Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 06:30 (5 dni)

Sukcesywne dostawy chemii gospodarczej, środków czystości, produktów do pielęgnacji ciała oraz akcesoriów do sprzątania do jednostek organizacyjnych Powiatu Koszalińskiego na rok 2027

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00402601

Numer referencyjny: DZP.620.3.2026

Zamawiający

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH POWIATU KOSZALIŃSKIEGO

ul. Racławicka 13

75-620 Koszalin, Zachodniopomorskie

NIP: 6692569209

REGON: 523431235

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy chemii gospodarczej, środków czyszczących i dezynfekcyjnych. Szczegółowy rodzaj, nazwa asortymentu oraz przewidziane ilości określa załącznik nr 2A do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Rozdziale V SWZ oraz załączniku nr 2A do SWZ.

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
Termin płatności 40%

Część 2

Cena 60%
Termin płatności 40%

Część 3

Cena 60%
Termin płatności 40%

Część 4

Cena 60%
Termin płatności 40%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Zachodniopomorskie — na podstawie 5 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące)

Najniższa cena

305 705 PLN

Średnia cena

444 972 PLN

Najwyższa cena

584 238 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
ATTRI Sp. z o.o. Szczecin 1 305 705 PLN 305 705 PLN
Nowa Szkoła Sp. z o.o. Łódź 1 584 238 PLN 584 238 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 984 PLN Średnia: 78 544 PLN Max: 1 298 316 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Sukcesywne dostawy chemii gospodarczej, środków czystości, produktów do pielęgnacji ciała oraz akcesoriów do sprzątania do jednostek organizacyjnych Powiatu Koszalińskiego na rok 2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH POWIATU KOSZALIŃSKIEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 523431235

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Racławicka 13

1.5.2.) Miejscowość: Koszalin

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-620

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 94 714 02 71

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cuw@powiat.koszalin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cuwkoszalin.bip.gov.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

obsługa ekonomiczno-administracyjna i organizacyjna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne dostawy chemii gospodarczej, środków czystości, produktów do pielęgnacji ciała oraz akcesoriów do sprzątania do jednostek organizacyjnych Powiatu Koszalińskiego na rok 2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-446f5805-610c-42b9-ba9b-631d7a3a8473

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402601

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00377051/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 SUKCESYWNE DOSTAWY CHEMII GOSPODARCZEJ, ŚRODKÓW CZYSTOŚCI, PRODUKTÓW DO PIELĘGNACJI CIAŁA ORAZ AKCESORIÓW DO SPRZĄTANIA DO JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH POWIATU KOSZALIŃSKIEGO NA ROK 2027

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1356614

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcą w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia, odbywa się w języku polskim za pośrednictwem Platformy zakupowej tj.: platformazakupowa.pl (zwanej dalej w treści: Platforma) pod adresem: ttps://platformazakupowa.pl/pn/cuwkoszalin
Zamawiający rekomenduje, aby wszelka komunikacja pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą odbywała się za pośrednictwem Platformy. Zamawiający dopuszcza opcjonalnie komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej. Adres poczty elektronicznej Zamawiającego: anna.placzkiewicz-sciesinska@powiat.koszalin.pl.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych dotyczące wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej opisane zostały w Regulaminie Platformy i Instrukcjach korzystania z Platformy dostępnych pod adresem: platformazakupowa.pl w zakładkach „Regulamin” i „Instrukcje” oraz w Specyfikacji Warunków Zamówienia dotyczącej prowadzonego postępowania.
Komunikacja poprzez przycisk „Wyślij wiadomość do Zamawiającego” umożliwia dodanie do treści wysyłanej wiadomości plików lub spakowanego folderu.
Limit ilości i objętości plików lub spakowanych folderów wynosi:
a) ilość plików lub spakowanych folderów: maksymalnie 10,
b) objętość plików lub spakowanych folderów: maksymalnie 500 MB.
Sposób pakowania plików znajduje się w Instrukcji „Jak pakować pliki o dużym rozmiarze” zamieszczonej na Platformie pod adresem: platformazakupowa.pl w zakładce „Instrukcje”
Wykonawca składa ofertę, przygotowaną zgodnie z opisem wskazanym w rozdziale XVII SWZ za pośrednictwem "Formularza" do składania oferty dostępnego na Platformie. Wykonawca składa ofertę wraz z załącznikami wymaganymi w SWZ. Sposób składania ofert wskazano w rozdziale XVIII SWZ.
Informacje dotyczące wymogu użycia podpisu elektronicznego znajdują się w Specyfikacji Warunków Zamówienia dotyczącej prowadzonego postępowania.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zamawiający realizuje obowiązek informacyjny w dokumentach zamówienia tj. w Specyfikacji Warunków Zamówienia dotyczącej prowadzonego postępowania.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zamawiający realizuje obowiązek informacyjny w dokumentach zamówienia tj. w Specyfikacji Warunków Zamówienia dotyczącej prowadzonego postępowania.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: DZP.620.3.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 4

