Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 172 200 PLN

Usługa kompleksowego wielobranżowego nadzoru inwestorskiego podczas rozbudowy DS2

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00366052

Numer referencyjny: DZP.290.56.2026

Zamawiający

Uniwersytet w Siedlcach

Konarskiego 2

08-110 Siedlce, Mazowieckie

NIP: 8210014490

REGON: 000001471

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje nadzór inwestorski nad procesem realizacji zadania inwestycyjnego pn: Rozbudowa budynku zamieszkania zbiorowego „Domu Studenta nr 2” o szyb dźwigu osobowego i łącznika szybu z budynkiem, termomodernizacja polegająca na dociepleniu przegród zewnętrznych budynku „Domu Studenta nr 2”. 2. Do obowiązków Wykonawcy należy wykonywanie czynności przewidzianych dla inspektora nadzoru inwestorskiego w art. 25 i art. 26 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (t.j. Dz. U 2026 poz. 524) Szczegółowy zakres usługi znajduje się w SWZ i projekcie umowy

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
EL-PROJEKT Konrad Wereszczyński Łuków NIP: 8251759169

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 EL-PROJEKT Konrad Wereszczyński (Łuków) Umowa podpisana 172 200 PLN 172 200 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 77 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi)

Najniższa cena

13 284 PLN

Średnia cena

85 178 PLN

Najwyższa cena

293 601 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
PAKS INWESTYCJE PAWEŁ KSIĄŻEK Ząbki 3 - -
GAPILEX ARTUR SIUDA Ćwiklin 2 43 358 PLN 86 715 PLN
ROSBUD ROBERT ROSIŃSKI Wyszków 2 116 848 PLN 233 695 PLN
Progres Zbigniew Witczak Skierniewice 2 - -
ZBIGANT Zbigniew Antol Warszawa 2 131 736 PLN 263 472 PLN
IWNiSE Sp. z o.o. Warszawa 1 - -
Prosta Projekt Rafał Ślusarski Specjalistyczne Biuro Inwestycyjno-Inżynierskie Prosta Projekt Chmielnik 1 98 523 PLN 98 523 PLN
BE CONCEPT Sp. z o.o. Warszawa 1 13 284 PLN 13 284 PLN
JMM Consulting sp. z o. o. Żyrardów 1 - 38 000 PLN
SPD Sp. z o.o. Warszawa 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Usługa kompleksowego wielobranżowego nadzoru inwestorskiego podczas rozbudowy DS2

EL-PROJEKT Konrad Wereszczyński 172 200 PLN

2026-09-03 12:00:53Z

PEŁNIENIE NADZORU INWESTORSKIEGO nad realizacją robót drogowych objętych zadaniem: Budowa odcinka ścieżki pieszo-rowerowej ul. Jabłoniowa w Książenicach i w Urszulinie.

Biuro Inżynierskie Marcin Płużyński -

2026-09-01 10:46:45Z

Pełnienie nadzoru inwestorskiego wielobranżowego nad realizacją termomodernizacji szkół podstawowych nr 4 i nr 5 w Ząbkach

PAKS INWESTYCJE PAWEŁ KSIĄŻEK -

2026-08-28 12:22:10Z

pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Budowa żłobka w mieście Sierpc w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029”

KSK BUDOWNICTWO Krzysztof Kośmider -

2026-08-28 10:18:41Z

Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją Kontraktu obejmującego zadanie pn.: ,,Budowa drogi gminnej nr 121208W ulica Karola Szwanke w Ciechanowie.”

"TOM-BUD" TOMASZ TYSKI -

2026-08-27 12:19:02Z

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w zakresie branży budowlanej przy realizacji zadania inwestycyjnego.

Rafał Ślusarski Specjalistyczne Biuro Inwestycyjno-Inżynierskie PROSTA PROJEKT -

2026-08-20 12:06:18Z

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w zakresie branży elektrycznej przy realizacji zadania inwestycyjnego.

PV Project Remigiusz Krawczyk -

2026-08-20 11:22:45Z

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w zakresie branży drogowej przy realizacji zadania inwestycyjnego

TRAKT Nadzory i Projektowanie Bednarski Krzysztof -

2026-08-20 10:44:05Z

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w zakresie branży sanitarnej przy realizacji zadania inwestycyjnego.

