Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 07:00 (5 dni)

Sprzedaż i dostawa artykułów ogólnospożywczych

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00419100

Numer referencyjny: 8/ZP/2026

Zamawiający

20 WOJSKOWY SZPITAL UZDROWISKOWO-REHABILITACYJNY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KRYNICY-ZDROJU

ul. prof. Henryka Świdzińskiego 4

33-380 Krynica-Zdrój, Małopolskie

NIP: 7342696971

REGON: 490044147

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa różnego rodzaju artykułów ogólnospożywczych, niezbędnych do zapewnienia całodobowego wyżywienia pacjentów hospitalizowanych w 20 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnym SPZOZ w Krynicy-Zdroju. Celem zamówienia jest zagwarantowanie ciągłości i bezpieczeństwa żywienia, dostarczenie pełnowartościowych składników odżywczych wspierających proces leczenia oraz zapewnienie diet specjalistycznych dostosowanych do potrzeb pacjentów z różnymi schorzeniami. Szczegółowy asortyment, ilości oraz wymagania jakościowe określono w formularzu SOPZ stanowiący załącznik do SWZ oraz w istotnych dla stron postanowieniach umowy.

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 100%

Część 2

Cena 100%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 68 rozstrzygniętych przetargów (CPV 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne)

Najniższa cena

6 640 PLN

Średnia cena

67 376 PLN

Najwyższa cena

250 600 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Bruno Tassi Sp. z o.o. Warszawa 3 66 407 PLN 199 220 PLN
Unima-Pol Zegzuła, Dominikowski sp.k. Zielona Góra 2 18 938 PLN 18 938 PLN
Tylka Andrzej Piekarnia u Jędrusia Dzianisz 2 15 181 PLN 30 362 PLN
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Bochnia 2 81 824 PLN 163 649 PLN
Małopolskie Centrum Dystrybucji Armapol Ewa Przebinda i Sara Przebinda Sp. j. Poskwitów 1 124 693 PLN 124 639 PLN
Iglomen Sp. z o.o. Węgrzce Wielkie 1 126 238 PLN 126 238 PLN
FH Jamróz Walentyna Jamróz Mszana Dolna 1 - -
Jerzy Szkaradek Nowy Sącz 1 9 314 PLN 9 314 PLN
PINGWINEK Kielce 1 - -
"POLARIS" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE MAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKA Kalisz 1 136 188 PLN 136 188 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa artykułów żywnościowych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej.

"POLARIS" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE MAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKA 136 188 PLN

2026-08-28 06:12:37Z

Dostawa artykułów żywnościowych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej.

MARIUSZ TURCZYŃSKI JAJCO 41 940 PLN

2026-08-28 06:12:37Z

Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki internatu od 24.08.2026 r. do 30.06.2027 r.

Zakłady Produkcji Spożywczej AMBI M. Karkut i Wspólnicy Sp. J. 158 567 PLN

2026-08-06 11:19:23Z

Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki internatu od 24.08.2026 r. do 30.06.2027 r.

Bruno Tassi Sp. z o.o. 20 048 PLN

2026-08-06 11:19:23Z

Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki internatu od 24.08.2026 r. do 30.06.2027 r.

Bruno Tassi Sp. z o.o. 39 780 PLN

2026-08-06 11:19:23Z

Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki internatu od 24.08.2026 r. do 30.06.2027 r.

Bruno Tassi Sp. z o.o. 139 392 PLN

2026-08-06 11:19:23Z

Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki internatu od 24.08.2026 r. do 30.06.2027 r.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska 76 905 PLN

2026-08-06 11:19:23Z

Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki internatu od 24.08.2026 r. do 30.06.2027 r.

Małopolskie Centrum Dystrybucji Armapol Ewa Przebinda i Sara Przebinda Sp. j. 124 693 PLN

2026-08-06 11:19:23Z

Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki internatu od 24.08.2026 r. do 30.06.2027 r.

Piekarnia Orlik Andrzej orlik Adam Sp. J. 64 156 PLN

2026-08-06 11:19:23Z

Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki internatu od 24.08.2026 r. do 30.06.2027 r.

