Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 72 201 PLN

Usługa wykonania i ekspozycji reklamy mobilnej na autobusach komunikacji miejskiej w Kielcach

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00209243

Numer referencyjny: OKA-II.271.14.2026

Zamawiający

WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W KIELCACH

ul. Wincentego Witosa 86

25-561 Kielce, Świętokrzyskie

NIP: 9591457717

REGON: 292346746

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w Części 1 jest: Usługa wykonania i ekspozycji reklamy mobilnej na autobusie komunikacji miejskiej promującej projekt „Pracownik kapitałem firmy” (BUR I). Szczegółowe informacje w Załączniku nr 1 do SWZ w zakresie Części 1.

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
Czas rozpoczęcia ekspozycji reklamy na autobusie 38%
Aspekty społeczne 2%

Część 2

Cena 60%
Czas rozpoczęcia ekspozycji reklamy na autobusie 38%
Aspekty społeczne 2%

Część 3

Cena 60%
Czas rozpoczęcia ekspozycji reklamy na autobusie 38%
Aspekty społeczne 2%

Część 4

Cena 60%
Czas rozpoczęcia ekspozycji reklamy na autobusie 38%
Aspekty społeczne 2%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Business Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Katowice 6340128736
Business Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Katowice 6340128736
Business Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Katowice 6340128736
Systemy Informacji Wizualnej "GRAF" Bernard Boś Kielce 6571024391

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Business Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Katowice) Umowa podpisana 11 193 PLN 11 193 PLN
2 Business Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Katowice) Umowa podpisana 11 193 PLN 11 193 PLN
3 Business Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Katowice) Umowa podpisana 27 552 PLN 27 552 PLN
4 Systemy Informacji Wizualnej "GRAF" Bernard Boś (Kielce) Umowa podpisana 22 263 PLN 22 263 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Świętokrzyskie — na podstawie 3 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych)

Najniższa cena

11 193 PLN

Średnia cena

18 050 PLN

Najwyższa cena

27 552 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Business Consulting Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Katowice 3 16 646 PLN 49 938 PLN
Systemy Informacji Wizualnej "GRAF" Bernard Boś Kielce 1 22 263 PLN 22 263 PLN
Dźwignia Handlu Sp. z o.o. Kraków 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 74 przetargów

Min: 1 999 PLN Średnia: 194 248 PLN Max: 650 000 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Usługa wykonania i ekspozycji reklamy mobilnej na autobusach komunikacji
miejskiej w Kielcach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W KIELCACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 292346746

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wincentego Witosa 86

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-561

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 413641600

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wup@wup.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wupkielce.praca.gov.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa wykonania i ekspozycji reklamy mobilnej na autobusach komunikacji
miejskiej w Kielcach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e25f6ef5-8cbc-4c09-a2b4-3ae0efd2ce0d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00209243

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00048261/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.23 Reklama OOH Reklama outdoorowa-opracowanie, wyprodukowanie i ekspozycja bannerów, plakatów, reklam w komunikacji miejskiej oraz przewoźników prywatnych,

1.3.27 Reklama OOH Reklama outdoorowa-opracowanie, wyprodukowanie i ekspozycja bannerów, plakatów, reklam w komunikacji miejskiej oraz przewoźników prywatnych

1.3.28 Reklama OOH Reklama outdoorowa-opracowanie, wyprodukowanie i ekspozycja bannerów, plakatów, reklam w komunikacji miejskiej oraz przewoźników prywatnych

1.3.29 Reklama mobilna na autobusie komunikacji miejskiej dotycząca projektu "Profesjonalna kadra EURES = sukces na rynku pracy"

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Część 1: ze środków UE w ramach PR FEŚ na lata 2021-2027 nr FESW.10.06-IZ.00-0001/25. Część 2: ze środków UE w ramach PR FEŚ na lata 2021-2027 nr FESW.10.09-IZ.00-0001/25. Część 3: ze środków UE w ramach PT EFRR nr FESW.11.01-IZ.00-002/24. Część 4: ze środków UE w ramach PR FEŚ nr FESW.10.11-IZ.00-0001/25

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e25f6ef5-8cbc-4c09-a2b4-3ae0efd2ce0d

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których Zamawiający będzie komunikował się z Wykonawcami zostały określony w Rozdziale VIII SWZ.
2. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa
się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem
https://ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne i organizacyjne
dot. korespondencji elektronicznej zostały określony w Rozdziale VIII SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Informacja dot. RODO została określona w Rozdziale II ust. 8 SWZ, Klauzulach RODO (Załącznik nr 5 do SWZ) oraz w projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 4a i 4b do SWZ).

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Informacja dot. RODO została określona w Rozdziale II ust. 8 SWZ, Klauzulach RODO (Załącznik nr 5 do SWZ) oraz w projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 4a i 4b do SWZ).

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: OKA-II.271.14.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 4

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak

4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:

Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w Części 1 jest:
Usługa wykonania i ekspozycji reklamy mobilnej na autobusie komunikacji miejskiej promującej projekt „Pracownik kapitałem firmy” (BUR I). Szczegółowe informacje w Załączniku nr 1 do SWZ w zakresie Części 1.

