Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 179 769 PLN

„Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego (wkład do kleszczyków laparoskopowych, końcówka wideoskopowa, butelka do odsysania ran, kaniule donosowe itp..)na potrzeby WS SP ZOZ w Nowej Soli”.

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00165091

Numer referencyjny: DZP-280-24/2026

Zamawiający

Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Chałubińskiego 7

67-100 Nowa Sól, Lubuskie

NIP: 9251723350

REGON: 970774733

Opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 1 - sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego (wkład do kleszczyków laparoskopowych, końcówka wideoskopowa, butelka do odsysania ran, kaniule donosowe, port naczyniowy, elektroda pętlowa, czepek chirurgiczny, strzykawki do żywienia enteralnego ...

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 1%

Część 2

Cena %

Część 3

Cena %

Część 4

Cena %

Część 5

Cena %

Część 6

Cena %

Część 7

Cena %

Część 8

Cena %

Część 9

Cena %

Część 10

Cena %

Część 11

Cena %

Część 12

Cena %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Erbe Polska Sp. z o.o. Warszawa 5210085040
-
-
-
-
-
Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. Toruń 8790166790
-
ZARYS International Sp. z o. o. Zabrze 6481997718
MEDSIGNAL Sp. z o. o. Poznań 7831861010
Cezetel - Poznań Sp. z o.o. Radzewice 7822394425
ZARYS International Sp. z o. o. Zabrze 6481997718

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Erbe Polska Sp. z o.o. (Warszawa) Umowa podpisana 138 739 PLN 142 622 PLN
2 - Unieważniono - -
3 - Unieważniono - -
Powód unieważnienia: art. 255 pkt 3 ustawy
4 - Unieważniono - -
Powód unieważnienia: art. 255 pkt 3 ustawy
5 - Unieważniono - -
Powód unieważnienia: art. 255 pkt 3 ustawy
6 - Unieważniono - -
Powód unieważnienia: art. 255 pkt 1 ustawy
7 Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. (Toruń) Umowa podpisana 18 740 PLN 14 757 PLN
8 - Unieważniono - -
9 ZARYS International Sp. z o. o. (Zabrze) Umowa podpisana 25 855 PLN 3 823 PLN
10 MEDSIGNAL Sp. z o. o. (Poznań) Umowa podpisana 127 386 PLN 6 750 PLN
11 Cezetel - Poznań Sp. z o.o. (Radzewice) Umowa podpisana 217 766 PLN 10 838 PLN
12 ZARYS International Sp. z o. o. (Zabrze) Umowa podpisana 14 757 PLN 980 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubuskie — na podstawie 40 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne)

Najniższa cena

1 618 PLN

Średnia cena

108 763 PLN

Najwyższa cena

849 042 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
ZARYS International Sp. z o. o. Zabrze 4 37 648 PLN 114 783 PLN
ZARYS International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa Zabrze 3 106 254 PLN 63 332 PLN
Teleflex Polska Sp. z o. o. Warszawa 2 46 359 PLN 92 718 PLN
Bialmed Sp. z o.o. Warszawa 2 36 024 PLN 72 048 PLN
Rovers Polska Sp. z o.o. Piaseczno 2 115 541 PLN 372 313 PLN
Aesculap Chifa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Nowy Tomyśl 2 22 734 PLN 215 017 PLN
CIRRO sp. z o.o. Białystok 2 60 971 PLN 121 942 PLN
PHU Technomex Sp. z o.o Gliwice 2 57 131 PLN 57 131 PLN
Dutchmed PL Sp. z o.o. Bydgoszcz 1 43 106 PLN 43 106 PLN
Teleflex Polska Sp. z o.o. Warszawa 1 6 470 PLN 10 368 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

„Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego (wkład do kleszczyków laparoskopowych, końcówka wideoskopowa, butelka do odsysania ran, kaniule donosowe itp..)na potrzeby WS SP ZOZ w Nowej Soli”.

Erbe Polska Sp. z o.o. 138 739 PLN

2026-07-28 06:46:05Z

„Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego (wkład do kleszczyków laparoskopowych, końcówka wideoskopowa, butelka do odsysania ran, kaniule donosowe itp..)na potrzeby WS SP ZOZ w Nowej Soli”.

Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. 18 740 PLN

2026-07-28 06:46:05Z

„Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego (wkład do kleszczyków laparoskopowych, końcówka wideoskopowa, butelka do odsysania ran, kaniule donosowe itp..)na potrzeby WS SP ZOZ w Nowej Soli”.

ZARYS International Sp. z o. o. 25 855 PLN

2026-07-28 06:46:05Z

„Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego (wkład do kleszczyków laparoskopowych, końcówka wideoskopowa, butelka do odsysania ran, kaniule donosowe itp..)na potrzeby WS SP ZOZ w Nowej Soli”.

MEDSIGNAL Sp. z o. o. 127 386 PLN

2026-07-28 06:46:05Z

„Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego (wkład do kleszczyków laparoskopowych, końcówka wideoskopowa, butelka do odsysania ran, kaniule donosowe itp..)na potrzeby WS SP ZOZ w Nowej Soli”.

Cezetel - Poznań Sp. z o.o. 217 766 PLN

2026-07-28 06:46:05Z

„Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego (wkład do kleszczyków laparoskopowych, końcówka wideoskopowa, butelka do odsysania ran, kaniule donosowe itp..)na potrzeby WS SP ZOZ w Nowej Soli”.

ZARYS International Sp. z o. o. 14 757 PLN

2026-07-28 06:46:05Z

Sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego (siatki przepuklinowe, klipsy tytanowe, rurki intubacyjne, przetwornik do pomiaru ciśnienia, zestaw do pomiaru rzutu serca) na potrzeby WS SP ZOZ w Nowej Soli.

EURO-MEDICAL SOLUTIONS SP. Z O.O. 182 702 PLN

2026-07-27 10:43:04Z

Sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego (siatki przepuklinowe, klipsy tytanowe, rurki intubacyjne, przetwornik do pomiaru ciśnienia, zestaw do pomiaru rzutu serca) na potrzeby WS SP ZOZ w Nowej Soli.

ZARYS International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa| 300 240 PLN

2026-07-27 10:43:04Z

Dostawa platformy stabilometrycznej z oprogramowaniem i osprzętem

PHU Technomex Sp. z o.o -

2026-07-07 11:25:00Z

Suk. dost. sprzętu j. (elektrody, sondy, maski krtaniowe i nadkrtaniowe, prześcieradła, podkłady, ochraniacze, fartuchy, serwety, koszule, worki urost. i stomijne) na potrzeby WS SP ZOZ w Nowej Soli

INOMED POLSKA SP. Z O.O. 91 260 PLN

2026-07-02 09:14:56Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 435 PLN Średnia: 73 843 PLN Max: 358 804 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
„Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego (wkład do kleszczyków laparoskopowych, końcówka wideoskopowa, butelka do odsysania ran, kaniule donosowe itp..)na potrzeby WS SP ZOZ w Nowej Soli”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970774733

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chałubińskiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: z.grubecka@szpital-nowasol.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-nowasol.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego (wkład do kleszczyków laparoskopowych, końcówka wideoskopowa, butelka do odsysania ran, kaniule donosowe itp..)na potrzeby WS SP ZOZ w Nowej Soli”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8f7c9e5-b841-4863-8164-3950e4e0f825

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00165091

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00076662/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 sprzęt i wyroby medyczne jednorazowego użytku na potrzeby szpitala (maska chirurgiczna z ochronną szybką, fartuch higieniczny wizytowy, maska chirurgiczna pełnobarierowa twarzowa z gumkami (...) )

1.2.18 Sprzęt jednorazowy użytku - Blok Operacyjny (końcówka wideoskopowa, wideolaryngoskop)

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,226349,6cdbbeb0142a901b7b13ebbed38563b5.html

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,226349,6cdbbeb0142a901b7b13ebbed38563b5.html

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zamawiający informuje że wszystkie instrukcje korzystania z Platformy Zakupowej dotyczące w szczególności logowania, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu Platformy Zakupowej znajdują się w
zakładce "Instrukcje dla Wykonawców".