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy chemii gospodarczej, środków czyszczących i dezynfekcyjnych.
Szczegółowy rodzaj, nazwa asortymentu oraz przewidziane ilości określa załącznik nr 2A do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Rozdziale V SWZ oraz załączniku nr 2A do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

39810000-3 - Preparaty i woski wonne

39811000-0 - Preparaty do odświeżania powietrza w pomieszczeniach

39812000-7 - Pasty i kremy

39813000-4 - Pasty i proszki czyszczące

39830000-9 - Środki czyszczące

39831000-6 - Preparaty piorące

39831200-8 - Detergenty

39831300-9 - Środki do czyszczenia podłóg

39831600-2 - Środki do czyszczenia toalet

39832000-3 - Produkty do zmywania naczyń

39833000-0 - Produkty zapobiegające osiadaniu kurzu

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

33631000-2 - Produkty lecznicze dla dermatologii

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2027-01-01 do 2027-12-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zgodnie z zapisami zawartymi w SWZ dotyczącej prowadzonego postępowania.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin płatności

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów gospodarstwa domowego, cateringowych i akcesoriów do sprzątania.
Szczegółowy rodzaj, nazwa asortymentu oraz przewidziane ilości określa załącznik nr 2B do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Rozdziale V SWZ oraz załączniku nr 2B do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

39200000-4 - Wyposażenie domowe

39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe

39224000-8 - Miotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzaju

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2027-01-01 do 2027-12-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zgodnie z zapisami zawartymi w SWZ dotyczącej prowadzonego postępowania.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin płatności

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów do pielęgnacji ciała.
Szczegółowy rodzaj, nazwa asortymentu oraz przewidziane ilości określa załącznik nr 2C do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Rozdziale V SWZ oraz załączniku nr 2C do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 33700000-7 - Produkty do pielęgnacji ciała

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

33720000-3 - Golarki i zestawy do manikiuru lub pedikiuru

33740000-9 - Produkty do pielęgnacji rąk i paznokci

33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety

33770000-8 - Artykuły higieniczne z papieru

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2027-01-01 do 2027-12-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zgodnie z zapisami zawartymi w SWZ dotyczącej prowadzonego postępowania.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin płatności

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 4

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy profesjonalnej chemii gospodarczej.
Szczegółowy rodzaj, nazwa asortymentu oraz przewidziane ilości określa załącznik nr 2D do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Rozdziale V SWZ oraz załączniku nr 2D do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

39810000-3 - Preparaty i woski wonne

39811000-0 - Preparaty do odświeżania powietrza w pomieszczeniach

39812000-7 - Pasty i kremy

39813000-4 - Pasty i proszki czyszczące

39830000-9 - Środki czyszczące

39831000-6 - Preparaty piorące

39831200-8 - Detergenty

39831220-4 - Środki odtłuszczające

39831300-9 - Środki do czyszczenia podłóg

39831600-2 - Środki do czyszczenia toalet

39832000-3 - Produkty do zmywania naczyń

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

33631000-2 - Produkty lecznicze dla dermatologii

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2027-01-01 do 2027-12-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zgodnie z zapisami zawartymi w SWZ dotyczącej prowadzonego postępowania.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin płatności

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy złożenia w niniejszym postępowaniu podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy złożenia w niniejszym postępowaniu podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełnienia warunków udziału w postępowaniu.