4.2.6.) Główny kod CPV: 79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

79341000-6 - Usługi reklamowe

79340000-9 - Usługi reklamowe i marketingowe

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-07-01 do 2026-12-15

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas rozpoczęcia ekspozycji reklamy na autobusie

4.3.6.) Waga: 38

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium: aspekty społeczne, w tym integracja zawodowa i społeczna osób, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy

4.3.5.) Nazwa kryterium: Aspekty społeczne

4.3.6.) Waga: 2

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Tak

4.3.11.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub innowacyjnych, etykiet lub rachunku kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryteriów oceny ofert:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w Części 2 jest:
Usługa wykonania i ekspozycji reklamy mobilnej na autobusie komunikacji miejskiej promującej projekt „Buduj swój rozwój” (BUR II). Szczegółowe informacje w Załączniku nr 1 do SWZ w zakresie Części 2.

4.2.6.) Główny kod CPV: 79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

79341000-6 - Usługi reklamowe

79340000-9 - Usługi reklamowe i marketingowe

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-07-01 do 2026-12-15

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas rozpoczęcia ekspozycji reklamy na autobusie

4.3.6.) Waga: 38

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium: aspekty społeczne, w tym integracja zawodowa i społeczna osób, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy

4.3.5.) Nazwa kryterium: Aspekty społeczne

4.3.6.) Waga: 2

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Tak

4.3.11.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub innowacyjnych, etykiet lub rachunku kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryteriów oceny ofert:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w Części 3 jest:
Usługa wykonania i ekspozycji reklamy mobilnej na autobusach komunikacji miejskiej promującej Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027. Szczegółowe informacje w Załączniku nr 1 do SWZ w zakresie Części 3.

4.2.6.) Główny kod CPV: 79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

79341000-6 - Usługi reklamowe

79340000-9 - Usługi reklamowe i marketingowe

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-15

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas rozpoczęcia ekspozycji reklamy na autobusie

4.3.6.) Waga: 38

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium: aspekty społeczne, w tym integracja zawodowa i społeczna osób, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy

4.3.5.) Nazwa kryterium: Aspekty społeczne

4.3.6.) Waga: 2

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Tak

4.3.11.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub innowacyjnych, etykiet lub rachunku kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryteriów oceny ofert:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Część 4

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w Części 4 jest:
Usługa wykonania i ekspozycji reklamy mobilnej na autobusie komunikacji miejskiej promującej projekt „Profesjonalna Kadra EURES = sukces na rynku pracy". Szczegółowe informacje w Załączniku nr 1 do SWZ w zakresie Części 4.

4.2.6.) Główny kod CPV: 79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

79341000-6 - Usługi reklamowe

79340000-9 - Usługi reklamowe i marketingowe

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2027-05-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas rozpoczęcia ekspozycji reklamy na autobusie

4.3.6.) Waga: 38

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium: aspekty społeczne, w tym integracja zawodowa i społeczna osób, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy

4.3.5.) Nazwa kryterium: Aspekty społeczne

4.3.6.) Waga: 2

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Tak

4.3.11.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub innowacyjnych, etykiet lub rachunku kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryteriów oceny ofert:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

1. Oferta składa się z wypełnionego i podpisanego Formularza oferty - wg wzoru określonego w Załączniku nr 2 do SWZ.
2. Do oferty należy dołączyć:
1) Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania – według wzoru określonego w Załączniku nr 3 do SWZ.
2) Dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania odpowiednio Wykonawcy, wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego, podmiotu udostępniającego zasoby (jeżeli dotyczy) – odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, chyba że Wykonawca wskaże w Formularzu oferty dane, umożliwiające Zamawiającemu uzyskanie tych dokumentów za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych.
3) W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienia wykonawców występujących wspólnie (dotyczy również spółki cywilnej) – pełnomocnictwa do reprezentowania w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
4) Pełnomocnictwa określającego jego zakres – w przypadku gdy w imieniu Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby działa osoba, której umocowanie do reprezentowania nie wynika z dokumentów określonych w ppkt. 2 powyżej.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Oferta składa się z wypełnionego i podpisanego Formularza oferty - wg wzoru określonego w Załączniku nr 2 do SWZ.
2. Do oferty należy dołączyć:
1) Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania – według wzoru określonego w Załączniku nr 3 do SWZ.
2) Dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania odpowiednio Wykonawcy, wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego, podmiotu udostępniającego zasoby (jeżeli dotyczy) – odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, chyba że Wykonawca wskaże w Formularzu oferty dane, umożliwiające Zamawiającemu uzyskanie tych dokumentów za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych.
3) W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienia wykonawców występujących wspólnie (dotyczy również spółki cywilnej) – pełnomocnictwa do reprezentowania w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
4) Pełnomocnictwa określającego jego zakres – w przypadku gdy w imieniu Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby działa osoba, której umocowanie do reprezentowania nie wynika z dokumentów określonych w ust. 2 pkt 2.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zapisy dot. możliwości zmiany umowy zostały określone w Załączniku nr 4a i 4b do SWZ - Projektowane postanowienia umowy, par. 10

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-04-29 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Wykonawca składa ofertę elektronicznie za pośrednictwem Platformy pod adresem https://ezamowienia.gov.pl/pl/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-04-29 10:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-05-28

2026-04-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
21.04.2026
Termin składania ofert
29.04.2026 07:00
Wartość umowy
72 201 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych
79341400-0 (Usługi prowadzenia kampanii reklamowych) 79341000-6 (Usługi reklamowe) 79340000-9 (Usługi reklamowe i marketingowe) 22462000-6 (Materiały reklamowe) 79341000-6 - Usługi reklamowe 79340000-9 - Usługi reklamowe i marketingowe 22462000-6 - Materiały reklamowe

Okres realizacji

01.07.2026 - 15.12.2026