Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 04.09.2026 10:00 (Jutro)

Usługa szkolenia z zakresu BIM - 2 części w ramach projektu pn. „Dostosowanie kształcenia w Politechnice Świętokrzyskiej do potrzeb współczesnej gospodarki” nr umowy FERS.01.05-IP.08-0234/23-00

Aktywny Usługi 2026/BZP 00408947

Numer referencyjny: ATZ-281-73/26

Zamawiający

Politechnika Świętokrzyska

Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7

25-314 Kielce, Świętokrzyskie

NIP: 6570009774

REGON: 000001695

Opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ I: Szkolenie w zakresie tematyki BIM Revit MEP

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
Ilość zrealizowanych szkoleń przez osoby prowadzące szkolenie 20%
Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń związanych z przedmiotem zamówienia przez osoby skierowane do realizacji zamówienia 20%

Część 2

Cena 60%
Ilość zrealizowanych szkoleń przez osoby prowadzące szkolenie 20%
Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń związanych z przedmiotem zamówienia przez osoby skierowane do realizacji zamówienia 20%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Świętokrzyskie — na podstawie 27 rozstrzygniętych przetargów (CPV 80500000-9 - Usługi szkoleniowe)

Najniższa cena

4 800 PLN

Średnia cena

59 561 PLN

Najwyższa cena

332 250 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
TPI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa 2 35 100 PLN 70 200 PLN
DATAGIS.PL Technologie Geoinformacyjne Michał Brzezinka Poręba 2 6 900 PLN 13 800 PLN
EKOLHOUSE SP.Z O.O. Zabrze 2 24 550 PLN 49 100 PLN
Strefa Rozwoju Danuta Rynkiewicz 05-500 Piaseczno 2 - -
Centrum Nowoczesnej Edukacji SCHOLAR Piotr Mazur Lublin 2 - -
SEKA S.A. Warszawa 1 16 000 PLN 16 000 PLN
L² - Language Consulting Sp. z o.o. Warszawa 1 88 798 PLN 88 798 PLN
Centrum Kształcenia Zawodowego Factory Talent Piotr Nowaczek Starachowice 1 35 520 PLN 35 520 PLN
StatSoft Polska sp.z.o.o., 31-553 Kraków Kraków 1 - -
Statsoft Polska sp.z.o.o. 31-553 Kraków 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Organizacja szkolenia z zakresu kompetencji cyfrowych numer postępowania KU.2301.101.2026

StatSoft Polska sp.z.o.o., 31-553 Kraków -

2026-09-01 12:43:37Z

Kurs autoprezentacji i wystąpień publicznych w ramach projektu "Dziś uczeń - jutro student"

Centrum Kształcenia Zawodowego s.c. -

2026-08-27 09:08:00Z

Usługa szkolenia z zakresu „Obsługa oprogramowania PVSoll ”; nr umowy FERS.01.05-IP.08-0234/23-00

KIELGO Sp. z o.o. 49 500 PLN

2026-08-21 12:28:31Z

Usługa szkolenia z zakresu "Projektant instalacji fotowoltaicznych" w ramach projektu, nr umowy: FERS.01.05-IP.08-0234/23-00

SEKA S.A. 16 000 PLN

2026-07-22 12:49:11Z

Usługa przygotowania i przeprowadzenia szkolenia pozwalającego na serwis klimatyzacji samochodowej - program Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, nr umowy FERS.01.05IP.08-0234/23-00

EKOLHOUSE SP.Z O.O. 12 000 PLN

2026-07-21 11:38:09Z

Usługa przygotowania i przeprowadzenia kursu przygotowującego do państwowego egzaminu na Uprawnienia F-gazowe – Certyfikat Kategorii I wraz z egzaminem - projekt nr umowy FERS.01.05-IP.08-0234/23-00

EKOLHOUSE SP.Z O.O. 37 100 PLN

2026-07-21 11:22:09Z

Organizacja szkolenia z zakresu kompetencji cyfrowych Numer postępowania: KU.2301.59.2026

Politechnika Wrocławska Wrocław -

2026-07-20 08:05:20Z

Zakup usług szkoleniowych z zakresu kompetencji językowych – język angielski w ramach projektu pn. „Wzmocnienie potencjału KPT”

L² - Language Consulting Sp. z o.o. 88 798 PLN

2026-07-20 07:54:21Z

Usługa przygotowania i przeprowadzenia cyklu szkoleń przygotowujących uczestnika do uzyskania europejskich uprawnień pilota drona w ramach projektu nr umowy FERS.01.05-IP.08-0234/23-00

TPI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 54 000 PLN

2026-07-15 12:44:04Z

Usługa przygotowania i przeprowadzenia cyklu szkoleń przygotowujących uczestnika do uzyskania europejskich uprawnień pilota drona w ramach projektu nr umowy FERS.01.05-IP.08-0234/23-00

TPI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 16 200 PLN

2026-07-15 12:44:04Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 0 PLN Średnia: 87 981 PLN Max: 591 600 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Usługa szkolenia z zakresu BIM - 2 części w ramach projektu pn. „Dostosowanie kształcenia w Politechnice Świętokrzyskiej do potrzeb współczesnej gospodarki” nr umowy FERS.01.05-IP.08-0234/23-00

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Świętokrzyska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001695

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-314

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 041-34-24-270

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@tu.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tu.kielce.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa szkolenia z zakresu BIM - 2 części w ramach projektu pn. „Dostosowanie kształcenia w Politechnice Świętokrzyskiej do potrzeb współczesnej gospodarki” nr umowy FERS.01.05-IP.08-0234/23-00

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97ba86b2-0014-4a89-8c58-20289e1e36fc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408947

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00285037/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.20 Szkolenie Mastercam, BIM Revit, BIM Modeler instalacje sanitarne, szkolenie Heidenhain, nr umowy FERS.01.05-IP.08-0234/23-00

