Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 04.09.2026 10:00 (Jutro)

Świadczenie usług wsparcia oraz usług rozwoju Systemu Zarządzania Ryzykiem.

Aktywny Usługi 2026/BZP 00409013

Numer referencyjny: ZPRZ.270.216.2026

Zamawiający

Centrum e-Zdrowia

ul. Stanisława Dubois 5A

00-184 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5251575309

REGON: 001377706

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wsparcia oraz usług rozwoju Systemu Zarządzania Ryzykiem. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.

Kryteria oceny ofert

Cena 85%
Skrócenie czasu usunięcia błędu krytycznego 5%
Skrócenie czasu usunięcia błędu zwykłego 10%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 36 rozstrzygniętych przetargów (CPV 72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu)

Najniższa cena

54 612 PLN

Średnia cena

410 012 PLN

Najwyższa cena

798 488 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
PCG Academia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Rzeszów 2 798 488 PLN 798 488 PLN
inProjects spółka z o.o. sp.k. Szczecin 2 184 500 PLN 184 500 PLN
Asseco Poland S. A. Rzeszów 1 - -
NOMIOS POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa 1 - -
P-LAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa Warszawa 1 778 370 PLN 778 370 PLN
NetSys International (Pty) Ltd Pretoria 1 - 148 800 PLN
BETACOM S.A. Warszawa 1 - -
IT Solution Factor sp. z o.o. Warszawa 1 - -
Decsoft S.A. Warszawa 1 338 250 PLN 338 250 PLN
SoftHard S.A. Płock 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa i wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania procesami dydaktycznymi i organizacyjno-administracyjnymi uczelni.

PCG Academia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością -

2026-08-25 10:29:05Z

Rozszerzone wsparcie techniczne producenta Avaya

Eversis Sp. z o.o. -

2026-08-05 09:32:04Z

Zakup usługi wsparcia na produkty HPE Aruba (Wirtualny kontroler WiFi Aruba, Aruba ClearPass, Aruba Airwave), HPE IMC

IT BILA SP. J KAMIŃSKA I WSPÓLNICY -

2026-08-05 06:56:21Z

Zakup usługi wsparcia, utrzymania i rozwoju systemu Enova 365 oraz dostawa licencji i prawa do aktualizacji użytkowanych licencji systemu Enova 365

P–LAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA -

2026-07-29 11:44:39Z

Wsparcie techniczne urządzeń SBC i OVOC

Damovo Polska Sp. z o.o. -

2026-07-16 12:14:07Z

Wsparcie i aktualizacja systemu SoftHard ZSI Papirus SQL w okresie luty - grudzień 2026 r. oraz usługi rozwojowe w systemie ZSI Papirus SQL.

SOFTHARD S.A. 235 700 PLN

2026-07-15 08:43:59Z

Usługa utrzymania oraz modernizacji systemu informatycznego Enova 365

Scapaflow Consulting Sp. z o.o. 349 700 PLN

2026-07-13 08:52:12Z

Świadczenie usług wsparcia i rozwoju systemu do zarządzania usługami i zasobami IT

BETACOM S.A. -

2026-07-09 09:31:36Z

Odnowienie wsparcia producenta dla posiadanych przez Zamawiającego licencji VMware oraz świadczenie przez Wykonawcę pomocy technicznej w zakresie oprogramowania VMware.

IT Solution Factor sp. z o.o. -

2026-07-06 06:15:32Z

Dostawa i wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania procesami dydaktycznymi i organizacyjno-administracyjnymi uczelni.

PCG Academia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 798 488 PLN

2026-06-30 09:14:01Z

Cała Polska — 86 przetargów

Min: 12 423 PLN Średnia: 389 976 PLN Max: 1 074 562 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Świadczenie usług wsparcia oraz usług rozwoju Systemu Zarządzania Ryzykiem.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum e-Zdrowia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001377706

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Dubois 5A

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-184

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@cez.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cez.gov.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług wsparcia oraz usług rozwoju Systemu Zarządzania Ryzykiem.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f49dfbe-8968-451a-aaea-b8ceb81f069a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409013

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00161411/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.3.25 Usługi wsparcia i rozwoju systemu zarządzania ryzykiem (BPM)

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1f49dfbe-8968-451a-aaea-b8ceb81f069a

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl lub poczty elektronicznej, z zastrzeżeniem, że oferta oraz oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania, stanowiące Załącznik nr 4 do SWZ, mogą zostać przekazane wyłącznie za pomocą Platformy e-Zamówienia.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”) lub poczty elektronicznej. Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” lub poczty elektronicznej odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”.). 2. Wymagania techniczne i organizacyjne zostały szczegółowo opisane w Rozdziale X SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Informacje o przetwarzaniu danych osobowych zostały zawarte w rozdziale XXI SWZ.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZPRZ.270.216.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.5.) Wartość zamówienia: 168642,96 PLN

