Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 31 400 PLN

Sukcesywna dostawa art. spożywczych dla Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00362792

Numer referencyjny: MELBDZ.261.16.2026

Zamawiający

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

PLAC POLITECHNIKI 1

00-661 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5250005834

REGON: 000001554

Opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa art. spożywczych dla Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej- dalej za OPZ

Kryteria oceny ofert

Koszt 60%
TERMIN DOSTAWY 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
NET-OFFICE Wojciech Janiszewski Warszawa 1181396805

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 NET-OFFICE Wojciech Janiszewski (Warszawa) Umowa podpisana 31 400 PLN 31 400 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 104 rozstrzygniętych przetargów (CPV 15800000-6 - Różne produkty spożywcze)

Najniższa cena

671 PLN

Średnia cena

97 086 PLN

Najwyższa cena

953 391 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Farex Marek Gorczyca Spółka komandytowa Węgrów 6 44 307 PLN 265 843 PLN
Hurt-Detal Art. Spoż.- Rolne Anna Siekierko Wysokie Mazowieckie 5 84 100 PLN 420 498 PLN
Hurt i Detal Artykuły Spożywczo-Rolne Anna Siekierko Wysokie Mazowieckie 4 18 575 PLN 74 300 PLN
Hurt i detal artykuły spożywczo-rolne Anna Siekierko Wysokie Mazowieckie 4 21 887 PLN 87 549 PLN
Hurt-Detal Art. Spożywczo-Rolne Anna Siekierko Wysokie Mazowieckie 3 59 738 PLN 192 303 PLN
Stanisław PONICHTERA 1) ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY S.C. Stanisław i Agnieszka Ponichtera 2) SIEĆ SKLEPÓW SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYCH Stanisław Ponichtera Białebłoto – Kobyla 1A 3 8 540 PLN 25 619 PLN
Jarosław Banasiak Firma Handlowa „Cytrus” Zazdrość 3 13 115 PLN 36 440 PLN
Hurt-Detal Art. Spoż.-Rolne Anna Siekierko Wysokie Mazowieckie 3 38 915 PLN 123 938 PLN
PIETRUSZKA BOX Joanna Pietrucha Warszawa 2 77 878 PLN 155 756 PLN
AGMAR MARIUSZ LENDZION Warszawa 2 34 790 PLN 69 580 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Sukcesywna dostawa art. spożywczych dla Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej

NET-OFFICE Wojciech Janiszewski 31 400 PLN

2026-09-03 11:20:53Z

Dostawa artykułów spożywczych, soków i napojów na potrzeby wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych, na rzecz których realizowane jest zamówienie

FIRMA „LEMAR” Import - Export Anna Lempkowska 288 604 PLN

2026-09-03 10:35:08Z

Dostawa artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Warszawie - Służewcu

Gospodarstwo rolne „Zalesie”, 29 684 PLN

2026-08-27 11:52:23Z

Dostawa artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Warszawie - Służewcu

Gospodarstwo Ogrodnicze Zbigniew Krosnowski 60 680 PLN

2026-08-27 11:52:23Z

Dostawa artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Warszawie - Służewcu

Gospodarstwo Ogrodnicze Zbigniew Krosnowski 59 450 PLN

2026-08-27 11:52:23Z

Dostawa artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Warszawie - Służewcu

Cytrus 26 964 PLN

2026-08-27 11:52:23Z

Dostawa artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Warszawie - Służewcu

Zakład Produkcyjno Handlowy Stanisław i Agnieszka Ponichtera 178 062 PLN

2026-08-27 11:52:23Z

Dostawa artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Warszawie - Służewcu

OL-Trade 45 255 PLN

2026-08-27 11:52:23Z

Dostawa artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Warszawie - Służewcu

OL-Trade 73 280 PLN

2026-08-27 11:52:23Z

Dostawa artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Warszawie - Służewcu

KONSHURT M. Kasprzyk Sp. K. 19 383 PLN

2026-08-27 11:52:23Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 0 PLN Średnia: 48 155 PLN Max: 369 045 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Sukcesywna dostawa art. spożywczych dla Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WARSZAWSKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: PLAC POLITECHNIKI 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-661

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub.meil@pw.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pw.edu.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa art. spożywczych dla Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc951726-1839-49bf-b0aa-5c4ac58d1aa2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362792

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055362/34/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.13 Sukcesywna dostawa art. spożywczych dla Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: zgodnie z pkt 9 swz

