Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 55 104 PLN

Usługa nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi przy realizacji zadania Wykonanie w trybie zaprojektuj i wybuduj zadania pn. Modernizacja pomieszczeń Pracowni Implantacji Stymulatorów Serca w O

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00090732

Numer referencyjny: ZP 5/26

Zamawiający

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

ul. Kniaziewicza 1/5

91-347 Łódź, Łódzkie

NIP: 7262234808

REGON: 471219736

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa pełnienia nadzoru inwestorskiego przy realizacji robót budowlanych związanych z realizacją zadania: „Modernizacja pomieszczeń Pracowni Implantacji Stymulatorów Serca w Oddziale Kardiologicznym Szpitala” oraz przy robotach budowlanych związanych z wymianą angiokardiografu w Pracowni Hemodynamiki w Oddziale Kardiologicznym - zgodnie ze szczegółowymi postanowieniami zawartymi w załączniku nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Częstotliwość obecności na placu budowy 20%
Czas reakcji na wezwanie do stawienia się na placu budowy 20%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
MBI spółka z o.o. Włocławek 341537138

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 MBI spółka z o.o. (Włocławek) Umowa podpisana 55 104 PLN 55 104 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Łódzkie — na podstawie 19 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego)

Najniższa cena

55 104 PLN

Średnia cena

150 918 PLN

Najwyższa cena

292 802 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
MBI spółka z o.o. Włocławek 2 55 104 PLN 55 104 PLN
Ekoinwestycje Sp. z o.o. Białystok 1 105 042 PLN 105 042 PLN
ARCHIVISION SP. Z O.O. wARSZAWA 1 292 802 PLN 292 802 PLN
PERSEM Sp. z o.o. Bytom 1 135 300 PLN 135 300 PLN
BPI Bartłomiej Jagodziński Piotrków Trybunalski 1 - -
DROMEL Grzegorz Dziubak Tomaszów Mazowiecki 1 - -
CONSIL Mateusz Chmielewski Nowy Glinnik 5 1 - 79 950 PLN
CONSIL Mateusz Chmielewski Nowy Glinnik 5 1 153 750 PLN 153 750 PLN
Consil Mateusz Chmielewski Nowy Glinnik 5 1 159 900 PLN 159 900 PLN
MBI Sp. z o.o. Włocławek 1 86 100 PLN 86 100 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Pełnienie nadzoru inwestorskiego wielobranżowego nad budową żłobka miejskiego w Łowiczu

MBI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-08-27 13:10:46Z

Usługa nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi przy realizacji zadania Wykonanie w trybie zaprojektuj i wybuduj zadania pn. Modernizacja pomieszczeń Pracowni Implantacji Stymulatorów Serca w O

MBI spółka z o.o. -

2026-08-24 11:44:13Z

Nadzór inwestorski nad inwestycją pn.:„Budowa niskoemisyjnego systemu mobilności w Gminie Aleksandrów Łódzki – budowa dróg dla pieszych i rowerów II etap (od Zgniłego Błota do Słowaka)”

Pilamis sp. z o.o. sp.k. -

2026-08-18 11:02:32Z

Kompleksowy nadzór inwestorski nad realizacją zadania inwestycyjnego pod nazwą: "Adaptacja budynku przy ul. 1-go Maja 25 w Żychlinie na potrzeby Centrum Aktywności Lokalnej"

Dyrekcja Inwestycji w Kutnie Sp. z o.o. 194 340 PLN

2026-08-13 07:01:00Z

Pełnienie kompleksowego wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn. „Rozbudowa DP 4302E na odcinku od węzła „Wólka Jagielczyńska” DK S8 do miejscowości Krzemienica”

BPI Bartłomiej Jagodziński -

2026-07-27 10:37:37Z

Pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach zadania: Termomodernizacja Pawilonu C i D oraz rozbudowa, przebudowa Pawilonu C i D

MBI Sp. z o.o. 86 100 PLN

2026-07-21 06:48:23Z

Wykonanie nadzoru inwestorskiego w ramach inwestycji pn. Przebudowa drogi w miejscowości Skrzynki, Przesiadłów, Ojrzanów i Tobiasze.

DROMEL Grzegorz Dziubak -

2026-06-30 13:48:57Z

Pełnienie funkcji nadzoru inwestorskiego dla zadania inwestycyjnego pn.: „Odnawialne źródła energii w gminie Gorzkowice - edycja II”

Pro-In-Tech Dorota Lubas -

2026-05-08 11:01:26Z

Pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach przedsięwzięcia pn. Budowa budynku użyteczności publ. przeznaczonego na cele ochrony przeciwpożarowej i bezp. publ. wraz z niezbędną infrastrukturą tech.

