Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 221 428 PLN
Sukcesywna dostawa jednorazowych materiałów niesterylnych na potrzeby ZOZ Ropczyce
Numer referencyjny: Zn_2025_13
Zamawiający
Zespół Opieki Zdrowotnej w Ropczycach
Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 54
39-100 Ropczyce, Podkarpackie
NIP: 8181429388
REGON: 690692118
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE MEDRES ZBIGNIEW MAJCHER | Rzeszów | REGON 690511298 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE MEDRES ZBIGNIEW MAJCHER (Rzeszów) | Umowa podpisana | 221 428 PLN | 221 428 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podkarpackie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33140000-3 - Materiały medyczne)
Najniższa cena
351 PLN
Średnia cena
77 546 PLN
Najwyższa cena
3 259 004 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Zabrze | 11 | 20 921 PLN | 230 126 PLN |
| ZARYS INTERNATIONAL Sp. z o.o. ZABRZE | 8 | 16 451 PLN | 131 610 PLN |
| Beryl Med Poland Sp.z o.o. Warszawa | 6 | 38 270 PLN | 182 746 PLN |
| Sinmed Sp. z o. o. Przyszowice | 6 | 19 226 PLN | 69 193 PLN |
| Medtronic Poland Sp. z o.o. Warszawa | 5 | 105 970 PLN | 529 848 PLN |
| Bialmed Sp. z o.o. Warszawa | 5 | 19 054 PLN | 95 269 PLN |
| SKAMEX SPÓŁKA AKCYJNA Łódź | 5 | 105 128 PLN | 525 641 PLN |
| Sinmed Sp z o.o., Przyszowice | 4 | 3 847 PLN | 15 390 PLN |
| ZARYS International Sp. z o. o. Zabrze | 3 | 52 176 PLN | 156 527 PLN |
| Przedsiębiorstwo Handlowe „MEDRES” Zbigniew Majcher Rzeszów | 3 | 25 591 PLN | 76 772 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Sukcesywna dostawa jednorazowych materiałów niesterylnych na potrzeby ZOZ Ropczyce
2026-08-31 10:29:39Z
31.2026 Sprzedaż i dostawa asortymentu niezbędnego dla potrzeb Oddziału Neurochirurgii i Ortopedii Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
2026-08-21 07:28:33Z
31.2026 Sprzedaż i dostawa asortymentu niezbędnego dla potrzeb Oddziału Neurochirurgii i Ortopedii Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
2026-08-21 07:28:33Z
31.2026 Sprzedaż i dostawa asortymentu niezbędnego dla potrzeb Oddziału Neurochirurgii i Ortopedii Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
2026-08-21 07:28:33Z
Dostawa specjalistycznych jednorazowych wyrobów medycznych
2026-08-19 08:58:26Z
Dostawa specjalistycznych jednorazowych wyrobów medycznych
2026-08-19 08:58:26Z
Dostawa specjalistycznych jednorazowych wyrobów medycznych
2026-08-19 08:58:26Z
MATERIAŁY WISKOELASTYCZNE W PAKIETACH I – II DLA ODDZIAŁU OKULISTYCZNEGO W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
2026-08-14 09:22:09Z
MATERIAŁY WISKOELASTYCZNE W PAKIETACH I – II DLA ODDZIAŁU OKULISTYCZNEGO W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
2026-08-14 09:22:09Z
Zakup i sukcesywne dostawy siatek do naprawy przepuklin oraz materiałów opatrunkowych.
2026-08-12 06:22:17Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00316933 z dnia 2025-07-09 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Sukcesywna dostawa jednorazowych materiałów niesterylnych na potrzeby ZOZ Ropczyce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej w Ropczycach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690692118
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 54
1.5.2.) Miejscowość: Ropczyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@zozropczyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zozropczyce.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa jednorazowych materiałów niesterylnych na potrzeby ZOZ Ropczyce
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91ae6273-9f6e-4378-9576-883cb13bb397
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00316933
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00040577/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa sprzętu jednorazowego niesterylnego
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-91ae6273-9f6e-4378-9576-883cb13bb3973.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne i organizacyjne
dotyczące korespondencji elektronicznej zostały określone w pkt 14 IDW - Rozdział I SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Wymagania dotyczące RODO zostały określone w pkt 2 IDW - Rozdział I SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: Zn_2025_13
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa niesterylnych wyrobów medycznych na potrzeby ZOZ Ropczyce oraz podległych placówek.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Formularz cenowy oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik do SWZ.
Przedmiot zamówienia jest asortymentem o ustalonych standardach jakościowych odnoszących się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia.
4.2.6.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
Wykonawca wraz z ofertą jest zobowiązany złożyć:a) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu
b) formularz cenowy,
c) zobowiązanie innego podmiotu, o którym mowa w SWZ (jeżeli dotyczy);
d) dokumenty, z których wynika prawo do podpisania oferty; odpowiednie pełnomocnictwa (jeżeli dotyczy).
e) oświadczenie na podstawie art. 117 ust. 4 (jeżeli dotyczy tj. Konsorcja, Spółki cywilne)
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Informacje dotyczące wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia zostały określone w punkcie 13 IDW- Rozdział I SWZ
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy- PPU Rozdział III SWZ
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2025-07-17 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/pl/
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2025-07-17 09:10
8.4.) Termin związania ofertą: do 2025-08-15
8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak
8.6.) Maksymalna liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do negocjacji: 3
8.7) Kryteria oceny ofert, które zamawiający zamierza stosować w celu ograniczenia liczby wykonawców:
przypadku podjęcia decyzji o przeprowadzeniu negocjacji, Zamawiający działając z mocy art. 288 ust. 1 Pzp ograniczyliczbę wykonawców zaproszonych do negocjacji do trzech Wykonawców, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu i
zgodnie z rankingiem ofert uzyskają największą liczbę punktów (oferty przedstawiają najkorzystniejszy stosunek jakości do
ceny, obliczony na podstawie kryteriów oceny ofert)
SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę w stosunku do którego zachodzi którakolwiek zokoliczności, o których mowa w art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie
przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. Wykluczenie, o
którym mowa, następuje na okres trwania okoliczności określonych w art. 7 ust. 1 w/w ustawy. W przypadku wykonawcy
wykluczonego na podstawie art. 7 ust. 1 w/w ustawy, Zamawiający odrzuca ofertę takiego wykonawcy.
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 09.07.2025
- Termin składania ofert
- 17.07.2025 07:00
- Wartość umowy
- 221 428 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
12 miesiące