MGM Spółka Z O.O. 6 640 PLN

2026-08-06 11:19:23Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 493 PLN Średnia: 64 776 PLN Max: 785 309 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Sprzedaż i dostawa artykułów ogólnospożywczych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 20 WOJSKOWY SZPITAL UZDROWISKOWO-REHABILITACYJNY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KRYNICY-ZDROJU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 490044147

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. prof. Henryka Świdzińskiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Krynica-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-380

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 4146211

1.5.8.) Numer faksu: 4146240

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: krynica@20wszur.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.20wszur.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sprzedaż i dostawa artykułów ogólnospożywczych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec900214-bb98-4fe5-b4bf-4541ae23f59a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00419100

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00004022/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.8 Sprzedaż i dostawa artykułów spożywczych

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.20wszur.pl

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://e-propublico.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: W niniejszym postępowaniu komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem Platformy on-line działającej pod adresem https://e-propublico.pl. Korzystanie z Platformy przez Wykonawcę jest bezpłatne. Wykonawca przystępując do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, akceptuje warunki korzystania z Platformy określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej https://e-propublico.pl oraz uznaje go za wiążący. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu musi posiadać konto na Platformie. Do złożenia oferty konieczne jest posiadanie przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy ważnego kwalifikowanego podpisu elektronicznego, podpisu zaufanego lub podpisu osobistego zgodnie z wymaganiami określonymi w tym zakresie przez Zamawiającego w dokumencie SWZ. Zamawiający określa następujące wymagania sprzętowo – aplikacyjne pozwalające na korzystanie z Platformy: stały dostęp do sieci Internet; posiadanie dowolnej i aktywnej skrzynki poczty elektronicznej (e-mail), komputer z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows 7 (lub nowszym) albo Linux, zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa - Platforma współpracuje z najnowszymi, stabilnymi wersjami wszystkich głównych przeglądarek internetowych (Internet Explorer 10+, Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera); włączona obsługa JavaScript oraz Cookies. Maksymalny rozmiar pojedynczego pliku przesyłanego za pośrednictwem Platformy wynosi 150 MB, przy czym nie określa się limitu liczby plików. Zamawiający określa następujące informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych: załączony i przesłany przez Wykonawcę za pomocą Platformy plik oferty wraz z załącznikami przechowywane są na serwerach Platformy w formie zaszyfrowanej, a Zamawiający otrzyma dostęp do plików dopiero po upływie terminu otwarcia ofert; oznaczenie czasu odbioru danych przez Platformę stanowi przyporządkowaną do dokumentu elektronicznego datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss), widoczne przy wysłanym dokumencie w kolumnie "Data przesłania"; o terminie przesłania decyduje czas pełnego przeprocesowania transakcji pliku na Platformie.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1 ze zm.), dalej „RODO”, Zamawiający informuje, że:
1) administratorem danych osobowych Wykonawcy jest 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny SPZOZ w Krynicy-Zdroju,
2) w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, można kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, którym jest Agnieszka Zarotyńska, za pośrednictwem telefonu +4818 4146211 lub adresu e-mail: iodo@20wszur.pl;
3) dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO, w celu przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, którego dotyczy ogłoszenie o zamówieniu, realizacji oraz rozliczenia umowy zawartej z wybranym Wykonawcą, upubliczniania informacji o zawartej umowie, udzielania informacji o umowie podmiotom uprawnionym do uzyskania takich informacji oraz w celu archiwizacji dokumentacji dotyczącej tego postępowania;
4) odbiorcami przekazanych przez Wykonawcę danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ustawy Pzp;
5) dane osobowe podlegają upublicznieniu w Centralnym Rejestrze Umów Jednostek Sektora Finansów Publicznych w zakresie wynikającym z przepisów ustawy o finansach publicznych;
6) dane osobowe będę udostępnianie podmiotom przetwarzającym, które świadczą na rzecz Administratora usługi z zakresu IT;
7) dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli okres obowiązywania umowy w sprawie zamówienia publicznego przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały okres obowiązywania umowy;
8) obowiązek podania danych osobowych jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
9) w odniesieniu do podanych danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO.
10) osobie, której dane osobowe są przetwarzane przysługuje prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, że przetwarzanie danych osobowych jej dotyczących narusza przepisy RODO.
Wykonawca jest zobowiązany, w związku z udziałem w przedmiotowym postępowaniu, do wypełnienia wszystkich obowiązków formalno-prawnych wymaganych przez RODO i związanych z udziałem w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia. Do obowiązków tych należą:
1) obowiązek informacyjny przewidziany w art. 13 RODO względem osób fizycznych, których dane osobowe dotyczą i od których dane te Wykonawca bezpośrednio pozyskał i przekazał Zamawiającemu w treści oferty lub dokumentów składanych na żądanie Zamawiającego;
2) obowiązek informacyjny wynikający z art. 14 RODO względem osób fizycznych, których dane Wykonawca pozyskał w sposób pośredni, a które to dane Wykonawca przekazuje Zamawiającemu w treści oferty lub dokumentów składanych na żądanie Zamawiającego.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zamawiający informuje, że:
1) osobie, której dane osobowe są przetwarzane przysługuje:
a) na podstawie art. 15 RODO, prawo dostępu do danych osobowych jej dotyczących;
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania lub uzupełnienia danych osobowych, przy czym skorzystanie z prawa do sprostowania lub uzupełnienia nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp oraz nie może naruszać integralności protokołu postępowania oraz jego załączników;
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO, przy czym prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego, a także nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia;
2) osobie, której dane osobowe są przetwarzane, nie przysługuje:
a) prawo do usunięcia danych osobowych, w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO
c) prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych określone w art. 21 RODO, ponieważ podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: 8/ZP/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 2

