Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 08.09.2026 09:00 (4 dni)

Sporządzenie kompleksowej inwentaryzacji istniejącej sieci ciepłowniczej, opracowanie w oparciu o inwentaryzację i wytyczne kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowej modernizacji sieci [...]

Aktywny Usługi 2026/BZP 00358069

Numer referencyjny: Zgodnie z treścią art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) dalej: RODO – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych Wykonawcy, udostępnionych w treści dokumentów złożonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest Telewizja Polska S.A. w likwidacji (TVP) z siedzibą w Warszawie, ul. J. P. Woronicza 17, 00-999 Warszawa. Jeżeli Wykonawca jest osobą prawną lub jednostką organizacyjną nieposiadającą osoby prawnej, dalej używane określenie „Wykonawca” ma zastosowanie do osób reprezentujących tę osobę prawną lub jednostkę organizacyjną. 2. Dane osobowe Wykonawcy przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO, w celu związanym z uczestnictwem w postępowaniu. 3. Dane osobowe Wykonawcy będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania, a następnie będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy. 4. Wykonawca posiada następujące prawa w związku z przetwarzaniem danych osobowych jego dotyczących: 4.1. prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, z zastrzeżeniem, że w przypadku gdy wykonanie przez TVP obowiązków, o których mowa w art. 15 ust. 1-3 RODO wymagałoby niewspółmiernie dużego wysiłku, TVP może żądać od Wykonawcy wskazania dodatkowych informacji: 4.1.1. mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu, 4.1.2. mających w szczególności na celu sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie zamówienia; 4.2. prawo do sprostowania danych osobowych jego dotyczących oraz żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych; 4.3. prawo do usunięcia danych („prawo do bycia zapomnianym”); 4.4. prawo do ograniczenia przetwarzania, z zastrzeżeniem, że wystąpienie z żądaniem, o którym mowa w art. 18 ust. 1 RODO, nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu; 4.5. prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych Jego dotyczących narusza przepisy RODO. 5. Z Inspektorem Ochrony Danych, wyznaczonym przez TVP można kontaktować się mailowo, pod adresem rodo@tvp.pl, a także pocztą tradycyjną pod adresem Telewizja Polska S.A. w likwidacji, ul. J. P. Woronicza 17, 00-999 Warszawa, z dopiskiem „do Inspektora Ochrony Danych”. 6. Podanie przez Wykonawcę danych osobowych jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z przepisów tej ustawy. 7. Dane Wykonawcy nie będą poddawane profilowaniu ani zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji. 8. TVP nie będzie przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. 9. Dane osobowe Wykonawcy mogą zostać udostępnione organom uprawnionym na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa, osobom i podmiotom na podstawie przepisów Ustawy oraz podmiotom świadczącym usługi dla TVP z zakresu pomocy prawnej, a także powierzone na podstawie umowy powierzenia zawartej na piśmie zgodnie z art. 28 RODO podmiotom świadczącym usługi na zlecenie TVP.

Zamawiający

Telewizja Polska S.A. w likwidacji

J.P. Woronicza 17

00-999 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5210412987

REGON: 01041897300000

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie kompleksowej inwentaryzacji istniejącej sieci ciepłowniczej, opracowanie w oparciu o inwentaryzację i wytyczne kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowej modernizacji sieci ciepłowniczej zlokalizowanej na terenie Zakładu Głównego Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji przy ul. Woronicza 17 w Warszawie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ .

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)

Najniższa cena

12 300 PLN

Średnia cena

262 524 PLN

Najwyższa cena

1 092 240 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
MT-Projekt Sp. z o.o. Grójec 5 217 710 PLN 1 088 550 PLN
PELDOM Sp. z o.o. Gościeńczyce 22 4 34 409 PLN 137 637 PLN
DROTECH Paweł Gontarek Płońsk 4 29 213 PLN 116 850 PLN
KATARZYNA MOLSKA ARCHITEKT KRAJOBRAZU Warszawa 4 - -
INTRAKT Andrzej Drzazgowski Legionowo 3 131 405 PLN 394 215 PLN
Biuro Rozwoju i Realizacji Projektów Budowlanych HOL-BUD Sp. z o.o. Gostynin 3 102 939 PLN 308 816 PLN
BIURO PRAC INŻYNIERSKICH Sp. z o.o. Warszawa 3 - -
Biuro Usług Inżynierskich Bartłomiej Małetka Hipolitów 3 - -
CUBIC SITE Sp. z o.o. Warszawa 2 89 341 PLN 178 682 PLN
GRAPH’IT SP. ZO.O. Warszawa 2 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na realizację zadania pn.: Modernizacja pływalni miejskiej w Nowym Dworze Mazowieckim