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): ZGODNIE Z PKT 23 SWZ
23. Klauzula informacyjna z art. 13 RODO Zamawiającego – w celu związanym z powyższym postępowaniem
23.1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w
sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych
oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej
„RODO”, i ustawy z dnia 21 lutego 2019 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z zapewnieniem stosowania rozporządzenia
Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z
przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne
rozporządzenie o ochronie danych), Zamawiający informuje, że: 23.2. administratorem Pani/Pana danych osobowych jestPolitechnika Warszawska, reprezentowana przez Rektora w imieniu
którego zadania Administratora na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa realizuje Dziekan Wydziału.
23.3. administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym
można skontaktować się pod adresem mailowym: iod@pw.edu.pl
23.4. dane osobowe przekazane Zamawiającemu w związku z niniejszym postępowaniem przetwarzane będą na podstawie art. 6
ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, są one niezbędne do realizacji
ustawowych zadań nałożonych na Politechnikę Warszawską, będącą uczelnią publiczną, na zasadach określonych w przepisach o
zamówieniach publicznych w związku z art. 44 ust. 4 ustawy o finansach publicznych poprzez doprowadzenie do wyboru wykonawcy
w oparciu o przepisy ustawy Pzp;
23.5. odbiorcami danych osobowych, o których mowa w pkt. 23.3. będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie
dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ust. 1 i 2 ustawy Pzp oraz tym, którym na podstawie odrębnych
przepisów przysługuje prawo kontroli, jak również zostaną udostępnione w oparciu o przepisy o dostępie do informacji publicznej;
23.6. administrator będzie przetwarzać dane osobowe w zakresie przedmiotowego postępowania, o którym mowa w pkt. 23.3.,
mającego na celu dokonanie wyboru oferty wykonawcy, z którym zostanie zawarta umowa w sprawie zamówienia publicznego lub
wynegocjowanie postanowień takiej umowy. Oznacza to, że danymi chronionymi w zakresie procedury udzielania zamówienia będą
wszelkie dane osobowe znajdujące się w ofertach i/lub wszelkich innych dokumentach składanych przez wykonawcę w toku
prowadzonego postępowania. Przetwarzanie dotyczy danych osobowych tylko osób fizycznych, takich jak: samych wykonawców,
podwykonawców, osób trzecich udostępniających swój potencjał, ich pełnomocników, pracowników, reprezentantów osób prawnych,
itp., ujawnionych w toku postępowania na każdym jego etapie. Jednocześnie Zamawiający podkreśla, że wystarczające będzie
wskazanie jedynie tych danych, których Zamawiający wyraźnie żąda i/lub tych, które wprost potwierdzają spełnienie wymagań przez
Wykonawcę;
23.7. administrator nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy,
23.8. dane osobowe, o których mowa w pkt 23.3, będą przechowywane zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia
zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy w sprawie zamówienia publicznego przekracza 4
lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania tej umowy i archiwizowane w okresie wyznaczonym w wewnętrznych aktach
prawnych dotyczących archiwizowanie dokumentów;

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): nie dotyczy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: MELBDZ.261.16.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa art. spożywczych dla Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej- dalej za OPZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: ZGODNIE Z PKT 15.1 SWZ
15.1 Zamawiający wybierze ofertę najkorzystniejszą. Przy dokonywaniu wyboru najkorzystniejszej oferty Zamawiający stosować będzie następujące kryteria oceny ofert:

Cena – 60 pkt.;
Termin dostawy – 40 pkt

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium kosztu oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Koszt

