Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 04.09.2026 08:00 (Jutro)

„Sukcesywna dostawa mrożonek przez okres 12 miesięcy dla jednostek Centrum Usług Logistycznych. 7 części”

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00398533

Numer referencyjny: 26/WA/TP/2026

Zamawiający

Centrum Usług Logistycznych

Słoneczna 37

00-789 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 7010270911

REGON: 142732546

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mrożonek dla jednostki Centrum Usług Logistycznych -Zakopane

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 100%

Część 2

Cena 100%

Część 3

Cena %

Część 4

Cena 100%

Część 5

Cena 100%

Część 6

Cena %

Część 7

Cena 100%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 3 rozstrzygniętych przetargów (CPV 15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa)

Najniższa cena

30 512 PLN

Średnia cena

60 867 PLN

Najwyższa cena

91 222 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Menu Express spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa Ołtarzew 1 91 222 PLN 91 222 PLN
Widan Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przemyśl 1 30 512 PLN 30 512 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 34 przetargów

Min: 12 363 PLN Średnia: 67 917 PLN Max: 187 086 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
„Sukcesywna dostawa mrożonek przez okres 12 miesięcy dla jednostek Centrum Usług Logistycznych. 7 części”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Logistycznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142732546

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słoneczna 37

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-789

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: magdalena.suchocka@cul.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cul.com.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

obiekty wypoczynkowe, hotele, lotnisko, bursy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Sukcesywna dostawa mrożonek przez okres 12 miesięcy dla jednostek Centrum Usług Logistycznych. 7 części”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b8c32b3-7130-40c4-a2fc-6d6937e296a0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398533

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00082717/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Dostawy mrożonek do obiektów CUL

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/create/proceeding/step1/1358840/0/0/0/1

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https: //platformazakupowa.pl/

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Pzp określa niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające korzystanie ze środków komunikacji elektronicznej
wykorzystywanych w Postępowaniu:
1) Komputer klasy PC z zainstalowanym systemem operacyjnym Microsoft Windows/Windows7/Windows8/Windows10/Windows11
2) Przeglądarka Firefox lub Chrome (w wersji wpsieranej przez producenta i zaktualizowanej) pozwalająca na przyjmowanie przez
użytkownika sesyjnych plików cookie oraz obsługująca szyfrowanie TLS 1.2. i wyżej;
3) Zainstalowane na komputerze środowisko uruchomieniowe JAVA 32bit w wersji 1.8.0. _191 lub nowszej pozwalające na
przyjmowanie przez użytkownika sesyjnych plików cookie oraz obsługująca szyfrowanie;
4) Podłączenie do internetu: min. 512 Kb/sd na komputer (zalecane szerokopasmowe łącze internetowe)
2. Oferta musi być sporządzona w języku poslkim, w postaci elektronicznej w formacie danych: .pdf,.doc,docx,rtf,xps,.odt i opatrzona
kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: 26/WA/TP/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 7

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mrożonek dla jednostki Centrum Usług Logistycznych -Zakopane

4.2.6.) Główny kod CPV: 15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

15331170-9 - Warzywa mrożone

15555000-3 - Lody i produkty podobne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1. Zamawiający ma prawo zwiększyć ilość zamawianego towaru i wydłużyć czas umowy w graniach środków z budżetu przewidzianego na realizację umowy tj. zamówienia podstawowe + prawo opcji.
2. Zwiększenie ilości zamawianych artykułów, w trakcie trwania umowy, nastąpi w przypadku zwiększenia liczby usług świadczonych przez Zamawiającego.
3. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia ilości zamawianych towarów o maksymalnie 30% w stosunku do ilości określonej w Ofercie.
4. O uruchomieniu opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem złożonym telefonicznie, faksem, drogą elektroniczną lub pisemnie na adres wskazany w § 10 umowy.
5. Realizacja zakresu zamówienia objętego opcją nie powoduje zmiany umowy.
6.Opcja ma charakter fakultatywny, co oznacza, iż w razie nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o wykonanie tego zakresu zamówienia. Brak złożenia przez Zamawiającego oświadczenia wyraźnie wyrażającego jego wolę w tym zakresie, powoduje, że Wykonawca zwolniony jest z wykonania zamówienia opcjonalnego.
7. Podstawą do ustalenia wynagrodzenia Wykonawcy za dostawy zlecone w ramach opcji będą ceny jednostkowe wskazane w Ofercie oraz rzeczywiste ilości dostaw zrealizowanych w ramach opcji.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mrożonek dla jednostki Centrum Usług Logistycznych -Świnoujście

