Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 85 868 PLN

Usługa cateringu dla uczestników szkoleń, studiów podyplomowych w ramach projektu pn.: „Profesjonalny nauczyciel. Kompetentny uczeń. Edukacja wobec wyzwań przyszłości”

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00082144

Numer referencyjny: PZO.2661.1.3.2026

Zamawiający

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny

Łokietka 23

66-400 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

NIP: 5991079671

REGON: 000806810

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa cateringu dla uczestników szkoleń, studiów podyplomowych w ramach projektu pn.: „Profesjonalny nauczyciel. Kompetentny uczeń. Edukacja wobec wyzwań przyszłości. 2. Zamawiający zgodnie z harmonogramem projektu planuje przeprowadzić szkolenia, studia podyplomowe oraz konferencję. W ramach świadczonej usługi Zamawiający przewiduje zamówić dla uczestników obiad serwowany około 1 126 porcji oraz serwis kawowy ciągły dostępny dla uczestników przez cały czas trwania szkolenia w ilości dostosowany do liczby uczestników zgodnie z harmonogramem szkoleń. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Doświadczenie Wykonawcy 35%
Aspekt społeczny 5%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
ZAKŁAD GASTRONOMICZNY SWOJSKA CHATA ADRIANA SIEWRUK Kłodawa 5992080386

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 ZAKŁAD GASTRONOMICZNY SWOJSKA CHATA ADRIANA SIEWRUK (Kłodawa) Umowa podpisana 85 868 PLN 85 868 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubuskie — na podstawie 18 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków)

Najniższa cena

27 PLN

Średnia cena

30 367 PLN

Najwyższa cena

85 868 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Wojciech Leśniowski GWAR Zielona Góra 4 3 977 PLN 11 930 PLN
ZAKŁAD GASTRONOMICZNY SWOJSKA CHATA ADRIANA SIEWRUK Kłodawa 2 85 868 PLN 85 868 PLN
Catering Domowy Zakątek Sp. z o.o. Spytkówki 2 - -
KUBUS Robert Macek Zielona Góra 2 5 519 PLN 5 519 PLN
PHU Adam Mocny Zielona Góra 2 66 840 PLN 66 840 PLN
PHU Adam Mocny NIP: 9730850721 Zielona Góra 2 - -
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Natalia Madej Zielona Góra 1 27 PLN 198 644 PLN
PHU Adam Mocny Zielona Góra 1 72 750 PLN 72 750 PLN
Restauracja KAMIENICA SMAKU Oliwia Szczebiot Gorzów Wlkp. 1 - -
UpHOTEL Sp. z o.o. Jelenia Góra 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Roczne dostawy całodziennych posiłków do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze – 2024/2025.

PPUH Natalia Madej -

2026-09-04 12:43:08Z

Wykonanie usług cateringowych dla jednostek UZ IV

KUBUS Robert Macek 5 519 PLN

2026-09-02 11:58:12Z

Wykonanie usług cateringowych dla jednostek UZ IV

UpHOTEL Sp. z o.o. -

2026-09-02 11:58:12Z

Wykonanie usług cateringowych dla jednostek UZ IV

PHU Adam Mocny -

2026-09-02 11:58:12Z

Wykonanie usług cateringowych dla jednostek UZ IV

KUBUS Robert Macek -

2026-09-02 11:58:12Z

„Świadczenie usług cateringowych na potrzeby Departamentu Ochrony Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze w 2026 r na terenie województwa lubuskiego.”

PHU Adam Mocny 66 840 PLN

2026-08-13 10:45:50Z

.Przygotowania i dostawy całodziennego posiłku dla wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Zaborze - 2026/2027

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Natalia Madej 27 PLN

2026-08-11 08:53:49Z

Usługa cateringu dla uczestników szkoleń, studiów podyplomowych w ramach projektu pn.: „Profesjonalny nauczyciel. Kompetentny uczeń. Edukacja wobec wyzwań przyszłości”

ZAKŁAD GASTRONOMICZNY SWOJSKA CHATA ADRIANA SIEWRUK -

2026-07-31 10:24:07Z

„Świadczenie usług cateringowych na potrzeby Departamentu Instytucji Zarządzającej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze w roku 2025 na terenie Województwa Lubuskiego”.