Consil Mateusz Chmielewski 159 900 PLN

2026-05-08 10:41:18Z

Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa DP4339E wraz z rozbiórką i budową mostu – ul. Legionów w Tomaszowie Mazowieckim”

CONSIL Mateusz Chmielewski 79 950 PLN

2026-04-17 08:35:28Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 2 208 PLN Średnia: 137 912 PLN Max: 1 072 871 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Usługa nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi przy realizacji zadania Wykonanie w trybie zaprojektuj i wybuduj zadania pn. Modernizacja pomieszczeń Pracowni Implantacji Stymulatorów Serca w O

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 471219736

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kniaziewicza 1/5

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 91-347

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.) Numer telefonu: 42 251 61 63

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubliczne@bieganski.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bieganski.com.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi przy realizacji zadania Wykonanie w trybie zaprojektuj i wybuduj zadania pn. Modernizacja pomieszczeń Pracowni Implantacji Stymulatorów Serca w O

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e86b031-50b8-4ba4-a56b-29f6e8ee3c99

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00090732

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Rozwój i modernizacja infrastruktury w zakresie diagnostyki i leczenia chorób układu krążenia dla pacjentów WSSz. im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności, „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. Umowa nr KPOD.07.02-IP.10-0429/25/KPO/61/2025/665

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1254613

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://www.platformazakupowa.pl/pn/szpital_bieganskiego/proceedings

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z art. 61. ust. 1. oraz art. 63 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 r. komunikacja w niniejszym postępowaniu odbywa się
wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, pliki należy opatrzyć:
- kwalifikowanym podpisem elektronicznym,
- podpisem zaufanym,
- lub podpisem osobistym

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP 5/26

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa pełnienia nadzoru inwestorskiego przy realizacji robót budowlanych związanych z realizacją zadania: „Modernizacja pomieszczeń Pracowni Implantacji Stymulatorów Serca w Oddziale Kardiologicznym Szpitala” oraz przy robotach budowlanych związanych z wymianą angiokardiografu w Pracowni Hemodynamiki w Oddziale Kardiologicznym - zgodnie ze szczegółowymi postanowieniami zawartymi w załączniku nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia

4.2.6.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

71521000-6 - Usługi nadzorowania placu budowy

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-06-05

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Częstotliwość obecności na placu budowy

4.3.6.) Waga: 20

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas reakcji na wezwanie do stawienia się na placu budowy

4.3.6.) Waga: 20

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. Warunek sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający uzna, że Wykonawca spełnia warunek, jeżeli wykaże, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności na kwotę co najmniej 100 000 zł (sto tysięcy zł 00/100)

2. warunek zdolności technicznej lub zawodowej
1) Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia warunek w zakresie zdolności technicznej, jeżeli wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie wykonał należycie przynajmniej dwie różne usługi polegające na nadzorze inwestorskim nad robotą budowlaną polegającą na remoncie, budowie, modernizacji, rozbudowie lub przebudowie o wartości nadzorowanych robót min. 3 000 000,00 zł brutto każda robota budowlana.

2) Zamawiający uzna, że Wykonawca spełnia warunek w zakresie zdolności zawodowej, jeżeli wykonawca wykaże, że dysponuje co najmniej jedną osobą posiadającą uprawnienia do nadzorowania robót w branżach: ogólnobudowlana, elektryczna, sanitarna, z których przynajmniej dwie, w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonały należycie przynajmniej dwie różne usługi polegające na nadzorze inwestorskim nad robotą budowlaną polegającą na remoncie, budowie, modernizacji, rozbudowie lub przebudowie obiektu szpitalnego lub oddziału o wartości robót budowlanych min. 3 000 000,00 zł brutto każda.
Uprawnienia, o których mowa powyżej powinny być zgodne z ustawą z dnia 7 lipca 1994r. Prawo budowlane (tj. Dz. U. z 2025r. poz. 418) oraz Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 29 kwietnia 2019 r. w sprawie przygotowania zawodowego do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (Dz. U. z 2019r. poz. 831) lub ważne odpowiadające im kwalifikacje, nadane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów upoważniające do kierowania robotami budowlanymi w zakresie objętym niniejszym zamówieniem.

W przypadku wykazywania warunku przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia Zamawiający dopuszcza, aby warunek opisany w punkcie 1 spełniał każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, a warunek opisany w punkcie 2 spełniony był przez przynajmniej jednego Wykonawcę spośród wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: a) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzony/-a nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji;
b) Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2020 r. poz. 1076), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej
samej grupy kapitałowej;
c) Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu ze względu na okoliczności wskazane w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U z 2025r. poz. 514), - wg wzoru zał. nr 3 do SWZ

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1. Aktualny dokument potwierdzający, że Wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę nie mniejszą niż 100 000 zł
2. Wykaz usług spełniających warunki udziału w postępowaniu – sporządzony według Załącznika nr 4 do SWZ wraz z dowodami potwierdzającymi ich należyte wykonanie.
3. Wykaz osób skierowanych do realizacji zamówienia sporządzony zgodnie z Załącznikiem nr 5 do SWZ.

