Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych (mięsa, wędlin wieprzowych, wołowych) dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sieradzu”

Rozstrzygnięty Dostawy 2025/BZP 00342518

Numer referencyjny: SOSW.272.4.2025

Zamawiający

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

Krakowskie Przedmieście

98-200 Sieradz, Łódzkie

NIP: 8271493504

REGON: 001007406

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów żywnościowych ( mięsa, wędlin wieprzowych, wołowych) dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sieradzu w asortymencie i ilościach określonych w załączniku nr 3 do SWZ – formularzu cenowym.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
czas konieczny na wymianę lub uzupełnienie towaru 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Hurt-Detal Eko-Drób Elżbieta Musiał Opoczno 7731640290

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Hurt-Detal Eko-Drób Elżbieta Musiał (Opoczno) Umowa podpisana 32 976 PLN -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Łódzkie — na podstawie 15 rozstrzygniętych przetargów (CPV 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne)

Najniższa cena

28 687 PLN

Średnia cena

129 034 PLN

Najwyższa cena

271 661 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
MARCIN SKŁODOWSKI Łódź 3 137 729 PLN 413 187 PLN
Zakład Przetwórstwa Mięsnego Nowakowski sp. z o.o. Sławno 2 170 381 PLN 340 762 PLN
Zakłady Pretwórstwa Mięsnego WITMAS Sp. z o.o. Dąbrówka Wielka 1 257 457 PLN 257 457 PLN
.P.H.U. Janusz Socha Łódź 1 43 741 PLN 43 741 PLN
Z.P.M. "GROT" Sp. z o.o. Starowa Góra 1 159 926 PLN 159 926 PLN
Zakład Przetwórstwa Mięsnego GROT sp. z o.o. Starowa Góra 1 - -
Zakład Przetórstwa Mięsnego WITMAS Sp z o.o. Dąbrówka Wielka 1 - -
Hurt-Detal Eko-Drób Elżbieta Musiał Opoczno 1 - -
HURT-DETAL „EKO-DRÓB” Elżbieta Musiał Opoczno 1 114 849 PLN 114 849 PLN
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ser-Wika Spółka Jawna Burzenin 1 41 278 PLN 41 278 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych (mięsa, wędlin wieprzowych, wołowych) dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sieradzu”

Hurt-Detal Eko-Drób Elżbieta Musiał -

2026-07-13 07:45:10Z

Sukcesywna dostawa mięsa, wędlin i wyrobów gotowych na potrzeby wychowanków Bursy Szkolnej Nr 12 w Łodzi.

HURT-DETAL "EKO-DRÓB" Elżbieta Musiał 229 130 PLN

2026-06-24 19:28:08Z

Sukcesywna dostawa mięsa, wędlin i wyrobów gotowych na potrzeby wychowanków Bursy Szkolnej Nr 12 w Łodzi.

ZYGA GROUP Piotr Śmiechowicz Sp. K. 48 431 PLN

2026-06-24 19:28:08Z

MZŻ.262.13.2025.Ż SUKCESYWNA DOSTAWA ŚWIEŻEGO MIĘSA I PRODUKTÓW MIĘSNYCH DO 32 ŻŁOBKÓW NA TERENIE ŁODZI

Zakład Przetwórstwa Mięsnego GROT sp. z o.o. -

2026-05-25 12:22:19Z

ZP/1/2025 „Dostawy mięsa i przetworów mięsnych dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi”

Zakład Przetwórstwa Mięsnego WITMAS Sp. z o.o. -

2026-05-20 09:36:51Z

ZP/5/2026 Dostawa mięsa i przetworów mięsnych dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi

Zakłady Pretwórstwa Mięsnego WITMAS Sp. z o.o. 257 457 PLN

2026-05-05 10:28:06Z

„DOSTAWA MIĘSA , JEGO PRZETWORÓW I DROBIU NA POTRZEBY ZESPOŁU OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁĘCZYCY”

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Nowakowski sp. z o.o. 271 661 PLN

2026-04-21 06:58:24Z

„DOSTAWA MIĘSA , JEGO PRZETWORÓW I DROBIU NA POTRZEBY ZESPOŁU OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁĘCZYCY”

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Nowakowski sp. z o.o. 69 101 PLN

2026-04-21 06:58:24Z

MZŻ.262.6.2026.Ż - Sukcesywna dostawa świeżego mięsa i produktów mięsnych do żłobków na terenie łodzi

Z.P.M. "GROT" Sp. z o.o. 159 926 PLN

2026-04-16 06:15:12Z

Sukcesywna dostawa produktów zwierzęcych, mięsa i produktów mięsnych dla Domu Pomocy Społecznej ,,Włókniarz” im. Jana Pawła II ul. Krzemieniecka 7/9, 94-017 Łódź

Zakład Przetórstwa Mięsnego WITMAS Sp z o.o. -

2026-04-13 09:45:20Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 444 PLN Średnia: 79 191 PLN Max: 564 220 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych (mięsa, wędlin wieprzowych, wołowych) dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sieradzu”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001007406

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowskie Przedmieście

1.5.2.) Miejscowość: Sieradz

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: specsier@pro.onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sosw-sieradz.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych (mięsa, wędlin wieprzowych, wołowych) dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sieradzu”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a9d4ad2-afb5-444e-b2ae-b37dc43d73f0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00342518

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00047261/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa artykułów żywnościowych dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sieradzu

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3a9d4ad2-afb5-444e-b2ae-b37dc43d73f0

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: https://ezamowienia.gov.pl/

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Załącznik nr 5

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: SOSW.272.4.2025

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów żywnościowych ( mięsa, wędlin wieprzowych, wołowych) dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sieradzu w asortymencie i ilościach określonych w załączniku nr 3 do SWZ – formularzu cenowym.

4.2.6.) Główny kod CPV: 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Tak

4.2.12.) Opis wznowienia

sierpień 2026r.

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Procentowo

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: czas konieczny na wymianę lub uzupełnienie towaru

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy:
1) nie podlegają wykluczeniu,
2) spełniają warunki udziału w postępowaniu, dotyczące:
a) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym
Zamawiający nie ustala szczegółowego warunku udziału w postępowaniu.
b) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej
Zamawiający nie ustala szczegółowego warunku udziału w postępowaniu.
c) sytuacji ekonomicznej lub finansowej
Zamawiający nie ustala szczegółowego warunku udziału w postępowaniu.
d) zdolności technicznej lub zawodowej
Zamawiający nie ustala szczegółowego warunku udziału w postępowaniu.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu oraz o braku podstaw do wykluczenia z postępowania – zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ ;

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2025-08-04 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2025-08-04 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2025-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
24.07.2025
Termin składania ofert
04.08.2025 08:00
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
15100000-9 (Produkty zwierzęce mięso i produkty mięsne)

Okres realizacji

10 miesiące