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z treścią oświadczenia zawartego w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zgodnie z treścią oświadczenia zawartego w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: DZP-280-24/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 12

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 1 - sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego (wkład do kleszczyków laparoskopowych, końcówka wideoskopowa, butelka do odsysania ran, kaniule donosowe, port naczyniowy, elektroda pętlowa, czepek chirurgiczny, strzykawki do żywienia enteralnego ...

4.2.6.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 1

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 2 - sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego (wkład do kleszczyków laparoskopowych, końcówka wideoskopowa, butelka do odsysania ran, kaniule donosowe, port naczyniowy, elektroda pętlowa, czepek chirurgiczny, strzykawki do żywienia enteralnego ...

4.2.6.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Wg kolejności

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.7.) Kolejność kryterium: 1

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 3- sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego (wkład do kleszczyków laparoskopowych, końcówka wideoskopowa, butelka do odsysania ran, kaniule donosowe, port naczyniowy, elektroda pętlowa, czepek chirurgiczny, strzykawki do żywienia enteralnego ...

4.2.6.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Wg kolejności

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.7.) Kolejność kryterium: 1

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 4

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 4 - sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego (wkład do kleszczyków laparoskopowych, końcówka wideoskopowa, butelka do odsysania ran, kaniule donosowe, port naczyniowy, elektroda pętlowa, czepek chirurgiczny, strzykawki do żywienia enteralnego ...

4.2.6.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Wg kolejności

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.7.) Kolejność kryterium: 1

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 5

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 5 - sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego (wkład do kleszczyków laparoskopowych, końcówka wideoskopowa, butelka do odsysania ran, kaniule donosowe, port naczyniowy, elektroda pętlowa, czepek chirurgiczny, strzykawki do żywienia enteralnego ...

4.2.6.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Wg kolejności

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.7.) Kolejność kryterium: 1

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 6

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 6 - sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego (wkład do kleszczyków laparoskopowych, końcówka wideoskopowa, butelka do odsysania ran, kaniule donosowe, port naczyniowy, elektroda pętlowa, czepek chirurgiczny, strzykawki do żywienia enteralnego ...

4.2.6.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Wg kolejności

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.7.) Kolejność kryterium: 1

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 7

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 7 - sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego (wkład do kleszczyków laparoskopowych, końcówka wideoskopowa, butelka do odsysania ran, kaniule donosowe, port naczyniowy, elektroda pętlowa, czepek chirurgiczny, strzykawki do żywienia enteralnego ...

4.2.6.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Wg kolejności

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.7.) Kolejność kryterium: 1

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 8

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 8 - sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego (wkład do kleszczyków laparoskopowych, końcówka wideoskopowa, butelka do odsysania ran, kaniule donosowe, port naczyniowy, elektroda pętlowa, czepek chirurgiczny, strzykawki do żywienia enteralnego ...

4.2.6.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Wg kolejności

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.7.) Kolejność kryterium: 1

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 9

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 9 - sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego (wkład do kleszczyków laparoskopowych, końcówka wideoskopowa, butelka do odsysania ran, kaniule donosowe, port naczyniowy, elektroda pętlowa, czepek chirurgiczny, strzykawki do żywienia enteralnego ...

4.2.6.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Wg kolejności

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.7.) Kolejność kryterium: 1

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 10

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 10 - sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego (wkład do kleszczyków laparoskopowych, końcówka wideoskopowa, butelka do odsysania ran, kaniule donosowe, port naczyniowy, elektroda pętlowa, czepek chirurgiczny, strzykawki do żywienia enteralnego ...

4.2.6.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Wg kolejności

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.7.) Kolejność kryterium: 1

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 11

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 11 - sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego (wkład do kleszczyków laparoskopowych, końcówka wideoskopowa, butelka do odsysania ran, kaniule donosowe, port naczyniowy, elektroda pętlowa, czepek chirurgiczny, strzykawki do żywienia enteralnego ...