RAK-BUD Piotr Raczyński -

2026-08-20 10:15:29Z

Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowalnych dla inwestycji realizowanej przez Zarząd Dróg Miejskich pn. „Przebudowa terenu w rejonie Dworca Śródmieście w ramach Nowego centrum W

ZBIGANT Zbigniew Antol 198 473 PLN

2026-08-20 09:23:54Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 032 PLN Średnia: 86 925 PLN Max: 508 974 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Usługa kompleksowego wielobranżowego nadzoru inwestorskiego podczas rozbudowy DS2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet w Siedlcach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001471

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Konarskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Siedlce

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 25 643 19 35

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monika.wachnikowska@uws.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uws.edu.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa kompleksowego wielobranżowego nadzoru inwestorskiego podczas rozbudowy DS2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5aa72fc1-2407-4906-8d2e-283ae7a85104

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00366052

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00346133/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.11 Nadzór inwestorski nad rozbudową budynku zamieszkania zbiorowego „Domu Studenta nr 2”

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://uws-edu.logintrade.net/.

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://uws-edu.logintrade.net/.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, rejestracja na Platformie, w tym złożenie oferty w formie elektronicznej:
7. Rekomendowane przeglądarki internetowe:
a) Internet Explorer 8, Internet Explorer 9, Internet Explorer 10, Internet Explorer 11;
b) Google Chrome 31;
c) Mozilla Firefox 26;
d) Opera 18.
8. Pozostałe wymagania techniczne:
a) dostęp do sieci Internet;
b) obsługa przez przeglądarkę protokołu XMLHttpRequest - ajax;
c) włączona obsługa JavaScript;
d) zalecana szybkość łącza internetowego powyżej 500 KB/s;
e) zainstalowany Acrobat Reader;
f) zainstalowane środowisko uruchomieniowe Java - Java SE Runtime Environment 6 Update 24 lub nowszy.
9. Rekomendowane formaty przesyłanych danych:
image/bmp, image/x-windows-bmp, application/msword, application/drafting, image/gif, application/x-compressed, application/x-gzip, multipart/x-gzip, image/jpeg, image/pjpeg, application/x-latex, application/pdf, image/pict, image/png, application/mspowerpoint, application/postscript, application/rtf, application/x-rtf, text/richtext, image/tiff, image/x-tiff, application/mswrite, application/excel, application/x-excel, application/vnd.ms-excel, application/x-msexcel, application/vnd.ms-excel, text/xml, application/x-zip-compressed, application/zip, application/vnd.ms-office, image/x-ms-bmp, video/x-msvideo, audio/x-ms-wma, application/vnd.oasis.opendocument.spreadsheet, application/acad, application/x-acad, application/autocad_dwg, image/x-dwg, application/dwg, application/x-dwg, application/x-autocad, image/vnd.dwg, drawing/dwg
10. Kodowanie i oznaczenie czasu przekazania danych.
Czas zapisywany jest w formacie YYYY-MM-DD HH:MM:SS. Czas przekazania danych jest to czas, w którym zostanie potwierdzone złożenie oferty, dokumentu przez Wykonawcę. W przypadku wybrania opcji złożenia oferty bez logowania, potwierdzenie odbywa się poprzez kliknięcie w link dostępny w wiadomości mailowej, wysłanej automatycznie po złożeniu oferty, dokumentu będąc niezalogowanym na Platformie zakupowej. Wiadomość otrzymuje Wykonawca na adres e-mail wskazany w formularzu „Złóż ofertę”. W przypadku Wykonawcy zalogowanego na Platformie Przetargowej, czas przekazania danych jest to czas wysłania dokumentu, oferty przez Platformę Przetargową.
11. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem dedykowanych formularzy do: złożenia, zmiany, wycofania oferty lub wniosku oraz do komunikacji wynosi 150 MB.
12. UWAGA! W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z działem Helpdesk Logintrade +48 71 787 35 34, e-mail: helpdesk@logintrade.net.
13. Rejestracja i korzystanie z Platformy jest bezpłatne.
14. Wymagania techniczne wysyłanych wiadomości e-mail.
1) Rozmiar wszystkich załączników nie większy niż 24MB.
2) Obsługiwane formaty plików w załącznikach: .pdf, .doc, .docx, .xls, .xlsx, .odt, .ods, .zip, .jpg
3) Nie są przyjmowane pliki wykonywalne z rozszerzeniami: .ade, .adp, .apk, .appx, .appxbundle, .bat, .cab, .chm, .cmd, .com, .cpl, .diagcab, .diagcfg, .diagpkg, .dll, .dmg, .ex, .ex_, .exe, .hta, .img, .ins, .iso, .isp, .jar, .jnlp, .js, .jse, .lib, .lnk, .mde, .mjs, .msc, .msi, .msix, .msixbundle, .msp, .mst, .nsh, .pif, .ps1, .scr, .sct, .shb, .sys, .vb, .vbe, .vbs, .vhd, .vxd, .wsc, .wsf, .wsh, .xml

