Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 07:00 (5 dni)
Świadczenie usług gastronomicznych oraz cateringowych wraz z najmem powierzchni przez Wykonawcę na terenie Ośrodka "Taira i Leliwa" zlokalizowanym w miejscowości Konstancin - Jeziorna
Numer referencyjny: BPzp.271.78.2026
Zamawiający
Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych
Stawki 2B
00-193 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5260002004
REGON: 012199305
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz usług
Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz usług.docx
Załącznik nr 3 - Protokół
Załącznik nr 3 do umowy najmu - Protokół.pdf
Załącznik nr 2a do Umowy Najmu - Spis powierzchni
Załącznik nr 2a do umowy najmu - spis powierzchnei kuchnia i restauracja.pdf
Załącznik nr 2 do Umowy Najmu - Spis wyposażenia
Załącznik nr 2 do umowy najmu - spis wyposażenia do prowadzenia gastronomii.pdf
Załącznik nr 3 do Umowy - Umowa Najmu
Załącznik nr 3 do Umowy - Umowa Najmu.pdf
Załącznik nr 4 do SWZ - PPU
Załącznik nr 4 do SWZ - PPU.pdf
Załącznik nr 3 - Oświadczenie
Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie 125.1.docx
Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty
Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
Załącznik nr 2 do SWZ - OPZ
Załącznik nr 2 do SWZ - OPZ.pdf
SWZ
SWZ BPzp.271.78.2026.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 68 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków)
Najniższa cena
321 PLN
Średnia cena
224 507 PLN
Najwyższa cena
2 233 895 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Usługi Gastronomiczne Sebastian Kornacki Warszawa | 6 | 87 617 PLN | 262 850 PLN |
| NUTRI CATERING Sp. z o. o. Sp. k. Wrocław | 4 | 15 490 PLN | 61 959 PLN |
| UpHOTEL sp. z o. o. Jelenia Góra | 3 | 27 113 PLN | 81 340 PLN |
| SGH Serwis Spółka z o.o. Warszawa | 3 | - | 7 900 000 PLN |
| MILORD Sp.zo.o. Warszawa | 2 | 95 270 PLN | 190 539 PLN |
| HIT HORS SYLWIA ZARZYCKA-CYBULSKA Warszawa | 2 | 6 705 PLN | 6 705 PLN |
| Karczma w Miłosnej Jolanta Fornowska Krośniewice | 2 | - | - |
| KDK SP. z o.o. Warszawa | 2 | 597 777 PLN | 597 777 PLN |
| Jolanta Fornowska - KARCZMA w MIŁOSNEJ Krośniewice | 2 | 83 125 PLN | 83 125 PLN |
| Firma Gastronomiczna Naumowicz Andrzej Warszawa | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Świadczenie usługi restauracyjnej na potrzeby uczestników V Kongresu Polityki Miejskiej i Regionalnej, odbywającego się w obiekcie CKF_13 Centrum Konferencyjne Fabryczna w Krakowie.
2026-08-30 21:30:30Z
Świadczenie usług cateringowych dla Biura Prezesa Agencji Mienia Wojskowego przez okres 12 miesięcy
2026-08-25 10:53:47Z
Obsługa wizyt międzynarodowych oraz innych wydarzeń w zakresie usług gastronomicznych
2026-08-20 06:34:40Z
Organizacja i obsługa poczęstunku dla 2 200 osób podczas obchodów 82. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
2026-08-03 11:40:35Z
Świadczenie usług cateringowych dla uczestników studiów podyplomowych w WIM -PIB.
2026-07-31 06:24:49Z
Sukcesywne świadczenie usług cateringowych na potrzeby Ministerstwa Klimatu i Środowiska
2026-07-31 05:40:43Z
Zakup usługi cateringowej w dniu 30 lipca 2026 r.
2026-07-30 10:58:05Z
Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie "Rolnictwo" w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu
2026-07-28 10:36:49Z
Świadczenie usług cateringowych dla Biura Prezesa Agencji Mienia Wojskowego przez okres 24 miesięcy
2026-07-23 11:11:40Z
Organizacja i obsługa poczęstunku dla 2 200 osób podczas obchodów 82. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
2026-07-23 09:15:53Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417913 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Świadczenie usług gastronomicznych oraz cateringowych wraz z najmem powierzchni przez Wykonawcę na terenie Ośrodka "Taira i Leliwa" zlokalizowanym w miejscowości Konstancin - Jeziorna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012199305
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stawki 2B
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-193
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@rars.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rars.gov.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
rezerwy strategiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług gastronomicznych oraz cateringowych wraz z najmem powierzchni przez Wykonawcę na terenie Ośrodka "Taira i Leliwa" zlokalizowanym w miejscowości Konstancin - Jeziorna
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75574293-73f8-4e67-b31a-215a2784a570
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417913
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041215/23/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.31 Usługi gastronomiczne w ośrodku w Konstancinie-Jeziornie w ramach realizacji zadań
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-75574293-73f8-4e67-b31a-215a2784a5703.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/pl/
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z Rozdziałem III SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z Rozdziałem XX SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: BPzp.271.78.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług gastronomicznych oraz cateringowych w pomieszczeniach restauracyjnych na terenie Ośrodka „Taita i Leliwa”, zwanym dalej „Ośrodkiem”, do którego Zamawiający posiada tytuł prawny, zlokalizowanym w miejscowości Konstancin - Jeziorna, ul. Henryka Sienkiewicza 11/13, 05-510 Konstancin - Jeziorna, dla gości indywidualnych oraz grup zorganizowanych.
4.2.6.) Główny kod CPV: 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
55320000-9 - Usługi podawania posiłków
55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
55322000-3 - Usługi gotowania posiłków
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny i kosztu
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 70
Kryterium 2
4.3.5.) Nazwa kryterium: Koszt
4.3.6.) Waga: 30
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Zgodnie z Rozdziałem VII SWZ5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zgodnie z Rozdziałem IX SWZ
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zgodnie z par. 15 PPU7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/pl/
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 09:15
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-09
8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak
8.6.) Maksymalna liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do negocjacji: 3
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 02.09.2026
- Termin składania ofert
- 10.09.2026 07:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.7
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
12 miesiące