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: TERMIN DOSTAWY

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

ZGODNIE Z PKT 7 SWZ 7. Warunki udziału w postępowaniu, które muszą spełniać Wykonawcy. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca spełniał
niżej określone warunki:
7.1. Wykonawcy biorący udział w postępowaniu muszą spełnić warunki udziału w postępowaniu w zakresie:
7.1.1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym;
7.1.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to
z odrębnych przepisów;
7.1.3. sytuacji ekonomicznej i finansowej – ZAMAWIAJĄCY NIE STAWIA SZCZEGÓŁOWYCH WYMAGAŃ
7.1.4. zdolności technicznej lub zawodowej - ZAMAWIAJĄCY NIE STAWIA SZCZEGÓŁOWYCH WYMAGAŃ
Ocena spełnienia powyższych warunków zostanie dokonana wg formuły spełnia/nie spełnia.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: ZGODNIE Z PKT 8 SWZ
8.Wykaz oświadczeń lub dokumentów, składanych przez Wykonawcę w celu potwierdzenia, że nie podlega on wykluczeniu z
postępowania oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu.
8.1. Wraz z ofertą Wykonawcy składają:
8.1.1. oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia (załącznik nr 1a zawarty w rozdziale II SWZ),
w przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie składa każdy
z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie;
8.1.2. oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (załącznik nr 1b zawarty
w rozdziale II SWZ).
8.1.3 Oświadczenie wykonawcy/podwykonawcy dotyczące podstaw wykluczenia z postępowania składane na podstawie art. 7 ust. 1
Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. (załącznik nr 1e zawarty w rozdziale II SWZ).
8.1.4 Dokumenty (w języku polskim) potwierdzające, że oferowane produkty (artykuły) spełniają określone przez Zamawiającego
wymagania: tj. specyfikację techniczną proponowanego asortymentu (tj. np. wydruki, opisy, foldery, karty katalogowe itp.), które
będą potwierdzały wszystkie wymagane parametry przedstawione w opisie przedmiotu zamówienia. UWAGA!! NIE JEST
WYSTARCZAJĄCE PODANIE PRZEZ WYKONAWCĘ NAZWY TOWARU W TEBELI – FORMULARZU CENOWYM.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: ZGODNIE Z PKT 8.1.4 SWZ
8.1.4 Dokumenty (w języku polskim) potwierdzające, że oferowane produkty (artykuły) spełniają określone przez
Zamawiającego wymagania: tj. specyfikację techniczną proponowanego asortymentu (tj. np. wydruki, opisy, foldery, karty
katalogowe itp.), które będą potwierdzały wszystkie wymagane parametry przedstawione w opisie przedmiotu zamówienia.
UWAGA!! NIE JEST WYSTARCZAJĄCE PODANIE PRZEZ WYKONAWCĘ NAZWY TOWARU W TABELI –
FORMULARZU CENOWYM

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: ZGODNIE Z PKT 8 SWZ
8.2.2. W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu Zamawiający wymaga złożenia:
1) oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w
rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2020 r. poz. 1076 i 1086), z innym
wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo
oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi
przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy
należącego do tej samej grupy kapitałowej;
8.2.3. Zamawiający żąda od Wykonawcy, który polega na zdolnościach lub sytuacji innych podmiotów na zasadach określonych w
art. 118 ustawy Pzp, przedstawienia w odniesieniu do tych podmiotów dokumentów wymienionych w pkt. 8.1.1., 8.1.2, 8.2.1 ) oraz
innych odpowiednich dokumentów spośród wymienionych w pkt 8.2.1.
8.2.4. Zamawiający nie wzywa do złożenia podmiotowych środków dowodowych, jeżeli:
1) może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu
ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, o ile wykonawca wskazał w
jednolitym dokumencie dane umożliwiające dostęp do tych środków;
2) podmiotowym środkiem dowodowym jest oświadczenie, którego treść odpowiada zakresowi oświadczenia, o którym mowa w art.
125 ust. 1.
8.2.5. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia podmiotowych środków dowodowych, które zamawiający posiada, jeżeli
wykonawca wskaże te środki oraz potwierdzi ich prawidłowość i aktualność.

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

ZGODNIE Z PKT 8.1.4 SWZ
8.1.4 Dokumenty (w języku polskim) potwierdzające, że oferowane produkty (artykuły) spełniają określone przez
Zamawiającego wymagania: tj. specyfikację techniczną proponowanego asortymentu (tj. np. wydruki, opisy, foldery, karty
katalogowe itp.), które będą potwierdzały wszystkie wymagane parametry przedstawione w opisie przedmiotu zamówienia.
UWAGA!! NIE JEST WYSTARCZAJĄCE PODANIE PRZEZ WYKONAWCĘ NAZWY TOWARU W TABELI –
FORMULARZU CENOWYM

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

ZGODNIE Z PKT 8.1.4

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

ZGODNIE Z PKT 7.7 SWZ
7.7. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, warunek określonych w pkt 7.1.1.
winien spełniać każdy z Wykonawców. Warunek określony w pkt 7.1.3. powinien spełniać co najmniej jeden z Wykonawców
samodzielnie. Warunki określone w pkt 7.1.4. Wykonawcy powinni spełniać łącznie. Spełnianie warunków udziału w
postępowaniu członkowie konsorcjum oraz Wykonawca wraz podmiotami trzecimi wykazują łącznie, przy czym nie
dopuszcza się sumowania wiedzy i doświadczenia dwóch podmiotów (sumowania liczby wykonanych wcześniej zamówień)
w sytuacji, gdy dane zamówienie jest niepodzielne

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

ZGODNIE Z ROZDZIAŁEM VI
PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-06 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-06 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-04

2026-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
27.07.2026
Termin składania ofert
06.08.2026 08:00
Wartość umowy
31 400 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.13
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
15800000-6 (Różne produkty spożywcze)

Okres realizacji

12 miesiące