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679
z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem
danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o danych) (Dz. Urz.UE.L z 2016 r.Nr 119, poz.1; zwanym dalej „RODO”) informujemy, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uniwersytet w Siedlcach, z siedzibą
w Siedlcach (08-110) przy ul. Konarskiego 2, reprezentowany przez Rektora, możecie się państwo z nami kontaktować listownie: ul. Konarskiego 2, 08-110 Siedlce, telefonicznie: 25 643 19 15.
2) administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym można się kontaktować pod adresem e-mail: iod@uws.edu.pl;
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z przedmiotowym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji;
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 74 ustawy PZP;
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 PZP przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
6) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym, określonym w przepisach ustawy Prawo zamówień publicznych, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, konsekwencją niepodania danych będzie brak możliwości udziału w postępowaniu;
7) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO;
8) posiada Pani/Pan:
a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących (w przypadku, gdy realizacja tego prawa wymagałaby po stronie administratora niewspółmiernie dużego wysiłku, administrator może zwrócić się o doprecyzowanie żądania, w szczególności poprzez wskazanie nazwy lub daty postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu, którego dotyczy żądanie albo sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie zamówienia);
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych (skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą PZP oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników);
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania
danych osobowych z zastrzeżeniem okresu trwania postępowania o udzielenie zamówienia
publicznego lub konkursu oraz przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO (prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby
fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego);
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna
Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
9) nie przysługuje Pani/Panu w zakresie, w jakim przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO:
a) prawo do usunięcia danych osobowych, o którym mowa w art. 17 ust. 1 RODO, w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d oraz e RODO;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, o którym mowa w art. 21 RODO, gdyż podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: DZP.290.56.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.5.) Wartość zamówienia: 483000,00 PLN

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak

4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:

Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje nadzór inwestorski nad procesem realizacji zadania inwestycyjnego pn: Rozbudowa budynku zamieszkania zbiorowego „Domu Studenta nr 2” o szyb dźwigu osobowego i łącznika szybu z budynkiem, termomodernizacja polegająca na dociepleniu przegród zewnętrznych budynku „Domu Studenta nr 2”.
2. Do obowiązków Wykonawcy należy wykonywanie czynności przewidzianych dla inspektora nadzoru inwestorskiego w art. 25 i art. 26 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (t.j. Dz. U 2026 poz. 524)
Szczegółowy zakres usługi znajduje się w SWZ i projekcie umowy

4.2.6.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Tak

4.2.14.) Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP, polegających na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z głównym przedmiotem zamówienia,
o wartości usług powtórzonych na wartość nie wyższą niż 20 % wartości zamówienia podstawowego. Zamówienia podobne będą realizowane na zasadach określonych w umowie podstawowej.

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Przy wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający będzie się kierował następującym kryterium oceny ofert: CENA 100 %. Podstawą przyznania punktów w kryterium „cena brutto za wykonanie przedmiotu zamówienia” będzie cena ofertowa brutto podana przez Wykonawcę
w Formularzu Ofertowym:
a) oferta Wykonawcy, który zaoferuje najniższą cenę otrzyma maksymalną ocenę 100 punktów,
b) oferty pozostałych Wykonawców otrzymają liczbę punktów obliczoną zgodnie ze wzorem:

