Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 03.09.2026 07:00 (Jutro)
Rozwój infrastruktury sportowej Gminy Kędzierzyn-Koźle poprzez rozszerzenie ogólnodostępnej oferty Stadionu Sportowego Koźle
Numer referencyjny: MOSiR.051.06.01.01.2026.D
Zamawiający
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu
Jana Pawła II 29
47-220 Kędzierzyn-Koźle, Opolskie
NIP: 7491954792
REGON: 532437162
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
MOSiR.051.06.01.01.2026.D_zał.2_oświadczenie_grupa_kapitałowa_aktualność_oświadczeńna_wezwanie
MOSiR.051.06.01.01.2026.D_zał.2_oświadczenie_grupa_kapitałowa_na_wezwanie.docx
MOSiR.051.06.01.01.2026.D_zał.8_wykaz_osób_na_wezwanie
MOSiR.051.06.01.01.2026.D_zał.8_wykaz_osób_na_wezwanie.docx
MOSiR.051.06.01.01.2026.D_zał.7_wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia
MOSiR.051.06.01.01.2026.D_zał.7_wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia.docx
MOSiR.051.06.01.01.2026.D_zał.6_zobowiązanie_podmiotu_udostępniającego_zasoby
MOSiR.051.06.01.01.2026.D_zał.6_zobowiązanie_podmiotu_udostępniającego_zasoby.docx
MOSiR.051.06.01.01.2026.D_zał._nr_5_dokumentacja techniczna
MOSiR.051.06.01.01.2026.D_zał._nr_5_dokumentacja techniczna_Stadion_Koźle.zip
MOSiR.051.06.01.01.2026.D_zał._nr_4_przedmiary
MOSiR.051.06.01.01.2026.D_zał._nr_4_przedmiary.zip
MOSiR.051.06.01.01.2026.D_zał.3_wzór umowy
MOSiR.051.06.01.01.2026.D_zał.3_wzór umowy.pdf
MOSiR.051.06.01.01.2026.D_SWZ_Stadion_Koźle
MOSiR.051.06.01.01.2026.D_SWZ_Stadion_Koźle.pdf
MOSiR.051.06.01.01.2026.D_zał.1_oświadczenie_125pzp_warunki_udziału
MOSiR.051.06.01.01.2026.D_zał.1_oświadczenie_125pzp_warunki_udziału.docx
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Kto wygrywa podobne przetargi?
Na podstawie 14 rozstrzygniętych przetargów z kodem CPV 45212224-2 - Roboty budowlane związane ze stadionami (cała Polska)
Najniższa cena
824 239 PLN
Średnia cena
3 294 652 PLN
Najwyższa cena
7 620 084 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Budchal Sp. z o. o Kolno | 2 | - | - |
| INSTALITY SPORT Sp. z o.o. ul. Wierzbięcice 37A/6, 61-558 Poznań Poznań | 2 | 824 239 PLN | 824 239 PLN |
| PANORAMA Obiekty Sportowe Sp. z o.o. Piaseczno | 1 | 7 620 084 PLN | 7 620 084 PLN |
| SKONIECZNY KRZYSZTOF FIRMA BUDOWLANA CEGBUD CHLEBÓW | 1 | 1 983 809 PLN | 1 983 809 PLN |
| Kacper Sport Invest Leszek Zdybel Łazieniec | 1 | - | - |
| Zakład Projektowo - Montażowy Automatyki Przemysłowej ELTERM Sp. z o.o. Wrocław | 1 | - | - |
| Mizar Sp. z o. o. Zielona Góra | 1 | 6 704 672 PLN | 6 704 672 PLN |
| Hydros Plus Sp. z o.o. Białystok | 1 | 1 289 655 PLN | 1 289 655 PLN |
| TORAKOL SP. Z O.O. RADZIEJÓW | 1 | 1 345 452 PLN | 1 345 452 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
PRZEBUDOWA STADIONU 1000-LECIA W TURKU - ETAP II
2026-08-20 11:14:28Z
Budowa boisk przy Zespole Szkół Zawodowych nr 2 we Wrześni – etap II
2026-07-27 07:47:34Z
Przebudowa stadionu piłkarskiego w Kołobrzegu
2026-07-07 11:58:39Z
Budowa bieżni okólnej wraz z mobilnym boiskiem w m. Bugaj
2026-06-29 13:02:45Z
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" z budową obiektów fakultatywnych: bieżni prostej i skoczni do skoku w dal w Sokółce
2026-06-24 06:12:38Z
Modernizacja stadionu przyszkolnego w Piszu – etap II
2026-06-18 12:21:54Z
Modernizacja stadionu przyszkolnego w Piszu – etap II
2026-06-18 11:38:14Z
Przebudowa i rozbudowa stadionu piłkarsko-lekkoatletycznego na terenie kompleksu sportowego w Witkowie przy ul. Sportowej
2026-05-26 09:45:50Z
MODERNIZACJA STADIONU PIŁKARSKIEGO PRZY UL. DROGA DĘBIŃSKA 12 [POZNAŃ] (ZAPROJEKTUJ – WYBUDUJ)
2026-05-22 12:16:31Z
„Budowa stadionu”
2026-05-11 08:25:24Z
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388957 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Rozwój infrastruktury sportowej Gminy Kędzierzyn-Koźle poprzez rozszerzenie ogólnodostępnej oferty Stadionu Sportowego Koźle
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 532437162
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 29
1.5.2.) Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-220
