Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 04.09.2026 08:00 (Jutro)

Robota budowlana- utwardzenie nawierzchni dla potrzeb pojazdów budowy Ośrodka Centrum Zdrowia Psychicznego.

Aktywny Roboty budowlane 2026/BZP 00397463

Numer referencyjny: DL-271-42/26

Zamawiający

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. J. Pawła II w Nowym Targu

ul. Szpitalna14

34-400 Nowy Targ, Małopolskie

NIP: 7352178657

REGON: 000308324

Opis przedmiotu zamówienia

Utwardzenie nawierzchni dla potrzeb pojazdów budowy Ośrodka Centrum Zdrowia Psychicznego.

Kryteria oceny ofert

Cena %

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)

Najniższa cena

24 986 PLN

Średnia cena

1 322 371 PLN

Najwyższa cena

10 607 940 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
P.P.H.U. BUD-RYS Łukasz Bazior Miechów 6 183 462 PLN 917 311 PLN
BUD-MAT Lucyna Matyja Krynica-Zdrój 3 4 722 943 PLN 9 445 886 PLN
SB Complex Sp. z o.o. Sp. K Rzeszów 3 - -
Mateusz Kopta MK-BUD ul. Adama Doboszyńskiego 81, 32-031 Mogilany Mogilany 2 55 832 PLN 111 664 PLN
Instalacje Budownictwo Marcin Pietruszka Podegrodzie 620 2 - -
Euro Mar Sp. z o.o. Kolbark 2 - -
Firma Usługowa Mieczysław Dudek Królówka 2 580 795 PLN 1 155 643 PLN
FERRE INVESTMENTS Sp. z o.o. Sandomierz 2 9 225 000 PLN 9 225 000 PLN
ZAKŁAD USŁUGOWO REMONTOWY MAREK GÓRNIAK Kamieniec 2 130 133 PLN 260 266 PLN
"DACH-SYSTEM" Mariusz Drej Oleszno 2 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Budowa toru rowerowego typu Pumptrack oraz obiektów małej architektury w miejscowości Wielopole

Velo Projekt Sp. z o.o. -

2026-09-02 09:14:04Z

Zagospodarowanie przestrzeni publicznej na terenie Gminy Łososina Dolna

Team South Bożena Kowalczyk 447 174 PLN

2026-09-02 09:10:16Z

Przebudowa dróg gminnych:600046K w km 0+190,00 do km 0+825,00 w miejsc. Tropiszów, gmina Igołomia- Wawrzeńczyce, 600045K w km 0+825,00 do km 2+210,00 w miejsc. Tropiszów , gmina Igołomia- Wawrzeńczyce

Prodim Sp. z o.o. -

2026-09-02 09:07:44Z

Poprawa infrastruktury wychowania przedszkolnego na terenie gminy Rzepiennik Strzyżewski

Firma Usługowo Handlowa Jan Marek Stanuch -

2026-09-02 08:55:34Z

„Wykonanie wzmocnienia konstrukcji dachu wraz z wymianą pokrycia dachowego na budynku Zespołu Przedszkolno-Szkolnego w Krzykawie”

"DACH-SYSTEM" Mariusz Drej -

2026-09-02 07:50:30Z

Modernizacja kotłowni w Szkole Podstawowej w Celinach

SIB Inwestycje Sp. z o.o. 236 787 PLN

2026-09-01 12:17:43Z

Remont elewacji i tarasu w Samorządowym Przedszkolu nr 33 w Krakowie przy ul. Rżąckiej 1

Leszek Parszywka JAMIKAL 279 500 PLN

2026-09-01 12:15:35Z

BUDOWA PARKINGU PRZY ZESPOLE PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W RABIE NIŻNEJ

PROFEXIM” Sp. j. H. J. Duda -

2026-09-01 11:33:56Z

„Remont drogi gminnej nr 340512 K Jadamwola - Budzyń w km 0+000,00 - 0+670,00.”

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SPÓŁKA AKCYJNA -

2026-09-01 11:18:51Z

Remont drogi gminnej nr 340798 K Młyńczyska - Jeżowa Woda w km 1+300,00 - 1+905,00 w miejscowościach Młyńczyska i Roztoka, Gmina Łukowica.

DROGBUD Staśko Stanisław -

2026-09-01 11:16:10Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 21 384 PLN Średnia: 1 488 117 PLN Max: 25 947 765 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Robota budowlana- utwardzenie nawierzchni dla potrzeb pojazdów budowy Ośrodka Centrum Zdrowia Psychicznego.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Podhalański Szpital Specjalistyczny im. J. Pawła II w Nowym Targu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308324

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szpitalna14

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Targ

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-400

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_publiczne@pszs.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pszs.eu

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Robota budowlana- utwardzenie nawierzchni dla potrzeb pojazdów budowy Ośrodka Centrum Zdrowia Psychicznego.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e57e247d-afa5-4e74-9182-64f120383109

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397463

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.pszs.eu/platformazakupowa

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: www.pszs.eu/platformazakupowa

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: zawarto w SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: DL-271-42/26

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Utwardzenie nawierzchni dla potrzeb pojazdów budowy Ośrodka Centrum Zdrowia Psychicznego.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Zamawiający dopuszcza możliwość zmian treści niniejszej umowy w przypadkach:
a) zmiany nazwy i innych danych identyfikacyjnych Zamawiającego lub Wykonawcy –
w przypadku zmiany tych danych,
b) rezygnacji Wykonawcy z powierzenia wykonania części/całości umowy podwykonawcy (JEŻELI W REALIZACJI UMOWY UCZESTNICZYĆ BĘDZIE PODWYKONAWCA) – w przypadku takiej rezygnacji,
c) zmiany podwykonawcy (JEŻELI W REALIZACJI UMOWY UCZESTNICZYĆ BĘDZIE PODWYKONAWCA)
d) zmiany rachunku bankowego Wykonawcy lub podwykonawcy- w przypadku takiej zmiany przed upływem terminu realizacji przedmiotu umowy.
e) zastosowania art. 15 r ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych” (Dz. U. 2020, poz. 374, z późn. zmianami) – w przypadku zaistnienia odpowiednich okoliczności.
f) zmiany terminu wykonania zamówienia- w przypadku okoliczności, których nie można było przewidzieć na etapie prowadzonego postępowania przetargowego.
2. Zmiany o których mowa w ust. 1 wymagają formy pisemnej (zawarcia aneksu).

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-04 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: www.pszs.eu/platformazakupowa

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-04 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
19.08.2026
Termin składania ofert
04.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45000000-7 - Roboty budowlane
45000000-7 (Roboty budowlane)

Okres realizacji

42 dni