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy złożenia w niniejszym postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Wraz z ofertą na którą składa się:
a) Formularz ofertowy – wzór zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ
b) Szczegółowe Zestawienie Ilościowe Przedmiotu Zamówienia – Załączniki od nr 2A do nr 2D do SWZ
należy złożyć :
a) Oświadczenia Wykonawcy, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, o niepodleganiu wykluczeniu w zakresie określonym przez Zamawiającego sporządzone na/wg Załącznika nr 3 do SWZ – w postaci elektronicznej opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem zaufanym lub podpisem osobistym Wykonawcy lub osoby/osób umocowanej/umocowanych do reprezentowania Wykonawcy. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (dotyczy również wspólników spółki cywilnej) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania składa oddzielnie każdy Wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia.
b) W celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia jest umocowana do reprezentowania odpowiednio Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia Zamawiający żąda od Wykonawcy: odpowiednio Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia Zamawiający żąda od Wykonawcy:
• odpis lub informacja z krajowego rejestru sądowego lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej lub z innego właściwego rejestru lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania odpowiednio Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego /jeżeli występuje/ wystawiony przez upoważniony podmiot:
- w przypadku wystawienia go jako dokument elektroniczny, przekazuje się ten dokument,
- w przypadku wystawienia go jako dokument w postaci papierowej, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem zaufanym lub podpisem osobistym odpowiednio Wykonawcy, Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia, w zakresie dokumentów które każdego z nich dotyczą.
Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa powyżej, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów np. wskazał adresy internetowe ogólnodostępnych i bezpłatnych baz danych.
• pełnomocnictwo /jeżeli występuje/ wystawione przez Wykonawcę, Wykonawcę wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
c) w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia pełnomocnictwo lub inny dokument podpisany przez każdego z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, z którego stosownie do treści art. 58 ust. 2 ustawy Pzp wynika ustanowienie pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
DOKUMENTY PODMIOTÓW ZAGRANICZNYCH: Wykonawca mający siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, składa w niniejszym postępowaniu wraz z ofertą takie same dokumenty/oświadczenia jak Wykonawca polski (oświadczenia/dokumenty wymienione powyżej).
Z uwagi na ograniczoną liczbę znaków pełna treść informacji zawarto w Rozdziale XVII SWZ.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia zobowiązani są stosownie do treści art. 58 ust. 2 ustawy Pzp, ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Ustanowienie pełnomocnika musi być potwierdzone stosownym pełnomocnictwem lub innym dokumentem (np. umowa konsorcjum, umowa spółki cywilnej, uchwała wspólników spółki cywilnej) podpisanym przez każdego z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, z którego wynika umocowanie pełnomocnika do reprezentowania tych Wykonawców w prowadzonym postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2. Ofertę składaną przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia podpisują wszyscy Wykonawcy lub ustanowiony pełnomocnik, który został umocowany do ich reprezentowania.
W przypadku podpisania oferty przez pełnomocnika wraz z ofertą należy złożyć pełnomocnictwo lub inny dokument (np. umowa konsorcjum, umowa spółki cywilnej, uchwała wspólników spółki cywilnej), z którego wynika umocowanie do samodzielnej reprezentacji.
3. Zgodnie z art. 445 ust. 1 ustawy Pzp Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ponoszą solidarną odpowiedzialność za wykonanie umowy.
4. Wypełniając formularz ofertowy w miejscu do podania danych Wykonawcy należy podać dane dotyczące wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, a nie tylko dane pełnomocnika.
5. Wszelka korespondencja będzie prowadzona z ustanowionym pełnomocnikiem.
6. Każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (dotyczy również wspólników spółki cywilnej) musi złożyć odrębnie oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (zgodnie z rozdziałem XVII pkt. 9 ppkt 2 lit. a) SWZ).

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Szczegółowe zapisy rodzaju i zakresu zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia opisano w Rozdziale XXIX SWZ oraz zawarto w Projektowanych postanowieniach umowy (załącznik od nr 4A do nr 4D do SWZ).
Z uwagi na ograniczoną liczbę znaków pełną treść zawarto we wskazanych dokumentach.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 08:30

8.2.) Miejsce składania ofert: Wykonawca składa ofertę w przedmiotowym postępowaniu za pośrednictwem platformy zakupowej tj.: platformazakupowa.pl pod adresem https://platformazakupowa.pl/transakcja/1356614

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 08:45

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Zamawiający wykluczy Wykonawcę z postepowania w zakresie krajowych podstaw wykluczenia na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514).
2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
21.08.2026
Termin składania ofert
10.09.2026 06:30
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
39000000-2 (Meble (włącznie z biurowymi) wyposażenie urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące) 39800000-0 (Środki czyszczące i polerujące) 39810000-3 (Preparaty i woski wonne) 39811000-0 (Preparaty do odświeżania powietrza w pomieszczeniach) 39812000-7 (Pasty i kremy) 39813000-4 (Pasty i proszki czyszczące) 39830000-9 (Środki czyszczące) 39831000-6 (Preparaty piorące) 39831200-8 (Detergenty) 39831300-9 (Środki do czyszczenia podłóg) 39831600-2 (Środki do czyszczenia toalet) 39832000-3 (Produkty do zmywania naczyń) 39833000-0 (Produkty zapobiegające osiadaniu kurzu) 33600000-6 (Produkty farmaceutyczne) 33631000-2 (Produkty lecznicze dla dermatologii) 33631600-8 (Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne) 39200000-4 (Wyposażenie domowe) 39220000-0 (Sprzęt kuchenny artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe) 39224000-8 (Miotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzaju) 33700000-7 (Produkty do pielęgnacji ciała) 33720000-3 (Golarki i zestawy do manikiuru lub pedikiuru) 33740000-9 (Produkty do pielęgnacji rąk i paznokci) 33760000-5 (Papier toaletowy chusteczki higieniczne ręczniki do rąk i serwety) 33770000-8 (Artykuły higieniczne z papieru) 39831220-4 (Środki odtłuszczające) 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące 39810000-3 - Preparaty i woski wonne 39811000-0 - Preparaty do odświeżania powietrza w pomieszczeniach 39812000-7 - Pasty i kremy 39813000-4 - Pasty i proszki czyszczące 39830000-9 - Środki czyszczące 39831000-6 - Preparaty piorące 39831200-8 - Detergenty 39831300-9 - Środki do czyszczenia podłóg 39831600-2 - Środki do czyszczenia toalet 39832000-3 - Produkty do zmywania naczyń 39833000-0 - Produkty zapobiegające osiadaniu kurzu 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne 33631000-2 - Produkty lecznicze dla dermatologii 33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

Okres realizacji

01.01.2027 - 31.12.2027