An = (C min/Cn) x 100
C min - cena najniższa w złożonych ofertach
Cn - cena oferty rozpatrywanej
* spośród wszystkich złożonych ofert niepodlegających odrzuceniu
Cena ofertowa brutto musi uwzględniać wszelkie koszty jakie Wykonawca poniesie w związku
z realizacją przedmiotu zamówienia.
2. Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta Wykonawcy, który zaoferuje najniższą cenę za wykonanie przedmiotu zamówienia (Oferta ta uzyska najwyższą liczbę punktów obliczoną zgodnie z kryterium oceny ofert)
3. W toku badania i oceny ofert Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści złożonych ofert.
4. Zamawiający poprawia w ofercie:
- oczywiste omyłki pisarskie, w szczególności:
a) widoczną mylną pisownię wyrazu,
b) ewidentny błąd gramatyczny,
c) niezamierzone opuszczenie wyrazu lub jego części,
d) ewidentny błąd rzeczowy,
e) oczywiste omyłki rachunkowe, z uwzględnieniem konsekwencji rachunkowych dokonywanych poprawek.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności na kwotę co najmniej 400.000,00 złotych.
4) zdolności technicznej lub zawodowej:
Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje osobami, które będą skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, w szczególności odpowiedzialnymi za kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego,
a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami, tj.: dysponuje po min. jednej osobie,
a) która będzie pełniła funkcję Inspektora Nadzoru branży konstrukcyjno-budowlanej (Koordynator Zespołu): posiadająca uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń.
b) która będzie pełniła funkcję Inspektora Nadzoru branży sanitarnej: posiadająca uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń.
c) która będzie pełniła funkcję Inspektora Nadzoru branży elektrycznej: posiadająca uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń.
Uwagi:
Dopuszcza się odpowiadające uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów oraz zrzeszoną/nymi we właściwym samorządzie zawodowym zgodnie z przepisami ustawy z dnia 15.12.2000 r. o samorządach zawodowych architektów oraz inżynierów budownictwa (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1783) oraz dopuszcza
w stosunku do wykonawców zagranicznych – równoważnych kwalifikacji, zdobytych
w innych państwach na zasadach określonych w art. 12a ustawy z dnia 7 lipca 1994r. Prawo budowlane, z uwzględnieniem postanowień ustawy z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (t. j. Dz. U.
z 2026 r. poz. 166).
Dopuszcza się łączenie poszczególnych funkcji przez te same osoby, pod warunkiem wykazania, że posiadają one wymagane uprawnienia, określone w pkt 4). Zamawiający dopuszcza również wskazanie tych samych osób w odniesieniu do więcej niż jednej części zamówienia.
(Wzór wykazu stanowi Załącznik nr 6 do SWZ).
Ze względu na brak obowiązujących przepisów wykonawczych w zakresie określenia poziomów zdolności, Zamawiający do czasu wejścia w życie przepisów wykonawczych nie określa warunków udziału z zastosowaniem poziomów zdolności.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: - dokument potwierdzający, że Wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia ze wskazaniem sumy gwarancyjnej tego ubezpieczenia;
- wykaz osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego,
w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami (wzór wykazu stanowi Załącznik nr 6 do SWZ).

