb668750d7
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Informacje o RODO opisane zostały w SWZ XXXIX. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Informacje o RODO opisane zostały w SWZ XXXIX. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: D/Kw.2232.8.2026.JM
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu pomieszczenia umywalni (łaźni) i ubikacji w budynku pawilonu „A” w Zakładzie Karnym w Jaśle.
2. Opis stanu istniejącego
Budynek wzniesiony został metodą tradycyjną. Konstrukcje nośną tworzą ściany o układzie podłużnym i poprzecznym, wykonane z cegły pełnej na zaprawie cementowo wapiennej. Stropy wykonane w jako płyty kanałowe. Stropo-dach dwuspadowy z płyt korytkowych wentylowanych, ocieplony styropapą gr. 16cm i pokryty 2x papą termozgrzewalną. Piony kanalizacyjne zabudowane wystawione ponad pokrycie dachu z rur żeliwnych. Kominy wentylacyjne murowane z cegły wykończone styropianem i tynkiem elewacyjnym oraz pokryte blachą.
3. Zakres robót budowlanych.
• remont posadzki – 36,90 m2,
• remont ścian i sufitów – 125,00 m2,
• wymiana stolarki drzwiowej wewnętrznej – 1 szt.,
• remont instalacji elektrycznej – 1 kpl.,
• remont instalacji wody – 1 kpl.,
• remont instalacji kanalizacji sanitarnej – 1 kpl.,
• remont instalacji centralnego ogrzewania – 1 kpl.,
• wywiezienie i utylizacja odpadów i gruzu.
4. Przedmiot zamówienia obejmuje również następujące czynności i obowiązki:
• wykonawca jest zobowiązany do zabezpieczenia przed dostępem osób trzecich, a w szczególności osób skazanych umieszczonych w Zakładzie Karnym w Jaśle, w okresie trwania ich realizacji aż do zakończenia. Koszt zabezpieczenia nie podlega oddzielnej zapłacie, jest ponoszony przez Wykonawcę i wliczony w cenę zawartą w umowie.
• przyjęcie przez Wykonawcę pełnej odpowiedzialności za materiały, narzędzia i urządzenia znajdujące się na budowie, oraz za bezpieczeństwo osób znajdujących się na terenie budowy,
• zabezpieczenie mienia, posadzek, ciągów komunikacyjnych itp. w pobliżu terenu prac,
• roboty porządkowe po zakończeniu robót
Wykonawca powinien przewidzieć przeprowadzenie wizji lokalnej w miejscu realizacji robót w celu oszacowania na własną odpowiedzialność kosztów i ryzyka oraz uzyskania wszelkich danych jakie mogą być niezbędne w przygotowaniu oferty. Do wykonania robót mogą być użyte tylko materiały i wyroby posiadające atesty, certyfikaty i aprobaty techniczne dopuszczające dany produkt do stosowania w budownictwie. Dla materiałów, dla których zgodnie z obowiązującym prawem nie są wymagane aprobaty techniczne, certyfikaty lub deklaracje zgodności wyrobu ze stosowną aprobatą lub odpowiednią polską normą dopuszcza się przedstawienie rekomendacji PO II WB 262.9.2021 Załącznik nr 1 technicznej ITB dopuszczającej stosowanie w/w materiałów w budownictwie lub w przypadku jej braku - ostatniej uzyskanej przez wykonawcę aprobaty technicznej ITB. Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć ww. dokumenty na każde żądanie przedstawiciela zamawiającego zaś po zakończeniu robót przedłożyć je wraz z protokółem zakończenia robót. W przypadku braku ww. dokumentów nie będzie możliwy odbiór prac i ich rozliczenie.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Przy wyborze oferty Zamawiający będzie się kierował kryterium najniższej ceny oraz długością zaproponowanej gwarancji jakości i rękojmi
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 7
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy:1) nie podlegają wykluczeniu – patrz ROZDZIAŁ XX SWZ
2) spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące:
a) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie.
b) kompetencji lub uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie.
c) sytuacji ekonomicznej lub finansowej Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie.
d) zdolności technicznej lub zawodowej - patrz ROZDZIAŁ XX SWZ
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: ROZDZIAŁ XXI. WYKAZ PODMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
SWZ ROZDZIAŁ XII. OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWANIA OFERT ORAZ DOKUMENTÓW WYMAGANYCH PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO W SWZ6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian w umowie na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego - stanowiących załącznik nr 5 do SWZ7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-30 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę wraz z wymaganiami załącznikami należy złożyć za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia zgodnie z Rozdziałem XIII niniejszej specyfikacji
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-30 09:30
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 15.07.2026
- Termin składania ofert
- 30.07.2026 07:00
- Wartość umowy
- 244 962 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
90 dni