CATERING DOMOWY ZAKĄTEK Sp. z o.o. -

2026-06-30 05:49:35Z

WYKONANIE USŁUG CATERINGOWYCH DLA JEDNOSTEK UZ II

PHU Adam Mocny NIP: 9730850721 -

2026-05-26 09:14:23Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 16 PLN Średnia: 347 493 PLN Max: 6 910 816 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Usługa cateringu dla uczestników szkoleń, studiów podyplomowych w ramach projektu pn.: „Profesjonalny nauczyciel. Kompetentny uczeń. Edukacja wobec wyzwań przyszłości”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Ośrodek Metodyczny

1.3.) Oddział zamawiającego: ul. Łokietka 23

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000806810

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łokietka 23

1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@womgorz.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.womgorz.edu.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa cateringu dla uczestników szkoleń, studiów podyplomowych w ramach projektu pn.: „Profesjonalny nauczyciel. Kompetentny uczeń. Edukacja wobec wyzwań przyszłości”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bab3dd56-bdf0-4a3e-ae2b-1818003daaf6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00082144

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00223089/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Kompleksowe przygotowanie posiłków dla uczestników szkoleń i warsztatów w ramach projektu pn.: „Profesjonalny nauczyciel Kompetentny uczeń. Edukacja wobec wyzwań przyszłości.”

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Zamówienie realizowane w ramach projektu: FELB.06.06-IZ.00-0001/24-00 pt. „Profesjonalny nauczyciel. Kompetentny uczeń. Edukacja wobec wyzwań przyszłości.” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021 - 2027.

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bab3dd56-bdf0-4a3e-ae2b-1818003daaf6

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej .
2. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy
użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl
Oferta składana elektronicznie musi zostać podpisana elektronicznym podpisem kwalifikowanym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o danych) (Dz. U. UE L119 z dnia
4 maja 2016 r., str. 1; zwanym dalej „RODO”) informujemy, że:
1)administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wojewódzki Ośrodek Metodyczny.
2)administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych Mariusza Walaka z którym można się kontaktować pod adresem e-mail:
mariusz.walak@womgorz.edu.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c, RODO w celu związanym z przedmiotowym
postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: PZO.2661.1.3.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa cateringu dla uczestników szkoleń, studiów podyplomowych w ramach projektu pn.: „Profesjonalny nauczyciel. Kompetentny uczeń. Edukacja wobec wyzwań przyszłości.
2. Zamawiający zgodnie z harmonogramem projektu planuje przeprowadzić szkolenia, studia podyplomowe oraz konferencję. W ramach świadczonej usługi Zamawiający przewiduje zamówić dla uczestników obiad serwowany około 1 126 porcji oraz serwis kawowy ciągły dostępny dla uczestników przez cały czas trwania szkolenia w ilości dostosowany do liczby uczestników zgodnie z harmonogramem szkoleń.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).

4.2.6.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-07-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie Wykonawcy

4.3.6.) Waga: 35

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

aspekty społeczne, w tym integracja zawodowa i społeczna osób, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy

4.3.5.) Nazwa kryterium: Aspekt społeczny

4.3.6.) Waga: 5

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące:
1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym;
Zamawiający nie przewiduje określenia warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie.

2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów ;

Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że posiada uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania – Wykonawca posiada decyzję Powiatowego Inspektora Sanitarnego zatwierdzającą wpis do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

3) w zakresie sytuacji ekonomicznej lub finansowej;
Zamawiający nie przewiduje określenia warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie.

4) w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej;
1) Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że wykonał w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie: wykonał co najmniej dwie usługi cateringowe dla co najmniej 50 osób.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1) Wykazu usług wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy lub usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie Wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy - załącznik nr 4 do SWZ.
2) decyzja Powiatowego Inspektora Sanitarnego zatwierdzająca wpis do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia o których mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnienie warunków udziału w postępowaniu.
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenia, z którego wynika, które roboty budowlane/dostawy/usługi wykonują poszczególni wykonawcy.
4. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienia.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Zamawiający przewiduje następujące zmiany:
a) zmianę terminu wykonania przedmiotu umowy ze względów organizacyjnych,
2. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany postanowień niniejszej umowy także
w przypadkach, gdy:
a) nastąpi zmiana powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację przedmiotu zamówienia,
b) wynikną rozbieżności lub niejasności w umowie, których nie można usunąć w inny sposób, a zmiana będzie umożliwiać usunięcie rozbieżności i doprecyzowanie umowy w celu jednoznacznej interpretacji jej zapisów przez Strony,
c) w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa odwołania, żadna ze Stron nie będzie rościć żadnych kar pieniężnych z tego tytułu.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-02-06 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: na Platformie e Zamówienia poprzez Formularz Ofertowy udostępniony przez Zamawiającego, będący załącznikiem SWZ.

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-02-06 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-03-06

2026-01-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
29.01.2026
Termin składania ofert
06.02.2026 09:00
Wartość umowy
85 868 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.3
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
55520000-1 (Usługi dostarczania posiłków) 55521200-0 (Usługi dowożenia posiłków) 55321000-6 (Usługi przygotowywania posiłków) 55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

Okres realizacji

do 2026-07-31