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

projekt „Dostosowanie kształcenia w Politechnice Świętokrzyskiej do potrzeb współczesnej gospodarki” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, nr umowy FERS.01.05-IP.08-0234/23-00

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://tu-kielce.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://tu-kielce.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania sprzętowo- aplikacyjne umożliwiające pracę na platformie: - Dopuszczalne przeglądarki Internetowe :
a) Edge
b) Google Chrome
c) Mozilla Firefox
d) Opera

Pozostałe wymagania techniczne:
a) dostęp do sieci Internet;
b) obsługa przez przeglądarkę protokołu XMLHttpRequest – ajax;
c) włączona obsługa JavaScript;
d) zalecana szybkość łącza internetowego powyżej 500 KB/s;
e) zainstalowany Acrobat Reader;
f) zainstalowane środowisko uruchomieniowe Java - Java SE Runtime Environment 6 Update 24 lub nowszy.

Dopuszczalne formaty przesyłanych danych:
Oferty, oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 Pzp, podmiotowe środki dowodowe, w tym oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 Pzp, oraz zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o których mowa w art. 118 ust. 3 Pzp, pełnomocnictwo sporządza się w postaci elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz. U. 2025.1703) z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych.
W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z działem Helpdesk Logintrade: 71 787 37 27, e-mail: helpdesk@logintrade.net

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): KLAUZULA INFORMACYJNA ZAMAWIAJĄCEGO W ZAKRESIE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH zawarta jest w sekcji XX SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ATZ-281-73/26

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 2

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ I: Szkolenie w zakresie tematyki BIM Revit MEP

4.2.6.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Ilość zrealizowanych szkoleń przez osoby prowadzące szkolenie

4.3.6.) Waga: 20

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń związanych z przedmiotem zamówienia przez osoby skierowane do realizacji zamówienia

4.3.6.) Waga: 20

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ II: Szkolenie z zakresu BIM Modeler- Branża sanitarna, poziom zaawansowany

4.2.6.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Ilość zrealizowanych szkoleń przez osoby prowadzące szkolenie

4.3.6.) Waga: 20

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń związanych z przedmiotem zamówienia przez osoby skierowane do realizacji zamówienia

4.3.6.) Waga: 20

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 Pzp oraz art. 7 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie
przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, a także spełniają niżej wskazane warunki udziału w postępowaniu:
dotyczące zdolności technicznej lub zawodowe tj:
− Wykonawca wykonał należycie w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie: - co najmniej dwie usługi porównywalne z przedmiotem
zamówienia
− Osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia (co najmniej jedna) muszą posiadać wyższe wykształcenie oraz co najmniej dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń merytorycznie związanych z przedmiotem zamówienia
− w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, powyższe osoby należycie zrealizowały co najmniej dwa szkolenia porównywalne rodzajem przedmiotowi zamówienia

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu wskazanych przez
Zamawiającego (wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 5 do SWZ).
Podmiotowe środki dowodowe mogą zostać zastąpione ważnym certyfikatem wykonawcy zamówień publicznych, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp, wyłącznie w zakresie, w jakim certyfikat potwierdza brak podstaw wykluczenia albo spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie odpowiadającym wymaganiom określonym w SWZ. Certyfikat nie zastępuje podmiotowych środków dowodowych dotyczących podstaw wykluczenia nieobjętych certyfikacją, w szczególności art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp,
art. 7 ust. 1 ustawy z 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, a także okoliczności zaistniałych w toku niniejszego postępowania.
Certyfikat zastępuje podmiotowe środki dowodowe wyłącznie w zakresie objętym ważną certyfikacją oraz wskazanym przez wykonawcę w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp. Jeżeli certyfikat obejmuje jedynie część podstaw wykluczenia albo część warunku udziału w postępowaniu, wykonawca składa podmiotowe środki dowodowe w pozostałym zakresie

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu wskazanych przez
Zamawiającego (wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 5 do SWZ).

Podmiotowe środki dowodowe mogą zostać zastąpione ważnym certyfikatem wykonawcy zamówień publicznych, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp, wyłącznie w zakresie, w jakim certyfikat potwierdza brak podstaw wykluczenia albo spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie odpowiadającym wymaganiom określonym w SWZ. Certyfikat nie zastępuje podmiotowych środków dowodowych dotyczących podstaw wykluczenia nieobjętych certyfikacją, w szczególności art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp,
art. 7 ust. 1 ustawy z 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, a także okoliczności zaistniałych w toku niniejszego postępowania.
Certyfikat zastępuje podmiotowe środki dowodowe wyłącznie w zakresie objętym ważną certyfikacją oraz wskazanym przez wykonawcę w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp. Jeżeli certyfikat obejmuje jedynie część podstaw wykluczenia albo część warunku udziału w postępowaniu, wykonawca składa podmiotowe środki dowodowe w pozostałym zakresie

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Zamawiający nie będzie wymagał złożenia przedmiotowych środków dowodowych.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.
Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Przepisy dotyczące Wykonawcy stosuje się odpowiednio do Wykonawców, wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Wybrany Wykonawca jest zobowiązany do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy. Wzór umowy stanowi Załącznik nr 3 do SWZ.
2. Zakres świadczenia Wykonawcy wynikający z umowy jest tożsamy z jego zobowiązaniem zawartym w ofercie.
3. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 455 Pzp.
4. Zmiana umowy wymaga dla swej ważności, pod rygorem nieważności, zachowania formy pisemnej.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-04 12:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://tu-kielce.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-04 13:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-01

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
26.08.2026
Termin składania ofert
04.09.2026 10:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.13
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
80500000-9 (Usługi szkoleniowe)

Okres realizacji

4 miesiące