Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 08:00 (4 dni)
Świadczenie usług naprawczych i konserwacyjnych w ramach koszyka usług – „złota rączka”
Numer referencyjny: S.261.7.2026
Zamawiający
Centrum Usług Społecznych w Będzinie
XX
76-037 Będzino, Zachodniopomorskie
NIP: 4990189316
REGON: 330497930
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Załącznik nr 1a do SWZ - FORMULARZ OFERTY
Załącznik nr 1a do SWZ - FORMULARZ OFERTY.docx
Załącznik nr 2a do SWZ - NA WEZWANIE
Załącznik nr 2a do SWZ - NA WEZWANIE.docx
Załącznik nr 2c do SWZ - NA WEZWANIE
Załącznik nr 2c do SWZ - NA WEZWANIE.docx
Załącznik nr 2d do SWZ - NA WEZWANIE
Załącznik nr 2d do SWZ - NA WEZWANIE.docx
Załącznik nr 2b do SWZ - NA WEZWANIE
Załącznik nr 2b do SWZ - NA WEZWANIE.docx
SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA
SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.pdf
Załącznik nr 4 do SWZ - WZÓR
Załącznik nr 4 do SWZ - WZÓR.pdf
Załącznik nr 1b do SWZ - Z OFERTĄ
Załącznik nr 1b do SWZ - Z OFERTĄ.docx
Załącznik nr 1c do SWZ - Z OFERTĄ
Załącznik nr 1c do SWZ - Z OFERTĄ.docx
Załącznik nr 3 do SWZ - OPZ
Załącznik nr 3 do SWZ - OPZ.pdf
Załącznik nr 1d do SWZ - Z OFERTĄ
Załącznik nr 1d do SWZ - Z OFERTĄ.docx
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Kto wygrywa podobne przetargi?
Zachodniopomorskie — na podstawie 10 rozstrzygniętych przetargów (CPV 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne)
Najniższa cena
31 PLN
Średnia cena
159 443 PLN
Najwyższa cena
467 329 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Produkcja Sprzedaż Usługi Dariusz Piechota Mikstat | 3 | 194 340 PLN | 583 020 PLN |
| Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe JARGUZ Jarosław Gumienny Słupsk | 2 | 64 747 PLN | 159 494 PLN |
| Firma Remontowo-Budowlana A-Z Marek Twardowski Koszalin | 1 | 467 329 PLN | 467 329 PLN |
| SYSTIK Sp. z o.o. Sp.k. Dąbrowa | 1 | 339 628 PLN | 339 628 PLN |
| KLIMAX Elektromechanika i Chłodnictwo Krystian Ciupa Pyrzyce | 1 | 138 600 PLN | 277 200 PLN |
| KLIMAX Elektromechanika i chłodnictwo Krystian Ciupa Pyrzyce | 1 | 195 300 PLN | 390 600 PLN |
| HIAB POLAND Sp. z o.o. ul. Stalowa 2, 73-102 Stargard | 1 | 24 981 PLN | 401 522 PLN |
| Magic Service Robert Soldak Wrocław | 1 | 31 PLN | 449 236 PLN |
| FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA AUTO STANISŁAW KANAREK Drawsko Pomorskie | 1 | 34 932 PLN | 34 932 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Usługa naprawy okresowej według poziomu utrzymania P4 lokomotyw spalinowych LS-160, WLs-40, LS-180
2026-08-28 07:36:38Z
Usługa naprawy okresowej według poziomu utrzymania P4 lokomotyw spalinowych LS-160, WLs-40, LS-180
2026-08-28 07:36:38Z
Usługa naprawy okresowej według poziomu utrzymania P4 lokomotyw spalinowych LS-160, WLs-40, LS-180
2026-08-28 07:36:38Z
„Usługi konserwacji i napraw awaryjnych sprzętu, gastronomicznego, urządzeń do obróbki termicznej dla służby żywnościowej z podziałem na dwie części”.
2026-06-26 07:57:52Z
„Usługi konserwacji i napraw awaryjnych sprzętu, gastronomicznego, urządzeń do obróbki termicznej dla służby żywnościowej z podziałem na dwie części”.