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wsparcia oraz usług rozwoju Systemu Zarządzania Ryzykiem.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zgodnie z SWZ

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 85

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Skrócenie czasu usunięcia błędu krytycznego

4.3.6.) Waga: 5

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Skrócenie czasu usunięcia błędu zwykłego

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie z art. 125 ust. 1 ustawy PZP o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania stanowiące Załącznik nr 4 do SWZ. Informacje zawarte w tym oświadczeniu stanowią dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia Wykonawcy w przedmiotowym postępowaniu.
2. Zamawiający nie będzie wzywał do złożenia aktualności tego oświadczenia, tylko zbada i oceni oferty na podstawie wstępnego oświadczenia złożonego wraz z ofertą.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, o którym mowa w Rozdziale VIII pkt 1 SWZ, składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia z postępowania.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmiany postanowień Umowy we wszystkich przypadkach przewidzianych w ustawie – Prawo zamówień publicznych oraz gdy:
1) nastąpi zmiana powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację Umowy;
2) zmian w strukturze lub organizacji Zamawiającego, mających wpływ na termin lub sposób wykonania Umowy;
3) w przypadku uzasadnionej konieczności zmiany sposobu wykonania Przedmiotu Umowy, jeśli zmianie miałyby ulec elementy mające wpływ na realizację Umowy, w tym sposób realizacji zgłoszeń;
4) zmiana przedmiotu Umowy w wyniku braku posiadania przez Zamawiającego środków na sfinansowanie wykonania Umowy zgodnie z pierwotnymi warunkami; w tym przypadku wynagrodzenie Wykonawcy ulega odpowiedniemu zmniejszeniu;
5) zmiana terminu (przedłużenie) realizacji Umowy w zakresie usług rozwoju, w przypadku, gdy pozostanie niewykorzystane wynagrodzenie, o którym mowa w § 2 ust. 1 pkt 2, z zastrzeżeniem, iż przedłużenie może nastąpić o nie więcej niż 12 miesięcy. Zmiana terminu w tym zakresie nie może powodować zmiany wynagrodzenie, o którym mowa w § 2 ust. 1 pkt 2;
6) niezbędna jest zmiana sposobu wykonania Umowy, o ile zmiana taka jest konieczna w celu prawidłowego wykonania Umowy;
7) w zakresie terminu wykonania Umowy:
a) wystąpi uzasadniona potrzeba modyfikacji terminu realizacji Umowy, która nie była znana i której nie można było przewidzieć w momencie wszczęcia postępowania lub w terminie składania ofert, na nie dłużej nić 3 miesiące od dnia zawarcia Umowy;
b) wystąpi przerwa w realizacji Umowy z przyczyn niezależnych od Wykonawcy i Zamawiającego lub zajdą okoliczności, które nie były znane w momencie wszczęcia postępowania i których nie można było przewidzieć w momencie wszczęcia postępowania lub terminu składania ofert, w zakresie terminu realizacji Umowy;
c) wystąpi zwłoka powstała z przyczyn, za które – zgodnie z Umową – Wykonawca i Zamawiający nie odpowiadają.
8) wystąpienia innych okoliczności, w szczególności siły wyższej, których nie można było przewidzieć w momencie zawierania Umowy, a które uniemożliwiłyby wykonanie Umowy zgodnie z jej treścią i celem;
– przy czym zmiany powyższe z pkt 1-7 są możliwe wyłącznie w zakresie wymuszonym przesłankami zmiany i nie mogą prowadzić do wydłużenia terminu realizacji Umowy o więcej niż 30 dni i zwiększenia wynagrodzenia przysługującego Wykonawcy o więcej niż 5% Wynagrodzenia, o którym mowa w § 2 ust. 1.
2. Każda ze Stron Umowy może zawnioskować o jej zmianę. W celu dokonania zmiany Umowy Strona o to wnioskująca zobowiązana jest do złożenia drugiej Stronie propozycji zmiany w terminie 7 dni od dnia zaistnienia okoliczności będących podstawą zmiany.
3. Szczegółowe informacje znajdują się w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (UMOWA).

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-04 12:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę, pod rygorem nieważności, składa się w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym (art. 63 ust. 2 ustawy PZP). Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę.

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-04 13:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-03

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
26.08.2026
Termin składania ofert
04.09.2026 10:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu
72253200-5 (Usługi w zakresie wsparcia systemu)

Okres realizacji

12 miesiące