4.2.6.) Główny kod CPV: 15331170-9 - Warzywa mrożone

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1. Zamawiający ma prawo zwiększyć ilość zamawianego towaru i wydłużyć czas umowy w graniach środków z budżetu przewidzianego na realizację umowy tj. zamówienia podstawowe + prawo opcji.
2. Zwiększenie ilości zamawianych artykułów, w trakcie trwania umowy, nastąpi w przypadku zwiększenia liczby usług świadczonych przez Zamawiającego.
3. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia ilości zamawianych towarów o maksymalnie 30% w stosunku do ilości określonej w Ofercie.
4. O uruchomieniu opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem złożonym telefonicznie, faksem, drogą elektroniczną lub pisemnie na adres wskazany w § 10 umowy.
5. Realizacja zakresu zamówienia objętego opcją nie powoduje zmiany umowy.
6.Opcja ma charakter fakultatywny, co oznacza, iż w razie nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o wykonanie tego zakresu zamówienia. Brak złożenia przez Zamawiającego oświadczenia wyraźnie wyrażającego jego wolę w tym zakresie, powoduje, że Wykonawca zwolniony jest z wykonania zamówienia opcjonalnego.
7. Podstawą do ustalenia wynagrodzenia Wykonawcy za dostawy zlecone w ramach opcji będą ceny jednostkowe wskazane w Ofercie oraz rzeczywiste ilości dostaw zrealizowanych w ramach opcji.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mrożonek dla jednostki Centrum Usług Logistycznych -Jurata

4.2.6.) Główny kod CPV: 15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1. Zamawiający ma prawo zwiększyć ilość zamawianego towaru i wydłużyć czas umowy w graniach środków z budżetu przewidzianego na realizację umowy tj. zamówienia podstawowe + prawo opcji.
2. Zwiększenie ilości zamawianych artykułów, w trakcie trwania umowy, nastąpi w przypadku zwiększenia liczby usług świadczonych przez Zamawiającego.
3. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia ilości zamawianych towarów o maksymalnie 30% w stosunku do ilości określonej w Ofercie.
4. O uruchomieniu opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem złożonym telefonicznie, faksem, drogą elektroniczną lub pisemnie na adres wskazany w § 10 umowy.
5. Realizacja zakresu zamówienia objętego opcją nie powoduje zmiany umowy.
6.Opcja ma charakter fakultatywny, co oznacza, iż w razie nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o wykonanie tego zakresu zamówienia. Brak złożenia przez Zamawiającego oświadczenia wyraźnie wyrażającego jego wolę w tym zakresie, powoduje, że Wykonawca zwolniony jest z wykonania zamówienia opcjonalnego.
7. Podstawą do ustalenia wynagrodzenia Wykonawcy za dostawy zlecone w ramach opcji będą ceny jednostkowe wskazane w Ofercie oraz rzeczywiste ilości dostaw zrealizowanych w ramach opcji.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 4

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mrożonek dla jednostki Centrum Usług Logistycznych -Szklarska Poręba

4.2.6.) Główny kod CPV: 15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

15331170-9 - Warzywa mrożone

15555000-3 - Lody i produkty podobne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1. Zamawiający ma prawo zwiększyć ilość zamawianego towaru i wydłużyć czas umowy w graniach środków z budżetu przewidzianego na realizację umowy tj. zamówienia podstawowe + prawo opcji.
2. Zwiększenie ilości zamawianych artykułów, w trakcie trwania umowy, nastąpi w przypadku zwiększenia liczby usług świadczonych przez Zamawiającego.
3. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia ilości zamawianych towarów o maksymalnie 30% w stosunku do ilości określonej w Ofercie.
4. O uruchomieniu opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem złożonym telefonicznie, faksem, drogą elektroniczną lub pisemnie na adres wskazany w § 10 umowy.
5. Realizacja zakresu zamówienia objętego opcją nie powoduje zmiany umowy.
6.Opcja ma charakter fakultatywny, co oznacza, iż w razie nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o wykonanie tego zakresu zamówienia. Brak złożenia przez Zamawiającego oświadczenia wyraźnie wyrażającego jego wolę w tym zakresie, powoduje, że Wykonawca zwolniony jest z wykonania zamówienia opcjonalnego.
7. Podstawą do ustalenia wynagrodzenia Wykonawcy za dostawy zlecone w ramach opcji będą ceny jednostkowe wskazane w Ofercie oraz rzeczywiste ilości dostaw zrealizowanych w ramach opcji.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 5

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mrożonek dla jednostki Centrum Usług Logistycznych -Międzyzdroje i Dziwnów

4.2.6.) Główny kod CPV: 15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

15331170-9 - Warzywa mrożone

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

Zamawiający ma prawo zwiększyć ilość zamawianego towaru i wydłużyć czas umowy w graniach środków z budżetu przewidzianego na realizację umowy tj. zamówienia podstawowe + prawo opcji.
2. Zwiększenie ilości zamawianych artykułów, w trakcie trwania umowy, nastąpi
w przypadku zwiększenia liczby usług świadczonych przez Zamawiającego.
3. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia ilości zamawianych towarów
o maksymalnie 30% w stosunku do ilości określonej w Ofercie.
4. O uruchomieniu opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem złożonym telefonicznie, faksem, drogą elektroniczną lub pisemnie na adres wskazany w § 10 umowy.
5. Realizacja zakresu zamówienia objętego opcją nie powoduje zmiany umowy.
6.Opcja ma charakter fakultatywny, co oznacza, iż w razie nie skorzystania przez Zamawiającego
z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o wykonanie tego zakresu zamówienia. Brak złożenia przez Zamawiającego oświadczenia wyraźnie wyrażającego jego wolę w tym zakresie, powoduje, że Wykonawca zwolniony jest z wykonania zamówienia opcjonalnego.
7. Podstawą do ustalenia wynagrodzenia Wykonawcy za dostawy zlecone w ramach opcji będą ceny jednostkowe wskazane w Ofercie oraz rzeczywiste ilości dostaw zrealizowanych w ramach opcji.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 6