Autorska Pracownia Architektury CAD Sp. z o.o. 188 180 PLN

2026-09-02 09:39:15Z

Opracowanie kompleksowej dokumentacji oraz wszelkich wymaganych pozwoleń dla inwestycji drogowych i infrastrukturalnych na terenie Gminy Mszczonów

MT-Projekt Sp. z o.o. 170 970 PLN

2026-09-02 08:09:01Z

Opracowanie kompleksowej dokumentacji oraz wszelkich wymaganych pozwoleń dla inwestycji drogowych i infrastrukturalnych na terenie Gminy Mszczonów

MT-Projekt Sp. z o.o. 244 770 PLN

2026-09-02 08:09:01Z

Opracowanie kompleksowej dokumentacji oraz wszelkich wymaganych pozwoleń dla inwestycji drogowych i infrastrukturalnych na terenie Gminy Mszczonów

MT-Projekt Sp. z o.o. 244 770 PLN

2026-09-02 08:09:01Z

Opracowanie kompleksowej dokumentacji oraz wszelkich wymaganych pozwoleń dla inwestycji drogowych i infrastrukturalnych na terenie Gminy Mszczonów

MT-Projekt Sp. z o.o. 121 770 PLN

2026-09-02 08:09:01Z

Opracowanie kompleksowej dokumentacji oraz wszelkich wymaganych pozwoleń dla inwestycji drogowych i infrastrukturalnych na terenie Gminy Mszczonów

MT-Projekt Sp. z o.o. 306 270 PLN

2026-09-02 08:09:01Z

Usługa opracowania dokumentacji projektowo – kosztorysowej na budowę dróg gminnych

DROTECH Paweł Gontarek 36 900 PLN

2026-09-01 11:38:27Z

Usługa opracowania dokumentacji projektowo – kosztorysowej na budowę dróg gminnych

DROTECH Paweł Gontarek 49 200 PLN

2026-09-01 11:38:27Z

Usługa opracowania dokumentacji projektowo – kosztorysowej na budowę dróg gminnych

DROTECH Paweł Gontarek 18 450 PLN

2026-09-01 11:38:27Z

Usługa opracowania dokumentacji projektowo – kosztorysowej na budowę dróg gminnych

DROTECH Paweł Gontarek 12 300 PLN

2026-09-01 11:38:27Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 800 PLN Średnia: 189 431 PLN Max: 1 050 383 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Sporządzenie kompleksowej inwentaryzacji istniejącej sieci ciepłowniczej, opracowanie w oparciu o inwentaryzację i wytyczne kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowej modernizacji sieci [...]

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Telewizja Polska S.A. w likwidacji

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01041897300000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: J.P. Woronicza 17

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-999

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariatbzizp@tvp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tvp.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

media

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sporządzenie kompleksowej inwentaryzacji istniejącej sieci ciepłowniczej, opracowanie w oparciu o inwentaryzację i wytyczne kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowej modernizacji sieci [...]

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c9452bd-b6e0-4987-b6a0-8348d2bff7b9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358069