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa różnego rodzaju artykułów ogólnospożywczych, niezbędnych do zapewnienia całodobowego wyżywienia pacjentów hospitalizowanych w 20 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnym SPZOZ w Krynicy-Zdroju. Celem zamówienia jest zagwarantowanie ciągłości i bezpieczeństwa żywienia, dostarczenie pełnowartościowych składników odżywczych wspierających proces leczenia oraz zapewnienie diet specjalistycznych dostosowanych do potrzeb pacjentów z różnymi schorzeniami. Szczegółowy asortyment, ilości oraz wymagania jakościowe określono w formularzu SOPZ stanowiący załącznik do SWZ oraz w istotnych dla stron postanowieniach umowy.

4.2.6.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

15321000-4 - Soki owocowe

15870000-7 - Przyprawy i przyprawy korzenne

15851100-9 - Makaron niegotowany

03211300-6 - Ryż

15613311-1 - Płatki kukurydziane

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

15863000-5 - Herbata

15612200-3 - Mąki zbożowe

15612100-2 - Mąka pszenna

15610000-7 - Produkty przemiału ziarna

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa naturalnej wody leczniczej i mineralnej przeznaczonej do sprzedaży na recepcji w 20.WSzU-R SPZOZ w Krynicy-Zdroju. Celem dostaw jest zabezpieczenie zapasu towarów przeznaczonych do sprzedaży wody na recepcji oraz zapewnienie pacjentom wody leczniczej w ramach kuracji pitnej. Szczegółowy opis asortymentu, ilości i wymagań jakościowych został określony w formularzu SOPZ stanowiący załącznik do SWZ oraz istotnych dla stron postanowieniach umowy.

4.2.6.) Główny kod CPV: 15981000-8 - Wody mineralne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

33690000-3 - Różne produkty lecznicze

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Wzór oferty na dostawy;

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy zobowiązani są do ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.Pełnomocnictwo należy dołączyć do oferty i powinno ono zawierać w szczególności wskazanie postępowania udzielenie zamówienia publicznego, którego dotyczy, wszystkich Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia oraz ustanowionego pełnomocnika oraz zakresu jego umocowania.
W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, dokument ”Oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału”, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, w przypadkach i okolicznościach, określających charakter i warunki wprowadzenia zmian w zakresie zawartym w istotnych dla stron postanowień jakie zostana wprowadzone do treści zwieranej umowy stanowiących załącznik do SWZ

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Drogą elektroniczną za pośrednictwem: https://e-propublico.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 10:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-09

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
02.09.2026
Termin składania ofert
10.09.2026 07:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
15000000-8 (Żywność napoje tytoń i produkty pokrewne) 15321000-4 (Soki owocowe) 15870000-7 (Przyprawy i przyprawy korzenne) 15851100-9 (Makaron niegotowany) 03211300-6 (Ryż) 15613311-1 (Płatki kukurydziane) 15800000-6 (Różne produkty spożywcze) 15863000-5 (Herbata) 15612200-3 (Mąki zbożowe) 15612100-2 (Mąka pszenna) 15610000-7 (Produkty przemiału ziarna) 15981000-8 (Wody mineralne) 33690000-3 (Różne produkty lecznicze) 15321000-4 - Soki owocowe 15870000-7 - Przyprawy i przyprawy korzenne 15851100-9 - Makaron niegotowany 03211300-6 - Ryż 15613311-1 - Płatki kukurydziane 15800000-6 - Różne produkty spożywcze 15863000-5 - Herbata 15612200-3 - Mąki zbożowe 15612100-2 - Mąka pszenna 15610000-7 - Produkty przemiału ziarna

Okres realizacji

12 miesiące