Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 154 440 PLN

Świadczenie usług cateringowych dla Biura Prezesa Agencji Mienia Wojskowego przez okres 24 miesięcy

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00248258

Numer referencyjny: BP-DZP.2616.36.2026

Zamawiający

Agencja Mienia Wojskowego

Nowowiejska 26A

00-911 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5261038122

REGON: 011263946

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych dla Biura Prezesa Agencji Mienia Wojskowego przez okres 24 miesięcy na potrzeby spotkań organizowanych przez komórki organizacyjne Zamawiającego takich jak (posiedzenia, konferencje, szkolenia, spotkanie wigilijne, wielkanocne). 2. Opcja: 1) Zamawiający, w oparciu o art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w § 5 załącznika nr 4 - Projektowane postanowienia umowy, a Wykonawca wyraża na powyższe zgodę. 2) Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić po wyczerpaniu środków finansowych przeznaczonych na realizację zamówienia podstawowego, zgodnie z § 6 ust. 1 załącznika nr 4 - Projektowane postanowienia umowy, jednak nie później niż do upływu okresu obowiązywania umowy. 3) W ramach przedmiotowego zamówienia, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającej na: zwiększeniu ilości przedmiotu zamówienia określonego w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy, bez zmian charakteru umowy. Opcja obejmuje te same dania oraz takie same ceny jak w zamówieniu podstawowym. 4) Realizacja zamówienia w ramach prawa opcji odbywać się będzie na takich samych zasadach jak realizacja zamówienia podstawowego, w szczególności w zakresie terminów zgłaszania zapotrzebowania na catering. 5) Zamawiający zastrzega, że cena usługi będzie zgodna z ofertą Wykonawcy, której kopia stanowi Załącznik nr 2 do umowy.

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Łukasz Żuchowski KA-WI „Pora Jeść Catering” Raszyn 1181198927,

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Łukasz Żuchowski KA-WI „Pora Jeść Catering” (Raszyn) Umowa podpisana 203 904 PLN 154 440 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 68 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków)

Najniższa cena

321 PLN

Średnia cena

224 507 PLN

Najwyższa cena

2 233 895 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Usługi Gastronomiczne Sebastian Kornacki Warszawa 6 87 617 PLN 262 850 PLN
NUTRI CATERING Sp. z o. o. Sp. k. Wrocław 4 15 490 PLN 61 959 PLN
UpHOTEL sp. z o. o. Jelenia Góra 3 27 113 PLN 81 340 PLN
SGH Serwis Spółka z o.o. Warszawa 3 - 7 900 000 PLN
MILORD Sp.zo.o. Warszawa 2 95 270 PLN 190 539 PLN
HIT HORS SYLWIA ZARZYCKA-CYBULSKA Warszawa 2 6 705 PLN 6 705 PLN
Karczma w Miłosnej Jolanta Fornowska Krośniewice 2 - -
KDK SP. z o.o. Warszawa 2 597 777 PLN 597 777 PLN
Jolanta Fornowska - KARCZMA w MIŁOSNEJ Krośniewice 2 83 125 PLN 83 125 PLN
Firma Gastronomiczna Naumowicz Andrzej Warszawa 2 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Świadczenie usługi restauracyjnej na potrzeby uczestników V Kongresu Polityki Miejskiej i Regionalnej, odbywającego się w obiekcie CKF_13 Centrum Konferencyjne Fabryczna w Krakowie.

Hotelowa Fabryczna sp. z o.o. -

2026-08-30 21:30:30Z

Świadczenie usług cateringowych dla Biura Prezesa Agencji Mienia Wojskowego przez okres 12 miesięcy

ANDRZEJ MENDRA A.M.GASTRO -

2026-08-25 10:53:47Z

Obsługa wizyt międzynarodowych oraz innych wydarzeń w zakresie usług gastronomicznych

PODANO KRC SP. Z O.O. 321 PLN

2026-08-20 06:34:40Z

Organizacja i obsługa poczęstunku dla 2 200 osób podczas obchodów 82. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Karczma w Miłosnej Jolanta Fornowska -

2026-08-03 11:40:35Z

Świadczenie usług cateringowych dla uczestników studiów podyplomowych w WIM -PIB.

WARS S.A. -

2026-07-31 06:24:49Z

Sukcesywne świadczenie usług cateringowych na potrzeby Ministerstwa Klimatu i Środowiska

Granatoil Graniszewscy sp.j. 565 180 PLN

2026-07-31 05:40:43Z

Zakup usługi cateringowej w dniu 30 lipca 2026 r.