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

1. Formularz oferta

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takiej sytuacji zgodnie z art. 445 ustawy PZP Wykonawcy ponoszą solidarną odpowiedzialność za wykonanie umowy.
2. Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, zgodnie z art. 58 ust. 2 ustawy PZP. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
3. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w SWZ, składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
4. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Zgodnie z treścią art. 455 ust. 1 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych, Strony przewidują możliwość dokonania zmian postanowień umowy w zakresie:
a) zmiany stawki podatku VAT,
b) zmiany osób, które będą uczestniczyć w wykonaniu zamówienia,
c) zmiany terminu realizacji zamówienia,
d) ograniczenia zakresu usług Wykonawcy w przypadku zaistnienia okoliczności, które spowodują, że realizacja umowy o roboty budowlane lub jej części nie dojdzie do skutku, o ten zakres robót, który nie został wykonany, a nadto związanej z tym zmiany wysokości wynagrodzenia,
e) zmiany treści o charakterze informacyjno-instrukcyjnym, niezbędnych dla sprawnej realizacji umowy, w szczególności zmian adresów (w tym adresu poczty elektronicznej), numerów telefonów, faksu, numeru rachunku bankowego, etc.
f) zmiany podmiotu, którego Wykonawca wykazał w Ofercie będącej podstawą zawarcia umowy jako podmiot, z którego zasobów Wykonawca będzie korzystał przy wykonywaniu zamówienia. W przypadku zmiany podmiotu, który Wykonawca wykazał w Ofercie jako podmiot, który oddał Wykonawcy niezbędne zasoby na okres korzystania z nich przy wykonywaniu niniejszego zamówienia, Wykonawca winien przekazać Zamawiającemu pisemne oświadczenie, że dysponuje własnymi zasobami spełniającymi warunki określone w SWZ lub zobowiązanie nowego podmiotu, do udostępnienia Wykonawcy co najmniej takich samych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonywaniu przedmiotowego zamówienia. Brak takiego zobowiązania należy traktować jako brak zgody ze strony Zamawiającego na zmianę wykazanego w Ofercie podmiotu i stanowić będzie naruszenie warunków umowy przez Wykonawcę. – jeżeli dotyczy
2. W okresie wykonywania umowy Wykonawca zobowiązany jest zapewnić ciągłość świadczenia usług Inspektora nadzoru. W przypadku choroby, urlopu lub innej przeszkody w wypełnianiu przez inspektora nadzoru obowiązków lub też niewłaściwego wywiązywania się przez niego z obowiązków określonych umową bądź rezygnacji, Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia odpowiedniego zastępstwa przez osobę posiadającą stosowne kwalifikacje i uprawnienia. Za działania i zaniechania zastępcy w zakresie obowiązków wskazanych w niniejszej umowie, Wykonawca odpowiada jak za własne działania i zaniechania. Wykonawca jest również wyłącznie odpowiedzialny za zapłatę wynagrodzenia należnego zastępcy.
3. W sytuacji opisanej w ust. 2, w terminie 7 dni Wykonawca zobowiązany jest przedstawić Zamawiającemu do zatwierdzenia odpowiedniego kandydata do pełnienia zastępstwa. Brak zatwierdzenia tego kandydata przez Zamawiającego powoduje, że Wykonawca ma obowiązek przedstawienia kolejnej osoby, aż do zatwierdzenia przez Zamawiającego kandydata na Inspektora nadzoru (w formie pisemnej).

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-02-12 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1254613

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-02-12 10:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-03-13

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Pełny tytuł zamówienia brzmi:
Usługa nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi przy realizacji zadania Wykonanie w trybie zaprojektuj i wybuduj zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja pomieszczeń Pracowni Implantacji Stymulatorów Serca w Oddziale Kardiologicznym Szpitala” oraz przy robotach budowlanych związanych z wymianą angiokardiografu w Pracowni Hemodynamiki w Oddziale Kardiologicznym w ramach realizacji projektu „Rozwój i modernizacja infrastruktury w zakresie diagnostyki i leczenia chorób układu krążenia dla pacjentów WSSz im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi” z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.
2026-02-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
02.02.2026
Termin składania ofert
12.02.2026 08:00
Wartość umowy
55 104 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
71520000-9 (Usługi nadzoru budowlanego) 71521000-6 (Usługi nadzorowania placu budowy) 71521000-6 - Usługi nadzorowania placu budowy

Okres realizacji

do 2026-06-05