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo
do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w Rozdziale VII. ust. D pkt 1 SWZ, składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia.
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy.
4. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
5. W przypadku Wykonawców występujących wspólnie warunki udziału w postępowaniu określone w Rozdziale VII SWZ zostaną spełnione, jeżeli:
1) Wykonawcy występujący wspólnie będą łącznie dysponowali osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, wymaganymi w Rozdziale VII ust C pkt. 4. niniejszej SWZ;
2) wartość ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia ze wskazaniem sumy gwarancyjnej tego ubezpieczenia posiadana przez Wykonawców po zsumowaniu spełnią wymagania Zamawiającego określone
w Rozdziale VII ust C pkt 3 niniejszej SWZ;
6. Jeżeli jest to niezbędne do zapewnienia odpowiedniego przebiegu postępowania o udzielenie zamówienia, Zamawiający może na każdym etapie postępowania wezwać Wykonawców do złożenia wszystkich lub niektórych podmiotowych środków dowodowych potwierdzających spełnienie warunków udziału w postępowaniu, aktualnych na dzień ich złożenia.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego zawartej w wyniku niniejszego postępowania, określając, iż dopuszcza się zmianę zakresu prac, sposobu wykonania, terminu wykonania zamówienia pod warunkiem zaistnienia jednej z następujących okoliczności:
1) dopuszcza się zmianę terminu realizacji do dnia zakończenia i bezusterkowego odebrania robót budowalnych.,
2) zmiany kluczowych specjalistów przewidzianych do realizacji zamówienia przez Strony
z przyczyn od nich niezależnych, w przypadku nie wywiązywania się kluczowych specjalistów
z obowiązków wynikających z umowy oraz nieprzewidzianych zdarzeń losowych między innymi takich jak: śmierć, choroba, ustanie stosunku pracy pod warunkiem, że osoby zaproponowane będą posiadały takie same kwalifikacje i doświadczenie jak osoby wskazane w umowie,
3) Zamawiający dopuszcza zmianę umowy w formie aneksu, w sytuacji zmiany obowiązujących przepisów, jeżeli zgodnie z nimi konieczne będzie dostosowanie treści umowy do aktualnego stanu prawnego. Zmiana wymaga zgłoszenia w formie pisemnej w ciągu 14 dni od powzięcia informacji stanowiącej podstawę do wprowadzenia zmian. Zmiana ta może spowodować wydłużenie terminu wykonania prac i nie spowoduje zmiany wynagrodzenia Wykonawcy. Inicjatorem tej zmiany może być Zamawiający lub Wykonawca.
5) Zamawiający dopuszcza zmianę wynagrodzenia Wykonawcy w okresie realizacji zadania, zgodnie z art. 436 pkt 4 b PZP., w przypadku zmiany:
a) stawki od podatku od towarów i usług oraz podatku akcyzowego;
b) wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę ustalonego na podstawie art. 2 ust. 3-5 ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę;
c) zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym lub ubezpieczeniu zdrowotnemu lub wysokości stawki składki na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne;
d) zasad gromadzenia i wysokości wpłat do pracowniczych planów kapitałowych, o których mowa w ustawie z dnia 4 października 2018 r. o pracowniczych planach kapitałowych (Dz. U. poz. 2215 oraz z 2019 r. poz. 1074 i 1572)
- jeżeli zmiany te będą miały wpływ na koszty wykonania zamówienia przez Wykonawcę.
6) Wykonawca może złożyć do Zamawiającego wniosek o zmianę wynagrodzenia wraz
z uzasadnieniem.
Uzasadnienie powinno zawierać:
W przypadku zmiany minimalnego wynagrodzenia lub składek ubezpieczeniowych:
a) Opis zmiany;
b) Wykaz pracowników zatrudnionych na podstawie płacy minimalnej, do których może się odnosić zmiana minimalnego wynagrodzenia wraz z podaniem obecnego wynagrodzenia oraz wynagrodzenia uzyskiwanego w okresie 12 miesięcy przed zmianą,
c) Wykaz pracowników, do których może się odnosić zmiana w zakresie składek ubezpieczeniowych, wraz z podaniem obecnego wynagrodzenia oraz wynagrodzenia uzyskiwanego w okresie 12 miesięcy przed zmianą.
7) Zmiana wynagrodzenia Wykonawcy w przypadkach określonych w pkt 5 nastąpi pod warunkiem przedłożenia przez Wykonawcę kalkulacji kosztów pracy z oferty oraz kosztów wynikających
z bieżącego i planowanego stanu zatrudnienia przy realizacji zamówienia osób wykonujących pracę na rzecz Wykonawcy i zweryfikowaniu prawidłowości obliczeń kalkulacji przez Zamawiającego.
8) Zamawiający zgodnie z art. 439 ust. 2 ustawy PZP dopuszcza zmianę wynagrodzenia Wykonawcy w okresie realizacji zadania w przypadku zmiany cen materiałów lub kosztów związanych z realizacją zamówienia w przypadku zmian cen produkcji budowlano - montażowej
o min. 5,0 % w stosunku kwartalnym ogłaszanej przez Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego
w sprawie zmian cen produkcji budowlano - montażowej w poszczególnym kwartale w okresie realizacji robót.


Szczegółowe informacja o zmianach umowy znajdują się w rozdziale XIII SWZ

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-07 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://uws-edu.logintrade.net/;

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-07 09:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-05

2026-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
28.07.2026
Termin składania ofert
07.08.2026 07:00
Wartość umowy
172 200 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.13
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
71247000-1 (Nadzór nad robotami budowlanymi) 71520000-9 (Usługi nadzoru budowlanego) 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

Okres realizacji

24 miesiące