4.2.6.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Wg kolejności

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.7.) Kolejność kryterium: 1

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 12

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 12 - sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego (wkład do kleszczyków laparoskopowych, końcówka wideoskopowa, butelka do odsysania ran, kaniule donosowe, port naczyniowy, elektroda pętlowa, czepek chirurgiczny, strzykawki do żywienia enteralnego ...

4.2.6.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Wg kolejności

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.7.) Kolejność kryterium: 1

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

1. Załączyć do oferty oświadczenie o treści: „Wykonawca wyraża zgodę na przesłanie katalogu, ulotki, folderu lub próbek oferowanego asortymentu, na wezwanie Zamawiającego, celem potwierdzenia zgodności zaoferowanego produktu z wymaganiami SWZ”. Próbki zostaną sprawdzone w toku badania i oceny ofert pod kątem zgodności parametrów oferowanego produktu z wymogami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia niniejszej SWZ. Próbki powinny być zapakowane i opisane w sposób pozwalający na jednoznaczne ustalenie, której pozycji z pakietu dotyczą. Ilość przesłanych próbek Zamawiający wykaże w piśmie wzywającym do przesłania próbek.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

1. Załączyć do oferty oświadczenie o treści: „Wykonawca wyraża zgodę na przesłanie katalogu, ulotki, folderu lub próbek oferowanego asortymentu, na wezwanie Zamawiającego, celem potwierdzenia zgodności zaoferowanego produktu z wymaganiami SWZ”. Próbki zostaną sprawdzone w toku badania i oceny ofert pod kątem zgodności parametrów oferowanego produktu z wymogami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia niniejszej SWZ. Próbki powinny być zapakowane i opisane w sposób pozwalający na jednoznaczne ustalenie, której pozycji z pakietu dotyczą. Ilość przesłanych próbek Zamawiający wykaże w piśmie wzywającym do przesłania próbek.

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

13.1 Formularz ofertowy - załącznik nr 2 do SWZ.
Formularz cenowy – załącznik 2.1 – 2.12 do SWZ
13.2 Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania
- załącznik nr 3 do SWZ. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu składa każdy
z Wykonawców.
13.3 Pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik.
13.4 Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
13.5 Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej – w celu potwierdzenia umocowania do podpisania oferty.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

21. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.
22. Wykonawcy składający ofertę wspólną ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie
zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy.
23. Do oferty wspólnej Wykonawcy dołączają pełnomocnictwo.
24. Pełnomocnik pozostaje w kontakcie z Zamawiającym w toku postępowania i do niego Zamawiający kieruje informacje,
korespondencję, itp.
25. Oferta wspólna, składana przez dwóch lub więcej Wykonawców, powinna spełniać następujące wymagania:
a) oferta wspólna powinna być sporządzona zgodnie z SWZ;
b) dokumenty, dotyczące własnej firmy, takie jak np.: oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia składa każdy z
Wykonawców składających ofertę wspólną we własnym imieniu;
c) dokumenty wspólne takie jak np.: formularz ofertowy, formularz cenowy, dokumenty podmiotowe i przedmiotowe składa
pełnomocnik Wykonawców w imieniu wszystkich Wykonawców składających ofertę wspólną;
d) kopie dokumentów dotyczących każdego z Wykonawców składających ofertę wspólną muszą być poświadczone za
zgodność z oryginałem przez osobę lub osoby upoważnione do reprezentowania tych Wykonawców.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zgodnie z zapisami par. 9- załącznika nr 4 - Projektowane postanowienia umowne.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-03-31 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,226349,6cdbbeb0142a901b7b13ebbed38563b5.html

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-03-31 10:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-04-29

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji:

Część 1 : Tak

Część 2 : Tak

Część 3 : Tak

Część 4 : Tak

Część 5 : Tak

Część 6 : Tak

Część 7 : Tak

Część 8 : Tak

Część 9 : Tak

Część 10 : Tak

Część 11 : Tak

Część 12 : Tak

2026-03-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
20.03.2026
Termin składania ofert
03.04.2026 08:00
Wartość umowy
179 769 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne
33190000-8 (Różne urządzenia i produkty medyczne)

Okres realizacji

24 miesiące