Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 06:00 (5 dni)
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Domu Pomocy Społecznej w Kochłowach w okresie od 01.10.2026 r. do 31.12.2026r.
Zamawiający
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KOCHŁOWACH
1
63-500 Kochłowy, Wielkopolskie
NIP: 6221638922
REGON: 000295372
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Część 3
Część 4
Część 5
Część 6
Część 7
Część 8
Część 9
Część 10
Część 11
Część 12
Dokumenty zamówienia
Załącznik Nr 5b do SWZ
Załącznik Nr 5 b do SWZ.docx
Załącznik Nr 6 do Formularza oferty
Załącznik Nr 6 do Formularza oferty - Produkty sybkie, słodycze.xlsx
Załącznik Nr 7 do Formularza oferty
Załącznik Nr 7 do Formularza oferty - Napoje, soki ,kompoty.xlsx
Załącznik Nr 11 do Formularza oferty
Załącznik Nr 11 do Formularza oferty - Mrożonki.xlsx
Załącznik Nr 1 do Formularza oferty
Załącznik Nr 1 do Formularza oferty - Mięso i wyroby wędliniarskie.xlsx
Załącznik Nr 10 do Formularza oferty
Załącznik Nr 10 do Formularza oferty - Produkty nabiałowe.xlsx
Załącznik Nr 2 do SWZ Formularz oferty
Załącznik Nr 2 do SWZ Formularz oferty.docx
Załącznik Nr 9 do Formularza oferty
Załącznik Nr 9 do Formularza oferty - Przyprawy, przetwory, produkty strączkowe.xlsx
Załącznik Nr 1 do SWZ
Załącznik Nr 1 do SWZ.docx
Załącznik Nr 3 do SWZ
Załącznik Nr 3 do SWZ.docx
Załącznik Nr 3 do Formularza oferty
Załącznik Nr 3 do Formularza oferty - Ryby.xlsx
Załącznik Nr 4 do SWZ
Załącznik Nr 4 do SWZ.docx
Załącznik Nr 4 do Formularza oferty
Załącznik Nr 4 do Formularza oferty - Pieczywo i wyroby cukiernicze.xlsx
Załącznik Nr 8 do Formularza oferty
Załącznik Nr 8 do Formularza oferty - Warzywa surowe i owoce.xlsx
SWZ
SWZ art. spożywcze IV kwartał 2026.docx
Załącznik Nr 12 do Formularza oferty
Załącznik Nr 12 do Formularza oferty - Jajka.xlsx
Załącznik Nr 2 do Formularza oferty
Załącznik Nr 2 do Formularza oferty - Drób.xlsx
Załącznik Nr 5a do SWZ
Załącznik Nr 5 a do SWZ.docx
Załącznik Nr 5 do Formularza oferty
Załącznik Nr 5 do Formularza oferty - Mleko świeże, śmietana , kefir.xlsx
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 3 rozstrzygniętych przetargów (CPV 15113000-3 - Wieprzowina)
Najniższa cena
33 589 PLN
Średnia cena
94 467 PLN
Najwyższa cena
182 121 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Allfood Sp. z o. o. Koszalin | 2 | 93 678 PLN | 124 627 PLN |
| Sendal Sp. z o. o. Lubasz | 2 | 137 162 PLN | 109 714 PLN |
| „Mar-Pol” Hurtownia Artykułów Cukierniczych Maciej Marciniak Piotr Marciniak Sp. J. Komorniki | 2 | 76 125 PLN | 274 323 PLN |
| Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Pruszcz | 1 | 135 716 PLN | 135 716 PLN |
| Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” Pruszcz | 1 | 101 073 PLN | 101 073 PLN |
| GOSPODARSTWO ROLNE KONRAD BOGUSŁAWSKI Kaczory | 1 | 33 589 PLN | 104 745 PLN |
| Stek Kałużny i Wspólnicy Sp. K. Grudziądz | 1 | 42 016 PLN | 14 700 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa artykułów żywnościowych z podziałem na 10 zadań
2026-04-20 15:11:50Z
Dostawa artykułów żywnościowych z podziałem na 10 zadań
2026-04-20 15:11:50Z
Dostawa artykułów żywnościowych z podziałem na 10 zadań
2026-04-20 15:11:50Z
Dostawa artykułów żywnościowych z podziałem na 10 zadań
2026-04-20 15:11:50Z
Dostawa artykułów żywnościowych z podziałem na 10 zadań
2026-04-20 15:11:50Z
Dostawa artykułów żywnościowych z podziałem na 10 zadań
2026-04-20 15:11:50Z
Dostawa artykułów żywnościowych z podziałem na 10 zadań
2026-04-20 15:11:50Z
Dostawa artykułów żywnościowych z podziałem na 10 zadań
2026-04-20 15:11:50Z
Dostawa artykułów żywnościowych z podziałem na 10 zadań
2026-04-20 15:11:50Z
Dostawa artykułów żywnościowych z podziałem na 10 zadań
2026-04-20 15:11:50Z
Cała Polska — 44 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415847 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Domu Pomocy Społecznej w Kochłowach w okresie od 01.10.2026 r. do 31.12.2026r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KOCHŁOWACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000295372
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1
1.5.2.) Miejscowość: Kochłowy