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://tvp.eb2b.com.pl

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://tvp.eb2b.com.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Z zastrzeżeniem wyjątków, o których mowa w SWZ, komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się za pośrednictwem Platformy Zakupowej – zwanej dalej „Platformą” – pod adresem: https://tvp.eb2b.com.pl/
2. Korzystanie z Platformy jest nieodpłatne.
3. Korzystanie z Platformy wymaga zarejestrowania konta na Platformie. Instrukcja rejestracji konta znajduje się pod adresem:
https://tvp.eb2b.com.pl/files/manuals/instrukcja%20rejestracja%20TVP.pdf
Uwaga: zgodnie z informacją zawartą w ww. instrukcji, rejestracja konta zostanie rozpatrzona przez administratora Platformy w ciągu 24 godzin, o czym Wykonawca zostanie powiadomiony przez administratora Platformy na adres mailowy podany podczas rejestracji konta.
4. Wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie znajdują się pod adresem: https://przetargi.tvp.pl/
5. Dokumenty związane z postępowaniem Zamawiający zamieszcza w zakładce „Załączniki”.
6. Zakładka „Załączniki” służy również Wykonawcom do złożenia oferty oraz dokumentów lub oświadczeń składanych razem z ofertą.
7. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu – po zalogowaniu się na Platformie – musi uruchomić polecenie „Zgłoś się do udziału w postępowaniu”.
8. Celem skomunikowania się z Zamawiającym (z wyłączeniem złożenia oferty oraz dokumentów lub oświadczeń składanych razem z ofertą, których sposób złożenia został opisany w pkt 14.1-14.5 SWZ), Wykonawca korzysta z zakładki „Komunikacja/Korespondencja”. Zakładka ta służy również Zamawiającemu do komunikacji z Wykonawcami.
9. Za datę wpływu wszelkiej korespondencji do Zamawiającego, w tym złożenia oferty oraz dokumentów lub oświadczeń składanych
razem z ofertą, uważa się datę wczytania korespondencji na Platformie.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z treścią art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) dalej: RODO
– informuje się, iż:
1. Administratorem danych osobowych Wykonawcy, udostępnionych w treści dokumentów złożonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest Telewizja Polska S.A. w likwidacji (TVP) z siedzibą w Warszawie, ul. J. P. Woronicza 17, 00-999
Warszawa. Jeżeli Wykonawca jest osobą prawną lub jednostką organizacyjną nieposiadającą osoby prawnej, dalej używane określenie „Wykonawca” ma zastosowanie do osób reprezentujących tę osobę prawną lub jednostkę organizacyjną.
2. Dane osobowe Wykonawcy przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO, w celu związanym z uczestnictwem w postępowaniu.
3. Dane osobowe Wykonawcy będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania, a następnie będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy.
4. Wykonawca posiada następujące prawa w związku z przetwarzaniem danych osobowych jego dotyczących:
4.1. prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, z zastrzeżeniem, że w przypadku gdy wykonanie przez TVP obowiązków, o
których mowa w art. 15 ust. 1-3 RODO wymagałoby niewspółmiernie dużego wysiłku, TVP może żądać od Wykonawcy wskazania dodatkowych informacji:
4.1.1. mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu,
4.1.2. mających w szczególności na celu sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie zamówienia;
4.2. prawo do sprostowania danych osobowych jego dotyczących oraz żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;
4.3. prawo do usunięcia danych („prawo do bycia zapomnianym”);
4.4. prawo do ograniczenia przetwarzania, z zastrzeżeniem, że wystąpienie z żądaniem, o którym mowa w art. 18 ust. 1 RODO, nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu;
4.5. prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych Jego
dotyczących narusza przepisy RODO.
5. Z Inspektorem Ochrony Danych, wyznaczonym przez TVP można kontaktować się mailowo, pod adresem rodo@tvp.pl, a także
pocztą tradycyjną pod adresem Telewizja Polska S.A. w likwidacji, ul. J. P. Woronicza 17, 00-999 Warszawa, z dopiskiem „do Inspektora Ochrony Danych”.
6. Podanie przez Wykonawcę danych osobowych jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp; konsekwencje
niepodania określonych danych wynikają z przepisów tej ustawy.
7. Dane Wykonawcy nie będą poddawane profilowaniu ani zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.
8. TVP nie będzie przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
9. Dane osobowe Wykonawcy mogą zostać udostępnione organom uprawnionym na podstawie powszechnie obowiązujących
przepisów prawa, osobom i podmiotom na podstawie przepisów Ustawy oraz podmiotom świadczącym usługi dla TVP z zakresu pomocy prawnej, a także powierzone na podstawie umowy powierzenia zawartej na piśmie zgodnie z art. 28 RODO podmiotom świadczącym usługi na zlecenie TVP.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP/TINT/40/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie kompleksowej inwentaryzacji istniejącej sieci ciepłowniczej, opracowanie w oparciu o inwentaryzację i wytyczne kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowej modernizacji sieci ciepłowniczej zlokalizowanej na terenie Zakładu Głównego Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji przy ul. Woronicza 17 w Warszawie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ .

