Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY ŁĘKNICA

Rozstrzygnięty - 2026/BZP 00369295

Zamawiający

GMINA ŁĘKNICA

Łęknica, Lubuskie

NIP: 9282076271

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” Warszawa 012114579

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” (Warszawa) Umowa podpisana - -

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY ŁĘKNICA

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁĘKNICA

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770528

1.4.) Adres zamawiającego:

1.4.1.) Ulica: ul. Żurawska 1

1.4.2.) Miejscowość: Łęknica

1.4.3.) Kod pocztowy: 68-208

1.4.4.) Województwo: lubuskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.4.7.) Numer telefonu: 683624700

1.4.8.) Numer faksu: 683624701

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@umleknica.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.umleknica.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00369295

2.2.) Data ogłoszenia: 2026-07-30

SEKCJA III ZMIANA OGŁOSZENIA

3.1.) Nazwa zmienianego ogłoszenia:

Ogłoszenie o wyniku postępowania

3.2.) Numer zmienianego ogłoszenia w BZP: 2022/BZP 00126591/01

3.3.) Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia: 01

3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:

SEKCJA VIII - UMOWA

3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:

8.3. Data końcowa okresu obowiązywania

Przed zmianą:
2023-04-07

Po zmianie:
2025-04-07

2026-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zmianie ogłoszenia - -

Informacje kluczowe

Data publikacji
30.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE