Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Świadczenie usług cateringowych dla Biura Prezesa Agencji Mienia Wojskowego przez okres 12 miesięcy
Numer referencyjny: DZP-BP.2616.400.2025
Zamawiający
Agencja Mienia Wojskowego
Nowowiejska 26A
00-911 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5261038122
REGON: 011263946
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| ANDRZEJ MENDRA A.M.GASTRO | Warszawa | 1130470093 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ANDRZEJ MENDRA A.M.GASTRO (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 68 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków)
Najniższa cena
321 PLN
Średnia cena
224 507 PLN
Najwyższa cena
2 233 895 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Usługi Gastronomiczne Sebastian Kornacki Warszawa | 6 | 87 617 PLN | 262 850 PLN |
| NUTRI CATERING Sp. z o. o. Sp. k. Wrocław | 4 | 15 490 PLN | 61 959 PLN |
| UpHOTEL sp. z o. o. Jelenia Góra | 3 | 27 113 PLN | 81 340 PLN |
| SGH Serwis Spółka z o.o. Warszawa | 3 | - | 7 900 000 PLN |
| MILORD Sp.zo.o. Warszawa | 2 | 95 270 PLN | 190 539 PLN |
| HIT HORS SYLWIA ZARZYCKA-CYBULSKA Warszawa | 2 | 6 705 PLN | 6 705 PLN |
| Karczma w Miłosnej Jolanta Fornowska Krośniewice | 2 | - | - |
| KDK SP. z o.o. Warszawa | 2 | 597 777 PLN | 597 777 PLN |
| Jolanta Fornowska - KARCZMA w MIŁOSNEJ Krośniewice | 2 | 83 125 PLN | 83 125 PLN |
| Firma Gastronomiczna Naumowicz Andrzej Warszawa | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Świadczenie usługi restauracyjnej na potrzeby uczestników V Kongresu Polityki Miejskiej i Regionalnej, odbywającego się w obiekcie CKF_13 Centrum Konferencyjne Fabryczna w Krakowie.
2026-08-30 21:30:30Z
Świadczenie usług cateringowych dla Biura Prezesa Agencji Mienia Wojskowego przez okres 12 miesięcy
2026-08-25 10:53:47Z
Obsługa wizyt międzynarodowych oraz innych wydarzeń w zakresie usług gastronomicznych
2026-08-20 06:34:40Z
Organizacja i obsługa poczęstunku dla 2 200 osób podczas obchodów 82. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
2026-08-03 11:40:35Z
Świadczenie usług cateringowych dla uczestników studiów podyplomowych w WIM -PIB.
2026-07-31 06:24:49Z
Sukcesywne świadczenie usług cateringowych na potrzeby Ministerstwa Klimatu i Środowiska
2026-07-31 05:40:43Z
Zakup usługi cateringowej w dniu 30 lipca 2026 r.
2026-07-30 10:58:05Z
Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie "Rolnictwo" w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu
2026-07-28 10:36:49Z
Świadczenie usług cateringowych dla Biura Prezesa Agencji Mienia Wojskowego przez okres 24 miesięcy
2026-07-23 11:11:40Z
Organizacja i obsługa poczęstunku dla 2 200 osób podczas obchodów 82. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
2026-07-23 09:15:53Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00526114 z dnia 2025-11-12 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Świadczenie usług cateringowych dla Biura Prezesa Agencji Mienia Wojskowego przez okres 12 miesięcy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 26A
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: t.niedziela@amw.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
administrowanie mieniem Skarbu Państwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług cateringowych dla Biura Prezesa Agencji Mienia Wojskowego przez okres 12 miesięcy
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8eb9c71c-be04-490f-937a-08dcd6016bf1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00526114
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00006519/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.64 Catering - Biuro Prezesa
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://amw.ezamawiajacy.pl3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://amw.ezamawiajacy.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z rozdziałem 7 SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z załącznikiem nr 5 do SWZ
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zgodnie z załącznikiem nr 5 do SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: DZP-BP.2616.400.2025
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych dla Biura Prezesa Agencji Mienia Wojskowego przez okres 12 miesięcy na potrzeby spotkań organizowanych przez komórki organizacyjne Zamawiającego takich jak posiedzenia, konferencje, szkolenia, spotkanie wigilijne, wielkanocne.
Przedmiot zamówienia będzie realizowany sukcesywnie, w siedzibie Zamawiającego zgodnie ze zgłaszanym każdorazowo zapotrzebowaniem Zamawiającego.
2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
55400000-4 - Usługi podawania napojów
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: cena brutto 100%
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu zgodnie z załącznikiem do SWZ
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zgodnie z § 12 Projektowanych Postanowień Umowy - stanowiących załącznik nr 4 do SWZ7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2025-11-20 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://amw.ezamawiajacy.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2025-11-20 10:15
8.4.) Termin związania ofertą: do 2025-12-19
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 12.11.2025
- Termin składania ofert
- 20.11.2025 09:00
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.7
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
12 miesiące