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-500
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 62 732 07 05
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@dpskochlowy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dpskochlowy.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Domu Pomocy Społecznej w Kochłowach w okresie od 01.10.2026 r. do 31.12.2026r.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96969622-476b-43ea-9144-86d2c874fc4a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415847
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00161147/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Domu Pomocy Społecznej w Kochłowach w okresie od 01.10.2026 r. do 31.12.2026 r.
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-96969622-476b-43ea-9144-86d2c874fc4a3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: INFORMACJE ZAWARTE SĄ W SWZ PKT. XII. INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ, PRZY UŻYCIU KTÓRYCH ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE KOMUNIKOWAŁ SIĘ Z WYKONAWCAMI ORAZ INFORMACJA O WYMAGANIACH TECHNICZNYCH I ORGANIZACYJNYCH SPORZĄDZANIA, WYSYŁANIA I ODBIERANIA KORESPONDENCJI ELEKTRONICZNEJ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Tak
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 12
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Domu pomocy społecznej w Kochłowach w okresie od 01.10.2026r. do 31.12.2026 r. w ilościach i asortymencie zgodnie z wymogami określonymi w SWZ szczegółowo wymienionych w Załaczniku Nr 1 do SWZ tj. Opis przedmiotu zamówienia
4.2.6.) Główny kod CPV: 15113000-3 - Wieprzowina
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-10-01 do 2026-12-31
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Domu pomocy społecznej w Kochłowach w okresie od 01.10.2026r. do 31.12.2026 r. w ilościach i asortymencie zgodnie z wymogami określonymi w SWZ szczegółowo wymienionych w Załaczniku Nr 1 do SWZ tj. Opis przedmiotu zamówienia
4.2.6.) Główny kod CPV: 15112000-6 - Drób
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-10-01 do 2026-12-31
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 3
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Domu pomocy społecznej w Kochłowach w okresie od 01.10.2026r. do 31.12.2026 r. w ilościach i asortymencie zgodnie z wymogami określonymi w SWZ szczegółowo wymienionych w Załaczniku Nr 1 do SWZ tj. Opis przedmiotu zamówienia
4.2.6.) Główny kod CPV: 15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-10-01 do 2026-12-31
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 4
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Domu pomocy społecznej w Kochłowach w okresie od 01.10.2026r. do 31.12.2026 r. w ilościach i asortymencie zgodnie z wymogami określonymi w SWZ szczegółowo wymienionych w Załaczniku Nr 1 do SWZ tj. Opis przedmiotu zamówienia
4.2.6.) Główny kod CPV: 15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-10-01 do 2026-12-31
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 5
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Domu pomocy społecznej w Kochłowach w okresie od 01.10.2026r. do 31.12.2026 r. w ilościach i asortymencie zgodnie z wymogami określonymi w SWZ szczegółowo wymienionych w Załaczniku Nr 1 do SWZ tj. Opis przedmiotu zamówienia
4.2.6.) Główny kod CPV: 15510000-6 - Mleko i śmietana
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-10-01 do 2026-12-31
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 6
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Domu pomocy społecznej w Kochłowach w okresie od 01.10.2026r. do 31.12.2026 r. w ilościach i asortymencie zgodnie z wymogami określonymi w SWZ szczegółowo wymienionych w Załaczniku Nr 1 do SWZ tj. Opis przedmiotu zamówienia
4.2.6.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-10-01 do 2026-12-31
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 7
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Domu pomocy społecznej w Kochłowach w okresie od 01.10.2026r. do 31.12.2026 r. w ilościach i asortymencie zgodnie z wymogami określonymi w SWZ szczegółowo wymienionych w Załaczniku Nr 1 do SWZ tj. Opis przedmiotu zamówienia