Jolanta Fornowska – Karczma w Miłosnej 11 900 PLN

2026-07-30 10:58:05Z

Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie "Rolnictwo" w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu

BC KONESER Sp. z o.o. -

2026-07-28 10:36:49Z

Świadczenie usług cateringowych dla Biura Prezesa Agencji Mienia Wojskowego przez okres 24 miesięcy

Łukasz Żuchowski KA-WI „Pora Jeść Catering” 203 904 PLN

2026-07-23 11:11:40Z

Organizacja i obsługa poczęstunku dla 2 200 osób podczas obchodów 82. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Karczma w Miłosnej Jolanta Fornowska -

2026-07-23 09:15:53Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 PLN Średnia: 247 954 PLN Max: 2 233 895 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Świadczenie usług cateringowych dla Biura Prezesa Agencji Mienia Wojskowego przez okres 24 miesięcy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 26A

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp.bp@amw.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

Zarządzanie Mieniem Skarbu Państwa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług cateringowych dla Biura Prezesa Agencji Mienia Wojskowego przez okres 24 miesięcy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be96cc5d-8509-4c0a-b40c-3ba395ad40a2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00248258

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00619195/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.47 Catering - BP

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://amw.ezamawiajacy.pl/

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://amw.ezamawiajacy.pl/

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z zapisami SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: BP-DZP.2616.36.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych dla Biura Prezesa Agencji Mienia Wojskowego przez okres 24 miesięcy na potrzeby spotkań organizowanych przez komórki organizacyjne Zamawiającego takich jak (posiedzenia, konferencje, szkolenia, spotkanie wigilijne, wielkanocne).
2. Opcja:
1) Zamawiający, w oparciu o art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w § 5 załącznika nr 4 - Projektowane postanowienia umowy, a Wykonawca wyraża na powyższe zgodę.
2) Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić po wyczerpaniu środków finansowych przeznaczonych na realizację zamówienia podstawowego, zgodnie z § 6 ust. 1 załącznika nr 4 - Projektowane postanowienia umowy, jednak nie później niż do upływu okresu obowiązywania umowy.
3) W ramach przedmiotowego zamówienia, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającej na: zwiększeniu ilości przedmiotu zamówienia określonego w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy, bez zmian charakteru umowy. Opcja obejmuje te same dania oraz takie same ceny jak w zamówieniu podstawowym.
4) Realizacja zamówienia w ramach prawa opcji odbywać się będzie na takich samych zasadach jak realizacja zamówienia podstawowego, w szczególności w zakresie terminów zgłaszania zapotrzebowania na catering.
5) Zamawiający zastrzega, że cena usługi będzie zgodna z ofertą Wykonawcy, której kopia stanowi Załącznik nr 2 do umowy.

4.2.6.) Główny kod CPV: 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

55400000-4 - Usługi podawania napojów

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

Opcja:
1) Zamawiający, w oparciu o art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w § 5 załącznika nr 4 - Projektowane postanowienia umowy, a Wykonawca wyraża na powyższe zgodę.
2) Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić po wyczerpaniu środków finansowych przeznaczonych na realizację zamówienia podstawowego, zgodnie z § 6 ust. 1 załącznika nr 4 - Projektowane postanowienia umowy, jednak nie później niż do upływu okresu obowiązywania umowy.
3) W ramach przedmiotowego zamówienia, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającej na: zwiększeniu ilości przedmiotu zamówienia określonego w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy, bez zmian charakteru umowy. Opcja obejmuje te same dania oraz takie same ceny jak w zamówieniu podstawowym.
4) Realizacja zamówienia w ramach prawa opcji odbywać się będzie na takich samych zasadach jak realizacja zamówienia podstawowego, w szczególności w zakresie terminów zgłaszania zapotrzebowania na catering.
5) Zamawiający zastrzega, że cena usługi będzie zgodna z ofertą Wykonawcy, której kopia stanowi Załącznik nr 2 do umowy.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zgodnie z zapisami załącznika nr 4 do SWZ - PPU

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-05-26 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://amw.ezamawiajacy.pl/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-05-26 09:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-06-24

2026-05-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
18.05.2026
Termin składania ofert
27.05.2026 07:00
Wartość umowy
154 440 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.7
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
55300000-3 (Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków) 55321000-6 (Usługi przygotowywania posiłków) 55400000-4 (Usługi podawania napojów) 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków 55400000-4 - Usługi podawania napojów

Okres realizacji

24 miesiące