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mrożonek dla jednostki Centrum Usług Logistycznych -Warszawa

4.2.6.) Główny kod CPV: 15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

15331170-9 - Warzywa mrożone

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

Zamawiający ma prawo zwiększyć ilość zamawianego towaru i wydłużyć czas umowy w graniach środków z budżetu przewidzianego na realizację umowy tj. zamówienia podstawowe + prawo opcji.
2. Zwiększenie ilości zamawianych artykułów, w trakcie trwania umowy, nastąpi
w przypadku zwiększenia liczby usług świadczonych przez Zamawiającego.
3. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia ilości zamawianych towarów
o maksymalnie 30% w stosunku do ilości określonej w Ofercie.
4. O uruchomieniu opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem złożonym telefonicznie, faksem, drogą elektroniczną lub pisemnie na adres wskazany w § 10 umowy.
5. Realizacja zakresu zamówienia objętego opcją nie powoduje zmiany umowy.
6.Opcja ma charakter fakultatywny, co oznacza, iż w razie nie skorzystania przez Zamawiającego
z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o wykonanie tego zakresu zamówienia. Brak złożenia przez Zamawiającego oświadczenia wyraźnie wyrażającego jego wolę w tym zakresie, powoduje, że Wykonawca zwolniony jest z wykonania zamówienia opcjonalnego.
7. Podstawą do ustalenia wynagrodzenia Wykonawcy za dostawy zlecone w ramach opcji będą ceny jednostkowe wskazane w Ofercie oraz rzeczywiste ilości dostaw zrealizowanych w ramach opcji.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 7

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mrożonek dla jednostki Centrum Usług Logistycznych -Polańczyk

4.2.6.) Główny kod CPV: 15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

15331170-9 - Warzywa mrożone

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

Zamawiający ma prawo zwiększyć ilość zamawianego towaru i wydłużyć czas umowy w graniach środków z budżetu przewidzianego na realizację umowy tj. zamówienia podstawowe + prawo opcji.
2. Zwiększenie ilości zamawianych artykułów, w trakcie trwania umowy, nastąpi
w przypadku zwiększenia liczby usług świadczonych przez Zamawiającego.
3. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia ilości zamawianych towarów
o maksymalnie 30% w stosunku do ilości określonej w Ofercie.
4. O uruchomieniu opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem złożonym telefonicznie, faksem, drogą elektroniczną lub pisemnie na adres wskazany w § 10 umowy.
5. Realizacja zakresu zamówienia objętego opcją nie powoduje zmiany umowy.
6.Opcja ma charakter fakultatywny, co oznacza, iż w razie nie skorzystania przez Zamawiającego
z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o wykonanie tego zakresu zamówienia. Brak złożenia przez Zamawiającego oświadczenia wyraźnie wyrażającego jego wolę w tym zakresie, powoduje, że Wykonawca zwolniony jest z wykonania zamówienia opcjonalnego.
7. Podstawą do ustalenia wynagrodzenia Wykonawcy za dostawy zlecone w ramach opcji będą ceny jednostkowe wskazane w Ofercie oraz rzeczywiste ilości dostaw zrealizowanych w ramach opcji.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit b

Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit c

Art. 109 ust. 1 pkt 3

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 6

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. W postępowaniu mogą brać udział Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu oraz zgodnie z art. 112 ust. 2 ustawy Pzp spełniają warunki udziału w postępowaniu określone przez Zamawiającego w ogłoszeniu o zamówieniu i niniejszej SWZ:
1) dotyczące zdolności do występowania w obrocie gospodarczym. Zamawiający nie stawia wymagań w tym zakresie.
2) dotyczące uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów. Wykonawca spełni warunek, jeśli wykaże, że posiada decyzję właściwego organu Państwowej Inspekcji Sanitarnej zatwierdzającą zakład Wykonawcy w rozumieniu art. 62 ust. 1 pkt 2 lub zaświadczenie o wpisie do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej w rozumieniu art. 62 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r.
o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2015 r. poz. 594,1893, z 2016r. poz. 65)
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej. Zamawiający nie stawia wymagań w tym zakresie.
4) zdolności technicznej lub zawodowej. Zamawiający nie stawia wymagań w tym zakresie.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

wszelkie zmiany treści umowy reguluje § 11 wzoru umowy - załącznik nr 8 do SWZ

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-27 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-27 10:00

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
19.08.2026
Termin składania ofert
04.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa
15330000-0 (Przetworzone owoce i warzywa) 15331170-9 (Warzywa mrożone) 15555000-3 (Lody i produkty podobne) 15331170-9 - Warzywa mrożone 15555000-3 - Lody i produkty podobne

Okres realizacji

12 miesiące