4.2.6.) Główny kod CPV: 15980000-1 - Napoje bezalkoholowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-10-01 do 2026-12-31
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 8
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Domu pomocy społecznej w Kochłowach w okresie od 01.10.2026r. do 31.12.2026 r. w ilościach i asortymencie zgodnie z wymogami określonymi w SWZ szczegółowo wymienionych w Załaczniku Nr 1 do SWZ tj. Opis przedmiotu zamówienia
4.2.6.) Główny kod CPV: 15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-10-01 do 2026-12-31
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 9
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Domu pomocy społecznej w Kochłowach w okresie od 01.10.2026r. do 31.12.2026 r. w ilościach i asortymencie zgodnie z wymogami określonymi w SWZ szczegółowo wymienionych w Załaczniku Nr 1 do SWZ tj. Opis przedmiotu zamówienia
4.2.6.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-10-01 do 2026-12-31
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 10
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Domu pomocy społecznej w Kochłowach w okresie od 01.10.2026r. do 31.12.2026 r. w ilościach i asortymencie zgodnie z wymogami określonymi w SWZ szczegółowo wymienionych w Załaczniku Nr 1 do SWZ tj. Opis przedmiotu zamówienia
4.2.6.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-10-01 do 2026-12-31
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 11
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Domu pomocy społecznej w Kochłowach w okresie od 01.10.2026r. do 31.12.2026 r. w ilościach i asortymencie zgodnie z wymogami określonymi w SWZ szczegółowo wymienionych w Załaczniku Nr 1 do SWZ tj. Opis przedmiotu zamówienia
4.2.6.) Główny kod CPV: 15896000-5 - Produkty głęboko mrożone
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-10-01 do 2026-12-31
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 12
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Domu pomocy społecznej w Kochłowach w okresie od 01.10.2026r. do 31.12.2026 r. w ilościach i asortymencie zgodnie z wymogami określonymi w SWZ szczegółowo wymienionych w Załaczniku Nr 1 do SWZ tj. Opis przedmiotu zamówienia
4.2.6.) Główny kod CPV: 03142500-3 - Jaja
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-10-01 do 2026-12-31
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy zgodnie z Ustawą Pzp spełniają następujące warunki udziału w postępowaniu: nie podlegają wykluczeniu,2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki, o których mowa w art. 112 ust. 2 ustawy Pzp, tj. dotyczące:
1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie,
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie.
3) sytuacji ekonomicznej i finansowej: Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie.
4) zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
1. Zmiany umowy wymagają dla swojej ważności formy pisemnej.2. Na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp, strony dopuszczają zamiany w umowie w następujących przypadkach:
1) zmiany asortymentu wskazanego w załączniku Nr ……. – Część …….. do Formularza oferty, w przypadku niemożności jego dostarczenia z uwagi na:
a) wycofanie z obrotu lub wstrzymanie produkcji oferowanego asortymentu lub
b) brak możliwości pozyskania produktów będących przedmiotem dostawy wskutek okoliczności, za które Wykonawca nie ponosi odpowiedzialności, nawet przy zachowaniu należytej staranności,
c) inne obiektywne zdarzenia i okoliczności, których nie można było przewidzieć na dzień składania ofert,
- z zastrzeżeniem, że cena zmienionego asortymentu objętego przedmiotem umowy nie będzie wyższa od ceny zawartej w ofercie a zmieniony asortyment będzie o takiej samej lub wyższej jakości.
2) obniżenia ceny przedmiotu umowy przez Wykonawcę,
3) ustawowej zmiany stawki podatku VAT.
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 08:00
8.2.) Miejsce składania ofert: platforma ezamowienia
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 09:00
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 01.09.2026
- Termin składania ofert
- 10.09.2026 06:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
01.10.2026 - 31.12.2026