2026-06-26 07:57:52Z
EP/220/13/2026 - Serwis, konserwacja, obsługa oraz usuwanie awarii systemu poczty pneumatycznej w SPWSZ w Szczecinie w lokalizacji przy ul. Arkońskiej 4 Szczecin
2026-06-17 10:07:29Z
Przeglądy serwisowe ciągników z uwagi na przepracowane motogodziny
2026-06-15 09:29:27Z
Przygotowanie KSP-20, stacji paliw do badań dozorowych oraz naprawy awaryjne, przegląd techniczny, konserwacja, serwisowanie, naprawy awaryjne urządzeń i wyposażenia stacji paliw płynnych
2026-06-10 11:35:41Z
Przygotowanie KSP-20, stacji paliw do badań dozorowych oraz naprawy awaryjne, przegląd techniczny, konserwacja, serwisowanie, naprawy awaryjne urządzeń i wyposażenia stacji paliw płynnych
2026-06-10 11:35:41Z
Wykonanie bieżącej konserwacji w pomieszczeniach wykorzystywanych przez dział techniczny i artystyczny Bałtyckiego Teatru Dramatycznego im. Juliusza Słowackiego w Koszalinie
2026-06-01 09:19:50Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414783 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Świadczenie usług naprawczych i konserwacyjnych w ramach koszyka usług – „złota rączka”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Społecznych w Będzinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330497930
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: XX
1.5.2.) Miejscowość: Będzino
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-037
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor@cus.bedzino.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cus.bedzino.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług naprawczych i konserwacyjnych w ramach koszyka usług – „złota rączka”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97013dfa-00d2-4ad6-8eb3-8438fcecd555
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414783
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00174444/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Usługi wsparcia “złota rączka” dla uczestników Projektu
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Tak
2.12.) Rodzaj wykonawców, którzy mogą ubiegać się o udzielenie zamówienia:
art. 94 ust. 1 pkt 1) ustawy
art. 94 ust. 1 pkt 2) ustawy
art. 94 ust. 1 pkt 3) ustawy
art. 94 ust. 1 pkt 4) ustawy
art. 94 ust. 1 pkt 5) ustawy
art. 94 ust. 1 pkt 6) ustawy
art. 94 ust. 1 pkt 7) ustawy
art. 94 ust. 1 pkt 8) ustawy
art. 94 ust. 1 pkt 9) ustawy
art. 94 ust. 1 pkt 10) ustawy
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
Centrum Usług Społecznych – nowym miejscem rozwoju i integracji usług społecznych
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-97013dfa-00d2-4ad6-8eb3-8438fcecd5553.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: WYmagania okreśłone zostały w rozdziale IV ust. 2 SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: S.261.7.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.5.) Wartość zamówienia: 187500 PLN
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług naprawczych i konserwacyjnych w ramach koszyka usług – „złota rączka” dla uczestników Projektu „Centrum Usług Społecznych – nowym miejscem rozwoju i integracji usług społecznych”.
4.2.6.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2027-06-30
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Tak
4.2.14.) Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień podobnych na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, tj.: zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego w wysokości do 30 % usług objętych umową podstawową. Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego jest umowa podstawowa oraz przeprowadzone z Wykonawcą negocjacje.
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
aspekty społeczne, w tym integracja zawodowa i społeczna osób, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy4.3.5.) Nazwa kryterium: Klauzula społeczna
4.3.6.) Waga: 10
Kryterium 3
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas przystąpienia do realizacji usługi w trybie pilnym
4.3.6.) Waga: 30
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 1
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 7
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Zamawiający stawia następujący warunek w powyższym zakresie: Wykonawca musi wykazać, że podczas realizacji zamówienia będzie dysponować min.1 osobą posiadającą min. 2-letnie doświadczenie w świadczeniu usług w zakresie drobnych napraw.
Za doświadczenie uznaje się okres faktycznego wykonywania usług na podstawie umowy o pracę, umów cywilnoprawnych lub działalności gospodarczej.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1) Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału
w postępowaniu lub kryteriów selekcji, w zakresie wskazanym przez Zamawiającego – składane razem z ofertą jako załącznik nr 1b do SWZ.
2) Oświadczenie o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej – składane na wezwanie na podstawie art. 274 ust. 1 ustawy Pzp, zgodne z załącznikiem 2b do SWZ.
3) Oświadczenie zgodne z Załącznikiem 2c składane na wezwanie na podstawie art. 274 ust. 1 ustawy Pzp, które potwierdza:
- status wykonawcy jako zakładu pracy chronionej lub spółdzielni socjalnej lub dokumentów potwierdzających prowadzenie przez wykonawcę lub przez jego wyodrębnioną organizacyjnie jednostkę, która będzie realizowała zamówienie, działalności, której głównym celem jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych;
- procentowy wskaźnik zatrudnienia osób należących do jednej lub więcej kategorii, o których mowa w art. 94 ust. 1, zatrudnionych przez zakłady pracy chronionej, spółdzielnie socjalne lub wykonawcę lub jego wyodrębnioną organizacyjnie jednostkę, która będzie realizowała zamówienie.
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1) Wykaz osób skierowanych do realizacji zamówienia - składany na wezwanie na podstawie art. 274 ust. 1 ustawy Pzp, zgodny z załącznikiem nr 2a do SWZ. Zamawiający będzie żądał podmiotowych środków dowodowych wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, na podstawie art. 274 ust. 1 ustawy Pzp.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
określone w rozdziale VIII ust. 3 SWZ6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
6) Zamawiający przewiduje zmiany umowy w przypadku:a) zmiany liczby usług z przyczyn obiektywnych, niezależnych od Zamawiającego. Zmiany, o których mowa, nie mogą prowadzić do zwiększenia wartości maksymalnego wynagrodzenia.
b) zmiany ceny oferty w przypadku zmiany stawek podatku od towaru i usług (VAT).
c) zmiany prowadzącej do likwidacji oczywistych omyłek pisarskich i rachunkowych w treści umowy.
d) zmiany terminu realizacji zamówienia w przypadku, gdy wystąpi siła wyższa.
e) zmiany wartości i terminu realizacji umowy w przypadkach: zmian we wniosku
o dofinansowanie projektu, zmianie lub rozwiązaniu umowy z Instytucją Pośredniczącą, zakończenia realizacji projektu „Centrum Usług Społecznych – nowym miejscem rozwoju i integracji usług społecznych”.
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak
7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-97013dfa-00d2-4ad6-8eb3-8438fcecd555
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 10:15
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak
8.6.) Maksymalna liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do negocjacji: 3
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 31.08.2026
- Termin składania ofert
- 10.09.2026 08:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2027-06-30