4.2.6.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1252 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. W postępowaniu mogą wziąć udział Wykonawcy, którzy w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonali należycie wielobranżową dokumentację projektową dla co najmniej 2 realizacji obejmującą swoim zakresem projekt budowy lub przebudowy lub modernizację sieci ciepłowniczej o wartości nie mniejszej niż 100 000,00 zł (brutto) każda.
2. W celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu, Wykonawca może polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków prawnych.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1. Oświadczenie o przynależności albo braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 1714), o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp; W przypadku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, Wykonawca wraz z oświadczeniem o przynależności składa dokumenty lub informacje potwierdzające przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej;
2. Oświadczenie, że informacje w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 3-6 ustawy Pzp, zawarte w oświadczeniu, o którym mowa w pkt 10.3 SWZ, są aktualne.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Wykaz usług, o których mowa w pkt 5.4 ppkt 1 ogłoszenia – wykonanych w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane, wraz z dowodami określającymi, czy usługi te zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Zamawiający, dopuszcza możliwość składania oferty przez dwóch lub więcej Wykonawców (w ramach oferty wspólnej w rozumieniu art. 58 ustawy Pzp) pod warunkiem, że taka oferta spełniać będzie następujące wymagania:
1. Wykonawcy występujący wspólnie są zobowiązani do ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu, albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego.
2. Pełnomocnictwo albo inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego należy złożyć razem z ofertą w formie określonej w pkt 9.4 SWZ.
3. Każdy z Wykonawców występujących wspólnie obowiązany jest do złożenia oświadczenia, o którym mowa w pkt 10.3.1 SWZ, celem potwierdzenia, że na dzień składania ofert każdy z Wykonawców ubiegających się wspólnie o zamówienie nie podlega wykluczeniu z postępowania w zakresie wskazanym przez Zamawiającego w pkt 7.1 SWZ oraz spełnia warunek udziału w postępowaniu określony w SWZ w zakresie, w jakim każdy z nich wykazuje spełnianie warunku udziału w postępowaniu.
4. Każdy z Wykonawców występujących wspólnie obowiązany jest do wykazania braku podstaw do wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Na potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia podmiotowe środki dowodowe wymienione w pkt 10.4. SWZ składa każdy z Wykonawców występujących wspólnie.
5. W odniesieniu do warunku określonego w pkt 7.2 SWZ, wymagania te muszą być spełnione wspólnie przez Wykonawców składających ofertę wspólną, z uwzględnieniem zasad określonych w art. 117 ust. 3 i 4 ustawy Pzp.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający informuje, że przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy w przypadkach określonych w § 13 ust. 1 Wzoru umowy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-08 11:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Platforma: https://tvp.eb2b.com.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-08 12:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-07

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

1. Zamawiający umożliwi Wykonawcom przeprowadzenie wizji lokalnej terenu, którego dotyczy zamówienie (fakultatywnej – uczestnictwo w wizji lokalnej nie jest konieczne).
2. Zastrzeżenie do pkt 4.2.10) Ogłoszenia:
1) termin wykonania Inwentaryzacji, o której mowa w ust. 1 pkt. 1) Umowy wynosi 60 dni od dnia zawarcia Umowy,
2) termin wykonania kompletnej Dokumentacji, o której mowa w ust.1 pkt 2, Umowy wynosi 90 dni od daty zatwierdzenia Inwentaryzacji przez Zamawiającego,
3) termin złożenia w imieniu Zamawiającego wniosku o pozwolenie na budowę/zgłoszenie właściwemu organowi zgodnie z art. 32 i 33 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (t.j.: Dz. U. z 2026 r. poz. 524, ze zm.) i przekazania Zamawiającemu dokumentu potwierdzającego złożenie tego wniosku – 7 dni od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego Dokumentacji, o którym mowa w § 7 ust.3 Umowy.
4) okres pełnienia nadzoru autorskiego wynosi 1095 dni od daty odbioru końcowego przez Zamawiającego Dokumentacji albo do dnia podpisania bezusterkowego protokołu odbioru końcowego robót budowlanych realizowanych w oparciu o tę Dokumentację (jeżeli protokół obioru końcowego tych robót zostanie podpisany z zastrzeżeniami dotyczącymi jakichkolwiek nieprawidłowości stwierdzonych w trakcie odbioru końcowego – do dnia podpisania protokołu potwierdzenia usunięcia nieprawidłowości) – w zależności, które zdarzenie nastąpi później, przy czym roboty budowlane, realizowane w oparciu o Dokumentację, zostaną rozpoczęte w terminie 36 miesięcy od daty odbioru końcowego przez Zamawiającego Dokumentacji.

Na zasadach określonych we Wzorze Umowy.

3. Wszelkie pozostałe informacje zostały zawarte w SWZ.
2026-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
23.07.2026
Termin składania ofert
08.09.2026 09:00
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania) 71242000-6 (Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu oszacowanie kosztów) 71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

Okres realizacji

1252 dni