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mosirkk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mosirkk.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozwój infrastruktury sportowej Gminy Kędzierzyn-Koźle poprzez rozszerzenie ogólnodostępnej oferty Stadionu Sportowego Koźle
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9490032c-0e43-4e5c-8dde-091a44108790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388957
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024147/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Rozwój infrastruktury sportowej Gminy Kędzierzyn-Koźle poprzez rozszerzenie ogólnodostępnej oferty Stadionu Sportowego Koźle.
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9490032c-0e43-4e5c-8dde-091a441087903.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl.
Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać dostęp do konta na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 4. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Centrum pomocy platformy e-Zamówienia pod adresem https://ezamowienia.gov.pl/pl/komponent-edukacyjny/.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: MOSiR.051.06.01.01.2026.D
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje wykonanie:
a) Boiska do piłki nożnej plażowej o wymiarach 40x30m, z piaskiem kwarcowym płukanym o frakcji 0-2mm.
b) Dokończenie toru rolkarskiego (długość ok. 520 m, szerokość ok. 2,5 m, przy czym część wymagająca dokończenia to ok. 1114 m2).
c) Dostawę i montaż stojaków rowerowych (11 szt.) w formie odwróconej litery U. Stojak na 2 rowery z poprzeczką — do zabetonowania, stal ocynkowana ogniowo, rura fi min. 60 mm. Miejsce montażu uwidocznione w dokumentacji technicznej na rysunku A01.
d) Dostawę i montaż tablicy informacyjnej.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45212224-2 - Roboty budowlane związane ze stadionami
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-13
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
1) Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym.Zamawiający odstępuje od ustalania warunku w tym zakresie.
2) Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to
z odrębnych przepisów.
Zamawiający odstępuje od ustalania warunku w tym zakresie.
3) Sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający odstępuje od ustalania warunku w tym zakresie.
4) Zdolności technicznej lub zawodowej:
Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że:
a) dysponuje 1 osobą posiadającą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi (uprawnienia budowlane w specjalności inżynieryjnej drogowej lub konstrukcyjno-budowlanej lub równoważne wystawione na podstawie obowiązujących przepisów).
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak
6.4.1) Informacje dotyczące wadium:
1. Oferta musi być zabezpieczona wadium w wysokości: 5 000,00 PLN (słownie: pięć tysięcy złotych 00/100).2. Wadium należy wnieść przed upływem terminu składania ofert i utrzymać nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 ustawy Pzp.
3. Przedłużenie terminu związania ofertą jest dopuszczalne tylko z jednoczesnym przedłużeniem okresu ważności wadium albo jeżeli nie jest to możliwe, z wniesieniem nowego wadium na przedłużony okres związania ofertą.
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 454-455 ustawy pzp oraz w Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak
7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-03 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: e-zamowienia
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-03 09:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-02
SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
Zadanie uwarunkowane jest przyznaniem środków finansowych w ramach „Programu rozwoju infrastruktury sportowej w województwach – edycja 2026”. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane.Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 12.08.2026
- Termin składania ofert
- 03.09.2026 07:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-11-13